Anime και manga

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Ξεκίνησα το Mawaru Penguindrum :inlove: Φαίνεται πολύ ωραίο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fap.

Νεοφερμένος

Ο fap. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ξεκίνησα Soul Eater. καλη μου αρχη λοιπον :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Death note!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν το περίμενα να βρω τέτοιο τόπικ! Τέλεια!
Λοιπόν, τι να προτοπώ...
Death Note, Yu-Gi-Oh, Yu-Gi-Oh Gx, Yu-Gi-Oh 5Ds, Yu-Gi-Oh Zexal, Tari Tari, Sword Art Online, Fairy Tail, One Piece, Nauto, No.6, Blood C, Bakuman, Cardfight,https://myanimelist.net/anime/8425/Gosick Gosick, Shakugan no Shana...
Από ταινίες μου αρέσουν πολύ αυτές από το Studio Ghibli.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
One piece ftw αν κ αυτον τον χρονο ηταν ξενερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ρε το Yugioh μετα απο ενα σημειο γαμιεται..σα transformers ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Ρε το Yugioh μετα απο ενα σημειο γαμιεται..σα transformers ειναι!
Να ισχύει, το ανωτέρω, για όλα τα μάνγκα και ανιμε, δεν παίζει; :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Οσοι δεν εχουν δει το Code Geass να το δουν ασαπ.. Ισως και το καλυτερο απ'οσα εχω δει.. (κοντραρει χαλαρα deathnote)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Έμαθα ότι θα γίνει remake της Sailormoon (όπου θα ακολουθεί το manga, λογικά) το καλοκαίρι που μας έρχεται. Χμμμ, ας θυμηθώ τα νιάτα μου, όπου τότε δεν έκανα διακρίσεις στα αγορίστικα και στα κοριτσίστικα:hehe:

Η λίστα anime συμπληρώνεται με:

  • dakara boku wa, H ga dekinai
  • Hyou-ka
  • Bakuman. 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Έμαθα ότι θα γίνει remake της Sailormoon (όπου θα ακολουθεί το manga, λογικά) το καλοκαίρι που μας έρχεται.
Αυτό δεν ήταν που κόπηκε, γιατί είχε γυμνό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Αυτό δεν ήταν που κόπηκε, γιατί είχε γυμνό;
Σκατά κόπηκε. Ο ΑΝΤ1 έδειξε όλα τα επεισόδια (και τα 200). Το star δεν ξέρω τι έκανε:P
Ειχε η sailormoon γυμνο?! Δε το θυμομουν αυτο.:P
Τι γυμνό μωρέ;:P Οι Barbie πιο γυμνές είναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fap.

Νεοφερμένος

Ο fap. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
παρεμπιπτοντως. υπαρχουν και πολυ ωραια japanese dramas και movies. δείτε πχ τις ταινιες του ντεθ νοουτ εμενα. μου αρεσαν πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παρεμπιπτοντως. υπαρχουν και πολυ ωραια japanese dramas και movies. δείτε πχ τις ταινιες του ντεθ νοουτ εμενα. μου αρεσαν πολυ.
Εγώ τις έχω στα υπόψιν μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Τις είδα τις 2 ταινίες του death note αλλά δε μου άρεσαν.
Βασικά δε μου άρεσε το τέλος της δεύτερης ταινία όπου ο L έκανε ό,τι έκανε. :P

Μου άρεσε πάρα πολύ η ταινία Confessions (Kokuhaku) που είχε και στο soundtrack της Radiohead.

Τα dramas τους είναι βαριά. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για όποιoν ενδιαφέρεται, υπάρχει κάθε Σάββατο 13:00-15:00 μία ραδιοφωνική μέσω ίντερνετ εκπομπή για τα anime και τα manga.
https://www.involvedradio.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Οne piece!
Δεν συγκρινεται με κανενα αλλο ανιμε ή μανγκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οne piece!
Δεν συγκρινεται με κανενα αλλο ανιμε ή μανγκα!

Αυτο ποσα χρονια παιζεται ρε? :P
Παλια το ειχε και το Alter με τιτλο Ντρεικ το κυνηγι του θησαυρου.
Νομιζω το κοψανε επειδη εδειχνε πολυ βια ή επειδη το ειχαν φερει παρανομα (εξου και η αλλαγη ολων των ονοματων).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Αυτο ποσα χρονια παιζεται ρε? :P
Παλια το ειχε και το Alter με τιτλο Ντρεικ το κυνηγι του θησαυρου.
Νομιζω το κοψανε επειδη εδειχνε πολυ βια ή επειδη το ειχαν φερει παρανομα (εξου και η αλλαγη ολων των ονοματων).
Aπο το 1999.Σημερα βγηκε το 566 επεισοδιο.Μιλαμε για πορωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top