Twilight-Λυκόφως

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ναι, μόνο που το σχόλιό μου ήταν ελαφρά ειρωνικό. Τώρα νταξ, άμα το πήρες έτσι, κράτα το τι να σε κάνω:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Ναι, μόνο που το σχόλιό μου ήταν ελαφρά ειρωνικό. Τώρα νταξ, άμα το πήρες έτσι, κράτα το τι να σε κάνω:D.
οκ...συγγνωμη!!!!!!!!:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
-----------------------------------------
ον τοπικ τωρα..λοιπον..ανυπομονω τοσοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ να βγει η νεα σεληνη σε DVD!!!!να την βλεπω στο σπιτακι μου να κλαιω με την ησυχια..να τρωω τα νυχια μου απο την αγωνια...και να το βλεπω ολη τη μερα!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
και εγω!!!!!!!!!!πως θα αντεξω μεχρι τοτε δεν εχω ιδεα !!μαλλον ηρθε η ωρα για να ξαναρχισω τη saga!!!!!!μακαρι να βγει κ το τρειλερ απο την εκλειψη συντομα.ευτυχως μεχρι να βγει το dvd του new moon θα εχει βγει το remember me κ το rynaways για να εχουμε κ εμεις με κατι να ασχολιομαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
ανυπομονω να βγει σε η νεα σεληνη σε dvd.θελω να τη δωωωωωω...θελω να ξανακλαψω,να τρωω τα νυχια μου απο την αγωνια...
-----------------------------------------
και εγω!!!!!!!!!!πως θα αντεξω μεχρι τοτε δεν εχω ιδεα !!μαλλον ηρθε η ωρα για να ξαναρχισω τη saga!!!!!!μακαρι να βγει κ το τρειλερ απο την εκλειψη συντομα.
ναι..αντε μας κρατανε σε αγωνια και δεν μπορωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!
-----------------------------------------
αααααααααα...διαβασα στο ιντερνετ οτι η νεα σεληνη θα βγει σε dvd 10-20 μαρτιου μαλλον στην αμερικη πρωτα...τωρα αν γραφουν ο,τι να ναι...εγω παντως ετσι διαβασα...μακαρι να ειναι αληθεια...βεβαια εγω εχω κατεβασει ηδη την ταινια αλλα στα αγγλικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4kR!bn:)

Νεοφερμένος

Η Ακριβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
το midnight sun?:)
-----------------------------------------
βασικα,εμενα μου αρεσε παρα παρα παρα πολυ το λυκοφως το πρωτο της σειρας..μετα η νεα σεληνη δεν μου αρεσε και τοσο πολυ επειδη ο εντουαρντ ειχε φυγει....η εκλειψη ηταν και αυτη καλη,ειχε πολυ δραση...και η χαραυγηηηηηηηηη...ηταν....τελειαααααα...ηταν συγκλονιστικα,το ποσο ωραια περιεγραφε τα γεγονοτα η στεφανι.......και το midnight sun αρχισα και εγω να το διαβαζω...ειναι πολυ καλο..και μπορω να πω πως ειναι το αγαπημενο μου,ενω δεν το εχω διαβασει ολο ακομα..ειναι το αγαπημενο μου,επειδη ειναι ολο το λυκοφως απο την πλευρα του εντουαρντ......και απο την αρχη της σειρας των βιβλιων,περιμενα να δω αν θα βγει βιβλιο το οποιο να διηγειται ο εντουαρντ:heart::heart::inlove::inlove::inlove::inlove:
Ναι το Midnight sun:iagree:Και το Breaking Dawn μου άρεσε πολύ αλλά στο μέρος που αφηγείται ο Τζέικομπ κάνει λίγο κοιλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
ναι,εμενα καθολου δεν μου αρεσε το βιβλιο 2 απο την χαραυγη..ο τζεικομπ αφηγειται χαλια..ελεος..χιλιες φορες την μπελα...ε,καλα για τον εντουαρντ δεν χρειαζεται να μιλησω..:inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
ωραια ταινια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
εγω τα λατρευω ολα!εχω μια αδυναμια ομως παραπανω στην εκλειψη!!!το λυκοφωσ ηταν το πρωτο βιβλιο τησ σειρασ και με μαγεψε !η νεα σεληνη ειναι ειναι το λιγοτερο αγαπημενο μου βιβλιο (αν και το λατρευω και αυτο)τη πρωτη φορα που το διαβαζα επιανα τον εαυτο μου να βιαζεται να γταει στο σημειο ποπυ εμφανιζεται παλι ο εντ .σιγουρα αυτο συναιβει κ σε αλλους.οπως ειπε κ η στεφανι η νσ χρειαζεται δευτερη αναγνωση για να την εκτιμησει πληρωσ καποιος.εγω οταν τη διαβαζα δευτερη φορα θυμαμαι μου ειχε φυγει η αγωνια για το ποτε θα γυρισει ο εντ και μπορουσα να ευχαριστηθω καλυτερα ολο το διαστημα που ηταν η μπελλα με το τζεικ.για την εκλειψη τι να πω????το μονο που εχω να πω ειναι ενα:κεφαλαιο 20!!!!!!!η χαραυγη παλι εαν και ειχε ανατροπες που στην αρχη μου φανηκαν περιεργες(βλ. τζεικ -ρενεσμι)μου αρεσε απιστευτα σα βιβλιο ,ηταν απλα τελειο.ειδικα οταν σκεφτομαι τη μπελλα και πως εχει εξελλιχθει σα χαρακτηρας απο το λυκοφως μεχρι τη χαραυγη και ποσο δυνατη εχει γινει .πραγματικα η στεφανι της εδωσε τελικα τα παντα.......:):)το midnight sun ηταν ακριβως αυτο που ηθελα .το χρειαζομουν να μπω εστω και για λιγο στο μυαλο του ....
καλα το οτι ειμαι team edward δε χρειαζεται να το πω και εγω φωναζει απο μονο του

Συμφωνώ απόλυτα σε όλα!!:no1::iagree:
Όντως, η Νέα Σελήνη θέλει 2η φορά διάβασμα... Το διάβασα πριν λίγο καιρό 2η φορά και ενώ την 1η φορά το βρήκα το λιγότερο ενδιαφέρον βιβλίο του Saga (αν και υπέροχο όπως όλα τα υπόλοιπα, όπως είπες κι εσύ), την 2η φορά δεν βαρέθηκα καθόλου και δεν ανυπομονούσα να επιστρέψει ο Εντ, γιατί ήξερα τι θα συμβεί και απλά το απολάμβανα!! (όσο μπορεί κανείς να απολαύσει τον πόνο...)
Τώρα, τα υπόλοιπα 3 βιβλία... Δεν μπορώ εύκολα να ξεχωρίσω κάποιο... Νομίζω πως στην 1η θέση βάζω το Breaking Dawn, 2ο το Eclipse και 3ο το Twilight με ελάχιστη όμως διαφορά μεταξύ τους, ιδίως τα 2 πρώτα!!! Βέβαια, κάθε βιβλίο προκαλεί διαφορετικά συναισθήματα, γι' αυτό το κάθε βιβλίο ξεχωρίζει για κάτι από τα υπόλοιπα...
Και τέλος, το Midnight Sun, αν και δεν έχει βγει ολόκληρο, πιστεύω είναι το καλύτερο από όλα... Γιατί είναι από την πλευρά του Έντουαρντ και έτσι μαθαίνουμε την ιστορία από όλες τις πλευρές, διαπιστώνοντας τα αισθήματα και τα συναισθήματα του Έντουαρντ και της Μπέλλα ολοκληρωτικά.. (είμαι και Team Edward, οπότε... :xixi:)
-----------------------------------------
πρωτον ο ρομπερτ κατα τη πολυ ταπεινη μου γνωμη ειναι πλ καλος ηθοποιος
και ακομα ειναι στην αρχη και δευτερον συμφωνω ο τειλορ εχει τελειους κοιλιακους!!!!!!!!!!!!hot δε λες τιποτα !! αλλα τι να κανουμε υπαρχουν κ μερικες μερικεσ σαν κ εμενα που προτιμουν του ρομπ και ας ειναι κ ζωγραφιστοι
Ο Ρόμπερτ, ειδικά στη Νέα Σελήνη πιστεύω κι εγώ ότι ήταν πολύ καλός... Ήταν πειστικός! Ο Τέιλορ καλός, αλλά λιγότερο καλός από τον Ρόμπερτ...
Κι εγώ μαζί σου!:xixi:
-----------------------------------------
χαχα κ εγω καπως ετσι το βλεπω. οταν μιλαω για το λυκοφως(κ το ρομπ)η τελεια απλα δεν αρκει.
+1000000000 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D
-----------------------------------------
Ναι το Midnight sun:iagree:Και το Breaking Dawn μου άρεσε πολύ αλλά στο μέρος που αφηγείται ο Τζέικομπ κάνει λίγο κοιλια
Όντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Ναι..οκ..το λέω για να μας έλεγε την άποψη της και αβριλένα.Την ξέρω περίπου την ταινία.
Έχει ωραίο πρωταγωνιστή για αυτό..:D


Ναι ακριβως.Τα παντα ολα ειναι ο Edward <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Twilighter

Νεοφερμένος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
είναι φανταστική ταινία:jumpy: και τα βιβλία ειναι θεϊκά!!!Αξίζει να το διαβάσετε:no1:....εγώ προσωπικά εχω πάθει κόλλημα.....:s

Να και καποιες ιστοσελίδες:
www.Twilightthemovie.com
www.StephenieMeyer.com
www.twilightguide.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
και εγω..εχω φοβερο κολλημα...εχω τεραστιο κολλημα με τον εντουαρντ...δεν μπορω να το εκφρασω!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
και εγω..εχω φοβερο κολλημα...εχω τεραστιο κολλημα με τον εντουαρντ...δεν μπορω να το εκφρασω!!!!!!!!!!!
Κι εγώ!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
Παρεμπιπτόντως, πολύ ωραία η εικόνα σου!!!:no1: Είναι θεός ο άνθρωπος!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};805040:
Κι εγώ!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
Παρεμπιπτόντως, πολύ ωραία η εικόνα σου!!!:no1: Είναι θεός ο άνθρωπος!!!:jumpy:
ευχαριστω..δεν ειναι πολυ γλυκουλης??την αλλαξα ομως...δες και αυτην!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
ευχαριστω..δεν ειναι πολυ γλυκουλης??την αλλαξα ομως...δες και αυτην!
Ααααα!:jumpy: Τέλεια είναι!!!:no1: Πού τις βρίσκεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};807013:
Ααααα!:jumpy: Τέλεια είναι!!!:no1: Πού τις βρίσκεις;
παντου υπαρχουν...στο photobucket στο twilight guide και τετοια σιτε που ασχολουνται με το λυκοφως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μελα

Νεοφερμένος

Η Μέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
στην αρχη ενθουσιαστικα διαβασα και το new moon αλλα οταν μου ειπαν την συνεχεια ξενερωσα γιατι καταλαβα οτι τοσα βιβλια γραφτηκαν εξαιτιας μιας κοπελας που εχουν λισαξει ολοι να μην την κανουν βρικολακα!! ps ο τζεικομπ ειναι θεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Archangel^^

Νεοφερμένος

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
στην αρχη ενθουσιαστικα διαβασα και το new moon αλλα οταν μου ειπαν την συνεχεια ξενερωσα γιατι καταλαβα οτι τοσα βιβλια γραφτηκαν εξαιτιας μιας κοπελας που εχουν λισαξει ολοι να μην την κανουν βρικολακα!! ps ο τζεικομπ ειναι θεος

Αυτό δεν έπρεπε να το πεις...Τώρα θα πέσουν όλες πάνω σου να υπερασπιστούν το αγόρι με τα διαμαντάκια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μελα

Νεοφερμένος

Η Μέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Αυτό δεν έπρεπε να το πεις...Τώρα θα πέσουν όλες πάνω σου να υπερασπιστούν το αγόρι με τα διαμαντάκια.:P
μαλλον.... αλλα ο τζεικ ηταν πιο καλος μαζι της..... δεν πειραζει ομως αφου θα τα φτιαξει με την κορη της:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Αυτό δεν έπρεπε να το πεις...Τώρα θα πέσουν όλες πάνω σου να υπερασπιστούν το αγόρι με τα διαμαντάκια.:P
σωστη..αν και ο εντουαρντ φερεται τελεια στην μπελλα+ειναι και ο ποιο κουκλος ανθρωπος του πλανητη και δεν ειναι το αγορι με τα διαμαντακια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
μαλλον.... αλλα ο τζεικ ηταν πιο καλος μαζι της..... δεν πειραζει ομως αφου θα τα φτιαξει με την κορη της:P

όντως...

το οποίο είναι λίγο (εως πολύ) διεστραμμένο όπως κ να το δεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top