Twilight-Λυκόφως

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Όχι δεν είναι περούκα. Δε με πείθει η κοπελιά. Γενικά ελάχιστοι από τους ηθοποιούς είναι καλοί και μοιάζουν με τους χαρακτήρες του βιβλίου. Άλις, Έμετ και ο γιατρός μόνο βασικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Τη Ρόζαλι πως την παρουσιάζουν στην ταινία όμως.
Στο βιβλίο η αψογότητά της πλημμυρίζει το εσωτερικό μας, αγγίζει την τελειότητα και στην ταινία δεν την παρατηρείς σαν κάτι ιδιαίτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Καλά όντως η Ρόζαλι παίζει να είναι από τις πιο άκυρες επιλογές. Η κοπέλα είναι μελαχρινή όσο δεν πάει κανονικά, τι πήγαν και διάλεξαν αυτή δεν καταλαβαίνω. Άσε που δεν είχε τίποτα εντυπωσιακό στο Twilight. Από το πρώτο τρειλερ του new moon στα γενέθλια της Μπέλα δείχνει πιο όμορφη, αλλά όλοι παραείναι περιποιημένοι εκεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Ειχε μεσο η Ροζαλι :P
Αληθεια!
Ειχε παιξει στο "Thirteen" που ηταν σκηνοθετης η Catherine Hardwicke και εκεινη την προτεινε!
(Η Hardwicke σκηνοθετησε και το λυκοφως για οσες δεν το γνωριζουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Καλά στο 13 είχε παίξει πριν κάτι αιώνες. Εγώ ήμουν 14 όταν το'δα σε DVD :P Εκεί ήταν καλή, με είχε πείσει πολύ γιατί είχα καταφέρει να την αντιπαθήσω τρελά σαν χαρακτήρα. Αλλά σαν Ρόζαλι όπως και ο Τζάσπερ, πολύ κρύο. Ο chief Swan είναι επίσης καλό χαρτί στην ταινία. Δίνει έναν εύθυμο τόνο. Αυτά δε μου έρχονται άλλα.
Α! Και γίνεται να σταματήσει αυτά τα all star η kirsten? Παντού αυτά φοράει, ακόμα και σε σκηνές που υποτίθεται πως την έχει ντυσει η Άλις με γόβες. Να δείτε που θα τη δούμε στο Breaking Dawn με αθλητικά σα νύφη:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Καλά όντως η Ρόζαλι παίζει να είναι από τις πιο άκυρες επιλογές. Η κοπέλα είναι μελαχρινή όσο δεν πάει κανονικά, τι πήγαν και διάλεξαν αυτή δεν καταλαβαίνω. Άσε που δεν είχε τίποτα εντυπωσιακό στο Twilight. Από το πρώτο τρειλερ του new moon στα γενέθλια της Μπέλα δείχνει πιο όμορφη, αλλά όλοι παραείναι περιποιημένοι εκεί
Δε βάζαν καμιά Πάρις Χίλτον καλύτερα. :P
Ακόμη και η Μπέλλα ομορφότερη απ' αυτή δείχνει στα γενέθλιά της.

Ειχε μεσο η Ροζαλι :P
Αληθεια!
Ειχε παιξει στο "Thirteen" που ηταν σκηνοθετης η Catherine Hardwicke και εκεινη την προτεινε!
(Η Hardwicke σκηνοθετησε και το λυκοφως για οσες δεν το γνωριζουν)
Αυτή είναι;
Πω.
Πάντως η συμπροταγωνίστιά της στο "thirteeen", η Τρέισι πως την έλεγαν, πιστεύω οτι θα ήταν πιο ταιριαστή στο να υποδυθεί την Ρόζαλι, όντας ξανθιά με αρκετά λευκή επιδερμίδα.
Άκυρο αλλά νταξει, μιας και λέμε για το 13. :P
Btw, ήξερα ότι η Catherine έχει σκηνοθετήσει το Λυκόφως, δεν είχαι ιδέα όμως για το thirteen.
Τι μαθαίνει κανείς. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Η Ροζαλι ηταν οντως πολυ ακυρη για τον ρολο. Ασε που δεν μου αρεσει σαν ομορφια...
Οσο για τον Τζασπερ, ειναι φοβερος!! Του παει γαντι ο ρολος, τι λετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Πρέπει να δείτε πως έγινε εδώ που ετοιμάζεται για τη νέα της ταινία. Χάλι XD
:sick::sick::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ρε παιδια αφου θα κανει την Joan Jett τι επρεπε να βαλει δηλαδη; Εμενα πολυ μου αρεσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};431402:
Επίσης, Λένα, καλύτερα να μην αποκάλυπτες στην Βαλεντίνα αν θα τα ξαναφτιάξει η Μπέλλα με τον Έντουαρντ... Τώρα δεν θα έχει την ίδια αγωνία!:xixi:
Δε πειραζει που μου το αποκαλυψε...ετσι κι αλλιως το θεμα ειναι πως θα τα ξαναφτιαξουν.....:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
αγορασα τον κινηματογραφικο οδηγο και λεει οτι η μπελλα φοραει περουκα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
When you loved the one who was killing you, it left you no options. how could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give, how could you not give it? If it was someone you truly loved?

To be irrevocably in love with a vampire is both fantasy and nightmare woven into a dangerously heightened reality for Bella Swan. Pulled in one direction by her intense passion for Edward Cullen, and in another by her profound connection to werewolf Jacob Black, she has endured a tumultuous year of temptation, loss and strife to reach the ultimate turning point. Her imminent choice to either join the dark but seductive world of immortals or pursue a fully human life has become the thread from which the fate of two tribes hangs.
Now that Bella has made her decision, a startling chain of unprecedented events is about to unfold with potentially devastating and unfathomable consequences. Just when the frayed strands of Bella's life -first discovered in Twilight, then scattered and torn in New Moon and Eclipse - seem ready to heal and knit together, could they be destroyed...forever?

The astonishing, breathlessly anticipated conclusion to the Twilight Saga, Breaking Dawn illuminates the secrets and mysteries of this spellbinding romantic epic that has entranced millions.

Αυτή είναι η περίληψη στα αγγλικά...Copied by the original.:D Μην την βλέπετε έτσι, το από μέσα είναι πολύ πιο εύκολο..Ε,κι άμα δεν καταλαβαίνετε κάτι, τι τα έχουμε τα λεξικά; :P

εγω λεω για αυτη που εχει στο οπισθοφυλλο!τεσπα,τι σκαω.

Η Ροζαλι ηταν οντως πολυ ακυρη για τον ρολο. Ασε που δεν μου αρεσει σαν ομορφια...
Οσο για τον Τζασπερ, ειναι φοβερος!! Του παει γαντι ο ρολος, τι λετε;

:!::!::!: ουιιιιιιι τι ακουσα! :P η ροζαλι ηταν γκομενα,με χαρα θα τα εφτιαχνα μαζι της. :D
ο τζασπερ απο την αλλη ηταν χαλια εμφανισιακα.επαιζε τελεια,εδειχνε πολυ αυτο το "κρατιεμαι και δεν ορμαω",αλλα δεν ειναι αρκετα ομορφος-ή τουλαχιστον ετσι τον εδειχαν-για να ειναι βρικολακας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
εγω λεω για αυτη που εχει στο οπισθοφυλλο!τεσπα,τι σκαω.



:!::!::!: ουιιιιιιι τι ακουσα! :P η ροζαλι ηταν γκομενα,με χαρα θα τα εφτιαχνα μαζι της. :D
ο τζασπερ απο την αλλη ηταν χαλια εμφανισιακα.επαιζε τελεια,εδειχνε πολυ αυτο το "κρατιεμαι και δεν ορμαω",αλλα δεν ειναι αρκετα ομορφος-ή τουλαχιστον ετσι τον εδειχαν-για να ειναι βρικολακας.

Πω, εγω το αντιθετο λεω. Ο Τζασπερ ηταν πολυ ομορφος για τον ρολο και τον επαιζε καλα αλλα η Ροζαλι δεν ηταν αρκετα ομορφη. ΛΟΛΛΛΛΛ
Στο βιβλιο της εχουν σαν Θεα, συμβολο ομορφιας και ετσι ενω στην ταινια η Αλις π,χ πιο ομορφη ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Πω, εγω το αντιθετο λεω. Ο Τζασπερ ηταν πολυ ομορφος για τον ρολο και τον επαιζε καλα αλλα η Ροζαλι δεν ηταν αρκετα ομορφη. ΛΟΛΛΛΛΛ
Στο βιβλιο της εχουν σαν Θεα, συμβολο ομορφιας και ετσι ενω στην ταινια η Αλις π,χ πιο ομορφη ειναι.


και οι 2 ηταν ωραιες,αλλα ενταξει,ποσο ομορφος μπορει να ειναι ακποιος?:P
η αλις ηταν πιο παιχνιδιαρα,ναζια και τετοια.η ροζαλι ισως επειδη το επαιζε σκληρη,να χανει καπως.αλλα τη θυμαμαι στην κουζινα που ηταν η μπελλα και ριχνει το πιατο κατω και ηταν κουκλα!

ο τζασπερ και περα απο το ρολο χαλια ειναι.:Pσε αντιθεση με τα αλλα αδεφακια(εμετ :inlove::inlove:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Καλα ο Εμετ ναι, αντρακλας αλλα η Ροζαλι; Δεν νομιζω οτι με επειρεαζει ο κακος της ρολος..Και στο δεκατριων παλι δεν μ'αρεσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Oύτε 'μένα μ' άρεσε.
Θα μπορούσαν να είχαν βάλει μια πραγματικά πολύ πολύ όμορφη ηθοποιό.
Τόσες και τόσες υπάρχουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
οχι,το ειπα εννοωντας οτι αν το παιζει σκυλα και στο προσωπο χανει(αν εχεις μια μονιμη στριμαδα δε θα σ λενε κι ομορφια :P).εχουν πολλη φαsi σαν ζευγαρι παντως,γιατι ειναι τα 2 ακρα :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εμενα ο Τζασπερ στον ρολο του μου αρεσε
Απο κει και περα μου την εχει σπασει καπως...
Δηλαδη δεν ειχε παει στα βραβεια Mtv γιατι ειχε σοου με το συγκροτημα του!!
Ακουσον ακουσον να φτυσει τα βραβεια! Ποιος ειναι κανενας σουπερσταρ που δεν μπορει να αναβαλλει την συναυλια;;;
Επισης ολο τον βλεπω με κατι περιεργα μαλλια και γενικα μου κανει καπως κουκου χαρακτηρας
Αυτος που εχει πολυ γελιο ειναι ο Καρλαιλ! Τον ακολουθω και στο twitter και λεει κατι πολυ πετυχημενα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.

Eιναι τωρα αυτη για να παιξει την Ροζαλι; Ε οχι. Εξαλλου ειναι αρκετα μελαχρινη...
-----------------------------------------
Εμενα ο Τζασπερ στον ρολο του μου αρεσε
Απο κει και περα μου την εχει σπασει καπως...
Δηλαδη δεν ειχε παει στα βραβεια Mtv γιατι ειχε σοου με το συγκροτημα του!!
Ακουσον ακουσον να φτυσει τα βραβεια! Ποιος ειναι κανενας σουπερσταρ που δεν μπορει να αναβαλλει την συναυλια;;;
Επισης ολο τον βλεπω με κατι περιεργα μαλλια και γενικα μου κανει καπως κουκου χαρακτηρας
Αυτος που εχει πολυ γελιο ειναι ο Καρλαιλ! Τον ακολουθω και στο twitter και λεει κατι πολυ πετυχημενα :D

Ουτε ο Καρλαιλ δεν μου αρεσε πολυ για τον ρολο. Εκτος οτι ειναι σαν κουνουπι και σαν τον Μπαση(θυμασαι Πραουντ;χιχιχι) Εκει τον περιγραφει σαν σταρ του σινεμα, οτι μουρλαινονται οι νοσοκομες. Σιγα. Α ναι η Εσμι, ενω δεν με εντιπωσιαζει εμφανισιακα δεν μπορω να πω οτι δεν κανει για τον ρολο γιατι ειναι απιστευτα γλυκια και καλη. Ο Εμετ, ο Τζασπερ και η Αλις ηταν πολυ καλες επιλογες, ισως και οι καλυτερες.
Καλα για τον Εντι δεν το συζητω.
Τωρα απο το υπολοιπο καστ, μια χαρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Εμενα ο Τζασπερ στον ρολο του μου αρεσε
Απο κει και περα μου την εχει σπασει καπως...
Δηλαδη δεν ειχε παει στα βραβεια Mtv γιατι ειχε σοου με το συγκροτημα του!!
Ακουσον ακουσον να φτυσει τα βραβεια! Ποιος ειναι κανενας σουπερσταρ που δεν μπορει να αναβαλλει την συναυλια;;;
Επισης ολο τον βλεπω με κατι περιεργα μαλλια και γενικα μου κανει καπως κουκου χαρακτηρας
Αυτος που εχει πολυ γελιο ειναι ο Καρλαιλ! Τον ακολουθω και στο twitter και λεει κατι πολυ πετυχημενα :D


εγω παλι πιστευω οτι καλα εκανε,επειδη ξαφνικα εκανε μια ταινια που εγινε μεγαλη επιτυχια επρεπε να αφησει το συγκροτημα;που στο κατω-κατω ειναι πιο σταθερο απο την ταινια,εχει σταθερους φαν ξερω γω.καλυτερα που δεν την ανεβαλε.

λενα αυτη ειναι η ροζαλι?????δε θα ειναι ξανθια στην επομενη ταινια??χαλια ειναι!!

Ουτε ο Καρλαιλ δεν μου αρεσε πολυ για τον ρολο. Εκτος οτι ειναι σαν κουνουπι και σαν τον Μπαση(θυμασαι Πραουντ;χιχιχι) Εκει τον περιγραφει σαν σταρ του σινεμα, οτι μουρλαινονται οι νοσοκομες.

τι λες ρε,ειναι κουκλος ο καρλαιλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top