Twilight-Λυκόφως

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
εγω δεν το βλεπω μονο το τρειλερ εχω δει δεν θελω να δω αλλα, δεν λεει :xixi:
υπομονη:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
εγω δεν το βλεπω μονο το τρειλερ εχω δει δεν θελω να δω αλλα, δεν λεει :xixi:
υπομονη:xixi:
Καλά κάνεις!:no1: Εξάλλου τώρα έχει μείνει πολύ λίγος καιρός! (-22 μέρες!!!:jumpy:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Πολυ λιγος ε; Σαν αιωνας μου φαινεται εμενα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
μην αγχωνεσαι θα περασει γρηγορα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
κ εγω την ειδα τη σκηνη του χωρισμου !απλα απαιχτη!κ σιγουρα στο σινεμα θα βγει πλ πιο εντονη...
αχ δεν μπορω να περιμενω αλλο
η προπωληση ποτε αρχιζει ακριβως στις 5 του μηνος η οχι ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Την είδατε τη σκηνή των γενεθλίων;;;:jumpy: Κι αυτή τέλεια! Ειδικά το σημείο που μιλάει ο Έμετ στον Έντουαρντ, αυτό που του λέει είναι θεϊκό!!!!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Έχεις λινκ? Καλά όλη την ταινία θα την δούμε σε αποσπάσματα έτσι που πάει?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=D57BYM8nL68&NR=1[/ame]
Ας ειναι στο αγαπημενο μου θεμα το τελευταιο μου ποστ.:)

Ο Εμετε λεει "You're dating an οlder woman, huh?'':lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
LOL, τι φάτσες είναι αυτές. Η Ρόζαλι και ο Τζάσπερ έχουν απαίσιες φάτσες όπως κοιτάνε. Η μία σαν να βρωμάει κάτι και οάλλος σαν να μαστούρωσε ξαφνικά. ΛΟΛ. Γρήγορη σκηνή πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphadora

Νεοφερμένος

Η Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Τέλειο video, κι ο Emmett απλά φοβερος!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Βγήκε και η σκηνή με τους Βολτούρι.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=W-pZAdbxy-E&feature=player_embedded[/ame]

όπως και η σκηνή που μεταμορφώνεται ο Τζεικομπ

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=27yS3L4-vYY&feature=channel[/ame]

Άντε άλλες 18 μέρες :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ρε παιδιά, πως συζητάτε εδώ και ένα χρόνο για μια ταινία που θα διαρκέσει το πολύ 100 λεπτά; Πραγματικά προσπαθώ πολύ να σας καταλάβω...Νιώθω ότι κάνετε λες και αυτός είναι ο στόχος της ζωής σας, ο λόγος της ύπαρξής σας και μετά από αυτό θα περιμένετε άλλον ένα χρόνο μιλώντας στο ίδιο θέμα για την ίδια ανυπομονισία σας να δείτε την επόμενη ταινία. Είπαμε καλό καλό αλλά από κάποιο σημείο και μετά καταντά κουραστικό.
(βέβαια ντάξει τι με νοιάζει τώρα εμένα;πραγματικά θέλω να μου απαντήσετε...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Σας την είπε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphadora

Νεοφερμένος

Η Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ρε παιδιά, πως συζητάτε εδώ και ένα χρόνο για μια ταινία που θα διαρκέσει το πολύ 100 λεπτά; Πραγματικά προσπαθώ πολύ να σας καταλάβω...Νιώθω ότι κάνετε λες και αυτός είναι ο στόχος της ζωής σας, ο λόγος της ύπαρξής σας και μετά από αυτό θα περιμένετε άλλον ένα χρόνο μιλώντας στο ίδιο θέμα για την ίδια ανυπομονισία σας να δείτε την επόμενη ταινία. Είπαμε καλό καλό αλλά από κάποιο σημείο και μετά καταντά κουραστικό.
(βέβαια ντάξει τι με νοιάζει τώρα εμένα;πραγματικά θέλω να μου απαντήσετε...)


Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω, Βάλια, διότι νομίζω πως υπερβάλεις... κανένας άνθρωπος που στέκει στα καλά του δεν έχει στόχο ζωής μια ταινία ή ένα βιβλίο ή οτιδήποτε τέτοιο... φυσικά θα ανυπομονείς να δεις κάτι που σου αρέσει... μόνο αν σκεφτείς πόσα βλέπεις κάθε μέρα που δεν σου αρέσουν (και πάλι λες ότι δεν είδες τίποτα ακόμα), θα καταλάβεις το λόγο της εν λόγω ή όποιας αλλης ανυπομονησίας... πέρα απ' αυτό, σε φόρουμ είσαι, ψάχνεις άτομα με κοινά ενδιαφέροντα να πεις μια κουβέντα, θα ανοίξεις ένα τόπικ... έτυχε να είναι το συγκεκριμένο τόπικ... και τι έγινε? βρεθήκανε άτομα που τους αρέσει και αρχισαν να ποστάρουν... αυτό τι σημαίνει, ότι το twilight είναι ο λόγος ύπαρξής τους? Ή μήπως επειδή μετράνε μέρες? Και για τα Χριστούγεννα μετράμε μέρες... δεν είναι όμως τα Χριστούγεννα ο λόγος ύπαρξής μας (υπάρχει και το Πάσχα:P)...Μην τα ισοπεδώνουμε όλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Για τα χριστούγεννα μετράμε μέρες εδώ και κανα 2μέρες όχι παραπάνω:P Για να κάτσουμε φυσικά:dance:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphadora

Νεοφερμένος

Η Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Για τα χριστούγεννα μετράμε μέρες εδώ και κανα 2μέρες όχι παραπάνω:P Για να κάτσουμε φυσικά:dance:

Ενώ για το New Moon μετράμε μέρες από τότε που βγήκε το βιβλίο ε?

Κι έτσι να 'ναι ακόμα... που είναι το κακό στην ανυπομονησία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
H ανυπομονησία δεν είναι κακό.Η πόρωση 24/24 την ημέρα είναι όμως:P

Εχω παραδείγματα που μιλάνε συνέχεια για τον Patterson ή όπως τον λένε.

Τhat s not normal for me:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphadora

Νεοφερμένος

Η Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
24 ωρες τη μέρα? και πότε κοιμούνται?:P


Τι να σου πω, εγώ πιο πάνω μιλούσα για άτομα που στέκουν στα καλά τους, δεν ξέρω αν το παρατήρησες ή όχι... αυτό δεν είναι πόρωση απλά, αρρώστια είναι...

α, και που 'σαι, Pattinson τον λένε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
24 ωρες τη μέρα? και πότε κοιμούνται?:P


Τι να σου πω, εγώ πιο πάνω μιλούσα για άτομα που στέκουν στα καλά τους, δεν ξέρω αν το παρατήρησες ή όχι... αυτό δεν είναι πόρωση απλά, αρρώστια είναι...

α, και που 'σαι, Pattinson τον λένε...:P

Οk προφανώς δεν το παρατήρησα ότι λες κάτι τέτοιο.Ναι είναι μια μορφή αρρώστιας να ναι ερωτευμένες με αυτόν το καραγκιόζη λυκάνθρωπο(ή ότι είναι):lol: ώστε να γράφουν το όνομα τους σε θρανία τσάντες και λοιπά αξεσουάρ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
υπερβολες.....θα συμφωνησω με την nymphadora..δεν ειναι πορωση να ανυπομονεις να
βγει μια ταινια στο σινεμα επειδη σαρεσε πολυ!και εξαλλου εαν δεν σας αρεσει ο παττινσον η γενικα το λυκοφως στη τελικη μην ποσταρετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top