Twilight-Λυκόφως

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Κοιμάμαι με τις αφίσες του πάνω από το κρεβάτι μου:lol:

Τι θα πει μην ποστάρουμε;Ελευθερία λόγου έχουμε νομίζω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
παντως εχω την εντυπωση οτι αν και το λυκοφως αρχισε καλα τα υπολοιπα μου φαινονται ψιλομαλακιτσες.... το οτι ο αλλλος φευγει στην νεα σεληνη και αυτη αρχιζει τα επικινδυνα σπορ και τετοια... το οτι στο 3ο βιβλιο εχει ψιλομαλακιτσες με πολεμους δηθεν και οτι η μπελλα ερωτευεται και τον τζεικομπ ,στο τεταρτο γινεται βαμπιρ και τα βολτουρια μπλεκονται παντου... ε ολα αυτα εμενα δε μου αρεσαν και τα βρηκα υπερβολικα.... οκ στο πρωτο βιβλιο υπαρχει μια ιστορια αγαπης μεταξυ δυο ανθρωπων απο διαφορετικους κοσμους και μαλιστα απο την ιστορια αυτη προκυπτουν και πολλες αλληγοριες.... τα υπολοιπα βιβλια εγω τα βρηκα χωρις νοημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Κοιμάμαι με τις αφίσες του πάνω από το κρεβάτι μου:lol:

Τι θα πει μην ποστάρουμε;Ελευθερία λόγου έχουμε νομίζω:)


το ειπα με την εννοια αμα δεν αρεσει σε καποιον κατι μην ασχολεισαι κιολας..μπορει να εκφρασει την αποψη του χωρις ομως να ειναι τοσο υπερβολικος.... αυτο που δεν αρεσει σε εσενα οι αλλοι το βρισκουν τελειο..γουστα ειναι αυτα
-----------------------------------------
μην ασχολειται*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ok απλά όπως καταλήξαμε και με τη νυμφαδώρα στην προηγούμενη σελίδα η πόρωση είναι αρρώστια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kastrato

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Ρε παιδιά, πως συζητάτε εδώ και ένα χρόνο για μια ταινία που θα διαρκέσει το πολύ 100 λεπτά; Πραγματικά προσπαθώ πολύ να σας καταλάβω...Νιώθω ότι κάνετε λες και αυτός είναι ο στόχος της ζωής σας, ο λόγος της ύπαρξής σας και μετά από αυτό θα περιμένετε άλλον ένα χρόνο μιλώντας στο ίδιο θέμα για την ίδια ανυπομονισία σας να δείτε την επόμενη ταινία. Είπαμε καλό καλό αλλά από κάποιο σημείο και μετά καταντά κουραστικό.
(βέβαια ντάξει τι με νοιάζει τώρα εμένα;πραγματικά θέλω να μου απαντήσετε...)

Δεν ειναι σκοπος ζωης μια ταινια !!! -.-
Δεν σου εχει τυχει εσενα ??? ... :hmm:
Κι αν το παρουμε ετσι... και η αλλαγη της χρονιας λογου χαρην ενα λεπτο διαρκει αλλα συνεχιζουμε να μετραμε μερες μεχρι τοτε.

Τεσπα... Ανυπομωνω να δω την Νεα Σεληνη ... Μου φενεται ισως πιο καλο απο το Λυκοφως... Θα δουμε ομως... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ποιος σου είπε ότι ανυπομονώ για να αλλάξει η χρονιά; Θέλω να έρθουν τα Χριστούγεννα αλλά δεν ανοίγω θέμα για να λέω αχ,αχ έμειναν 28 μέρες 12λεπτά και 56 δευτερόλεπτα. Αυτό μου φαίνεται γελοίο. Δεν λέω ότι η ανυπομονησία είναι κακό πράγμα, απλά όχι σε αηδιαστικό βαθμό. Όσο για το να μην ποστάρουμε στο θέμα, και εμένα μου άρεσαν πολύ τα βιβλία, οι ταινίες ήταν μέτριες, και θα πάω να δω την νέα σελήνη,όμως δεν το συζητάω 1 χρόνο πριν. Αυτό λέω ότι είναι κουραστικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Για σενα μπορει να ειναι κουραστικο
Για καποιους αλλους δεν ειναι, γι'αυτο και το θεμα ειναι ακομα ενεργο
Δεν σε αναγκαζει κανεις να το παρακολουθεις και το να μας κρινεις επειδη μας αρεσει τοσο το saga ειναι το λιγοτερο εκνευριστικο, γιατι απ'ότι θυμαμαι ενα φεγγαρι ησουν κι εσυ κολλημενη :)
Και μαλλον εννοεις "η ταινια ηταν μετρια"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από proudqueen:
Για σενα μπορει να ειναι κουραστικο
Για καποιους αλλους δεν ειναι, γι'αυτο και το θεμα ειναι ακομα ενεργο
Δεν σε αναγκαζει κανεις να το παρακολουθεις και το να μας κρινεις επειδη μας αρεσει τοσο το saga ειναι το λιγοτερο εκνευριστικο, γιατι απ'ότι θυμαμαι ενα φεγγαρι ησουν κι εσυ κολλημενη :)
Και μαλλον εννοεις "η ταινια ηταν μετρια"
Ακόμα μου αρέσουν τα βιβλία, το λαβ στόρυ ήταν εθιστικό δεν αντιλέγω.Δεν νομίζω παρόλα αυτά να έχω κάτι παραπάνω να πω, είπα όσα ήθελα και οι επαναλήψεις είναι κουραστικές. Άμα νομίζετε ότι γίνομαι εκνευριστική και δεν έχετε όρεξη για διάλογο, οκ εγώ δεν έχω αντίρρηση. Θα ξαναποστάρω όταν δω την ταινία για να δούμε αν άξιζε πια τόσο πολύ η αναμονή (αν και συμφωνώ ότι θα είναι ένα απολαυστικό 2ωρο).

Ναι μία ταινία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_92

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ολα αυτα για την ταινια Twilight????
Μαλιστα......:P
Δεν την εχω δει την ταινια, και απο αυτα που διαβασα σε αυτο το θεμα, δεν θα την δω!
Ευχαριστω!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Ούτε και εγώ την έχω δει άλλα είδα πρόσφατα μια άλλη ταινία με την Kirsten Stewart και μου άρεσε (η Kirsten, όχι η ταινία :P) άρα θα τη νοικιάσω και αυτή asap.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Ούτε και εγώ την έχω δει άλλα είδα πρόσφατα μια άλλη ταινία με την Kirsten Stewart και μου άρεσε (η Kirsten, όχι η ταινία :P) άρα θα τη νοικιάσω και αυτή asap.
Μια μικρή διορθοσούλα: την λένε Kristen και όχι Kirsten. Πολλοί το κάνουν λάθος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
παντως η ταινια και το βιβλιο (εχω διαβασει καποια αποσπασματα)
ειναι απαισια ιστορια γραφη κ.λ.π κ.λ.π

αλλα στη ταινια εχει τα πιο γαματα soundtrack!
ολα τα αγαπημενα μου
Paramore
BRMC
Thom yorkee
muse
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Ούτε και εγώ την έχω δει άλλα είδα πρόσφατα μια άλλη ταινία με την Kirsten Stewart και μου άρεσε (η Kirsten, όχι η ταινία :P) άρα θα τη νοικιάσω και αυτή asap.
:no1: ετσι...και εμενα μου αρεσε η Κριστεν..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphadora

Νεοφερμένος

Η Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ok απλά όπως καταλήξαμε και με τη νυμφαδώρα στην προηγούμενη σελίδα η πόρωση είναι αρρώστια.
Η πόρωση γενικά, όμως, όχι μόνο η πόρωση με το twilight... το επισημαίνω για να εξηγούμαστε, να μην παρεξηγούμαστε, όχι γιατί είπες κάτι...:)


Παιδιά, για να πω την αλήθεια, η ερμηνία της Stewart τώρα τελευταία δεν μ' αρέσει... μέχρι την ηλικία των 14-15 έπαιζε πάρα πολύ καλά... ειδικά στο Speak μ' αρεσε πάρα πολυ... μετά άρχισε απο κάπου να μπάζει το στόμα, να νιώθει ότι έχει μύγες στο κεφάλι, μάλλον χρειάζεται γυαλιά μυωπίας κι ένας λογοθεραπευτής κακό δεν θα της έκανε... ίσως να σας φαίνονται κακίες αυτά... απλά, παρατηρήστε στο twilight τη σκηνή που παρατηρεί ότι τα μάτια του Edward έχουν αλλάξει χρώμα και τον ρωτάει αν φοράει φακούς επαφής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary angel

Νεοφερμένος

Η mary angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
τελειο εργο βαζω και το τραιλερ τησ 1ηςταινιας [ame]https://www.youtube.com/watch?v=S2T7d8j6I5I[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Η πόρωση γενικά, όμως, όχι μόνο η πόρωση με το twilight... το επισημαίνω για να εξηγούμαστε, να μην παρεξηγούμαστε, όχι γιατί είπες κάτι...:)


Παιδιά, για να πω την αλήθεια, η ερμηνία της Stewart τώρα τελευταία δεν μ' αρέσει... μέχρι την ηλικία των 14-15 έπαιζε πάρα πολύ καλά... ειδικά στο Speak μ' αρεσε πάρα πολυ... μετά άρχισε απο κάπου να μπάζει το στόμα, να νιώθει ότι έχει μύγες στο κεφάλι, μάλλον χρειάζεται γυαλιά μυωπίας κι ένας λογοθεραπευτής κακό δεν θα της έκανε... ίσως να σας φαίνονται κακίες αυτά... απλά, παρατηρήστε στο twilight τη σκηνή που παρατηρεί ότι τα μάτια του Edward έχουν αλλάξει χρώμα και τον ρωτάει αν φοράει φακούς επαφής...

Tι είπα γιατί δεν θυμάμαι;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};684965:
Μια μικρή διορθοσούλα: την λένε Kristen και όχι Kirsten. Πολλοί το κάνουν λάθος...

Χα... Στο google πιο πολλές είναι οι αναζητήσεις με Kirsten παρά Kristen... Έχεις δίκιο όμως.. Μάλλον πρέπει να αλλάξει όνομα η κοπελιά. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Βλεμμα δειτε στο 0.45 :mad:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=zrnbdL3nKDQ[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=_cx6xlT6VQA[/ame]

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.

Kastrato

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Η αλλη η βλαμμενη ειναι καλυτερη εε ? :mad:
Δεν θα αφηνα τον ΤΖΕΙΚΟΜΠ για τον Εντουαρτ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top