[31/5/2008] Λατινικά / Χημεία / ΑΕΠΠ Κατεύθυνσης / Ηλεκτρολογία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Εγώ έχασα ένα Σ-Λ. Τα άλλα νομίζω ότι τα έχω σωστά, περιμένω και απαντήσεις για να το σιγουρέψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Orlando δε νομιζω,εγω παντως δεν το εβαλα.. ποτε βγαινουν οι απαντησεις??..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NENA!

Νεοφερμένος

Η ΡΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ρε παιδια να ρωτησω κάτι?στο 4ο θέμα η ταξινόμηση πώς γινόταν? α κ οι τιμές στ pow είναι 1,2,8??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
το pow τοσο ηταν, στη ταξινομηση νομιζω αλλαζεις και τα ονοματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Εγώ πάλι έχασα 6 μόρια γιατί στο 1ο θέμα αντί για διαίρει & βασίλευε κλπ έγραψα τρόπους αναπαράστασης αλγορίθμου ... Έχω τσατιστεί όχι τόσο για τα 6 μόρια αλλά για τη βλακεία που έκανα :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NENA!

Νεοφερμένος

Η ΡΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
γενικά πως γράψατε?ρε παιδια....τσάμπα τα ηλίθια κατεβατα με πλεονεκτήματα γλωσσών προγρ. κ άλλα τέτοια....τσάμπα τ διάβασμα.........................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NENA!

Νεοφερμένος

Η ΡΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ΛΕΥΤΈΡΗ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΠ ΕΚΑΝΑ Κ ΕΓΩ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos_manager

Νεοφερμένος

Ο tasos_manager αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ρε παιδια εγω το pow το βρηκα 1,2,4.. ολα τα αλλα σωστα...
ελαχιστα δυσκολοτερα απο περσι τα θεματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantine2005

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Kι εγώ ρε γ...ω το διαολο απτο ΘΕΜΑ 1ο με το Διαιρει... Δεν το πιστεύω, τώρα το κατάλαβα που διάβαζα στο φόρουμ και επαθα σοκ αφήστε πωωω.........οι κερατάδες τι κανανε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smiley

Νεοφερμένος

Ο smiley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Οι απαντήσεις βγήκαν εδώ: https://www.neodynamiko.gr/panelinies2008.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantine2005

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
με πεθάνανε...το ήθελα πολύ αυτο το 20....... με έσωζε..πεθανα.. 15000 μορια θα βγάλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flaky

Νεοφερμένος

Ο Flaky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
το ιδιο και γω β1 ...
σφαγη εγινε στο 1ο θεμα απαπαπαπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zina23236

Νεοφερμένος

Η zina23236 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

NENA!

Νεοφερμένος

Η ΡΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Τι ηλίθιοι................. Δε φτάνει που τα Μαθηματικά ήταν όπως ήταν............ Μάλλον έχασα την Αστυφυλάκων Γαμ**το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
ρε παιδια εγω το pow το βρηκα 1,2,4.. ολα τα αλλα σωστα...
ελαχιστα δυσκολοτερα απο περσι τα θεματα...

Τα ίδια και γω. Θα μας κόψουν άραγε 4 μόρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos_manager

Νεοφερμένος

Ο tasos_manager αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Σιγουρα...
Δεν υπαρχει περιπτωση να μην τα κοψουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NENA!

Νεοφερμένος

Η ΡΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Ε 2 μόρια από δω 4 από εκεί να δω τι θα μείνει στο τέλος.... Τι να πω παιδιά καλή επιτυχία στο τελευταίο Τουλαχιστο-ΑΟΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arisdim

Νεοφερμένος

Ο arisdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Το υποπρόγραμμα με συνάρτηση το κάνατε ή με διαδικασία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NENA!

Νεοφερμένος

Η ΡΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εγώ με συνάρτηση αλλά δε ξέρω αν είναι σωστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,067 μηνύματα.
Υπολογίζω γύρω στο 18,5 με 19! :)
(εκτός απροόπτου στο 3ο και 4ο)

Τα θέματα της θεωρίας ήταν όντως πολύ πονηρά και γενικά παλούκια.
Δυστυχώς ούτε κι εγώ είχα διαβάσει την Επίλεξε (έλεος δλδ! ) και έχασα γύρω στα 3-4 μόρια από τα 6 (την έγραψα στο περίπου... ).

Πιστεύω πως σήμερα τα 1ο και 2ο ήταν δύσκολα (aka οι "μέτριοι" που θα είχαν ελπίδες να πιάσουν τίποτα από 1ο και 2ο δύσκολα θα τα κατάφεραν) ενώ τα 3ο και 4ο ήταν συνηθισμένα... :hmm:


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top