Anime και manga

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.


Tσα.

Τέλειο ήταν το 28 ε. =D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Δεν θα δω sailor moon, το αποφάσισα...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Έχει δει κανείς Fairy Tail;
Είδα το πρώτο επισόδειο, καλό φαίνεται :P
-----------------------------------------
Έχει δει κανείς Fairy Tail;
Είδα το πρώτο επισόδειο, καλό φαίνεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Κι εγω ειδα το 2ο φαση ειχε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Έχει δει κανείς Fairy Tail;
Είδα το πρώτο επισόδειο, καλό φαίνεται :P
-----------------------------------------
Έχει δει κανείς Fairy Tail;
Είδα το πρώτο επισόδειο, καλό φαίνεται :P

Eru τι παίζει με τα ποστ σου και αναδιπλασιάζονται; :emm:
Μετά την 35η φορά γίνεται τρομαχτικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Έχω ρωτήσει κι εγώ, δεν απαντά...:P:P

Είδαμε το 29 FMA, γαμώτο, γιατί να μη βγάζουνε 2 τη μέρα;;;:(

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Έχω ρωτήσει κι εγώ, δεν απαντά...:P:P

Eru τι παίζει με τα ποστ σου και αναδιπλασιάζονται; :emm:
Μετά την 35η φορά γίνεται τρομαχτικό!

Είναι για να διαβάζουν στα σίγουρα αυτά που γράψω.

Σοβαρά τώρα, bug του chrome μάλλον σε συνδυασμό με το απίστευτο lag που έχω αυτές τις μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.

wannabecsdr

Νεοφερμένος

Ο wannabecsdr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
One Piece!!!!! Και κλασικά Kabamaru (Μακαρονάδα!!!).....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ναι ναι διάβασα το πρώτο μου manga. Fruits basket. Μίσησα το άκρως ξενέρωτο τέλος του άνιμε και αφού έμαθα ότι έχει διαφορετικό τέλος το άνιμε και το μάνγκα άρχισα το μάνγκα. Πρέπει να πω ότι είναι φανταστικό. Ο τρόπος με τον οποίο αποδίδονται όλα, οι ήχοι, οι κινήσεις, οι αλλαγές της διάθεσης!
Και ας με λένε ηλίθια, εγώ τα αγοράζω!!Δεν μπορώ να αλλάζω σελίδα συνέχεια και να περιμένω να κάνει download.Περιμένω να έρθει το volume 4 τώρα και θα το συνεχίσω<3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Μιας και έφτασα στο 136ο επεισόδιο (από τα 500τόσα!), αναρωτιέμαι πόσοι άλλοι φανατικοί του Ντετέκτιβ Κόναν υπάρχουν εδώ μέσα...


Shinjitsu wa itsumo hitotsu!


Υγ. O Κόναν εκτελεί το 7ο opening του άνιμε.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=U_q700R5q1o[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Το bleach btw φαίνεται πολλά υποσχόμενο:D.
Αν και έχω ακούσει ότι τα φίλερς δεν λένε και πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Το bleach btw φαίνεται πολλά υποσχόμενο:D.
Αν και έχω ακούσει ότι τα φίλερς δεν λένε και πολλά.

Μέχρι το 50 είναι πολύ καλό.
Απο τη στιγμή που μπαίνουν μέσα κάτι βαμπίρ που μιλάνε γερμανικά (πρώτα βασικά fillers) αρχίζει και γίνεται ανυπόφορο, μέχρι να φτάσει σε ένα σημείο που το ξεσκίζουν στην κυριολεξία με τα fillers και δεν αντέχεται, θα το παρατήσεις.

Επίσης και αυτό το τριπάκι με τις μάχες, γινόμαστε δυνατότεροι - και άλλες μάχες - και ακόμα δυνατότεροι, προσωπικά με κούρασε, αλλα γούστα είναι αυτά. Άρχισε το, το πολύ πολύ να μην το συνεχίσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Eruyomo:
Μέχρι το 50 είναι πολύ καλό.
Απο τη στιγμή που μπαίνουν μέσα κάτι βαμπίρ που μιλάνε γερμανικά (πρώτα βασικά fillers) αρχίζει και γίνεται ανυπόφορο, μέχρι να φτάσει σε ένα σημείο που το ξεσκίζουν στην κυριολεξία με τα fillers και δεν αντέχεται, θα το παρατήσεις.

Επίσης και αυτό το τριπάκι με τις μάχες, γινόμαστε δυνατότεροι - και άλλες μάχες - και ακόμα δυνατότεροι, προσωπικά με κούρασε, αλλα γούστα είναι αυτά. Άρχισε το, το πολύ πολύ να μην το συνεχίσεις.
Κοίτα μέχρι το 3ο είδα, δεν πρόλαβα και πολύ. Γενικά δεν μου αρέσει να αφήνω ατελείωτες σειρές, ότι έχω αρχίσει ακόμη και αν δεν με ενθουσίασε το είδα μέχρι το τέλος...Βέβαια το μεγαλύτερο άνιμε που έχω δει είναι 48 επισόδεια.
Θα το συνεχίσω και θα πω εντυπώσεις μετά γιατί τα τρία επισόδεια σίγουρα δεν είναι ενδεικτικά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
New one piece episode!425!

https://www.megavideo.com/?v=5JZQ7OZP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
διαβαζει η βλεπει κανεις area88?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiodimitriotis

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
one piece και dragonball
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Βρηκα ενα καινουργιο και catchy anime (2009 παραγωγη) με τιτλο:

Suzumiya Haruhi no Yuuutsu

Μπορειτε να δειτε το 1ο επεισοδιο εδω.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Μόνο naruto διαβάζω συστηματικά, το anime το κοψα σε κάποια φάση με τα βρωμοφίλερς. Γενικά διαβάζω manga με λίγα volumes, δε θέλω να κολλάω και με κάτι τέτοιο, μου φτάνουν οι αμερικάνικες σειρές που βλέπω κάθε βδομάδα. bleach είχα ξεκινήσει αλλά δεν τρελάθηκα. one piece ενώ ακούω τα καλύτερα αποθαρρύνομαι από τον όγκο που θα πρέπει να διαβάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Τελείωσα το souleater..Περίπου 100 επεισόδιο μόνο ήταν.Όσοι θέλουν να το δουν https://www.souleaterepisodes.com
Αν θυμάμαι καλά αυτό είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top