Twilight-Λυκόφως

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Σημερα γυρισα απο τις διακοπες μου και μολις μπηκα επιασα τα βιβλια μου. Αχ υπομονη κοριτσια....Ποτε θα κυκλοφορησει η χαραυγη στα ελληνικα; Λεω να παω να δω αυριο στο βιβλιοπωλειο...


Ηρεμήστε τσούπρες... Ηρεμήστε... Μια ταινία είναι... Δεν είναι πραγματικότητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ηρεμήστε τσούπρες... Ηρεμήστε... Μια ταινία είναι... Δεν είναι πραγματικότητα...

Αφου δεν εχεις κατι ουσιαστικο να πεις, γιατι μας ''χαλας'' τωρα;:)
Εξαλλου για τα βιβλια κανω ετσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.


Τον εχει παρει μαζι στις προβες της Εκλειψης :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.


Τον εχει παρει μαζι στις προβες της Εκλειψης :'(
Αχ, έλεος! Να μην χωριστούν καθόλου!...
Προχτές είδα ξανά το Λυκόφως, αυτή τη φορά μαζί με τη μητέρα μου, επιτέλους! Της έλεγα τόσο καιρό να το δει, αλλά δεν το έκανε. Κάθε φορά που μιλούσα για το Twilight Saga μου έλεγε αμάν πια με το Λυκόφως (και δεν της έλεγα και πολλά να φανταστείτε...) και τώρα που το είδε μου είπε ότι της άρεσε πολύ και άρχισε να με ρωτάει τι θα γίνει μετά!!!:jumpy: Τι ωραία! Θα την κάνω twilighter πριν το καταλάβει!:P:P:P:P:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Χαχαχα και η δικια μου καπως ετσι!
Στην αρχη την εβαλα να δει την ταινια (της αρεσε εννοειται) και μετα ηθελε να μαθει τι γινεται στα βιβλια και της μετεφρασα τις περιληψεις απο την wikipedia :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εμενα ειναι ακομα στο 1ο βιβλιο. Μην ρωτησετε κεφαλαιο ουτε η ιδια δεν ξερει. Ενα πρωι βρηκα το βιβλιαρακι μου διπλα απο τον τσελεμεντε.:mad: Ντροπηηηηη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AgGeliCo0zZz

Νεοφερμένος

Η Αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
και εγω την εχω δει την ταινια και ειναι πολυ ωραια...τωρα ανυπομονω να βγει το δευτερο μερος!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Χαχαχα και η δικια μου καπως ετσι!
Στην αρχη την εβαλα να δει την ταινια (της αρεσε εννοειται) και μετα ηθελε να μαθει τι γινεται στα βιβλια και της μετεφρασα τις περιληψεις απο την wikipedia :D
Ο!! Καλή ιδέα!!!:no1: Αν και μ' αρέσει να της τα λέω η ίδια, γιατί λέω και τις λεπτομέρειες!:xixi:
-----------------------------------------
Εμενα ειναι ακομα στο 1ο βιβλιο. Μην ρωτησετε κεφαλαιο ουτε η ιδια δεν ξερει. Ενα πρωι βρηκα το βιβλιαρακι μου διπλα απο τον τσελεμεντε.:mad: Ντροπηηηηη
Λολ!:lol:
Θα τα διάβαζε και η δική μου, αλλά τα έχω αγοράσει στα αγγλικά (για λόγους εξάσκησης, επειδή έδινα Proficiency, και πραγματικά βοήθησαν!!!:D)κι επειδή δεν ξέρει καλά αγγλικά εκείνη, δεν μπορεί να τα διαβάσει...:( Να τα πάρω και στα ελληνικά, δεν υπάρχει περίπτωση... Της είπα να αγοράσουμε το Λυκόφως στα ελληνικά, γιατί δεν το έχω σε καμία γλώσσα:P, αλλά λέει "Σιγά, θα δω την ταινία!" ...:(
-----------------------------------------
και εγω την εχω δει την ταινια και ειναι πολυ ωραια...τωρα ανυπομονω να βγει το δευτερο μερος!!!!
Όλες ανυπομονούμε!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};488489:
Όλες ανυπομονούμε!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
τα sneak peak της νεας σεληνης τα εχετε δει?
οριστε τα link...
https://www.youtube.com/watch?v=Lyld...f25/topic-t414-60.htm&feature=player_embedded

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=I_EUZWb9CZw&feature=related[/ame]
-----------------------------------------
να και το αλλο..
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Lyldfq0kQOc&feature=related[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Τι τσιριδες ήταν αυτές όταν έβγαλε την μπλούζα του ο Τζέικομπ;:P


Υποτίθεται ότι το μηχανάκι πέφτει πάνω στη Μπέλλα. Αλλά οκ
Πάντως όλα αυτά με τους άντρες με τις κουκούλες και την Ιταλία μου θυμίζουν κάτι μεταξύ Χαρι Πότερ και Στραβαγκάντζα

Διαβάζοντας το ''νέα σελήνη'' ευχόμουν να γίνει κάτι με τη Μπέλλα και τον Τζέικομπ. Ειναι πιο ζεστος, την καταλαβαίνει. Τον προτιμώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimiper

Νεοφερμένος

Η dimiper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Εμένα αυτή η ταινία δεν μου άρεσε κα-θό-λου...
Σιγά τ' αβγα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Τι τσιριδες ήταν αυτές όταν έβγαλε την μπλούζα του ο Τζέικομπ;:P


Υποτίθεται ότι το μηχανάκι πέφτει πάνω στη Μπέλλα. Αλλά οκ
Πάντως όλα αυτά με τους άντρες με τις κουκούλες και την Ιταλία μου θυμίζουν κάτι μεταξύ Χαρι Πότερ και Στραβαγκάντζα

Διαβάζοντας το ''νέα σελήνη'' ευχόμουν να γίνει κάτι με τη Μπέλλα και τον Τζέικομπ. Ειναι πιο ζεστος, την καταλαβαίνει. Τον προτιμώ.

:boom:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Σαρωσαμε ΚΑΙ στα Teen Choice awards :D
Πηραμε 11 απο τα 12 :bravo:
Να και τα κουκλακια μας :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Πάντως γκομενάρα αυτός ο βρικόλακας ο Έντουαρντ !!!!!!!!! χα χα χα χα χα χα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
κυρηξες πολεμο τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Μαζί σου ή με τα κοριτσάκια ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
with the girls
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
i don't give a shit !!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top