Piercing

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
δεν υφιστασαι πονο
δεν νομιζω να μην πονας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
δεν νομιζω να μην πονας.

μπορει να πονας αλλα ο πονος που νιωθεις ειναι αμελητεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Προσωπικά, αυτο που λένε το "μπρος στα κάλλη τι 'ναι ο πόνος", μου φαίνεται απίστευτα γελοίο... Μπορείς να είσαι όμορφος και καλαίσθητος χωρίς να πονάς...
αυτο που μαλλον θελει να πει η χριστιαννα ειναι οτι για καποιους ειναι καλαισθητο να εχουν τρυπα 5 εκατοστα, για καποιους αλλους οχι.
για μενα σε ενα βαθμο εξαρταται απο το περιβαλλον που μεγαλωσες και τα βιωματα που μπορεις να εχεις.
η stretch τρυπες ειναι πιο διαδεδομενες σε underground κυκλους θα ελεγα. το στρας στη μυτη ειναι διαδεμενο στο ευρυ κοινο, πλεον.

αν ρωτησεις την αποψη μου. για μενα ειναι εντελως αχρειαστα, και θα προτιμουσα να δωσω αυτα τα χρηματα για ενα βιβλιο ή για ενα μουσικο cd

μπορει να πονας αλλα ο πονος που νιωθεις ειναι αμελητεος
για καποιον ναι, για καποιον αλλο οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μετά από καιρό συμφωνώ με την 1η πρόταση του fas, αυτό ακριβώς εννοω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
αυτο που μαλλον θελει να πει η χριστιαννα ειναι οτι για καποιους ειναι καλαισθητο να εχουν τρυπα 5 εκατοστα, για καποιους αλλους οχι.
για μενα σε ενα βαθμο εξαρταται απο το περιβαλλον που μεγαλωσες και τα βιωματα που μπορεις να εχεις.
η stretch τρυπες ειναι πιο διαδεδομενες σε underground κυκλους θα ελεγα. το στρας στη μυτη ειναι διαδεμενο στο ευρυ κοινο, πλεον.

αν ρωτησεις την αποψη μου. για μενα ειναι εντελως αχρειαστα, και θα προτιμουσα να δωσω αυτα τα χρηματα για ενα βιβλιο ή για ενα μουσικο cd

για καποιον ναι, για καποιον αλλο οχι


Καλά, εμένα πάντως ούτε με απωθεί αλλά ούτε με ελκύει κιόλας... Το θεωρώ απλώς λίγο περίεργο... Και ναι, συμφωνώ θα έδινα τα λεφτά μου για κάτι άλλο, δεν το θεωρώ κάτι αναγκαίο να το κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fragl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fragl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 326 μηνύματα.
Δηλαδή σε όλες τις άλλες τρύπες, στο φρύδι, στις 10 διαφορετικές που μπορείς να κάνεις στ'αυτιά, στην κοιλιά, κοκ, βλέπεις κάποιο νόημα; Αισθητικό είναι το θέμα. Όπως μπορεί κάποιος να θεωρεί ωραία την τρύπα στην μύτη, έτσι κάποιος θεωρεί ωραίο το στρέτσινγκ.
Συμφωνώ μ' αυτό που λες, εξάλλου όλες αυτές είναι παρεμβάσεις στην εμφάνιση του ατόμου, η οποία κρίνεται από όλους τους άλλους με υποκειμενικά κριτήρια-γούστα.Απλά όταν κάτι είναι μη αναστρέψιμο, όπως πχ ένα tatoo, ή το stretching που συζητάτε, -δεν ήξερα αν είναι- γι' αυτό εξέφρασα αμφιβολίες, τότε πρέπει να το σκεφτείς καλά, και να ξέρεις πως σε μία δεκαετία είναι πιθανό να μη σου αρέσει πια, ή να μην ταιριάζει στο εργασιακό σου περιβάλλον.Αν είναι αναστρέψιμο, και το αυτί επανέρχεται στην αρχική του κατάσταση, τα πράγματα είναι πιο απλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Δεν νομιζω οτι το piercing ειναι μια διαδικασια που πονας και την υπομενεις νομιζοντας οτι θα εισαι πιο ομορφος. Το να επικρινουμε κατι και ακομα χειροτερα να το κατακρινουμε πιστευω ειναι κατι που προκυπτει απο τα βιωματα καθε ανθρωπου.Επισης τα γουστα δεν προκυπτουν παντα απο τον ''κυκλο'' στον οποιον μεγαλωνει ενα παιδι.Εγω δεν μεγαλωσα σε ''underground'' κυκλο , ποτε δεν ημουν το αλητακι , το μαγκακι κτλ οπως τα εχετε διαχωρισμενα στο κεφαλι σας πολλοι απο δω.Οτι γυαλιζει δεν ειναι χρυσος.Συνεπως θα πρεπει να διαχωριζουμε καποια πραγματα και να μην κατακρινουμε καμια επιλογη.Αυτα ειναι γουστα , και οπως ειπα αλλαζουν.
Το να κατσεις και να δικαιολογηθεις για μια επιλογη σου και να ενδιαφερεσαι πως θα σε κοιταξει ο ενας κι ο αλλος οπως και τι θα νομιζει ειναι ανουσιο και απολυτως αχρειαστο.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Πολυ θεμα το κανατε. Θεμα γουστου ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Δεν νομιζω οτι το piercing ειναι μια διαδικασια που πονας και την υπομενεις νομιζοντας οτι θα εισαι πιο ομορφος. Το να επικρινουμε κατι και ακομα χειροτερα να το κατακρινουμε πιστευω ειναι κατι που προκυπτει απο τα βιωματα καθε ανθρωπου.Επισης τα γουστα δεν προκυπτουν παντα απο τον ''κυκλο'' στον οποιον μεγαλωνει ενα παιδι.Εγω δεν μεγαλωσα σε ''underground'' κυκλο , ποτε δεν ημουν το αλητακι , το μαγκακι κτλ οπως τα εχετε διαχωρισμενα στο κεφαλι σας πολλοι απο δω.Οτι γυαλιζει δεν ειναι χρυσος.Συνεπως θα πρεπει να διαχωριζουμε καποια πραγματα και να μην κατακρινουμε καμια επιλογη.Αυτα ειναι γουστα , και οπως ειπα αλλαζουν.
Το να κατσεις και να δικαιολογηθεις για μια επιλογη σου και να ενδιαφερεσαι πως θα σε κοιταξει ο ενας κι ο αλλος οπως και τι θα νομιζει ειναι ανουσιο και απολυτως αχρειαστο.:no1:

απο που και ως που οι underground/ εναλλακτικοι κυκλοι σημαινουν οτι εισαι αλητακί; τα γουστα επηρεαζονται απο τον κυκλο σου αμεσα, αλλα δεν περιοριζονται μονο απο αυτο. νομιζω οτι μονος σου εχεις βαλει στο κεφαλι σου διαχωρισμους, για μαγκακια αλητακια κοκ. αλλα και παλι, δεν καταλαβα, πρεπει να διαχωριζουμε καποια πραγματα; ή μηπως κακως εχουμε διαχωρισει στο κεφαλι μας καποια πραγματα. η διαφορετικοτητα ειναι δικαιωμα, και ασφαλως ειναι κατι που πρεπει να σεβομαστε.

αντιθετως, το να παιρνεις καποιες αποφασεις χωρις να εχεις σκεφτει πρωτα, δειχνει οτι εισαι επιπόλαιος.
δηλαδη, θεωρω οτι οι αποφασεις που παιρνεις, πρεπει παντα να ειναι θεμα δικιας σου επιλογης, αλλα δεν πρεπει να παιρνεις αψηφιστα καποια θεματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Δεν νομιζω οτι το piercing ειναι μια διαδικασια που πονας και την υπομενεις νομιζοντας οτι θα εισαι πιο ομορφος. Το να επικρινουμε κατι και ακομα χειροτερα να το κατακρινουμε πιστευω ειναι κατι που προκυπτει απο τα βιωματα καθε ανθρωπου.Επισης τα γουστα δεν προκυπτουν παντα απο τον ''κυκλο'' στον οποιον μεγαλωνει ενα παιδι.Εγω δεν μεγαλωσα σε ''underground'' κυκλο , ποτε δεν ημουν το αλητακι , το μαγκακι κτλ οπως τα εχετε διαχωρισμενα στο κεφαλι σας πολλοι απο δω.Οτι γυαλιζει δεν ειναι χρυσος.Συνεπως θα πρεπει να διαχωριζουμε καποια πραγματα και να μην κατακρινουμε καμια επιλογη.Αυτα ειναι γουστα , και οπως ειπα αλλαζουν.
Το να κατσεις και να δικαιολογηθεις για μια επιλογη σου και να ενδιαφερεσαι πως θα σε κοιταξει ο ενας κι ο αλλος οπως και τι θα νομιζει ειναι ανουσιο και απολυτως αχρειαστο.:no1:


Αν αναφερεσαι στην ερώτησή μου, δεν κατέκρινα κανέναν, δεν έχω πρόβλημα με αυτούς που φοράνε σκουλαρίκια, όπου και αν τα φοράνε, και προφανώς, δεν τους βάζω όλους στο ίδιο τσουβάλι, αλλά και δε διαχωρίζω... Το να φοράς σκουλαρίκι, δε σε κάνει αυτόματα "μαγκάκι" και αληταρία... Είναι φυσικά θέμα γούστου. Για να το κάνουν, κάτι τους αρέσει πιθανότατα, το οποίο εγώ δε μπορώ να εντοπίσω, γιατί δεν είμαστε και οι ίδιοι άνθρωποι ξέρεις.
Εξέφρασα την απορία μου, γιατί πολύ απλά το συγκεκριμένο είδος piercing μου φαίνεται λίγο περίεργο....
Όπως είπα και πιο πριν, ούτε με απωθεί, αλλά ούτε με ελκύει κιόλας...
"Underground", δε σε κάνει ένα σκουλαρίκι βασικά...


Έλεος... Ούτε μια ερώτηση δε μπορούμε να κάνουμε?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Όποιος θέλει κάνει ρε παιδιά.
Θέμα γούστου είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
απο που και ως που οι underground/ εναλλακτικοι κυκλοι σημαινουν οτι εισαι αλητακί; τα γουστα επηρεαζονται απο τον κυκλο σου αμεσα, αλλα δεν περιοριζονται μονο απο αυτο. νομιζω οτι μονος σου εχεις βαλει στο κεφαλι σου διαχωρισμους, για μαγκακια αλητακια κοκ. αλλα και παλι, δεν καταλαβα, πρεπει να διαχωριζουμε καποια πραγματα; ή μηπως κακως εχουμε διαχωρισει στο κεφαλι μας καποια πραγματα. η διαφορετικοτητα ειναι δικαιωμα, και ασφαλως ειναι κατι που πρεπει να σεβομαστε.

αντιθετως, το να παιρνεις καποιες αποφασεις χωρις να εχεις σκεφτει πρωτα, δειχνει οτι εισαι επιπόλαιος.
δηλαδη, θεωρω οτι οι αποφασεις που παιρνεις, πρεπει παντα να ειναι θεμα δικιας σου επιλογης, αλλα δεν πρεπει να παιρνεις αψηφιστα καποια θεματα

Εννοειται οτι η διαφορετικοτητα ειναι δικαιωμα δεν αμφισβητησα ποτε κατι τετοιο.Ο διαχωρισμος ομως underground κυκλου κτλ και η τοποθετηση ατομων που κανουν στρετσινγκ η αντιστοιχα βαζουν στρασακι ειναι διαχωρισμος.Απο που και ως που ο κυκλος σου καθοριζει τι piercing θα κανεις.Ειναι εντελως παραλογο.:)
Επισης μην εισαι απολυτος οτι οποιος κανει αυτο το piercing δεν το εχει σκεφτει.Ολοι εχουν επιγνωση οτ ανοιγουν τρυπα στο λοβο τους.Δεν ξυπνησαν μια μερα και τρομαξαν γτ ειδαν απεναντι μεσω του αυτιου τους :lol:
-----------------------------------------
Αν αναφερεσαι στην ερώτησή μου, δεν κατέκρινα κανέναν, δεν έχω πρόβλημα με αυτούς που φοράνε σκουλαρίκια, όπου και αν τα φοράνε, και προφανώς, δεν τους βάζω όλους στο ίδιο τσουβάλι, αλλά και δε διαχωρίζω... Το να φοράς σκουλαρίκι, δε σε κάνει αυτόματα "μαγκάκι" και αληταρία... Είναι φυσικά θέμα γούστου. Για να το κάνουν, κάτι τους αρέσει πιθανότατα, το οποίο εγώ δε μπορώ να εντοπίσω, γιατί δεν είμαστε και οι ίδιοι άνθρωποι ξέρεις.
Εξέφρασα την απορία μου, γιατί πολύ απλά το συγκεκριμένο είδος piercing μου φαίνεται λίγο περίεργο....
Όπως είπα και πιο πριν, ούτε με απωθεί, αλλά ούτε με ελκύει κιόλας...
"Underground", δε σε κάνει ένα σκουλαρίκι βασικά...


Έλεος... Ούτε μια ερώτηση δε μπορούμε να κάνουμε?:)

Δεν αναφερομουν σε κανεναν και ο τονος μου ρε παιδια δεν ειναι επικριτικος.Καθε αλλο.Συζητηση κανουμε.Ειναι χαζο να αρπαζομαστε χωρις λογος.Ο καθενας παραθετει αποψεις και οι υπολοιποι τις σεβονται.
:D:D:D
-----------------------------------------
Όποιος θέλει κάνει ρε παιδιά.
Θέμα γούστου είναι.

thats right:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Εννοειται οτι η διαφορετικοτητα ειναι δικαιωμα δεν αμφισβητησα ποτε κατι τετοιο.Ο διαχωρισμος ομως underground κυκλου κτλ και η τοποθετηση ατομων που κανουν στρετσινγκ η αντιστοιχα βαζουν στρασακι ειναι διαχωρισμος.Απο που και ως που ο κυκλος σου καθοριζει τι piercing θα κανεις.Ειναι εντελως παραλογο.
Επισης μην εισαι απολυτος οτι οποιος κανει αυτο το piercing δεν το εχει σκεφτει.Ολοι εχουν επιγνωση οτ ανοιγουν τρυπα στο λοβο τους.Δεν ξυπνησαν μια μερα και τρομαξαν γτ ειδαν απεναντι μεσω του αυτιου τους
μαλλον χανεις το ολο θεμα. το γεγονος οτι το stretch δεν ειναι τοσο διαδεδομενο στο ευρυ κοινο, το mainstream κοινο, δεν σημαινει οτι οσοι εχουν στρετς ειναι underground, κατι που, με περιεργο τροπο, υπεθεσες οτι ειπα. ειναι πιο ευκολο να συναντησεις καποιον με stretch σε underground κυκλους. τα λογια σου ηταν αυτα:
Ο διαχωρισμος ομως underground κυκλου κτλ και η τοποθετηση ατομων που κανουν στρετσινγκ η αντιστοιχα βαζουν στρασακι ειναι διαχωρισμος.
ενω εγω ουδεποτε ισχυρίστηκα κατι τετοιο. διαχωρισμος, ομως, ειναι να θεωρεις καποιους ανθρωπους mainstream και καποιους underground, σαν να τους βαζεις ταμπελες. για αυτο το θεμα, πρεπει να απολογηθω και να το διορθωσω, σε ατομα που πανε με το ρευμα και ατομα που δεν πανε με το κυριο ρευμα και τη ταση της εποχης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Ευχομαι ολα αυτα να τα λες φιλικα και οχι με καποια ενταση γιατι ουδεποτε ειχα την ορεξη να τσακωθω εδω μεσα οπως κανουν πολλα ατομα.Οκ εχεις δικιο.Το να κατσουμε και να αναλυσουμε επι 10 ωρες ποιος κανει στρετσινγκ και ποιος οχι ειναι ανουσιο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Ευχομαι ολα αυτα να τα λες φιλικα και οχι με καποια ενταση γιατι ουδεποτε ειχα την ορεξη να τσακωθω εδω μεσα οπως κανουν πολλα ατομα.Οκ εχεις δικιο.Το να κατσουμε και να αναλυσουμε επι 10 ωρες ποιος κανει στρετσινγκ και ποιος οχι ειναι ανουσιο.;)

δεν εχει νοημα, αλλα δεν με ενδιαφερει πραγματικα ποιος κανει, και ποιος οχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Να και κατι καλο που ακουσα :no1:
-----------------------------------------
μπορει να πονας αλλα ο πονος που νιωθεις ειναι αμελητεος

φανη θελω να σε ρωτησω κατι για την ιστοσελιδα που μου εστειλες . Για οτι αγορασεις δεν καθολου εχει εξοδα αποστολης?Και σε ποσες μερες περιπου στα στελνουν?
thnx και σορρυ αν σε επρηξα με τις πολλαπλες ερωτησεις μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Να και κατι καλο που ακουσα :no1:
-----------------------------------------


φανη θελω να σε ρωτησω κατι για την ιστοσελιδα που μου εστειλες . Για οτι αγορασεις δεν καθολου εχει εξοδα αποστολης?Και σε ποσες μερες περιπου στα στελνουν?
thnx και σορρυ αν σε επρηξα με τις πολλαπλες ερωτησεις μου :)

το μαγαζι ειναι αγγλια
εγω ειχα κανει μαζι με κατι φιλαρακια μια παραγγελια στα 20ευρω περιπου οποτε τα μεταφορικα(μεσω ελτα) μας τα χρεωσαν τσαμπα(πανω απο καποιο ποσο ισχυει αυτο το λεει στο site)
αν θυμαμαι καλα ειχα περιμενει 2 εβδομαδες γεματες
ειχαμε πληρωσει με πιστωτικη(αντικαταβολη δεν υπαρχει ως δυνατοτητα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
το μαγαζι ειναι αγγλια
εγω ειχα κανει μαζι με κατι φιλαρακια μια παραγγελια στα 20ευρω περιπου οποτε τα μεταφορικα(μεσω ελτα) μας τα χρεωσαν τσαμπα(πανω απο καποιο ποσο ισχυει αυτο το λεει στο site)
αν θυμαμαι καλα ειχα περιμενει 2 εβδομαδες γεματες
ειχαμε πληρωσει με πιστωτικη(αντικαταβολη δεν υπαρχει ως δυνατοτητα)

Ευχαριστω πολυ phani!! κι εγω μαλλον απο κει θα παρω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dil1

Νεοφερμένος

Η dil1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλημέρα από Πάτρα!!!!!!!!!
Έχω βάλει σκουλαρίκι στον αφαλό κ θέλω να το αλλάξω.
Ξέρετε κάποιο μαγαζί στην Αθήνα στο κέντρο που μπορώ να αγοράσω σκουλαρικι από χειρουργικό ατσάλι ( να μην είναι ψεύτικο δηλαδή) ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kokkinoskrofitsa

Νεοφερμένος

Ο kokkinoskrofitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Καλημέρα από Πάτρα!!!!!!!!!
Έχω βάλει σκουλαρίκι στον αφαλό κ θέλω να το αλλάξω.
Ξέρετε κάποιο μαγαζί στην Αθήνα στο κέντρο που μπορώ να αγοράσω σκουλαρικι από χειρουργικό ατσάλι ( να μην είναι ψεύτικο δηλαδή) ?


χειρουργικο ατσαλι ειναι το τιτανιο στην ουσια... στο ιντερνετ ειδα αυτο( https://www.eightballtattoo.com/greek/profile.html ) αλλα δεν νομιζω πως ειναι απαραιτητο να παρεις απο τιτανιο αν το εχεις καιρο γιατι 8α χρειαστεις περιπου 20Ε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top