Twilight-Λυκόφως

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
μετα τη δευτερη ταινια θα κανω επαναληψη την εκλειψη.:D

Team Edward: Because I'd rather freeze than have a personal space heater!Ολεε!! :D
και εγω Team Edward φυσικα!!!!!!!!!!!!
Team Edward,becauz dogs are pets not soulmates!!!!!!
EDWARD=:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
και εγω Team Edward φυσικα!!!!!!!!!!!!
Team Edward,becauz dogs are pets not soulmates!!!!!!
EDWARD=:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
Έτσι κορίτσια!!!! Δυναμικά, στηρίζουμε Edward!!! (Γιατί υπάρχουν μερικές που μετά από τη Νέα Σελήνη άλλαξαν team... :mad: Είπαμε, καλός ο Τζέικομπ, αλλά όχι και καλύτερος απ' τον Έντουαρντ!!:xixi:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};770980:
Έτσι κορίτσια!!!! Δυναμικά, στηρίζουμε Edward!!! (Γιατί υπάρχουν μερικές που μετά από τη Νέα Σελήνη άλλαξαν team... :mad: Είπαμε, καλός ο Τζέικομπ, αλλά όχι και καλύτερος απ' τον Έντουαρντ!!:xixi:)
φυσικα και δεν ειναι καλυτερος ο τζεικομπ....ελεος...πως γινεται μερικες να ειναι team jacob?απορω....τι παραπανω δλδ εχω ο τζεικομπ απο τν Edward?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
φυσικα και δεν ειναι καλυτερος ο τζεικομπ....ελεος...πως γινεται μερικες να ειναι team jacob?απορω....τι παραπανω δλδ εχω ο τζεικομπ απο τν Edward?:)
Απλά, στη Νέα Σελήνη παρουσιάστηκε πιο... καλός από τον Έντουαρντ. Ο σκηνοθέτης φταίει για όλα!:P Όχι, εντάξει, απλά, είδαν μερικές λίγους κοιλιακούς παραπάνω και κάτι έπαθαν! Άμα είναι να κρίνουμε τους άντρες από τους κοιλιάκους (που κι ο Έντ έχει:iagree:), κι όχι από το χαρακτήρα (που ο Έντ έχει χαρακτήρα κλάσεις ανώτερο από του Τζέικομπ:iagree:), τότε πού παμε!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4kR!bn:)

Νεοφερμένος

Η Ακριβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Εχετε δικιο, αυτες οι αλλαγες ηταν πολυ σπαστικες... Αλλα απο τοτε που ειδα την πρωτη ταινια, (αφου την καταβασα σε 2 μερες), αρχικα διαβασα ολα τα βιβλια στα αγγλικα, και στη συνεχεια τα αγορασα στα ελληνικα, εχω διαβασει και το Midnight Sun που ειναι το Twilight αλλα απο τη μερια του Edward:inlove:, αν και ειναι μεχρι τη μεση... Δεν το εχει τελιωσει το βιβλιο... Μιλαμε για φανταστικο εργο..!!! Εχω παθει χοντρο κολλημα! Μετα απο αυτο οτι και να διαβασω, δεν λεει. Και φυσικα ημουν στην πρεμιερα του New moon..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


"Because only a vampire can love you forever."[
Ναιιιιιι:DΚατά τη γνώμη μου είναι το καλύτερο βιβλίο της σειράς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Εχετε δικιο, αυτες οι αλλαγες ηταν πολυ σπαστικες... Αλλα απο τοτε που ειδα την πρωτη ταινια, (αφου την καταβασα σε 2 μερες), αρχικα διαβασα ολα τα βιβλια στα αγγλικα, και στη συνεχεια τα αγορασα στα ελληνικα, εχω διαβασει και το Midnight Sun που ειναι το Twilight αλλα απο τη μερια του Edward:inlove:, αν και ειναι μεχρι τη μεση... Δεν το εχει τελιωσει το βιβλιο... Μιλαμε για φανταστικο εργο..!!! Εχω παθει χοντρο κολλημα! Μετα απο αυτο οτι και να διαβασω, δεν λεει. Και φυσικα ημουν στην πρεμιερα του New moon..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


"Because only a vampire can love you forever."[
Ναιιιιιι:DΚατά τη γνώμη μου είναι το καλύτερο βιβλίο της σειράς
το midnight sun?:)
-----------------------------------------
βασικα,εμενα μου αρεσε παρα παρα παρα πολυ το λυκοφως το πρωτο της σειρας..μετα η νεα σεληνη δεν μου αρεσε και τοσο πολυ επειδη ο εντουαρντ ειχε φυγει....η εκλειψη ηταν και αυτη καλη,ειχε πολυ δραση...και η χαραυγηηηηηηηηη...ηταν....τελειαααααα...ηταν συγκλονιστικα,το ποσο ωραια περιεγραφε τα γεγονοτα η στεφανι.......και το midnight sun αρχισα και εγω να το διαβαζω...ειναι πολυ καλο..και μπορω να πω πως ειναι το αγαπημενο μου,ενω δεν το εχω διαβασει ολο ακομα..ειναι το αγαπημενο μου,επειδη ειναι ολο το λυκοφως απο την πλευρα του εντουαρντ......και απο την αρχη της σειρας των βιβλιων,περιμενα να δω αν θα βγει βιβλιο το οποιο να διηγειται ο εντουαρντ:heart::heart::inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
εγω τα λατρευω ολα!εχω μια αδυναμια ομως παραπανω στην εκλειψη!!!το λυκοφωσ ηταν το πρωτο βιβλιο τησ σειρασ και με μαγεψε !η νεα σεληνη ειναι ειναι το λιγοτερο αγαπημενο μου βιβλιο (αν και το λατρευω και αυτο)τη πρωτη φορα που το διαβαζα επιανα τον εαυτο μου να βιαζεται να γταει στο σημειο ποπυ εμφανιζεται παλι ο εντ .σιγουρα αυτο συναιβει κ σε αλλους.οπως ειπε κ η στεφανι η νσ χρειαζεται δευτερη αναγνωση για να την εκτιμησει πληρωσ καποιος.εγω οταν τη διαβαζα δευτερη φορα θυμαμαι μου ειχε φυγει η αγωνια για το ποτε θα γυρισει ο εντ και μπορουσα να ευχαριστηθω καλυτερα ολο το διαστημα που ηταν η μπελλα με το τζεικ.για την εκλειψη τι να πω????το μονο που εχω να πω ειναι ενα:κεφαλαιο 20!!!!!!!η χαραυγη παλι εαν και ειχε ανατροπες που στην αρχη μου φανηκαν περιεργες(βλ. τζεικ -ρενεσμι)μου αρεσε απιστευτα σα βιβλιο ,ηταν απλα τελειο.ειδικα οταν σκεφτομαι τη μπελλα και πως εχει εξελλιχθει σα χαρακτηρας απο το λυκοφως μεχρι τη χαραυγη και ποσο δυνατη εχει γινει .πραγματικα η στεφανι της εδωσε τελικα τα παντα.......:):)το midnight sun ηταν ακριβως αυτο που ηθελα .το χρειαζομουν να μπω εστω και για λιγο στο μυαλο του ....
καλα το οτι ειμαι team edward δε χρειαζεται να το πω και εγω φωναζει απο μονο του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ρε κορίτσια, τι λίγους κοιλιακούς παραπάνω, ο έντουαρντ ήταν λες και είχε βγει από το νεκροκρέβατο. Ενώ ο Jacob...HOT!!!Ναι εμένα με συνεπήραν οι κοιλιακοί, γιατί από υποκριτικη και οι δύο δεν σκαμπάζουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
εγω τα λατρευω ολα!εχω μια αδυναμια ομως παραπανω στην εκλειψη!!!το λυκοφωσ ηταν το πρωτο βιβλιο τησ σειρασ και με μαγεψε !η νεα σεληνη ειναι ειναι το λιγοτερο αγαπημενο μου βιβλιο (αν και το λατρευω και αυτο)τη πρωτη φορα που το διαβαζα επιανα τον εαυτο μου να βιαζεται να γταει στο σημειο ποπυ εμφανιζεται παλι ο εντ .σιγουρα αυτο συναιβει κ σε αλλους.οπως ειπε κ η στεφανι η νσ χρειαζεται δευτερη αναγνωση για να την εκτιμησει πληρωσ καποιος.εγω οταν τη διαβαζα δευτερη φορα θυμαμαι μου ειχε φυγει η αγωνια για το ποτε θα γυρισει ο εντ και μπορουσα να ευχαριστηθω καλυτερα ολο το διαστημα που ηταν η μπελλα με το τζεικ.για την εκλειψη τι να πω????το μονο που εχω να πω ειναι ενα:κεφαλαιο 20!!!!!!!η χαραυγη παλι εαν και ειχε ανατροπες που στην αρχη μου φανηκαν περιεργες(βλ. τζεικ -ρενεσμι)μου αρεσε απιστευτα σα βιβλιο ,ηταν απλα τελειο.ειδικα οταν σκεφτομαι τη μπελλα και πως εχει εξελλιχθει σα χαρακτηρας απο το λυκοφως μεχρι τη χαραυγη και ποσο δυνατη εχει γινει .πραγματικα η στεφανι της εδωσε τελικα τα παντα.......:):)το midnight sun ηταν ακριβως αυτο που ηθελα .το χρειαζομουν να μπω εστω και για λιγο στο μυαλο του ....
καλα το οτι ειμαι team edward δε χρειαζεται να το πω και εγω φωναζει απο μονο του
συμφωνω απολυτα μαζι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Σε λίγο καιρό θα ανακαλύψουν και την "." τελεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
πρωτον ο ρομπερτ κατα τη πολυ ταπεινη μου γνωμη ειναι πλ καλος ηθοποιος
και ακομα ειναι στην αρχη και δευτερον συμφωνω ο τειλορ εχει τελειους κοιλιακους!!!!!!!!!!!!hot δε λες τιποτα !! αλλα τι να κανουμε υπαρχουν κ μερικες μερικεσ σαν κ εμενα που προτιμουν του ρομπ και ας ειναι κ ζωγραφιστοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ναι αλλά το θαυμαστικό περιλαμβάνει ΚΑΙ την τελεία. Δύο σε ένα με λίγα λόγια:D.
Για αυτό βάλτε θαυμαστικά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
όχι...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
ε,ναι...γιατι να σταματησουμε να μιλαμε για αυτην την ταινια?(συγγνωμη αν προσεβαλα καποιον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Σε λίγο καιρό θα ανακαλύψουν και την "." τελεία.

μμ μαλλον για μενα χτυπαει η καμπανα !!δικιο εχεις!!λοιπον θα ειναι το new yeαr's resolution μου να βαζω τελειες και τονους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Χα! Βάλτε όλοι ερωτηματικά! Περιλαμβάνουν και το κόμμα "," και την τελεία ".";;;;;;;;;; :P

μμ μαλλον για μενα χτυπαει η καμπανα !!δικιο εχεις!!λοιπον θα ειναι το new yeαr's resolution μου να βαζω τελειες και τονους.

Nope.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
να βαζουμε ολοι θαυμαστικα''!''!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ναι αλλά το θαυμαστικό περιλαμβάνει ΚΑΙ την τελεία. Δύο σε ένα με λίγα λόγια:D.
Για αυτό βάλτε θαυμαστικά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχα κ εγω καπως ετσι το βλεπω. οταν μιλαω για το λυκοφως(κ το ρομπ)η τελεια απλα δεν αρκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
χαχα κ εγω καπως ετσι το βλεπω. οταν μιλαω για το λυκοφως(κ το ρομπ)η τελεια απλα δεν αρκει.
σωστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top