Twilight-Λυκόφως

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
εγω ειμαι στο δευτερο...που φτιαχνει τα μηχανακια με τον Τζεικομπ.....θα τα ξαναφτιαξουν με τον Εντουαρτ σ αυτο το βιβλιο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
εγω ειμαι στο δευτερο...που φτιαχνει τα μηχανακια με τον Τζεικομπ.....θα τα ξαναφτιαξουν με τον Εντουαρτ σ αυτο το βιβλιο???

Ω ναι, προς το τελος. Υπεροχο τελος εχει η Νεα σεληνη:inlove:
Οι τεέυταιες τις λεξεις ''Ισιωσα τους ωμους μου και προχωρησα μπροστα για να συναντησω τη μοιρα μου, με το πεπρωμενο μου στο πλευρο μου.'':)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
αχ..τελεια...ευχαριστω..... ανυπομονω να φτασω στο τελος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
αχ..τελεια...ευχαριστω..... ανυπομονω να φτασω στο τελος....

Aντε καλη συνεχεια τοτε!!! Εμενα ειναι το αγαπημενο μου βιβλιο της σειρας αυτο, κι ας μου ελειπε ο Εντουαρτ.:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
δεν εμφανιζεται καθολου???
-----------------------------------------
Aντε καλη συνεχεια τοτε!!! Εμενα ειναι το αγαπημενο μου βιβλιο της σειρας αυτο, κι ας μου ελειπε ο Εντουαρτ.:inlove:
:thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eutuxia

Νεοφερμένος

Η Ευτυχία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Φυσικα και το εχουμε δει! Αυτο ελειπε.
Ωραιο ειναι αλλα ο σκυλος πολυ απλωνεται και μου τη σπαει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eutuxia

Νεοφερμένος

Η Ευτυχία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Δεν είπα τίποτα για εσάς που το έχετε δει:Pτο διευκρινίζω κιόλας στο ποστ:D

Εμένα δν μου αρέσει που η Bella μοιάζει με φωτομοντέλο..έλεος δλδ αν τη φτιάχνουν στη δεύτερη ταινία έτσι φαντάσου τι θα φτιάξουν στην τέταρτη:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Απο οτι ειδαμε και στο τραιλερ ειναι πιο σουλουπωεμνη απο την 1η ταινια... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
εχω διαβασει τα δυο πρωτα βιβλια!η ταινια για μενα δε λεει απολυτως τιποτα κι αδικει το βιβλιο το οποιο ειναι αρκετα καλο!βασικα εγω προτιμω βιβλια και ταινιες με ποιο αληθινο περιεχομενο!αυτο ειναι πολυ παραμυθι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Mα φυσικα και τα βιβλια ειναι καλυετρα. Κανεις δεν λεει το αντιθετο. Συγκριτικα με αλλες μεταφορες ομως, δεν ηταν και τοσο κακη αυτη. Μου αρεσε και η ταινια εμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helen_flamp

Νεοφερμένος

Η helen_flamp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εγω δει και αγορασει την ταινια γιατι μου αρσε παρα πολυ. βεβαια γουστα ειναι αυτα. η συνεχεια του το new moon θα νγει στην ελλαδα τον δεκεμβριο την περιμενω πως και πως. εχω διαβασει το λυκοφως τη νεα σεληνη(η συνεχεια) και την εκλειψη(τριτο μερος) και περιμενω να βγει στα ελληνικα το τεταρτο και τελευαιο μερος η χαραυγη
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
δεν εμφανιζεται καθολου???
-----------------------------------------

:thanks::thanks:

Εμφανίζεται, αλλά πρέπει να κάνεις αρκετή υπομονή!... Είναι προς το τέλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Καλό θα ήταν να χρησιμοποιούσαμε spoiler/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Δεν είπα τίποτα για εσάς που το έχετε δει:Pτο διευκρινίζω κιόλας στο ποστ:D

Εμένα δν μου αρέσει που η Bella μοιάζει με φωτομοντέλο..έλεος δλδ αν τη φτιάχνουν στη δεύτερη ταινία έτσι φαντάσου τι θα φτιάξουν στην τέταρτη:s

Συμφωνώ απολύτως!!! Δηλαδή, μόλις την είδα στο τρέιλερ, έμεινα... Είναι πολύ πιο περιποιημένη απ' ότι στο Λυκόφως... Και αυτό είναι αντιφατικό, αφού υποτείθεται πως είναι ράκος και εξαντλημένη και χάλια, τέλοσπάντων... Κι αυτή μοιάζει σαν να βγήκε μόλις από σαλόνι ομορφιάς...:P Στη Χαραυγή, δηλαδή, πώς θα την κάνουν ακόμα πιο όμορφη;...:what:
-----------------------------------------
Καλό θα ήταν να χρησιμοποιούσαμε spoiler/

+φωνώ.
Επίσης, Λένα, καλύτερα να μην αποκάλυπτες στην Βαλεντίνα αν θα τα ξαναφτιάξει η Μπέλλα με τον Έντουαρντ... Τώρα δεν θα έχει την ίδια αγωνία!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Πρέπει να δείτε πως έγινε εδώ που ετοιμάζεται για τη νέα της ταινία. Χάλι XD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Καλα οχι και τοσο... Το μαλλι ειναι περουκα να φτανταστω ετσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Μέσα σε μια βδομάδα διάβασα και τα 3 βιβλία της σειράς.
Περιμένω τη χαραυγή.
Κάτι άκουσα οτι θα βγει και πέμπτο, αλλά θα είναι απο το πλευρό του Έντουαρντ( ; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Μέσα σε μια βδομάδα διάβασα και τα 3 βιβλία της σειράς.
Περιμένω τη χαραυγή.
Κάτι άκουσα οτι θα βγει και πέμπτο, αλλά θα είναι απο το πλευρό του Έντουαρντ( ; )

Διαβασε την Χαραυγη στα αγγλικα ρε συ, ειναι ευκολη. Το 5ο μπορεις να το κατεβασεις απο το επισημο σαι της Στεφανι εως το 11 κεφαλαιο. Δεν εχει γραψει αλλο, γιατι της το υπεκλεψαν και σπαστηκε.:mad:Αν το ολοκληρωναι τα ηταν φοβερο, ηδη ειναι απλα μισο.
Και τα συχαρικια μου, πολυ χαρηκα!!!!:)
-----------------------------------------
Eψαξα και ειδα οτι κανει γυρισματα για την ταινια The runaways oπου θα υποδειεται την Joan Jett. Γουσταρωωωωωωω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Ρε συ δεν ξέρω για τ' αγγλικά, αγχώνομαι.
Καλύτερα να κάνω υπομονή.
Θέλω να το ευχαριστηθώ, ξέρεις.
Είδα το τρεϊλερ της Νέας Σελήνης και ρε, πως την κάναν έτσι την Μπέλλα.
Όταν διάβασα το σημείο που την άφηνε, έκλαιγα μέσα στο βιβλιοπωλείο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top