Twilight-Λυκόφως

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};456873:
Τι;;; Η Reed με τον Κασιδόκωστα; Τι άλλο θα ακούσω πια!:P

Τα βίντεο είναι........ ΤΕ-ΛΕΙ-Α!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy: Ευχαριστώ που τα έβαλες!:thanks:
Μιλάμε έμεινα! Δεν μπορώ να περιμένω!!!!!! Γιατί να βγει Δεκέμβρη η ταινία εδώ...:(:'(

καλε δε το μαθατε η ταινια εδω βγαινει πιο νωρισ απο την αμεpικα συγκεκριμενα 19 νοεμβριου !!!!!!!!!!https://www.imdb.com/title/tt1259571/releaseinfo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
καλε δε το μαθατε η ταινια εδω βγαινει πιο νωρισ απο την αμεpικα συγκεκριμενα 19 νοεμβριου !!!!!!!!!!https://www.imdb.com/title/tt1259571/releaseinfo
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Αυτό ήταν τσιρίδα!!!)
:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:Πλάκα κάνειςςςςςςςςςςςςς! Ποπο!!!!!! Δεν το πιστεύω!!!!! Και έλεγα "Θα με αφήσουν παραμονή Πρωτοχρονιάς να τρέχω στο σινεμά;"
:thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks:
:no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
χε χε το φανταζομουν οτι θα παθεις σοκ!!!
μια φορα κ εμεισ στην ελλαδα που δε μενουμε τελευταιοι!!!!

btw τα καινουρια wallparers δεν ειναι τελεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
χε χε το φανταζομουν οτι θα παθεις σοκ!!!
μια φορα κ εμεισ στην ελλαδα που δε μενουμε τελευταιοι!!!!

btw τα καινουρια wallparers δεν ειναι τελεια?
Ναι! Πριν από την Αμερική! Wow!

Καινούρια wallpapers;;; (Έχω μείνει πολύ πίσω... Πρέπει να αρχίσω να ψάχνω περισσότερο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
https://www.newmoonthemovie.com/
Ειρηνη εδω θα βρεις τα επισημα wallpapers!

Μακαρι το imdb να αποδειχθει σωστο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
εννοω αθτα απο το site του new moon https://www.twilightthemovie.com/
να μερικα




-----------------------------------------
τα αλλα δεν τα εμφανιζει εδω
θα στα στειλω με πμ αν θες οκ?
-----------------------------------------
https://www.newmoonthemovie.com/


Μακαρι το imdb να αποδειχθει σωστο!!

πιστευω ναι δεν εχω δει ανακοινωση απο την οντεον αλλα το imdb ειναι εγκυρο site
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Ευχαριστώ κορίτσια! Τι θα έκανα χωρίς εσάς!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Αμα εχεις κανενα λινκ για τις φωτο δωσε..Εγω βρηκα μονο μια
Τα ειδα τα βιντεακια!!!:jumpy:
Τσιριδα που επεσε! Και με Εντουαρντ και με Τζεικομπ εκει που βγαζει το μπλουζακι!

Α! Χθες μου ηρθε επιτελους (μετα απο ενα μηνα) το περιοδικο twilight!!
Τελειες αφισες και καλο υλικο μεσα ;) Οποια μπορει να το παρει!!

κ εγω μια βρηκα μετα νομιζω ειδα κ μερικες ακομα αλα δε πρεπει αυτεσ να ηταν απο εδω θα ψαξω κ θα σου πω αν βρω κατι
δεν ειναι ελλαδα αφου ηταν στο comic conhttps://twilighttreasury.blogspot.com/2009/07/nikki-reed-kellan-lutz-ashley-greene.html

πιοοοοοοοοοο περιοδικο????????/
αν εχει τπτ καλο σκαναρετο αν μπορεισ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
ΑΥΤΟ λεω
οκ την κυριακη που θα παω σπιτι μου θα ανεβασω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.

Ποπο.... Τι ματάρες έχει ο άνθρωπος!!!!:inlove:
(Ελπίζω να μην έχει πέσει photoshop!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Ουόου!:!::xixi::up:


Άσχετο: Η Kristen στη νέα ταινία που έκανε, αντί να βάλει περούκα, πήγε και το έκοψε πραγματικά το μαλλί; Είναι λίγο έλεος!:papas::ee:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
ενταξει μωρε δεν ειναι προβλημα αυτο για την ταινια το εκανε
παντως κ εγω την προτιμω με το παλιο το μαλλι της
αθτο την αγριευει
κ στο comic con ηταν καπως
πολυ κουρασμενη ,βαριοταν τρελα κ ολα τα site τη κραξαν που πηγε με τα ιδια ρουχα
κ ο ρομπερτ ρε συ περσι ηταν κεφατος ενω τωρα....
γενικα μονο ο τειλορ ηταν ο εαυτοσ του γλυκουλησ δλδ κ χαμογελαστος οπωσ παντα

κ εχει κατι κοιλιακους ο τειλορ !!!!!!!!!!!απιστευτους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
ενταξει μωρε δεν ειναι προβλημα αυτο για την ταινια το εκανε
παντως κ εγω την προτιμω με το παλιο το μαλλι της
αθτο την αγριευει
κ στο comic con ηταν καπως
πολυ κουρασμενη ,βαριοταν τρελα κ ολα τα site τη κραξαν που πηγε με τα ιδια ρουχα
κ ο ρομπερτ ρε συ περσι ηταν κεφατος ενω τωρα....
γενικα μονο ο τειλορ ηταν ο εαυτοσ του γλυκουλησ δλδ κ χαμογελαστος οπωσ παντα

κ εχει κατι κοιλιακους ο τειλορ !!!!!!!!!!!απιστευτους
Ναι! Και η Κρίστεν και ο Ρόμπερτ δεν φαίνονται και πολύ ...καλά...
Ο Τέιλορ κουκλί και ...υγιής!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
SOS για τους αναγνώστες !
Πληκτρολογούσα τυχαία στο γιουτουμπ και το μάτι μου έπεσε πάνω στο καστ των Βολτούρι.
Δε λέω, κάποιες επιλογές είναι καλές. Προσωπικά μου την έσπασε που επέλεξαν την συνομήλική μου Dakota Fanning για την Τζέιν. Η παδικότητα είναι υπερβολικά ορατή συν το οτι η Τζέιν περιγράφεται μελαχρινή, με σαρκώδη χείλη κλπ.
Έλεος δλδ με το καστ.
Είπαμε, κοντούλα αλλά όχι κι έτσι. :/
Ακούω γνώμες απ' όσους έχουν τελειώσει το New moon.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=T2Zrv5foz7Q[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
SOS για τους αναγνώστες !
Πληκτρολογούσα τυχαία στο γιουτουμπ και το μάτι μου έπεσε πάνω στο καστ των Βολτούρι.
Δε λέω, κάποιες επιλογές είναι καλές. Προσωπικά μου την έσπασε που επέλεξαν την συνομήλική μου Dakota Fanning για την Τζέιν. Η παδικότητα είναι υπερβολικά ορατή συν το οτι η Τζέιν περιγράφεται μελαχρινή, με σαρκώδη χείλη κλπ.
Έλεος δλδ με το καστ.
Είπαμε, κοντούλα αλλά όχι κι έτσι. :/
Ακούω γνώμες απ' όσους έχουν τελειώσει το New moon.
https://www.youtube.com/watch?v=T2Zrv5foz7Q
Λοιπόν... Εγώ δεν πιστεύω ότι η Dakota έχει παιδικότητα... Πιστεύω αντίθετα πως δείχνει πολύ μεγαλύτερη απ' όσο είναι, τώρα τελευταία. Παλιότεραπίστευα ότι είναι εξαιρετική ηθοποιός, αλλά τώρα δεν την πάω πια γι' αυτό το λόγο... Ίσως λίγο και γιατί θα παίξει την Jane!:P
Εξάλλου στο βιβλίο δεν αναφέρει την ηλικία στην οποία έγινε βαμπίρ, μπορεί να έγινε στα 15!
Και τέλος, το ότι δεν συμπίπτει με τα χαρακτηριστικά που της προσδίδονται στο βιβλίο, δεν είναι ο μόνος χαρακτήρας που έχει αλλαχτεί (κατά πολύ) στην ταινία... Δυστυχώς! Για παράδειγμα, δες τους James και Laurent. Ιδίως ο δεύτερος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
^συμφωνω .ο ρολος τησ jane δεν ειναι το μονο λαθος κατα τη γνωμη μου στο casting κ οντωσ η dakots εχω την εντυπωση κ μαλον ειναι κατι παρα πανω απο απλη εντυπωση οτι προσπαθει συνεχεια να μεγαλωδειχνει
σχετικα με τουσ βολτουρι μου αρεσε πλ ο charlie k o jamie
κ αυτη που κανει την heidi ειναι πλ κουκλα
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};456897:
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Αυτό ήταν τσιρίδα!!!)
:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:Πλάκα κάνειςςςςςςςςςςςςς! Ποπο!!!!!! Δεν το πιστεύω!!!!! Και έλεγα "Θα με αφήσουν παραμονή Πρωτοχρονιάς να τρέχω στο σινεμά;"
:thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks:
:no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1:

οπως εγραπσα κ πριν ανακοινωση δεν εχει βγαλει η odeon οποτε τπτ δεν ειναι 100%σιγου ρο
οταν βγαλει η odeon ανακοινωση θα τη ποσταρω εδω .μακαρι να μην εχουμε τπτ δυσαρεστες εκπληξεις !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
^συμφωνω .ο ρολος τησ jane δεν ειναι το μονο λαθος κατα τη γνωμη μου στο casting κ οντωσ η dakots εχω την εντυπωση κ μαλον ειναι κατι παρα πανω απο απλη εντυπωση οτι προσπαθει συνεχεια να μεγαλωδειχνει
σχετικα με τουσ βολτουρι μου αρεσε πλ ο charlie k o jamie
κ αυτη που κανει την heidi ειναι πλ κουκλα
-----------------------------------------


οπως εγραπσα κ πριν ανακοινωση δεν εχει βγαλει η odeon οποτε τπτ δεν ειναι 100%σιγου ρο
οταν βγαλει η odeon ανακοινωση θα τη ποσταρω εδω .μακαρι να μην εχουμε τπτ δυσαρεστες εκπληξεις !
Ναι, το είδα, αλλά ελπίζουμε για το καλύτερο! Εξάλλου δεν γίνεται να το ανακοινώνουν τυχαία... Κάπου θα βασίζονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Άντε να περάσει και αυτή η μόδα...-.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top