Γενικό -  Tέλος η χρονιά

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Από τώρα;:!:

Αντί για εξωσχολικά βιβλία είπα να διαβάσω κάτι άλλο. Το βρίσκω ενδιαφέρον και δεν θα μου κάνει κακό! Και δεν μιλάμε για τρελό διάβασμα.Άσε που όταν μελετάς χωρίς άγχος τα εμπεδώνεις καλύτερα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Απλά μου έκανε εντύπωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Θα φεύγω απο το σπίτι η ώρα 10 το πρωί και θα γυρίζω 10 το βράδυ και δεν πρόκειται θα ανοίξω κανένα βιβλίο που να περιέχει τις λέξεις εξίσωση, , εφαπτομένη, , εμβαδόν έργο και χημικές ενώσεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
καλα τοσο αστειο ειναι?:P

[offtopic]Όχι αλλά έχω παρατηρήσει ότι ο Djimmakos χρησιμοποιεί πολύ το (:P) :P[/offtopic]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Εγώ; :p

Ποιος το λέει αυτό;:p

:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AlexanderV

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Εγώ θα κάνω μπάνια (έχουμε φοβερές παραλίες εδώ :)) , βόλτες με φίλους μου , ταξίδια και θα διαβάσω μερικά εξωσχολικά βιβλία αστρονομίας :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arti

Νεοφερμένος

Η arti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Παιδια του χρονου το καλοκαιρι θα πρεπει να διαβαζουμε για τις Πανελληνιες,αρα φετος χαλαρα...μπανια,βολτες,φλερτ....:lol:σιγα μην κατσω απο τωρα να διαβασω για του χρονου....Ολο το χειμωνα τι θα κανουμε???Βασικα θα διαβσω λιγο τα αγγλικα,αλλα μεχρι εκει....ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΤΕ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
Εγώ σήμερα τέλειωσα τις εξετάσεις και κάθομαι ακριβώς 3 μήνες! Εσείς τι έχετε προγραμματίσει να κάνετε;
εγω εχω ακόμα ένα μάθημα :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Εγώ 3 :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Εγώ άρχισα να διαβάζω μιγαδικούς και ταλαντώσεις.
Πηρες βιβλιο μαθηματικων κατευθυνσης γ λυκειου και τα μαθαινεις απο εκει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Koυκουτζα:P Τελείωσα και άλλαξα και την ιδιότητα εγώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiota1508

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Παναγιωτα-Μαρτινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
εμεις εχουμε αλλα 2 μα9ηματα κ τελος...ουτε κ εγω 9α κα9ησω να διαβασω το καλοκαιρι...τοσο καιρο τι εκανα δηλαδη?μπορει να κανω καμια επαναληψη αλγεβρα κ φυσικη παντως γτ οσο να ναι ξεχνιουνται τα ατιμα! σας ευχομαι να τα περασετε τελεια ο,τι κ αν κανετε,οπου κ αν πατε!!:D:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Koυκουτζα:P Τελείωσα και άλλαξα και την ιδιότητα εγώ:P
περασες ή θα το αλλαζεις παλι μετα?:P
εγω θα το αλλαξω μαλλον το σεπτεμβρη,αφου τοτε θα πηγαινω β λυκειου

Υ.Γ παντως ειναι χαζο κατα την αποψη μου να διαβασει καποιος για την επομενη ταξη το καλοκαιρι.να κανει επαναληψη ναι,το δεχομαι,αλλα οχι να παρει καινουργιες γνωσεις σε περιοδο ξεκουρασης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Εγώ έχω ακόμη 3 μαθήματα(τελείωνω στης 18 ιουνίου)και μόλις τελείωσω θα παίζω όλο το καλοκαίρι και εννοείται οτι δεν θα ανοίξω βιβλίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
περασες ή θα το αλλαζεις παλι μετα?:P
εγω θα το αλλαξω μαλλον το σεπτεμβρη,αφου τοτε θα πηγαινω β λυκειου

Ε με 18.3 στο Ά Τετράμηνο και ξέροντας ότι έχω γράψει πάνω από τη βάση(δεν ξέρω πόσο πάνω:who:) εκτός από τη γεωμετρία που τη φοβάμαι λες να μν περνάω;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top