Piercing

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
aha...EEεε..πες το βρε κοπέλα μου!
Δεν το κατάλαβα.!
Πόνεσε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Ρε παιδια το χουμε πει 100 φορες.
Τα περισσοτερα πιρσινγκ δεν πονανε την ωρα που το κανεις.
Το tragus εμενα δεν με πονεσε.
Οι πρωτες μερες αφου το κανεις ειναι η ταλαιπωρια, που υπαρχει το ενδεχομενο να πρηστει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Χμ. Προσωπικά δε μου πολυαρέσουν, προτιμώ την κοπελιά με καθαρό πρόσωπο, όπως γεννήθηκε από τη μάνα της.

Στα αγόρια, το ίδιο, μη μας πούνε και αντρικά σωβινιστικά γουρούνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

Athina!!

Νεοφερμένος

Η Athina!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κι εγώ θέλω piercing στη μύτη αλλά οι γονείς είναι ανένδοτοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Ρε παιδια το χουμε πει 100 φορες.
Τα περισσοτερα πιρσινγκ δεν πονανε την ωρα που το κανεις.
Το tragus εμενα δεν με πονεσε.
Οι πρωτες μερες αφου το κανεις ειναι η ταλαιπωρια, που υπαρχει το ενδεχομενο να πρηστει.
Εμένα πάλι στο φρύδι αν με πόνεσε ελάχιστα,με πόνεσε μόνο την ώρα π με τρύπησε.Από τότε τπτ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a9hna

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

TH3 D3@TH!

Νεοφερμένος

Ο Άγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
θα θελα να κανω στο λυκειο στο αυτι πιστευω οτι ειναι ενας οραιος τροπος να εκφραζεσαι:) αλλα να ρωτησω κατι?ποια μηχανηματα υπαρχουν για αυτο και ποσος καιρος πρεπει να περασει μεχρι να μπορεις να βαλεις σκουλαρικι απο το τρυπημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fuela

Νεοφερμένος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
θα θελα να κανω στο λυκειο στο αυτι πιστευω οτι ειναι ενας οραιος τροπος να εκφραζεσαι:) αλλα να ρωτησω κατι?ποια μηχανηματα υπαρχουν για αυτο και ποσος καιρος πρεπει να περασει μεχρι να μπορεις να βαλεις σκουλαρικι απο το τρυπημα?

χωρίς να είμαι σίγουρη νομίζω πως υπάρχουν ειδικά μηχανήματα για αυτό το σκοπό..Όταν εγώ έκανα τρύπες στ'αυτιά έπρεπε να φοράω για ένα 3 εβδομάδες ώσπου να ανοίξουν οι τρύπες τα σκουλαρίκια που μου έβαλαν απ'την αρχή που έκανα τις τρύπες και να βάζω κάτιθ ειδικές σταγόνες να μην πάθω μόλυνση...


Εγώ θέλω να κάνω τρύπα κάτω από το κάτω χείλος στα πλάγια...
θα περιμένω να γίνω 16 και μετά βλέπουμε ...το σκέφτομαι ακόμα...
οι γονείς μου μου το απαγόρευσαν... εσείς τι λέτε να το κάνω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ειρηλενα

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΛΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εγω δεν θα εκανα ποτε!:nono:πρωτον γιατι δεν μου αρεσει να τρυπαω το σωμα μου,και δευτερον γιατι αν οι βελονες που θα χρησιμοποιησουν ειναι μολυσμενες,μπορει να κολλησει κανεις έιτς!:mad:
παντως,αν θελει κανεις τοσο πολυ να κανει,ειναι ελευθερος!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
εγω δεν θα εκανα ποτε!:nono:πρωτον γιατι δεν μου αρεσει να τρυπαω το σωμα μου,και δευτερον γιατι αν οι βελονες που θα χρησιμοποιησουν ειναι μολυσμενες,μπορει να κολλησει κανεις έιτς!:mad:
παντως,αν θελει κανεις τοσο πολυ να κανει,ειναι ελευθερος!:xixi: παντως,αν θελει κανεις τοσο πολυ να κανει,ειναι ελευθερος!:xixi:
Πόσο γελάω από κάτι τέτοιες απόλυτες απόψεις παιδιών γυμνασίου:PΚαι ακόμα πιο πολύ γελάω όταν τα ίδια άτομα τρυπιούνται αβέρτα στο λύκειο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

angekon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
εγω παλι χαιρομαι που ακομα στις μερες μας υπαρχουν παιδια που σκεφτονται ετσι. μπραβο φιλε μου. μπραβο και σ'αυτα τα παιδια που τολμουν και κανουν το επομενο βημα. να ξερεται μονο οτι οτι κανεται να το κανετε γιατι το λεει η καρδια σας και οχι το πρεπει της αθλιας ζωης μας. να κανετε αυτο που σας κανει να ειστε εσεις και οχι καποιοι δηθεν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ειρηλενα

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΛΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Πόσο γελάω από κάτι τέτοιες απόλυτες απόψεις παιδιών γυμνασίου:PΚαι ακόμα πιο πολύ γελάω όταν τα ίδια άτομα τρυπιούνται αβέρτα στο λύκειο:D
Μα δεν προκειται να αλλαξω γνωμη για αυτο το θεμα,και ουτε προκειται να κανω στο μελλον.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Μα δεν προκειται να αλλαξω γνωμη για αυτο το θεμα,και ουτε προκειται να κανω στο μελλον.;)
2α γυμνασίου είσαι ακόμα,και γω στην ηλικία σου αυτά έλεγα.Τέσπα πάντως δν είναι τπτ κακό κ αυτά περί aids είναι βλακείς,όλες οι βελόνες αποστειρωμένες είναι,δε θα πας σε όποιον να ναι να κάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Μα δεν προκειται να αλλαξω γνωμη για αυτο το θεμα,και ουτε προκειται να κανω στο μελλον.;)
Ποτέ μην λες ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ποτέ μην λες ποτέ.
απο το στομα μου το πηρες!Ετσι ειναι και εγω αυτο ελεγα μεχρι την εκτη δημοτικου και τωρα εχω ακνει σουρωτηρι τα αυτια μου και θελω να κανω στο κατω χειλος στη μεση αλλα δεν το κοβω πριν τα 18...Δεν πειραζει εχω υπομονη:)
-----------------------------------------
εγω δεν θα εκανα ποτε!:nono:πρωτον γιατι δεν μου αρεσει να τρυπαω το σωμα μου,και δευτερον γιατι αν οι βελονες που θα χρησιμοποιησουν ειναι μολυσμενες,μπορει να κολλησει κανεις έιτς!:mad:[/COLOR]παντως,αν θελει κανεις τοσο πολυ να κανει,ειναι ελευθερος!:xixi:
Οταν παμε για τρυπουλα προσεχουμε που παμε και ειμαστε προσεχτικοι στο πως θα μας τρυπησουν...Δεν υπαρχει περιπτωση να κολλησεις οταν προσεχεις!Εμενα οταν εκανα στα αυτια μου ανοιξαν μπροστα μου καινουριο-πως να το πω-σαν βελονιτσα πλαστικη(χειρουργικο νημα)και ειμαι μια χαρα.Εκανα και εξετασεις αιματος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Eγώ τ' αυτιά μου απο 4 χρονών τα 'χω τρύπια. Δεν θέλω αλλες τρύπες όμως. Στ' άλλα μέρη δεν ξέρω αν θέλω ακόμα. Ίσως στην μύτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fuela

Νεοφερμένος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
2α γυμνασίου είσαι ακόμα,και γω στην ηλικία σου αυτά έλεγα.Τέσπα πάντως δν είναι τπτ κακό κ αυτά περί aids είναι βλακείς,όλες οι βελόνες αποστειρωμένες είναι,δε θα πας σε όποιον να ναι να κάνεις.

Συμφωνώ .
κι εγώ ως πέρυσι αυτά έλεγα...
τώρα όμως θέλω να κάνω και στα αυτιά μια δυο ακόμη αλλά και στο κάτω χείλος στα πλάγια σε κανα χρόνο...
Εξάλλου σίγουρα δεν το κάνω λόγω μόδας ή επειδή το κάνουν και άλλα παιδιά αλλά επειδή μου αρέσει...

Σε αυτό που δεν είμαι σίγουρη είναι αν αργότερα το μετανιώσω και δεν κλείνει η τρύπα..αν βγάλεις κάποτε το σκουλαρίκι δεν κλείνει η τρύπα??
εγώ νομίζω πως κλείνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarkRose

Νεοφερμένος

Η DarkRose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
τα piercing ειναι τέλεια! εχω ειδη 11 . 10 στα αυτια κ 1 στη μυτη αλλα δεν με αφηνουν προς το παρον να κανω γμτ!!!!!:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top