Piercing

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
μια χαρα εισαι
προτινω δυο μαγαζια ενα στη γλυφαδα που ειναι ποιοτηκο αλλα ακριβο https://www.unicorn-tattoo.com/


και ενα πιο φτηνο αλλα εξισου καλο στο π.φαληρο https://www.crystalmethtattoos.com/studio_details.php?st=1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Το 2ο (δυστυχως) το ξερω.Ειχα παει πρωτη φορα να κανω tragus και μου την εκανε θεοστραβη , πρηστικε και το βγαλα . Καλυτερο βγηκε τη 2η που το κανα με πιστολακι :mad: (φαντασου)
Οσο για το πρωτο θα το τσεκαρω.Φχαριστω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Το 2ο (δυστυχως) το ξερω.Ειχα παει πρωτη φορα να κανω tragus και μου την εκανε θεοστραβη , πρηστικε και το βγαλα . Καλυτερο βγηκε τη 2η που το κανα με πιστολακι :mad: (φαντασου)
Οσο για το πρωτο θα το τσεκαρω.Φχαριστω :D

εγω εχω ακουσει καλυτερα λογια για το 2ο
ποιος στην εκανε την τρυπα θυμασαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
τζενιος λεγοταν θα σε γελασω.Ενας μεγαλωσομος τυπος με μουσια.Μαλλον αυτος ηταν..Εκανε και στην αδερφη μου και ολα καλα.Απλα εμενα στο tragus μου την εκανε πολυ μεσα και πρηζοταν συνεχεια , δεν μπορουσα να αλλαξω σκουλαρικι κτλ.Οποτε την εκλεισα και την ξανακανα με πιστολακι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
τζενιος λεγοταν θα σε γελασω.Ενας μεγαλωσομος τυπος με μουσια.Μαλλον αυτος ηταν..Εκανε και στην αδερφη μου και ολα καλα.Απλα εμενα στο tragus μου την εκανε πολυ μεσα και πρηζοταν συνεχεια , δεν μπορουσα να αλλαξω σκουλαρικι κτλ.Οποτε την εκλεισα και την ξανακανα με πιστολακι..

να ξερεις οτι πιστολι ειναι οτι χειροτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Θα μου πεις τον λογο?Προτεινεις να την αφησω να ξανακλεισει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Θα μου πεις τον λογο?Προτεινεις να την αφησω να ξανακλεισει?

οχι εαν εγινε καλα να την αφησεις ως εχει αλλα με πιστολι υπαρχει μεγαλυτερος κινδυνος μολυνσης και καταστροφης δερματικου ιστου για αυτο το λογο δεν συνισταται να γινεται με πιστολι τρυπα σε αλλα μερη εκτος λοβου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Ναι βασικα μου μολυνθηκε , εγινε μια αρκετα μεγαλη φουσκαλα την οποια πειραξα :nono: και τωρα εχει παραμεινει απλα ειναι πιο σκληρη.Και σκεφτομαι σοβαρα να το ξαναβγαλω να κλεισει και να μην ξανακανω σε αυτο το σημειο γτ εχω εξαντλησει τα περιθωρια.Τι λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
πηγαινε σε ενα δερματολογο να εκτιμησει τη κατασταση μπορει να χειαζεται καποια θεραπεια για να επανελθει αφου βγαλεις και το σκουλαρικι
μπορει να σε πειραξε και το υλικο του σκουλαρικιου που εβαλες και ειτε να προκαλεσε τη μολυνση αυτο ειτε να μην το δεχεται ο οργανισμος σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Ok!Ευχαριστω πολυ για ολες τις πληροφοριες :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Ok!Ευχαριστω πολυ για ολες τις πληροφοριες :no1:

τιποτα εαν θελησεις παλι κατι don't hesitate to contact me :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rufus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ilias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Μου δημιουργηθηκε αλλη μια απορια :P
Καθε φορα ποσα νουμερα μπορω να ανεβαινω?Δλδ αμα αρχισω σε τι νουμερο μπορω να τη μεγαλωσω και μετα πως θα πηγαινω? 4-6-8-10 mm ? ανα 2 mm δλδ η ανα 1 mm ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
ααααααααααχχχχχχχχχχ!εμενα μ΄αρεσουν πολυ!!!!!!!!!ειδικα στν μυτη κ κατω αριστερα στα χειλια......αλλα οχι υπερβολικα παγματα...προσωπο-τρυπητηρι δλδ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Μου δημιουργηθηκε αλλη μια απορια :P
Καθε φορα ποσα νουμερα μπορω να ανεβαινω?Δλδ αμα αρχισω σε τι νουμερο μπορω να τη μεγαλωσω και μετα πως θα πηγαινω? 4-6-8-10 mm ? ανα 2 mm δλδ η ανα 1 mm ?

αναλογως το σετ που θα παρεις
στην αμερικη γινεται κατα 1mm τη φορα
και για να ξαναγινει και αλλο στρετσιν στην τρυπα θα πρεπει να εχει επωλουθει το προηγουμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Θέλω να ρωτήσω κάτι και μη με παρεξηγήσετε, αλλά αυτό το stretching, δε μπορώ να καταλάβω το νόημα του... Τι το καλό έχει να μπορείς να δεις μέσα από την τρύπα του αυτιού σου?
Μου θυμίζει κάτι γριές που έβλεπα στο χωριό μου και από τα βαριά τους σκουλαρίκια, τους είχε ξεχειλώσει το αυτί και μπορούσα να δω μέχρι απέναντι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δηλαδή σε όλες τις άλλες τρύπες, στο φρύδι, στις 10 διαφορετικές που μπορείς να κάνεις στ'αυτιά, στην κοιλιά, κοκ, βλέπεις κάποιο νόημα; Αισθητικό είναι το θέμα. Όπως μπορεί κάποιος να θεωρεί ωραία την τρύπα στην μύτη, έτσι κάποιος θεωρεί ωραίο το στρέτσινγκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Δηλαδή σε όλες τις άλλες τρύπες, στο φρύδι, στις 10 διαφορετικές που μπορείς να κάνεις στ'αυτιά, στην κοιλιά, κοκ, βλέπεις κάποιο νόημα; Αισθητικό είναι το θέμα. Όπως μπορεί κάποιος να θεωρεί ωραία την τρύπα στην μύτη, έτσι κάποιος θεωρεί ωραίο το στρέτσινγκ.


Εγώ στο αυτί αναφέρθηκα μόνο... Ποιος ο λόγος να το ξεχειλώσεις...?
Μια απλή τρύπα δηλαδή δε φτάνει για να ικανοποιηθεί κάποιος αισθητικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
επειδη πιστευουμε οτι κατι μας κανει "διαφορετικους" ή πιο "ομορφους" πρεπει να υπομενουμε...πονο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
επειδη πιστευουμε οτι κατι μας κανει "διαφορετικους" ή πιο "ομορφους" πρεπει να υπομενουμε...πονο...

δεν υφιστασαι πονο
-----------------------------------------
Εγώ στο αυτί αναφέρθηκα μόνο... Ποιος ο λόγος να το ξεχειλώσεις...?
Μια απλή τρύπα δηλαδή δε φτάνει για να ικανοποιηθεί κάποιος αισθητικά?

παντα οταν αποκτησουμε κατι που θελουμε αναζητουμε το παραπανω μην μποροντας να αρκεστουμε σε αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
επειδη πιστευουμε οτι κατι μας κανει "διαφορετικους" ή πιο "ομορφους" πρεπει να υπομενουμε...πονο...

Προσωπικά, αυτο που λένε το "μπρος στα κάλλη τι 'ναι ο πόνος", μου φαίνεται απίστευτα γελοίο... Μπορείς να είσαι όμορφος και καλαίσθητος χωρίς να πονάς...


δεν υφιστασαι πονο
Ούτε στιγμιαία...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top