Twilight-Λυκόφως

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Μια ερώτηση:
Στις 19 Νοεμβρίου βγαίνει το New Moon μόνο από την Odeon ή σε όλους τους κινηματογράφους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Σε ολους!
Αχχ κοντευουμε!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Axx ναι σε μας έρχεται το Σάββατο!!!
:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Axxxxxx:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
θα τη δω τη ταινια σημερα !επιτελους δε μπορουσα να περιμενω αλλο !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
σημερα εχει vampire night στη Θεσσαλονικη....πρωτα λυκοφως και μετα νιου μουν θα βαλουν... τα κοριτσια μας εχουν τρελαθει για να πανε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
αυριο δεν ερχεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Σε καποια σινεμα θα το βαλουν σημερα τα μεσανυχτα..
Εγω εκλεισα ηδη 3 φορες :D

Για οποια ενδιαφερεται θα γινει συναντηση την αλλη Τεταρτη!!
(με τα μελη του twilight forum)
Στειλτε μου για πληροφοριες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
πηγα χθες στη μεταμεσονυχτια.η ταινια τελεια ,υπεροχη !!!ακομα να συνελθω ....
ο chris πλ καλυτερος απο την cathrine .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
θελω θελω θελω θελω θελω θελω θελω θελω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edere19

Νεοφερμένος

Η edere19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
πηγα χθες στη μεταμεσονυχτια.η ταινια τελεια ,υπεροχη !!!ακομα να συνελθω ....
ο chris πλ καλυτερος απο την cathrine .
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
:DΣήμερα ειναι η πρεμιέρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
θελω θελω θελω θελω θελω θελω θελω θελω
τι θες ρε?να δεις το νιουμουν?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
πηγα χθες στη μεταμεσονυχτια.η ταινια τελεια ,υπεροχη !!!ακομα να συνελθω ....
ο chris πλ καλυτερος απο την cathrine .
Την είδα πριν λίγο!!!:jumpy::jumpy::jumpy: ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!!! Όντως ο Κρις έκανε καλύτερη δουλειά από την Κάθριν! Βέβαια πάλι σε λίγα σημεία ήταν διαφορετικό από το βιβλίο και είχαν κόψει πολλά, αλλά εντάξει, δεν με πείραξε τόσο αυτή τη φορά. Έπεσε πολύ κλάμα!!!!
Αχ, ήταν τέλεια!!!:jumpy::heart::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Archangel^^

Νεοφερμένος

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Την είδα χθες την ταινία.Καλή, πολύ καλύτερη από την πρώτη...Άλλαξαν και συνθέτη (καιρός ήταν, δεν θα άντεχα να ακούω με όλες του τις παραλλαγές το νανούρισμα της Bella σε όλη την ταινία).

----> Έπεσε το γέλιο στη σκηνή που η Jane προσπαθεί να βασανίσει την Bella και δεν το καταφέρνει...για τον Aro λέω. :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
μετα τη δευτερη ταινια θα κανω επαναληψη την εκλειψη.:D

Team Edward: Because I'd rather freeze than have a personal space heater!Ολεε!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphadora

Νεοφερμένος

Η Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
μετα τη δευτερη ταινια θα κανω επαναληψη την εκλειψη.:D

Team Edward: Because I'd rather freeze than have a personal space heater!Ολεε!! :D

Λοιπόν, εσένα σε συμπαθώ πολύ τελικά... (άσχετο που δε σε ξέρω:P)



Την είδα κι εγώ την ταινία, και την έχω και κατεβασμένη στο pc... να ζηλεύετε...:P ΤΕΛΕΙΑ... ο taylor είναι κούκλος, ο robert είναι κούκλος... μου την έσπασαν μερικές αλλαγές που κάνανε στην ταινία... ακους εκεί, στο βιβλιο βιβλίο να στέλνει ένα e-mail με το ζόρι στη μάνα της και στη ταινία να περνάει όλη τη μέρα μπροστά στο pc όλο "Alice" και "Alice"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Την είδα χθες την ταινία.Καλή, πολύ καλύτερη από την πρώτη...Άλλαξαν και συνθέτη (καιρός ήταν, δεν θα άντεχα να ακούω με όλες του τις παραλλαγές το νανούρισμα της Bella σε όλη την ταινία).

----> Έπεσε το γέλιο στη σκηνή που η Jane προσπαθεί να βασανίσει την Bella και δεν το καταφέρνει...για τον Aro λέω. :lol::lol::lol:
Όντως!!! Πολύ γέλιο!!!:lol:
-----------------------------------------
Την είδα κι εγώ την ταινία, και την έχω και κατεβασμένη στο pc... να ζηλεύετε...:P ΤΕΛΕΙΑ... ο taylor είναι κούκλος, ο robert είναι κούκλος... μου την έσπασαν μερικές αλλαγές που κάνανε στην ταινία... ακους εκεί, στο βιβλιο βιβλίο να στέλνει ένα e-mail με το ζόρι στη μάνα της και στη ταινία να περνάει όλη τη μέρα μπροστά στο pc όλο "Alice" και "Alice"...
Ναι, αυτό με τα e-mails πολύ άκυρο... Γενικά, όλες οι αλλαγές που κάνανε και στο Λυκόφως και τη Νέα Σελήνη μου τη σπάνε...:mad::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aria_Hale

Νεοφερμένος

Η Aria_Hale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 121 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εχετε δικιο, αυτες οι αλλαγες ηταν πολυ σπαστικες... Αλλα απο τοτε που ειδα την πρωτη ταινια, (αφου την καταβασα σε 2 μερες), αρχικα διαβασα ολα τα βιβλια στα αγγλικα, και στη συνεχεια τα αγορασα στα ελληνικα, εχω διαβασει και το Midnight Sun που ειναι το Twilight αλλα απο τη μερια του Edward:inlove:, αν και ειναι μεχρι τη μεση... Δεν το εχει τελιωσει το βιβλιο... Μιλαμε για φανταστικο εργο..!!! Εχω παθει χοντρο κολλημα! Μετα απο αυτο οτι και να διαβασω, δεν λεει. Και φυσικα ημουν στην πρεμιερα του New moon..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


"Because only a vampire can love you forever."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top