[31/5/2008] Λατινικά / Χημεία / ΑΕΠΠ Κατεύθυνσης / Ηλεκτρολογία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
που το ξέρεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dal_kos

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Αλήθεια είναι. Το άκουσα και από καθηγητή που βαθμολογούσε στους προφορικά εξεταζόμενους. 2 με 3 μόρια πάει το μαλλί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Πιστεύω 95:( Χημεία....................

Κατάρα!Έχασα πάλι το πανεύκολο αφού στην οξείδωσητηςΛ:CH3CHCH2CH3
I
OH
με το διχρωμικό κάλιο ξέχασα να βάλω το 3 μπροστά
απ'την αλκοόλη:mad::mad::mad:
Εγω υπολογιζω γυρω στο 97... εκανα κατι μα...κιες που τραβουσα τα μαλλια μου,στο 3ο στο διαγραμμα με το υδατικο διαλυμα εγραψα οτι βγαινει αλκενιο και μετα που ηθελε να γραψουμε τις αντιδρασεις μεταξυ καποιων ενωσεων του διαγραμματος,ξεχασα το NaCl (ελεος ρε γμτ..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
που το ξέρεις??

Από το Στέκι των Πληροφορικών (google it). Γράφουν πολλοί βαθμολογητές εκεί, από διάφορες περιοχές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dioni

Νεοφερμένος

Η dioni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εγω εγραψα 100!!!!!!!!!!!!!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggelos!

Νεοφερμένος

Ο Aggelos! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εγω τα εγραψα ετσι .. ποσο λετε να μου κόψουν ?

Επιλεξε χ
περιπτωση =1 γραψε ..
περιπτωση =3 γραψε ....
περιπτωση =2 γραψε ....
...
...
...
περιπτωση αλλιως γραψε ...

τελοσ_επιλογων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Εγω τα εγραψα ετσι .. ποσο λετε να μου κόψουν ?

Επιλεξε χ
περιπτωση =1 γραψε ..
περιπτωση =3 γραψε ....
περιπτωση =2 γραψε ....
...
...
...
περιπτωση αλλιως γραψε ...

τελοσ_επιλογων
Το πολύ 4 μόρια να σου κόψουν!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dioni

Νεοφερμένος

Η dioni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εγω τα εγραψα ετσι .. ποσο λετε να μου κόψουν ?

Επιλεξε χ
περιπτωση =1 γραψε ..
περιπτωση =3 γραψε ....
περιπτωση =2 γραψε ....
...
...
...
περιπτωση αλλιως γραψε ...

τελοσ_επιλογων
εγω πιστευω τοθλαχιστον τ 3/4 τισ ασκισησ! :hmm:δεν εχεισ βαλει οθτε διαβασε και το ισον ειναι λα8οσ! δεν πρεπει να το βαλεισ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dioni

Νεοφερμένος

Η dioni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Mια ερώτηση. Στο βιβλίο σελ 172, αναφέρει για την σύνταξη της ΕΠΙΛΕΞΕ.
ΕΠΙΛΕΞΕ έκφραση
ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ λιστα_τιμών_1
κλπ....

Δηλαδή μετα την ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ μπαίνουν μόνο τιμες. Παρ'όλα αυτά, στην σελ 37, σε ένα παράδειγμα γράφει: ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ <0 (δηλαδή χρησιμοποιεί μια συνθήκη και δεν αναφέρει μόνο τιμές). Επομένως με την λογική αυτή το : ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ χ=0 γιατί να θεωρηθεί λάθος?

οταν χ=0 εχεις ισοτιτα..ειναι σκετο ο αρι8μοσ 0 δεν χρειαζεσε καμια αλλι διευκρινιση...οταν ομωσ ειναι χ<0 ειναι συνολο τιμων... πρεπει να διευκρινιστει! γι αφτο και σστο παραδειγμα γραφει <0 και στην ισοτιτα σκετο 0! χ=ο ειναι ΛΑ8ΟΣ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Σε παρακαλώ βάζε το κείμενό σου σε κάποιον κειμενογράφο και μετά πόσταρε το εδώ, για να είναι ευανάγνωστο.




Στέλιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggelos!

Νεοφερμένος

Ο Aggelos! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
εγω πιστευω τοθλαχιστον τ 3/4 τισ ασκισησ! :hmm:δεν εχεισ βαλει οθτε διαβασε και το ισον ειναι λα8οσ! δεν πρεπει να το βαλεισ!

Εβαλα διαβασε απλα εγραψα την ουσία εδω στο σαιτ. Ναι όμως αν το εκτελέσεις στη γλώσσα πάλι τα ίδια αποτελέσματα σου βγάζει και με = και χωρίς ...


Και αν το σκεφτείς πιο λογικά κ οχι παπαγαλίστικα απο το βιβλίο το = ειναι τελεστής σύγκρισης σαν τα < >..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top