Laptop σε μαθητές Α' Γυμνασίου

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
εμενα παιδια θα παρει η αδεφη μου λαπτοπ και ομολογω πως ζηλευω λιγο (εως πολυ)...:P εχω ομως μια ευλογη απορια με ολο αυτο το θεμα. αν τα πρωτακια παιρνουν τα λαπτοπ μαζι τους στο σχολειο δν θα εχουν προβλημα με διαφορους επιτιδιους που θα επιχειρισουν να τα ληστεψουν? γενικα τα κρουσματα ληστειων εξω απο τα σχολεια θα αυξηθουν ραγδαια εσεις τι πιστευετε?
+άπειρο!Ή μπορεί και να τους τα σπάσουν!:(
-----------------------------------------
Καλύτερα θα ήταν τα χρήματα αυτά,της επιδότησης ''Λαπτοπ για τα πρωτάκια'', να πηγαίναν πουθενά αλλού,και όχι σε ένα μέτρο που δύσκολα θα εφαρμοστεί επιτυχώς...
Που στο κάτω κάτω δεν υπάρχουν οι βάσεις στην Ελλάδα για κάτι τέτοιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω καλύτερα να τα δωσουν στα ¨"πρωτάκια" παρά στους μεγαλύτερους γιατί δεν ξέρει ο καθηγητής/τρια τι θα κάνει κάποιο παιδί του Λυκείου στο λαπιτοπ :P
καλα δε ξερεις τι κανουν τα πρωτακια ακομα και αυτα επιφοβα ειναι:)
οχι ρε εγω τωρα θα παω β γυμνασιου το χανω:mad::mad::'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Τα λάπτοπ θα τα δώσουν σε όλα τα πρωτάκια της χώρας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
μαλλον ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Υπάρχουν και λάπτοπ με 2 κιλά,άλλωστε δεν χρειάζεται να πάρουν λάπτοπ των 1000 ευρώ.Ένας απόλυτος χαμός θα γίνει με τα λάπτοπ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aν είναι να μη τα φέρνουν κάθε μέρα τι νόημα έχει να πάρουν;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Απλα θα εκμεταλευτηκαν καποιους πορους τηε ρημαδας της Ε.Ε. και για αυτό και θα δωθει αυτην η επιδοτηση.Ουτως ή αλλως θα το φέρουν 1,2,3 φορές και μετα σιγα μην το ξαναφερουν.Ολο ενα βημα πίσω στην καινοτομία αυτην η χωρα.
Και γιατι οχι στην Α'Λυκειου τωρα που θα αλλαξουν και το εκπαιδευτικό σύστημα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Του χρόνου εννοείς γιατί εσείς με το παλιό θα πάτε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aααα όχι θελω και γω φέτος λαπτοπάκι...:P
Θελω να εμπλουτισω την συλλογη μου με ενα 4ο υπολογιστή.
Μα δηλαδη τωρα τι πραγματα ειναι αυτά?!Ή για ολους ή για κανέναν.

Btw γιατι με κανες ban στο msn Ηλιούκο;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
μολις τωρα ελεγε στ τηλεοραση για τα λαπτοτ
καποια συγκεκριμενα μαθηματα ειναι που θα μπορουν να διδασκονται ετσι
βιολογια
επιστημες υγειας
γεωγραφια
ιστορια
(και 1-2 αλλα)
οι καθηγητες θα πρεπει να εχουν παρακολουθησει σεμιναριο 'η να εχουν την ειδικοτητα της πληροφορικης.

εγω ενα εχω να πω:
δεν μας εφταναν οι κοντρες για τα ρουχα και το στυλ θα εχουμε και τα πισι τωρα:who:

---------------
τι μαθημα ειναι αυτο το επιστημες υγειας?εμεις το καναμε? :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαι γω μολις το ακουσα αυτο στον ΑΝΤ1 Φλώρα μου.
Να δω εγω την πρωην ιστορικο μου να διδασκει ιστορια σε λαπτοπ και διαδραστικο πίνακα και τι στον κόσμο...:P:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
μπορω να τις ακουσω να λενε :
ποιο παταωωωωωωωωω?:stars:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Τον φυσικοχημεικο μου πεθαινω να δω εγω!
Οχιιιιιιι.:lol2:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eδω καλα-καλά ενα CD Player και ενα DVD Player δεν μπορει να χειριστεί θα τις βλέπουμε με τα λαπτοπ και τους διαδραστικούς πίνακες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
και εμας χημικος ηταν
ισα με 50 χρονια πισω η γυναικα
οταν σπουδαζε στο χημικο στην αθηνα στην σαλαμινα ακομα πηγαιναν μονο καικια για πεζους.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παντως ας εδιναν και στη Α'Λυκειου ρε γαμωτο!
Τι διακρισεις ειναι πια και αυτες...
Τς.τς.τς.:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ελπίζω να καταλάβουν το λάθος τους και να αφήσουν τα παιδάκια να μελετάνε σε βιβλία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ναι!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πάντως εμείς έχουμε διαδραστικούς:zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Παντως ας εδιναν και στη Α'Λυκειου ρε γαμωτο!
Τι διακρισεις ειναι πια και αυτες...
Τς.τς.τς.:nono:
ναι καλά σωθήκαμε τώρα...κατά τη γνώμη μου έπρεπε να δώσουν σε εμάς που είμαστε κ μεγαλύτεροι..μας χρειάζεται περισσότερο πιστεύω στο λύκειο!τώρα τι θέλουν κ το δίνουν στα παιδάκια της πρώτης γυμνασίου??έλεος!:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top