Twilight-Λυκόφως

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Η ηθοποιος που κανει την ροζαλι μου την σπαει απιστευτα!!! Καλα η ιδια η Ροζαλι μου την σπαει πιο πολυ αλλα τεσπα:P
Οατν ειχα δει το δεκατριων(14 πρεπει να ημουν)ειχα σοκαριστει λιγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Η ηθοποιος που κανει την ροζαλι μου την σπαει απιστευτα!!! Καλα η ιδια η Ροζαλι μου την σπαει πιο πολυ αλλα τεσπα:P
Οατν ειχα δει το δεκατριων(14 πρεπει να ημουν)ειχα σοκαριστει λιγο...

ααααααα τωρα καταλαβα ποιο ειναι το 13!!το ειχε βαλει προσφατα ο ΑΝΤ1!ειχα δει λιγο και ΣΟΚΑΡΙΣΤΙΚΑ!!δεν αντεχοταν!ειναι καλη ταινια αλλα δεν αντεχεται!ειδικα εκει που της εκανε την τρυπα στον αφαλοοοο!!! :wow: :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
ααααααα τωρα καταλαβα ποιο ειναι το 13!!το ειχε βαλει προσφατα ο ΑΝΤ1!ειχα δει λιγο και ΣΟΚΑΡΙΣΤΙΚΑ!!δεν αντεχοταν!ειναι καλη ταινια αλλα δεν αντεχεται!ειδικα εκει που της εκανε την τρυπα στον αφαλοοοο!!! :wow: :!:

Το ειχα νοικιασει να το δω με τις φιλες μου και αηδιασαμε. Την καημενη την κοπελα. Σε τοσο μικρο διαστημα ειχε γινει τελειως τσουλ*.
Μετα βασικα ντρεπομουν να το επιστρεψω στο βιντεοκλαμπ γιατι φαινοταν απο το εξωφυλλο σαν καμια τσοντα.:P

To πιο ανατριχιαστικο παντως ηταν εκει που χαρακονοταν με ψαλιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ναι!καλα την ταινια την εβλεπα με τον ξαδερφο και τον αδερφό μου(9 κ 10 :P)και ειχαμε καραφρικαρει!!γιατι χαρακωνοταν?σοβαρα ολα αυτα τα ειχε κανει στα αληθεια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
The relationship between Reed and her mother became strained when Reed experimented with drugs, alcohol, and sex. At the age of 14, Reed was emancipated; she then moved out and began living on her own. She had no specific desire to become an actress.
Reed and director Catherine Hardwicke finished the script for the semi-autobiographical film Thirteen in six days, a relatively fast time for a Hollywood script to be written. Producers asked Reed to play a role in the film because they had trouble casting it, considering it an "uncomfortable" role for most young actresses. -wikipedia.
Τι να πεις τωρα...Ολα αυτα στην ταινια που βγηκε το 2003 τα εκανε στην ηλικια των 15 χρονων της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
wow.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
:jumpy:Δεν ήξερα πως ήταν αληθινή ιστορία και μάλιστα από τη μεριά της Nikki. Όχι ότι δε είχε τσουλοστυλ, αλλά μου είχε φανεί πολύ τραβηγμένο. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
OMG OMG OMG OMG OMG
το είδα σήμερα :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Κι ομως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

errikaki

Νεοφερμένος

Η errikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
καλα τι να πω αφου τα σπαει η ταινια.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
πριν λιγες μερες τελειωσα ξανα ολο το saga για 3η φορα . αντε να ερθει ο νοεμβρης να δουμε τη ταινια !!! θα βγει και σε comic το λυκοφως εμαθα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
πριν λιγες μερες τελειωσα ξανα ολο το saga για 3η φορα . αντε να ερθει ο νοεμβρης να δουμε τη ταινια !!! θα βγει και σε comic το λυκοφως εμαθα!!
:!:τι??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Μάλλον είμαι από τους ελάχιστους που θεωρούν ότι η ταινία είναι υπερεκτιμημένη.Μου φάνηκε απλά καλή,αλλά όλη αυτή η τρέλα που έχει προκληθεί τουλάχιστον ανεδαφική...Άλλωστε,προτιμώ μια ταινία πιο κοντά στην πραγματική ζωή,δεν μπορώ να πιστεύω σε παραμύθια με βρικόλακες.Εντάξει,πρόκειται για μια ταινία τρυφερή,που όμως σε μερικά σημεία καταντά γλυκανάλατη και θυμίζει αρκετά τις παλιές-καλές(?);)-αμερικανιές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.

Ωραία!!!! :jumpy:
-----------------------------------------
Μάλλον είμαι από τους ελάχιστους που θεωρούν ότι η ταινία είναι υπερεκτιμημένη.Μου φάνηκε απλά καλή,αλλά όλη αυτή η τρέλα που έχει προκληθεί τουλάχιστον ανεδαφική...Άλλωστε,προτιμώ μια ταινία πιο κοντά στην πραγματική ζωή,δεν μπορώ να πιστεύω σε παραμύθια με βρικόλακες.Εντάξει,πρόκειται για μια ταινία τρυφερή,που όμως σε μερικά σημεία καταντά γλυκανάλατη και θυμίζει αρκετά τις παλιές-καλές(?);)-αμερικανιές...

Η ταινία είναι όντως υπερεκτιμημένη. Όμως η τρέλα που έχει προκληθεί, η πραγματική τρέλα (:P), οφείλεται στα βιβλία. Γιατί απλά είναι πολύ καλύτερα!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
H Ροζαλι τα εχει με τον Παρη Κασιδοκωστα!!!
Μαλιστα διαβασα οτι ειναι στην Ελλαδα τωρα μεχρι τελος Ιουλιου! :!:
Ρε Παρη φερε και τον Rob προς τα εδω!! Μισες δουλειες θα κανουμε;;; :P

Μια βδομαδα ελειψα και γεμισαμε νεα!
ComicCon,νεα επισημη ιστοσελιδα,νεο merch,νεα stills κι αλλα πολλα!:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
H Ροζαλι τα εχει με τον Παρη Κασιδοκωστα!!!
Μαλιστα διαβασα οτι ειναι στην Ελλαδα τωρα μεχρι τελος Ιουλιου! :!:
Ρε Παρη φερε και τον Rob προς τα εδω!! Μισες δουλειες θα κανουμε;;; :P

Μια βδομαδα ελειψα και γεμισαμε νεα!
ComicCon,νεα επισημη ιστοσελιδα,νεο merch,νεα stills κι αλλα πολλα!:up:
ναι εχουνε βγει και φωτο τους που τουσ δειχνουν εδω στην ελλαδα
γραφτηκε ι οτι γnωριστηκαν οι 2 οικογενειες κ οτι οι λατσηδες την συμπαθησαν πλ τη νικκι anyway..
τα video που ποσταρα παραπαωω τα δες? ειναι σκηνεσ απο το new moon

το site ειναι τελειο παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Τι;;; Η Reed με τον Κασιδόκωστα; Τι άλλο θα ακούσω πια!:P

Τα βίντεο είναι........ ΤΕ-ΛΕΙ-Α!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy: Ευχαριστώ που τα έβαλες!:thanks:
Μιλάμε έμεινα! Δεν μπορώ να περιμένω!!!!!! Γιατί να βγει Δεκέμβρη η ταινία εδώ...:(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Αμα εχεις κανενα λινκ για τις φωτο δωσε..Εγω βρηκα μονο μια
Τα ειδα τα βιντεακια!!!:jumpy:
Τσιριδα που επεσε! Και με Εντουαρντ και με Τζεικομπ εκει που βγαζει το μπλουζακι!

Α! Χθες μου ηρθε επιτελους (μετα απο ενα μηνα) το περιοδικο twilight!!
Τελειες αφισες και καλο υλικο μεσα ;) Οποια μπορει να το παρει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top