Twilight-Λυκόφως

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Θα ειναι ξανθια αλλα με περουκα αυτη τη φορα
Και νομιζω ειναι πολυ καλυτερη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Mα δεν ειναι το φυσικο της το ξανθο. Η βαμμενα τα ειχε ή φορουσε περουκα στην ταινια. Σαν γυφτακι ειναι:P
-----------------------------------------
εγω παλι πιστευω οτι καλα εκανε,επειδη ξαφνικα εκανε μια ταινια που εγινε μεγαλη επιτυχια επρεπε να αφησει το συγκροτημα;που στο κατω-κατω ειναι πιο σταθερο απο την ταινια,εχει σταθερους φαν ξερω γω.καλυτερα που δεν την ανεβαλε.

λενα αυτη ειναι η ροζαλι?????δε θα ειναι ξανθια στην επομενη ταινια??χαλια ειναι!!



τι λες ρε,ειναι κουκλος ο καρλαιλ.

:!::!::!:Πιο πολυ μου αρεσε ο Τσαρλι παρα ο Καρλαιλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
οντως σα γυφτακι ειναι!!!

αα κι ο τσαρλι ειχε μια γοητεια!!!αλλα με οσες ειδα την ταινια ξετρελαθηκαν με τον καρλαιλ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Tην scarlett johansson λες; Ναι με τα χιλια!!!! Ειναι θεα, η γυναικα. Κουκλα, ηθοποιαρα και μια χαρα θα εκανε την κακια πιστευω. Απλα οπως ξαναειπαμε η Ροζαλι ειχε μεσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Ναι.
Τετοια ομορφιά δεν την έχουν πολλοί.
Δείτε... Τυχαία την βρήκα και σκέφτηκα οτι θα της πήγαινε γάντι.
https://www.usmagazine.com/files/scarlett-johansson-b.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ετσι και επαιζε αυτη, θα ειχε τωρα ενα φαν κλαμπ.. Ασε που πολλοι αντρες θα πηγαιναν να δουν την ταινια.:P Απλα τωρα που το σκεφτομαι, θα ηθελα κατι επιθετικο στην Γιοχανσον. Η Ροζαλι μπορει να μην ειναι τοσο ομορφη αλλα αυτο το εχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Ηθοποιός είναι ρε.
Άνετα θα μπορούσε να προσποιηθεί την ζηλιάρα, δε νομίζω οτι είναι δύσκολος ρόλος. Θα μπορούσε να 'χει αυτή τη γοητεία της σέξι υπερόπτριας. Πάει γάντι στη Ρόζαλι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
καλη η σκαρλετ αλλα δε ξερω κατα ποσο θα εβγαζε αυτη την κατινια που εβγαζε η ροζαλι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Aποφασισα να ανοιξω ενα θεμα για αυτη την υπεροχη ταινια και τα εξισου υπεροχα βιβλια της σειρας.Το εχετε δει?Πηγα το ειδα προχτες και ενθουσιαστηκα!Ολο αυτο σκεφτομαι:D
Σκοπευω αυριο κιολας να παραγγειλω απο το βιβλιοπωλειο το 1ο βιβλιο...Τι να εχω πορωθει!!:jumpy:

Όλα τα κορίτσια, στο σχολείο, με αυτό ασχολούνται...
"Αχ, ο Ρόμπερτ είναι θεός, είναι κούκλος..."
Ρε σεις, ηρεμήστε λίγο, δε λέω ωραίος ο τύπος, ωραία και η vamp ατμόσφαιρα, και ο ρομαντισμός, αλλά μην το παραχέσουμε. Θέλω να πω, ηρεμία (ποιος μιλάει που είχα πάθει πόρωση με το χάρι πότερ στο γυμνάσιο) αλλά τέλοσπάντων...)
Πάντως, πετυχημένο το στόρι... Οι φίλες μου όταν βγήκαμε από το σίνεμα δεν μπορούσαν να αναπνεύσουν και τις είχε πιάσει ταχυκαρδία επειδή είδαν τον τύπο (τον Ρομπερτ καλέ ντε). Ηρεμία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Αφου διαβασα ολα τα βιβλια της σειρας μην ανησυχεις και ξεπερασα το τραλαλα της ταινιας. Βεβαια μου αρεσει ο Ρομπ τρελα δεν λεω. Κολλημενη με τα βιβλια ειμαι και θα ειμαι για πολυ ακομα.
Εχεις διαβασει κανενα; Πες μας την γνωμη σου και ασε τα ηρεμα. Πες μας για την ταινια τουλαχιστον.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Διάβασα μόνο το πρώτο και την περίληψη μέσω (Wikipedia) από τα υπόλοιπα... Πρωτότυπη πλοκή οφείλω να ομολογήσω αν και μου τη σπάει ο άκριτος ρομαντισμός κλπ.
Από την ταινία, μου άρεσε η σκηνή που κάθεται η κοπελιά στο εστιατόριο και μπαίνει αυτός μέσα με το σόι... Εκεί ήταν... Τέλοσπάντων σε αυτήν την σκηνή, συμφωνώ ήταν πολύ ωραίος. Στις αλλες με ξενέρωσε...

Επίσης, έχοντας διαβάσει τις εκτενέστατες περιλήψεις της Wiki, το 4ο βιβλίο, μου φάνηκε λίγο ίου γιατί νομίζω της ανοίγει την κοιλιά με τα δόντια
Τί να πεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Διάβασα μόνο το πρώτο και την περίληψη μέσω (Wikipedia) από τα υπόλοιπα... Πρωτότυπη πλοκή οφείλω να ομολογήσω αν και μου τη σπάει ο άκριτος ρομαντισμός κλπ.
Από την ταινία, μου άρεσε η σκηνή που κάθεται η κοπελιά στο εστιατόριο και μπαίνει αυτός μέσα με το σόι... Εκεί ήταν... Τέλοσπάντων σε αυτήν την σκηνή, συμφωνώ ήταν πολύ ωραίος. Στις αλλες με ξενέρωσε...

Επίσης, έχοντας διαβάσει τις εκτενέστατες περιλήψεις της Wiki, το 4ο βιβλίο, μου φάνηκε λίγο ίου γιατί νομίζω της ανοίγει την κοιλιά με τα δόντια
Τί να πεις...

Τι λες καλε;;;;:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ναι, κάτι τέτοιο διάβασα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Με νυστερι ανοιχτηκε η κοιλια της. Ο Εντουαρτ εκοψε με τα δοντια του τον ομφαλιο λωρο νομιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ειναι τελειο!δεν παιζεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Όλα τα κορίτσια, στο σχολείο, με αυτό ασχολούνται...
"Αχ, ο Ρόμπερτ είναι θεός, είναι κούκλος..."
Ρε σεις, ηρεμήστε λίγο, δε λέω ωραίος ο τύπος, ωραία και η vamp ατμόσφαιρα, και ο ρομαντισμός, αλλά μην το παραχέσουμε. Θέλω να πω, ηρεμία (ποιος μιλάει που είχα πάθει πόρωση με το χάρι πότερ στο γυμνάσιο) αλλά τέλοσπάντων...)
Πάντως, πετυχημένο το στόρι... Οι φίλες μου όταν βγήκαμε από το σίνεμα δεν μπορούσαν να αναπνεύσουν και τις είχε πιάσει ταχυκαρδία επειδή είδαν τον τύπο (τον Ρομπερτ καλέ ντε). Ηρεμία
Εδώ γελάμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Eγω βασικα εκλαιγα ακομα και στο λεωφορειο για το σπιτι μου.:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Δε πειραζει που μου το αποκαλυψε...ετσι κι αλλιως το θεμα ειναι πως θα τα ξαναφτιαξουν.....:P:P:P
Σωστήηηη! :no1:
-----------------------------------------
Ειχε μεσο η Ροζαλι :P
Αληθεια!
Ειχε παιξει στο "Thirteen" που ηταν σκηνοθετης η Catherine Hardwicke και εκεινη την προτεινε!
(Η Hardwicke σκηνοθετησε και το λυκοφως για οσες δεν το γνωριζουν)

Ναι! Δεν εξηγείται αλλιώς! Η Scarlett, όπως προαναφέρθηκε θα ήταν σίγουρα πολύ καλύτερη επιλογή, και από θέμα στο να ταιριάζει με την Ρόζαλι του βιβλίου, αλλά και από θέμα εσόδων της ταινίας, αφού η Scarlett είναι πολύ γνωστή.:iagree:
Δεν ξέρω αν το ξέρετε, αλλά στο Thirteen το σενάριο γράφτηκε το μισό από την ίδια την Nikki Reed (η Ρόζαλι του Λυκόφωτος, για όσους δεν ξέρουν), η οποία ήταν γύρω στα 15 τότε, και το σενάριο είναι αυτοβιογραφία της :wow:, αφού η ίδια σε ηλικία 12 ετών άρχισε να πειραματίζεται με αλκοόλ, ναρκωτικά και σεξ! Στα 14 της έφυγε απ' το σπίτι της κι έμεινε μόνη της.
Και η ανταμοιβή για όλη αυτή την "υπεύθυνη" και "ώριμη" συμπεριφορά; Να φτιάξει μετά από ένα χρόνο την ζωή της σε ταινία και να αρχίσει να γίνεται διάσημη (με αποκορύφωμα τον ρόλο της στο Λυκόφως)!!!:mad:

Παρεπιπτόντως, πιστεύω πως της πάει καλύτερα το ξανθό από το μελαχρινό μαλλί... Τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εμενα δε με νοιαζει το πως η γιατι μπηκε στο καστ,δεν ενδιαφερομαι για τετοια.θα πηγαινε στη σκαρλετ ο ρολος,αλλα θεωρω οτι στη ροζαλι της παει καλυτερα.βγαζει κατι το νεανικο,ενω η σκαρλετ μου φαινεται πιο ποιοτητα(woody allen κι ετσι).ναι το ξανθο της παει τρελα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top