[31/5/2008] Λατινικά / Χημεία / ΑΕΠΠ Κατεύθυνσης / Ηλεκτρολογία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

midnight_talker

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
AEΠΠ έσκισα..Έχασα 2 Σ-Λ και την επίλεξε που δεν την είχα διαβάσει την έκανα με μόνο λάθη τα:
ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Χ=0 αντί για ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ 0
και τις υπόλοιπες περιπτώσεις ανάλογα και
ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΛΛΙΩΣ αντί για ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ_ΑΛΛΙΩΣ
και τέλος
ΤΕΛΟΣ_ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ αντί για ΤΕΛΟΣ_ΕΠΙΛΟΓΩΝ

βλακείες ρε γαμώτο..

Υπολογίζω 19 πάνω-κάτω (εκτός απροόπτου στα 3ο,4ο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zina23236

Νεοφερμένος

Η zina23236 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
τα βρηκα τα αποτελεσματα της χημειας: https://www.horizontes.gr/solut08/xhm_310508.pdf

100 εγραψα μαλλον:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnight_talker

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
παιδιά εγώ τα θέματα τα βρήκα πολύ εύκολα..θεωρία την έλιωσα, όλα σωστά εκτος απο 1 μόριο που έχασα στο Γ1...καλά 3ο και 4ο ητάν πανεύκολα!:D:D:D δεν θυμαμαι αν την φθινουσα την εκανα αυξουσα ταξινομηση ομως...ποσο λετε ν κοψουν????

Έ όχι αυτό παραπάει...:P:P:P
Σε καμία περίπτωση δεν ήταν εύκολα...Speak for yourself αλλά γενικά όχι ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!! Επίσης όχι τόσο ο βαθμός δυσκολίας αλλά η έκταση των απαντήσεων και ειδικά το 4ο ρίχνουν μόρια...Μου το είπαν πολλά άτομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fuxi!

Νεοφερμένος

Η Fuxi! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
εκει με την επιλεξε εκανα περιπτωση_1....περιπτωση_2..κτλ..αντι μονο περιπτωση..!!!!!ειναι λαθος?ποσο λετε να μου κοψουν??στο 4ο θεμα το γ ερωτημα πως το κανατε??αα και στο 3ο εγω εκανα διαδικασια..ειναι λαθος?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vorbulon

Νεοφερμένος

Ο Vorbulon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΛΛΙΩΣ αντί για ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ_ΑΛΛΙΩΣ

Αυτό είναι σωστό. Οι λύσεις που έχω βρει μέχρι τώρα έχουν πολλά λάθη και μέσα σε αυτά είναι και το συγκεκριμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Γαμωτο στο 4β το σκεφτηκα σωστα αλλα δεν το εκανα ετσι :( καλα δεν πειραζει εχω λυσει σωστα ολο το 3ο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noodlee999

Νεοφερμένος

Η noodlee999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
υπολογιστες...εχασα απο το θεμα 1ο το β1(τυποποιημενες κατηγοριες τεχνικων μεθοδων σχεδιασης αλγοριθμων) -6 μοναδες...
εγραψα φυσικη γλωσσα κατα βηματα,ελευθερο κειμενο, διαγραμματικες τεχνικες και κωδικοποιηση:Dτελειως ασχετα!

αυτο μαλλον μονο:):):)

αν ξερει καποιος να μου πει αν η παρακατω λυση ειναι σωστη?
(στο θεμα 4 ερωτημα γ)

για i απο 1 μεχρι 16
πληθος1<- 0
πληθος2<- 0
πληθος3<- 0
για j απο 1 μεχρι 30
αν ΑΠ[i,j]="Ν" τοτε
πληθος1<- πληθος1+1
αλλιως_αν ΑΠ[i,j]="I" τοτε
πληθος2<- πληθος2+1
αλλιως
πληθος3<- πληθος3+1
τελος_αν
τελος_επαναληψης
για j απο 1 μεχρι 3
ΠΛ[i,1]<- πληθος1
ΠΛ[i,2]<- πληθος2
ΠΛ[i,3]<- πληθος3
τελος_επαναληψης
τελος_επαναληψης

οποιος ξερει ας μου απαντησει.........

ευχαριστω πολυ .....:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Όχι καλά...έχασα πολλά από τη θεωρία... 2,3,4 εντάξει σωστά.... Α.. Στο διάγραμμα ροής βλέπω ότι στην πρώτη επανάληψη το ΑΛΗΘΗΣ πήγαινε κάτω ενώ εγώ το έβαλα δεξιά... πειράζει?? δεν νομίζω αφού σωστές είναι όλες οι διαδικασίες... Ακόμα στη συνάρτηση στο 3 θέμα... έκανα όλους τους ελέγχους ώστε να μην δέχεται αρνητικές τιμές... βλέπω ότι δεν τους κάνουν τους ελέγχους... λέτε να μου κάψουν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noodlee999

Νεοφερμένος

Η noodlee999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
εκει με την επιλεξε εκανα περιπτωση_1....περιπτωση_2..κτλ..αντι μονο περιπτωση..!!!!!ειναι λαθος?ποσο λετε να μου κοψουν??στο 4ο θεμα το γ ερωτημα πως το κανατε??αα και στο 3ο εγω εκανα διαδικασια..ειναι λαθος?:hmm:

κ εγω διαδικασια εκανα....εφοσον δεν οριζε η ασκηση τι να κανουμε και τα 2 σωστα δεν ειναι?? καποιος μου ειπε οτι επειδη ειχε ως εξοδο μονο ενα στοιχειο επρεπε να κανουμε συναρτηση αλλα δεν καταλαβαινω γιατι να ειναι λαθος κ η διαδικασια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheTr00p3r

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγώ δεν πιστεύω τη βλακεία που έκανα... Αρχικά είχα κάνει σχεδόν σωστά αυτό με τις τεχνικές σχεδίασης (είχα γράψει άπληστη και διαίρει και βασίλευε), αλλά μετά το ξανακοίταξα και το έσβησα, και έγραψα τμηματικό προγραμματισμό, ιεραρχική και δομημένο!!! Το ίδιο στην αντιστοίχηση με τα α και β, τα είχα κάνει σωστά και μετά το ξανασκέφτηκα άλλαξα 2... Επίσης έγραψα στην Επίλεξε ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΛΛΙΩΣ αντί για ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ_ΑΛΛΙΩΣ, αλλά δεν ξέρω αν θα κόψουν από εκεί... Οι ασκήσεις μου φάνηκαν γελοίες. 18-18,5 περιμένω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fuxi!

Νεοφερμένος

Η Fuxi! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
μακαρι να ειναι σωστη και η διαδικασια!!!!!!!!!Οσο για την λυση που εδωσες στο 4γ πιστευω πως ειναι σωστη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
βασικα μιλησα με την καθηγητρια μου και πρεπει να τα ελυσα σωστα τα 2β και 2γ:)
στο 4ο ειχε κουλες πραξεις... εγω χρησιμοποιησα τη σχεση για τα pH, pOH και εβγαλα ενα αποτελεσμα αλλα δεν ειμαι σιγουρη, φοβαμαι οτι εχω κανει βλακεια στις ιδιοτητες των λογαριθμων με τα προσημα... νταξ καλα τα χω παει :D
Μπραβο κοπελια!:DΚαι εγω τωρα μιλησα με την καθηγητρια μου:100αρακι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Μπραβο κοπελια!:DΚαι εγω τωρα μιλησα με την καθηγητρια μου:100αρακι:D

Νταξ τελικως οντως εκανα βλακεια με τις πραξεις αλλα δεν πειραζει, τα εχω παει μια χαρα. Συγχαρητηρια :no1::no1::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicktamias

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Και εγω εκανα αριθμητικο λαθος στο 4ο και εβγαλα λαθος τη συγκεντρωση οξωνιων.Ε κανα 97-98 υπολογιζω.:jumpy::jumpy:Τελειωσα επιτελους.Αντε καλες διακοπες σε ολους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vorbulon

Νεοφερμένος

Ο Vorbulon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Το ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΛΛΙΩΣ είναι σωστό!!! Οι λύσεις ενός φροντιστηρίου που έχουν βγει έχουν πολλά λάθη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_ts

Νεοφερμένος

Ο nick_ts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εγώ δεν πιστεύω τη βλακεία που έκανα... Αρχικά είχα κάνει σχεδόν σωστά αυτό με τις τεχνικές σχεδίασης (είχα γράψει άπληστη και διαίρει και βασίλευε), αλλά μετά το ξανακοίταξα και το έσβησα, και έγραψα τμηματικό προγραμματισμό, ιεραρχική και δομημένο!!! Το ίδιο στην αντιστοίχηση με τα α και β, τα είχα κάνει σωστά και μετά το ξανασκέφτηκα άλλαξα 2... Επίσης έγραψα στην Επίλεξε ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΛΛΙΩΣ αντί για ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ_ΑΛΛΙΩΣ, αλλά δεν ξέρω αν θα κόψουν από εκεί... Οι ασκήσεις μου φάνηκαν γελοίες. 18-18,5 περιμένω

Μα ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΛΛΙΩΣ ειναι το σωστο. Βεβαια δεν πιστευω οτι θα εκοβαν και για το αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fuxi!

Νεοφερμένος

Η Fuxi! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
το πολυ να σου κοψουν ενα μοριο...χαλαρωσε..αν και δεν νομιζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xalastras

Νεοφερμένος

Ο xalastras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ΤΙ ΗΛΊΘΙΟΙ.................ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ Π ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΆ ΉΤΑΝ ΌΠΩς ΉΤΑΝ............ΜΆΛΛΟΝ ΈΧΑΣΑ ΤΗΝ ΑΣΤΥΦΥΛΆΚΩΝ ΓΑΜ""""ΤΟ
δες το θετικά...

ενας μπατσος λιγότερος :-Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xalastras

Νεοφερμένος

Ο xalastras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ρε παιδια κι εγω με διαδικασια το εκανα το 3ο. Αφου και η διαδικασια υποπρογραμμα ειναι, δεν καταλαβαινω γιατι να ειναι λαθος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnight_talker

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
δες το θετικά...

ενας μπατσος λιγότερος :-Ρ


:lol::lol::lol::lol:
Έγραψες!!! .-
:no1: :no1: :no1: :no1:
3ο θέμα ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ με τις απαραίτητες αλλαγές...Δεν είναι λάθος η διαδικασία αρκεί να είναι σωστός ο τρόπος μέσα στην διαδικασία..3η παράμετρο για να περάσετε την χρέωση κτλ κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top