[31/5/2008] Λατινικά / Χημεία / ΑΕΠΠ Κατεύθυνσης / Ηλεκτρολογία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,034 μηνύματα.
Μάθημα 6ο: Λατινικά / Χημεία / ΑΕΠΠ Κατεύθυνσης - 31 Μαϊού 2008

Εδώ θα γίνει η συζήτηση για αυτά τα μαθήματα μετά το πέρας της εξέτασης στις 29/5/2008. :no1:

Pls, μην επιβαρύνετε το θέμα Πανελλαδικές 2008 μετά την εξέταση κάθε μαθήματος (σχολιασμός θεμάτων που έπεσαν, παρατηρήσει, σχόλια, πώς γράψατε κ.τ.λ. ). Για αυτό το λόγο, ανοίγονται αυτά τα ξεχωριστά TOPICs. :iagree:

Το θέμα κλειδώνεται και θα ανοιχτεί όταν έλθει η ώρα του. :bye:

Προηγούμενα θέματα:
Τελευταίο μάθημα για τους περισσότερους, Καλά αποτελέσματα! :D

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ΑΕΠΠ

-το 1ο θεμα ηθελε καλη γνωση της θεωριας.....εκει την πατησα εγω......

στη διαφορα μεταγλωτιστων και διερμηνευτων μπερδεψα τα ονοματα και τα εβαλα αναποδα....ενω εγραψα ακριβως οτι εγραφε το βιβλιο.....αλλα αντιθετα.....-6 μορια

επισης λαθος μου δεν ειχα διαβασει την επιλεξε και εκανα λαθος την δομη της.....-6 μορια

ειμαι τραγικος.....

- 2ο θεμα.....ευκολα εβγαζες τις τιμες για την μεταβλητη pow....

-3ο θεμα....ηθελε απλη γνωση προγραμματων και υποπρογραμματων

-4ο θεμα....ενας αλγοριθμος που ζητουσε βασικες διαδικασιες απλα με λιγο προσοχη.....

γυρω στο 16 υπολογιζω......κλαψ κλαψ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Πειτε καποιος τα Σ/Λ...
Εγω τα εβαλα:
1.Σ
2.Σ
3.Λ
4.Λ
5.Σ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CleverCitizen

Νεοφερμένος

Ο CleverCitizen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Λ
Λ
Λ
Σ
Σ
Ετσι τα έβαλα εγω, κ ο καθηγητης μ το ίδιο λέει... Τώρα δε βάζω και το χέρι μ στη φωτιά.
ΟΙ τιμές pow ποιες είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bekatsas

Νεοφερμένος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ρε ποιος σκέφτηκε την δομή επίλεξε?!!!! -6μορια

περιμένω να δω τις λύσεις να υπολογίσω τα Σ-Λ αντιστοίχηση κτλ..
About 90 υπολογίζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggelos!

Νεοφερμένος

Ο Aggelos! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εγω 3ο , 4ο θέμα Οκ . στο 2ο δν ειμαι κ απολυτα σίγουρος .. τώρα για το πρώτο θέμα μπορεί να μου κόψουν γιατι έγραψα με δικά μου λόγια τις διαφορές διευρμηνευτεί - μεταγλωττιστή αλλα την ουσία πιστεύω την έπιασα . Και ίσως να έκανα κανενα λάθος στην αντιστόχιση .. Ηλίθια άσκηση ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Λ
Λ
Λ
Σ
Σ
Ετσι τα έβαλα εγω, κ ο καθηγητης μ το ίδιο λέει... Τώρα δε βάζω και το χέρι μ στη φωτιά.
ΟΙ τιμές pow ποιες είναι?
Το 2 πως μπορει να ειναι λαθος??Η λιστα παραμετρων ΕΙΝΑΙ υποχρεωτικη στις διαδικασιες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggelos!

Νεοφερμένος

Ο Aggelos! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Και το πρώτο Σ-Λ που έλεγε για τη δομή είναι σωστό αφού το λέει το βιβλίο σελίδα 8 στην πρώτη παράγραφο :

' Η καταγραφή της δομής ενός προβλήματος σημαίνει αυτοματα οτι εχει αρχίσει η διαδικασία ανάλυσης του προβλήματος σε άλλα απλούστερα .'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flaky

Νεοφερμένος

Ο Flaky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Α1 Σ Σ Λ Σ Λ
Γ1 1α 2α 3α 4β
Δ1 1α 2στ 3ε 4β
ετσι τα εβαλα εγω
α στο Γ2 κολησα στο τελευτεο ΑΛΛΙΩΣ δε ηξερα πως πρεπει να το γραψω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smiley

Νεοφερμένος

Ο smiley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Το 2 πως μπορει να ειναι λαθος??Η λιστα παραμετρων ΕΙΝΑΙ υποχρεωτικη στις διαδικασιες!!!

Όχι, δεν είναι υποχρεωτική. Το λέει καθαρά σελ.214. Είναι η τελευταία πρόταση στο κίτρινο πλαίσιο

Ο καθηγητής μου είπε ότι τα ΣΛ είναι: Σ Λ Λ Σ Σ

Στο Γ1 είναι 1-α 2-α 3-β 4-β

Στο Β2 τι γράψατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CleverCitizen

Νεοφερμένος

Ο CleverCitizen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Σ
Λ
Λ
Σ
Σ
Αυτή είναι η σωστή σειρα
σελ 214 κατω κατω στο κιτρινο πλαισιο
edit: Με πρόλαβες... Καταραμένο τηλέφωνο xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xalastras

Νεοφερμένος

Ο xalastras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
που σκατα ειναι οι απαντησεις? Υφισταται διαδικασια χωρις παραμετρους γενικα αλλα δεν ξερω αν υφισταται στη ΓΛΩΣΣΑ :( εγω το εβαλα λαθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggelos!

Νεοφερμένος

Ο Aggelos! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εντελώς ελεινά τα θέματα θεωρίας ... Ελεος πια .. Ολο την παπαγαλία και την γνώση της κάθε υποσημειώσης προωθούν ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
.........Τεσπα:(
Γ1.
1.α
2.α
3.β
4.β
Δ.
1.α
2.στ
3.ε
4.β
.....................ε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CleverCitizen

Νεοφερμένος

Ο CleverCitizen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
:D
Υπολογιζω γυρω στο 90!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CleverCitizen

Νεοφερμένος

Ο CleverCitizen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
:hmm:Παιζει:iagree::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smiley

Νεοφερμένος

Ο smiley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγώ υπολογίζω 100 :D (ελπίζω να μην βρω καμία βλακεία στην πορεία)

Στο θέμα 10 στο Β2 έγραψα τι είναι ο μεταγλωττιστής ,τι είναι διερμηνευτής και τις διαφορές τους. Ελπίζω να μην ήθελε τίποτα άλλο
Στο θέμα 2ο για τις τιμές του pow βρήκα 1, 2, 8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Εγώ υπολογίζω 100 (ελπίζω να μην βρω καμία βλακεία στην πορεία)

Στο θέμα 2ο για τις τιμές του pow βρήκα 1, 2, 8
Κι εγω τοσο βρηκα το pow....
Δε μου λετε, στο διαγραμμα ροης το τμημα δηλωσης μεταβλητων δεν το βαζεις πουθενα ε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top