Piercing

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Τελικα,δέν θα κάνω πουθενα θα μείνω με αυτην στο αυτι σας ευχαριστώ ολους για τις αποψεις σας με βοηθησατε πολυ...


Ωραιος,εγω παντως στη θεση σου αν ηθελα να κανω μια ανανεωση,στο φρυδι θα εκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

th3o

Νεοφερμένος

Ο θεοδόσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ωραιος,εγω παντως στη θεση σου αν ηθελα να κανω μια ανανεωση,στο φρυδι θα εκανα.

Ξερεις τι?ΜΕ φοβίζει η πιθανοτητα να χτυπησει νευρο και να κρεμάσει το φρυδι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Ξερεις τι?ΜΕ φοβίζει η πιθανοτητα να χτυπησει νευρο και να κρεμάσει το φρυδι..


Ε τοτε οπως ειπες,κατσε οπως εισαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

th3o

Νεοφερμένος

Ο θεοδόσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ανανέωση θες παιδί μου;
Βάψε το μαλλί λαχανί με κόκκινες ρίγες.
Εγώ πάντως επιμένω φρύδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ωραιο για αγορι ειναι στο κατω χειλος στην μεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Λένα με τον πόνο μου παίζεις; Ε; Ε; ΑΧ.

Πάντως στην μύτη έχω φίλο που είχε. Αλλά νταξ το παιδί σπουδάζει Λονδίνο, είχε το στυλάκι να την υποστηρίξει κατάλληλα και να μην πουστοφέρνει.

P.s. Κι εγώ θέλω κι άλλο. Βασικά σκέφτομαι να κάνω καμία στο αυτί πουθενά ψηλά. Ή γλώσσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ενας κρικος στην μυτη δεν σε κανει να φαινεσαι γκει ρε. Σιγα.
Ειχα δει εναν τυπο στον δρομο με σκουλαρικι στην μυτη και ηταν τοσο ωραιο. Μα τοσο.
Αν νομιζεις Θεοδοση οτι μπορεις να το υποστηριξεις, καντο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Κρίκος ναι. Αυτός λέει για στρασάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ε οχι. Οχι.
Χαλια ειναι. Ουτε σε κοριτσι δεν μ'αρεσει αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ειχα συμμαθητη που ειχε στο κατω χειλος απο τα δεξια και ηταν ολα τα λεφτα..:D

πολλες φορες ομως στον υπνο του τα καταπινε ... :fss::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ιχ, σκουλαρίκι, σε αγόρι, οπουδήποτε, με την καμία... Ίσως σε κάποιους πηγαίνει, αλλά εμένα μου θυμίζουν το Γκούφι από το πολύ ξεχείλωμα, στ'αυτιά κυρίως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kokkinoskrofitsa

Νεοφερμένος

Ο kokkinoskrofitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ιχ, σκουλαρίκι, σε αγόρι, οπουδήποτε, με την καμία... Ίσως σε κάποιους πηγαίνει, αλλά εμένα μου θυμίζουν το Γκούφι από το πολύ ξεχείλωμα, στ'αυτιά κυρίως.

Εχω στην γλωσσα στην ρωγα 2 στο αυτι πανω και ενα στον τραγο... Εχω φαει τελειως ε? :P Μην εισαι ρατσιστρια....:nono:

Ειχα συμμαθητη που ειχε στο κατω χειλος απο τα δεξια και ηταν ολα τα λεφτα..:D

πολλες φορες ομως στον υπνο του τα καταπινε ... :fss::P

δεν ειναι τιποτα σημαντικο εχω καταπιει την μπαρα μαζι με την μια μπιλια αλλα δεν γινεται τιποτα... Δεν ηταν βεβαια κ τεραστια η μπαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Στην ρωγα;:!::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.


Δε σ'αρέσει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
:lol: :sick::sick::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
hi!πιστευω πωσ το να τρυπησεισ καποιο μεροσ του σωματοσ σου δεν ειναι τιποτα σπουδαιο αλλα σε περιπτωση που το βαρεθεισ θα εχεισ ενα σημαδι!γι αυτο το λογο σκεψου το καλα πριν το κανεισ και σε ποιο σημειο του σωματοσ σου θα το κανεισ...λοιπον αμα το αποφασισεισ,καλη επιτυχια!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Ιχ, σκουλαρίκι, σε αγόρι, οπουδήποτε, με την καμία... Ίσως σε κάποιους πηγαίνει, αλλά εμένα μου θυμίζουν το Γκούφι από το πολύ ξεχείλωμα, στ'αυτιά κυρίως.

σε αγορι ουτε εμενα μ'αρεσει πουθενα σκουλαρικι:P..εγω θελω να κανω στην μυτη στρασακι κ λενε ολοι οτι θα μου πηγαινει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δεν θα σου πήγαινε:(
















































































:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Το σιχαίνομαι το στρασάκι στη μύτη. Το μισώ, το μισώ, το μισώ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top