[29/5/2009] Αρχές Οικονομικής Θεωρίας

Πόσο υπολογίζετε ότι γράψατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 90-100

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 80-90

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 70-80

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 60-70

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 50-60

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 40-50

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 30-40

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 20-30

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-20

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 0-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξεταζόμουν.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.

!!!..evaki..!!!

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εγώ έκανα τη βλακία να μη δώσω τόσο σημασία στα Σ-Λ με συνέπεια να χάσω 2........ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragonver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Πόσο λέτε να μου κόψουν στην ομάδα Δ στο τελευταίο ερώτημα στην ελαστικότητα στην αντικατάσταση έκανα λάθος και αντί για 55-52=3 έγραψα 55-52=4 και βρήκα λάθος αποτέλεσμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Πόσο λέτε να μου κόψουν στην ομάδα Δ στο τελευταίο ερώτημα στην ελαστικότητα στην αντικατάσταση έκανα λάθος και αντί για 55-52=3 έγραψα 55-52=4 και βρήκα λάθος αποτέλεσμα;
εγώ ούτε ένα μόριο δε θα σου έκοβα.. δεν είμαι εξεταστής βέβαια αλλά είναι βλακεία να σου κόψει έστω και 1 ..
-----------------------------------------
Δεν ζήταγε να το χαρακτηρίσουμε... Ουτε κ γω το χαρακτήρισα.

Ρε παιδιά, εγώ κατάλαβα λάθος το Γ4 και είπα οτι για να γίνει ο συνδυασμός (20Χ κ 125Υ) πρέπει να αυξηθεί το Υ κατά 125-105=20μον...
λέτε να μου κόψουν όλο το υποερώτημα?:'(
Πιστεύω, ναι.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
https://panelladikes.blogspot.com/2009/05/2009_29.html

ευκολα ηταν. εκατο εγραψα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostis18

Νεοφερμένος

Ο kostis18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
δυστιχως φιλε μου αλλα θα σε κοψουν... για ολο το ερωτημα δεν ξερω παντος απολυτα σιγουρα, ειτε ειναι χαλαρος ειτε αυστηρος καθηγητης..., καποια μορια... η λογικη της πανελλαδικης εξετασεις ειναι η γνωση και η μεταφορα αυτης στους υπολοιπους δυστηχως με τελεια ακριβεια.. ακομη και το 1 ειναι τραγικο.... :( μην ανγονεσαι ομως.. στο συνολικο γραπτο αν ειναι παραπανω απο πολυ καλο.. :) καλη μας επιτυχια...αλλα παλικαρια... να μην χαιρομαστε και πολυ... με τετοιους βαθμους, οι βασεις θα πεταξουν στα υψη!!! προσωπικα το 5 πεδιο φετος το βλεπω με πολυ μεγαλες βασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina8888

Νεοφερμένος

Η katerina8888 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια ηταν γελοια!!!!απ οτι το υπολογισα εχω γραψει γυρω στο 90/100 !!!!:D:jumpy::D:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εγω εχασα ενα σωστο λαθος και βρηκα στο Δ3 βρηκα λαθος ενα αγοραιο Qs απο λαθος πραξη.επειδγ χρειαζοταν και στα αλλα 2 ερωτηματα ποσο λετε να μου κοψουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pilasboy

Νεοφερμένος

Ο Pilas Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
100ARi...οκ ευκολα αλλα αφου γραψαμε δν πειραζει χαλαλι....θεωρια φοβομουνα αλλα αδικα.....το καλυτερο ΚΟΜΜΑΤΙ εβαλαν....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Δεν πιστευω οτι τελειωσαν οι Πανελληνιες!!!:D Χθες τα είχα παιξει γιατι δεν μπορουσα να διαβασω το 9ο κεφ. αλλα ευτυχως σημερα εβαλαν την πιο ευκολη θεωρία που υπαρχει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
εγω εχασα ενα σωστο λαθος και βρηκα στο Δ3 βρηκα λαθος ενα αγοραιο Qs απο λαθος πραξη.επειδγ χρειαζοταν και στα αλλα 2 ερωτηματα ποσο λετε να μου κοψουν?[/QUOTE[

απ' οτι ξερω αν εχεις χρησιμοποιησει λαθος αποτελεσμα σε αλλο ερωτημα δεν κοβουν τιποτα :no1:

το ξερω απο καθηγητη που διορθωνει γραπτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Εγω εχασα 5 απο το νομο της φθινουσας η μη αναλογης αποδοσης. ειπα οτι εμφανιζεται στον εργατη και επισης δεν ανελυσα τι ειναι η φθινουσα αποδοση.Αρα το χανω ολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stamos07

Νεοφερμένος

Ο stamos07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Το μοναδικό μου λάθος ήταν ότι έκανα λάθος την Ελαστικότητα Προσφοράς και μου βγήκε 1,4. Τα νούμερα τα είχα σωστά, μόνο λάθος την πράξη... Πόσο να μου κόψουν; 1-2 μόρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Δεν πιστευω οτι τελειωσαν οι Πανελληνιες!!!:D Χθες τα είχα παιξει γιατι δεν μπορουσα να διαβασω το 9ο κεφ. αλλα ευτυχως σημερα εβαλαν την πιο ευκολη θεωρία που υπαρχει!!!!
Άντε και του χρόνου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Malou

Νεοφερμένος

Ο Malou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ρε παιδια,εγω στο τελος βρηκα την ελαστικοτητα 1,04 αλλα δεν εγραψα οτι ειναι ελαστικη..λετε να μου κοψουν τπτ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
ρε παιδια,εγω στο τελος βρηκα την ελαστικοτητα 1,04 αλλα δεν εγραψα οτι ειναι ελαστικη..λετε να μου κοψουν τπτ?
Μόνο αν είναι κομπλεξικός ο εξεταστής.. Αλλά αυτό μπορεί να συμβεί σε οποιοδήποτε μάθημα.. Άρα stay cool!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Malou

Νεοφερμένος

Ο Malou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
παιδια ηταν γελοια!!!!απ οτι το υπολογισα εχω γραψει γυρω στο 90/100 !!!!:D:jumpy::D:jumpy:
Αφου ηταν γελοια θα επρεπε να ειχες γραψει 100 και οχι 90.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Εγω εχασα 5 απο το νομο της φθινουσας η μη αναλογης αποδοσης. ειπα οτι εμφανιζεται στον εργατη και επισης δεν ανελυσα τι ειναι η φθινουσα αποδοση.Αρα το χανω ολο.
Νομίζω ότι είναι στην κρίση του εξεταστή.. Κατά τη γνώμη μου το πολύ ένα μόριο κι αν είσαι τυχερός κανένα..
-----------------------------------------
Αφου ηταν γελοια θα επρεπε να ειχες γραψει 100 και οχι 90.....
Ε, ανάλογα με το διαβασμά του ο καθένας κρίνει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arhos

Νεοφερμένος

Ο Arhos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Παιδια χρειαζοταν ολοκληρος ο ΝΦΑ?? εγω εγραψα οτι ισχυει επειδη η επιχειρηση βρισκεται στη βραχυχρονια περιοδο οπου ενας τουλαχιστον παραγωγικος συντελεστης ειναι σταθερος και οτι ισχυει με την προσθηκη του 4ου εργατη και αυτο φαινεται αφου μετα την προσθηκη του μειωνεται το οριακο προιον??? δε θα παρει ολες τις μοναδες?? καποιος να απαντησει υπευθυνα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GFrag17

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Τα πιο γελοια θεματα της 5000αετιας...Οι βάσεις το 5ο θα ανέβουν 2000 η κάθε σχολή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top