Ασχολείται κανείς με το Gaming;

Ασχολείστε με το Gaming?
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)
  • Ναι

    Ψήφοι: 6 54.5%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λίγο

    Ψήφοι: 3 27.3%
  • Φανατικά

    Ψήφοι: 2 18.2%
  • Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Να δω τις απαντήσεις

    Ψήφοι: 0 0.0%

Ioanna ?

Νεοφερμένος

Η Dunno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
λατρευω το WoW:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3ik0

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3ik0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 350 μηνύματα.
και εγω λατρευω το wow αλλα το εκοψα εδω και καιρο γιατι βαρεθηκα να τους δινω λεφτα..το εχω ριξει στο guild wars :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogorina

Νεοφερμένος

Η gogorina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
και εγω λατρευω το wow αλλα το εκοψα εδω και καιρο γιατι βαρεθηκα να τους δινω λεφτα..το εχω ριξει στο guild wars :D



δεν παιζει "κανεις" guild wars πια βρε παιδια...Υ.Γ. σιχαινομαι το wow :nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3ik0

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3ik0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 350 μηνύματα.
εγω παιζω guild wars δες παραπανω.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogorina

Νεοφερμένος

Η gogorina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 42 μηνύματα.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
λατρευω το WoW:inlove:
Γιατί? Τα ελάχιστα λεπτά που έχω παίξει είδα τα απαίσια γραφικά του και το gameplay ήταν άθλιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3ik0

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3ik0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 350 μηνύματα.
αμα ειναι το gameplay του WoW αθλιο τοτε γιατι εχει κερδισει τοσα βραβεια και παιζουν εκατομυρια κοσμος :xixi: μην λεμε οτι θελουμε..Δεν συγκρινετε τιποτα με το WoW..Αντε κατι να κανει το Warhammer αλλα και παλι ειναι @@ μπροστα στο WoW.Για τα γραφικα τωρα..Τι ηθελες εσυ φιλτατε να εχει γραφικα οπως το crysis?Μια χαρα ειναι τα γραφικα του..Ειναι ξεχωριστα..Μαλλον ηταν γιατι ολοι θελουν τα μιμιθουν μπας και φτιαξουν ωραιο mmorpg:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Ναι,παίζω COD4.
(Call Of Duty για όσους δεν καταλαβαίνουν).
Τα γραφικά είναι πάρα πολύ καλά,το multiplayer είναι απο τα καλύτερα και γενικά είναι ένα πολύ καλό παιχνίδι.Και εγώ ένας πολύ καλός παίκτης:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
αμα ειναι το gameplay του WoW αθλιο τοτε γιατι εχει κερδισει τοσα βραβεια και παιζουν εκατομυρια κοσμος :xixi: μην λεμε οτι θελουμε..Δεν συγκρινετε τιποτα με το WoW..Αντε κατι να κανει το Warhammer αλλα και παλι ειναι @@ μπροστα στο WoW.Για τα γραφικα τωρα..Τι ηθελες εσυ φιλτατε να εχει γραφικα οπως το crysis?Μια χαρα ειναι τα γραφικα του..Ειναι ξεχωριστα..Μαλλον ηταν γιατι ολοι θελουν τα μιμιθουν μπας και φτιαξουν ωραιο mmorpg:jumpy:

ναι
ποσο ενδιαφερον ειναι να πατας ενα κουμπι ξανα και ξανα, χωρις καποια ιδιαιτερη αναγκη για ικανοτητα, και να παιζεις ετσι.
μπα, ειναι απλα δημοφιλες, γιατι ειναι αρκετα ευκολο, και καλυτερο σε θεματα σταθεροτητας, γραφικων και ποικιλιας απο αλλα του ειδους του.


το ultima ειναι καλυτερο mmorpg γιατι εβαλε βασεις για ενα ολοκληρο ειδος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
δεν εχεις παιξει hard mode bosses γι'αυτο το λες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3ik0

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3ik0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 350 μηνύματα.
pac-man 4TW :lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kokkinoskrofitsa

Νεοφερμένος

Ο kokkinoskrofitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εγω επαιζα καποια φαση 2-3 χρονια συνεχεια MMORPG wow κυριως αλλα σταματησα γιατι ετρωγα πολλα λεφτα... Τωρα παιζω warcraft και συγκεκριμενα dota ολη μερα... Το εχω χεσει λιγο αλλα ε μωρε καλα να'μαστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogorina

Νεοφερμένος

Η gogorina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Γιατί? Τα ελάχιστα λεπτά που έχω παίξει είδα τα απαίσια γραφικά του και το gameplay ήταν άθλιο.



Πες τα φίλε!!! Πες τα χρυσοστομε...ολα τα μικρα παιζουν wow απλα γιατι εντυπωσιαζονται απο τα γραφικα που ειναι τοσο "glamourous"...και αυτα τα εκκατομυρια που λετε ειναι γιατι το παιχνιδι υπαρχει χρονια και εχουνε παρεα αυτοι εκει μεσα και φυσικα 80αρηδες χαρακτηρες...εχει ξοφλησει πια το wow..εγω θεωρω πολυ πιο γαματο το warhammer και φυσικα οχι τοσο γελοια ευκολο...και hallo??? το aion εχει γραφικα της cryengine...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Το αποφάσισα. Το wow είναι gtp. Warcraft III ftw.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Αυτό είναι το dota?
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=g3anH3KWUbo[/ame]

Δεν μου αρέσει καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ας πούμε... ναι... τι δεν σ' αρέσει ακριβώς;;; Έχεις παίξει ποτέ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kokkinoskrofitsa

Νεοφερμένος

Ο kokkinoskrofitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Παιξτε heroes of newerth οσοι παιζεται dota αξιζει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Ας πούμε... ναι... τι δεν σ' αρέσει ακριβώς;;; Έχεις παίξει ποτέ;;;
Ναι, έχω παίξει. Δεν είναι ωραίο. Αν θέλετε παιχνίδι με φίλους, παίξτε counter-strike.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agent007

Νεοφερμένος

Ο agent007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Πρίν 2 χρόνια ήμουν πορωμένος με όλα τα games πλέον είμαι retired gamer! :p Τώρα πάιζω πολύ σπάνια αλλα η τέχνη δεν ξεχνίεται! Συμβουλή μου αφήστε το gaming βρείτε καλύτερες ασχολίες ... Είναι αρρώστια αυτό το πράγμα να ζείς ψεύτικο κόσμο αλλα δέν μπορώ να πώ ωραία χρόνια τότε ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top