[24/5/2008] Μαθηματικά / Νεοελληνική Λογοτεχνία Κατεύθυνσης

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Στο 2ο ποστ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,854 μηνύματα.

gr_maria

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
στα μαθηματκά η απόδειξη ήταν άκυρη τελείως...το 2ο θέμα έγβαινε εύκολα όπως και το 3ο.πιστεύω τι ένας καλά προετοιμαμένος τα έβγαζε με λίγη σκέψη.το 4ο πάλι ήταν δύσκολο !!!στην τάξη μας κανείς δεν το έβγαλε όλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Πάω στο in.gr και δεν τις έχει :what: !



-petros

α...
δε ξερω, εγω δε θελω να τις δω ετσι κι αλλιως :P :) καλα τα πηγες λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Δύνατα θεματάκια μου φάνηκαν όλα. Καλά έγραψα, αλλά δεν πρόλαβα να λύσω το 3β, που το είχα αφήσει για το τέλος, επειδή μου έφαγε πολύ χρόνο το 4.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Πέτρο , καλά τα πήγες ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,854 μηνύματα.
Αν δε δω απαντήσεις δε λέω τίποτα! :P
(ένα 11-12 θέλω κι εγώ, ελπίζω να το 'πιασα! )


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StevenT

Νεοφερμένος

Ο StevenT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Πεδεια απογοητευτικα εντελως... τι 3εφτιλα ΜΟΝΟ στο 1ο ττιν αποδειξη δεν εγραψα ελεος δλδ οταν την ειδα κολησα !! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Μαθηματικά έλυσα το 4ο και έκανα λάθος σχεδόν όλο το δεύτερο :/
Έβγαλα λάθος εξίσωση στο 2ο ερώτημα και έφυγε λάθος όλο το θέμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Στα Σ/Λ είχε απλά κάτι που πρέπει να προσέξεις: Το (β) είναι ΛΑΘΟΣ γιατί δεν ορίζει την f σε ΔΙΑΣΤΗΜΑ.

Αντιπαράδειγμα η
Συνεχέστατη (:P), δεν έχει ρίζες, αλλά δεν διατηρεί πρόσημο στο πεδίο ορισμού της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
παιδια τα θέματα ήταν παρα πολύ απαιτητικά...εγω δεν εβγαλα μονο απο Θ3 το γ και το δ:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo21577

Νεοφερμένος

Ο Teo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
στα μαθηματκά η απόδειξη ήταν άκυρη τελείως...το 2ο θέμα έγβαινε εύκολα όπως και το 3ο.πιστεύω τι ένας καλά προετοιμαμένος τα έβγαζε με λίγη σκέψη.το 4ο πάλι ήταν δύσκολο !!!στην τάξη μας κανείς δεν το έβγαλε όλο
Εμενα απο το 4ο μονο το α μου φανηκε δυσκολο και δεν το εκανα...τα αλλα τα εβγαλα!!Πιο πολυ εχασα απο το 2ο θεμα το δ ερωτημα(ποτε δεν συμπαθησα τους μιγαδικους!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piper_h

Νεοφερμένος

Η piper_h αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Στο Δ θεμα στη λογοτεχνια η σταση του Δημουλα προς τον Καισαριωνα τη βρηκατε θετικη η αρνητικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Στα Σ/Λ είχε απλά κάτι που πρέπει να προσέξεις: Το (β) είναι ΛΑΘΟΣ γιατί δεν ορίζει την f σε ΔΙΑΣΤΗΜΑ.

Αντιπαράδειγμα η
Συνεχέστατη (:P), δεν έχει ρίζες, αλλά δεν διατηρεί πρόσημο στο πεδίο ορισμού της.

O Μαθηματικός μου μου είπε πως ήταν σωστό (και δεν είναι κανένας άσχετος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pintsie

Νεοφερμένος

Η pintsie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Νομίζω ότι τα θέματα ήταν μέτριας δυσκολίας. Δεν ήταν κλιμακούμενα. Δηλαδή το 3ο με το 4ο δεν είχε μεγάλη διαφορά.


Καλά αποτελέσματα ,


Στέλιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Νομίζω ότι τα θέματα ήταν μέτριας δυσκολίας. Δεν ήταν κλιμακούμενα. Δηλαδή το 3ο με το 4ο δεν είχε μεγάλη διαφορά.


Καλά αποτελέσματα ,


Στέλιος

Με πόσους τρόπους τα έλυσες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Δηλαδή το σύνολο -από 'δω μέσα τουλάχιστον- ζορίστηκε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tpt

Νεοφερμένος

Ο tpt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 64 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Στα Σ/Λ είχε απλά κάτι που πρέπει να προσέξεις: Το (β) είναι ΛΑΘΟΣ γιατί δεν ορίζει την f σε ΔΙΑΣΤΗΜΑ.

Αντιπαράδειγμα η
Συνεχέστατη (:P), δεν έχει ρίζες, αλλά δεν διατηρεί πρόσημο στο πεδίο ορισμού της.




Άρε ξερόλα...Έπεσες έξω διότι είναι ΣΩΣΤΟ! :jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top