[31/5/2008] Λατινικά / Χημεία / ΑΕΠΠ Κατεύθυνσης / Ηλεκτρολογία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,866 μηνύματα.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Το υποπρόγραμμα με συνάρτηση το κάνατε ή με διαδικασία;
Εγω επειδη ζηταγε 1μονο αποτελεσμα το εκανα με συναρτηση αλλα και με διαδικασια να το κανεις δεν ειναι λαθος φυσικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Υπολογίζω γύρω στο 18,5 με 19! :)
(εκτός απροόπτου στο 3ο και 4ο)

Τα θέματα της θεωρίας ήταν όντως πολύ πονηρά και γενικά παλούκια.
Δυστυχώς ούτε κι εγώ είχα διαβάσει την Επίλεξε (έλεος δλδ! ) και έχασα γύρω στα 3-4 μόρια από τα 6 (την έγραψα στο περίπου... ).

Πιστεύω πως σήμερα τα 1ο και 2ο ήταν δύσκολα (aka οι "μέτριοι" που θα είχαν ελπίδες να πιάσουν τίποτα από 1ο και 2ο δύσκολα θα τα κατάφεραν) ενώ τα 3ο και 4ο ήταν συνηθισμένα... :hmm:


-petros
Ανακεφαλαιώνοντας μέτρια θέματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NENA!

Νεοφερμένος

Η ΡΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
sorry!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Για τους θετικους της παρεας:

Τα δικα μας ηταν πολλα σε ογκο και γραψιμο(πονεσε το χερι μου!)
Το 2ο ηθελε αρκετο γραψαματακι και να εχεις κανει παρομια(2γ)
Το 4ο θεμα ειχε αρκετη μανουρα(πολλες πραξεις και επικινδυνες για λαθος;))Εκτος απροοπτου υπολογιζω 99-100:D

Ηταν θεματα απαιτητικα σε γραψιμο αλλα γενικοτερα μετριας δυσκολιας για καποιον που εχει δουλεψει ολη τη χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
με συναρτηση σιγουρα σωστο, δεν ξερω αν παιρνουν λαθος τη διαδικασια. (δε νομιζω), εγω εχασα απο τη θεωρια τα περισσοτερα.. στις ασκησεις τα πηγα αρκετα καλα, ισως μου κοψουν λιγο στο 4ο.. τεσπα σημασια εχει οτι τελειωσα! καλη επιτυχια σε οσους δινουν τη τριτη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Στη χημεια δε μπορω να υπολογισω ακριβως, αλλα απο το θεμα 2 δεν ηξερα και πολυ τα 2 τελευταια οποτε τα εκανα λιγο στην τυχη, θεμα 3 πρεπει να το εχω λυσει σωστο, θεμα τεταρτο εχω σιγουρα σωστο το α αλλα στα υπολοιπα τα εκανα λιγο μπαχαλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xalastras

Νεοφερμένος

Ο xalastras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εγω την επιλεξε την εγραψα οπως στο βιβλιο σε καποιο παραδειγμα και οχι οπως δινουν τις απαντισεις. Δεν νομιζω να πηραζει. Λειτουργει εξισου :-Ρ

Οποτε 3 μορια το πολυ να μου κοψουν απο κει. Και 2 μορια επειδη ξεχασα τον δυναμικο προγραμματισμο παμε στα 5. 19 ειναι καλα :-Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
εκανα τεραστια βλακια εγραψα τους τροπους αναπαραστασης του αλγοριθμου εχω τσατιστει πολυ τσαμπα 6 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,866 μηνύματα.
εκανα τεραστια βλακια εγραψα τους τροπους αναπαραστασης του αλγοριθμου εχω τσατιστει που τσαμπα 6 μορια
Ναι, κι εγώ το σκέφτηκα αυτό και γενικά με ψηλομπέρδεψε η ερώτηση στην αρχή αλλά Ok!




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

san_zoulapi

Νεοφερμένος

Ο san_zoulapi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Για τους θετικους της παρεας:

Τα δικα μας ηταν πολλα σε ογκο και γραψιμο(πονεσε το χερι μου!)
Το 2ο ηθελε αρκετο γραψαματακι και να εχεις κανει παρομια(2γ)
Το 4ο θεμα ειχε αρκετη μανουρα(πολλες πραξεις και επικινδυνες για λαθος;))Εκτος απροοπτου υπολογιζω 99-100:D

Ηταν θεματα απαιτητικα σε γραψιμο αλλα γενικοτερα μετριας δυσκολιας για καποιον που εχει δουλεψει ολη τη χρονια

Οραιος ρε! Κ γω στο 100αρι εινμαι...Ενταξει μετρια ηταν οντως...Αρκετο γραψιμο αλλα το 4ο ηταν παρα πολυ βατο...Επισης θεωρια και σχημα οργανικης ευκολο οποτε δεν μπορει να παρεπανεθει κανεις για τα θεματα....Εννοειται πως δεν ηταν η ξεφτιλα της φυσικης παντως.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Στη χημεια δε μπορω να υπολογισω ακριβως, αλλα απο το θεμα 2 δεν ηξερα και πολυ τα 2 τελευταια οποτε τα εκανα λιγο στην τυχη, θεμα 3 πρεπει να το εχω λυσει σωστο, θεμα τεταρτο εχω σιγουρα σωστο το α αλλα στα υπολοιπα τα εκανα λιγο μπαχαλο :P

Το 2γ ηθελε να εχεις ξανακανει παρομοια ασκηση ή να σου ερθει φλασια:PΤο 2β ηταν λιγο πιο ευκολο...Εμενα στην ατομικη ακτινα μου εφυγε το χερι απο το πολυ γραψιμο:(

Εκτιμω πως αρκετοι θα χασουν στις πραξεις του 4ου θεματος....Πρωτη φορα ζητανε μονο συγκεντρωσεις και οχι και pH και αυτο γιατι ηταν οτι να 'ναι νουμερα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piper_h

Νεοφερμένος

Η piper_h αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Εγω μετρια εγραψα...στα λατινικα..για τη μεταφραση ειμαι σιγουρη και για τη γερουνδιακη ελξη...τα αλλα δεν ξερω αλλα δεν θα τα κοιταξω..
Αντε παιδια καλα αποτελεσματα να εχουμε...καλη επιτυχια κ σε οσους γραφουν οικονομια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostavros

Νεοφερμένος

Ο giostavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Πιστεύω 95:( Χημεία....................

Κατάρα!Έχασα πάλι το πανεύκολο αφού στην οξείδωσητηςΛ:CH3CHCH2CH3
I
OH
με το διχρωμικό κάλιο ξέχασα να βάλω το 3 μπροστά
απ'την αλκοόλη:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demoglakos

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
καλησπερα και απο μενα.... παιδες τα θεματα στη χημεια ηταν πολυ καλα πιστευω ουτε δυσκολα ουτε λιγα και καλυπταν τα παντα.... μια φορα βαλαν και σωστα θεματα επιτελους..... αν οχι 100 99 σιγουρα...... καλη συνεχεια για τους του 5ου πεδιου....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
edit: Χημεία

Εγώ έχω κάνει σίγουρα σωστά το 1ο το 2ο και το 4ο, αλλά από το τρίτο κάποια πράγματα δεν τα θυμόμουν καλά (πάλι δεν πρόλαβα να κάνω επανάληψη!!!:mad:) και επειδή μου πήραν το γραπτό την ώρα που έγραφα, με βλέπω γύρω στο 16,6... Κρίμα, ήθελα πολύ περισσότερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Το 2γ ηθελε να εχεις ξανακανει παρομοια ασκηση ή να σου ερθει φλασια:PΤο 2β ηταν λιγο πιο ευκολο...Εμενα στην ατομικη ακτινα μου εφυγε το χερι απο το πολυ γραψιμο:(

Εκτιμω πως αρκετοι θα χασουν στις πραξεις του 4ου θεματος....Πρωτη φορα ζητανε μονο συγκεντρωσεις και οχι και pH και αυτο γιατι ηταν οτι να 'ναι νουμερα!:P

βασικα μιλησα με την καθηγητρια μου και πρεπει να τα ελυσα σωστα τα 2β και 2γ:)
στο 4ο ειχε κουλες πραξεις... εγω χρησιμοποιησα τη σχεση για τα pH, pOH και εβγαλα ενα αποτελεσμα αλλα δεν ειμαι σιγουρη, φοβαμαι οτι εχω κανει βλακεια στις ιδιοτητες των λογαριθμων με τα προσημα... νταξ καλα τα χω παει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stf

Νεοφερμένος

Ο Stf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδιά εγώ τα θέματα τα βρήκα πολύ εύκολα..θεωρία την έλιωσα, όλα σωστά εκτος απο 1 μόριο που έχασα στο Γ1...καλά 3ο και 4ο ητάν πανεύκολα!:D:D:D δεν θυμαμαι αν την φθινουσα την εκανα αυξουσα ταξινομηση ομως...ποσο λετε ν κοψουν????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
λατινικα εγραψα περιπου 80!! (εκτος απροοπτου)
μια χαρα!!
Επιτελους τελος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
με συναρτηση σιγουρα σωστο, δεν ξερω αν παιρνουν λαθος τη διαδικασια. (δε νομιζω), εγω εχασα απο τη θεωρια τα περισσοτερα.. στις ασκησεις τα πηγα αρκετα καλα, ισως μου κοψουν λιγο στο 4ο.. τεσπα σημασια εχει οτι τελειωσα! καλη επιτυχια σε οσους δινουν τη τριτη..

Το ιδανικό θα ήταν να γίνει συνάρτηση. Πάντως και διαδικασία να κάνεις εάν είναι σωστή δεν νομίζω το πιάσουν λάθος εκτός εάν πέσεις σε κανέναν ότι να ναι εξεταστή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top