[22/5/2009] Βιολογία Θετικής Κατεύθυνσης

Πόσο υπολογίζετε ότι γράψατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 90-100

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 80-90

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 70-80

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 60-70

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 50-60

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 40-50

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 30-40

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 20-30

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-20

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 0-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξεταζόμουν.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ναι όντως αλλά βασικά ζητούσε κυτταρική διαφοροποιηση και τα άλλα έιδη των rna.
H ecori δεν κόβει ουφ το είπα και ξαλάφρωσα.Στο 3Β κάνατε και το σχήμα;
Οχι δεν κοβει. :P

Εγω το εγραψα και με λογια, εκανα και το σχημα. Ηθελα να 'μαι 100% σιγουρος. :P

Απ' οτι υπολογιζω, κανα 90 και κατι λιγα να εχω παρει. Ελπιζω να μη μου κοψουν τη βλακεια εκεινη με τα γραμματα που μπερδεψα στο 4ο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
στο 4α εγραψα μονο οι ευκαρυωτικοι οργανισμοι,
Αλλα σε ενα επομενο ερωτημα εγραψα οτι και οι ιοι εχουν ασυνεχη γονιδια!Λετε να το λαβουν υποψην και να το δωσουν;Κατα τα αλλα τα γραψα ολα!ΓΙου χουυυυυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Οχι δεν κοβει. :P

Εγω το εγραψα και με λογια, εκανα και το σχημα. Ηθελα να 'μαι 100% σιγουρος. :P

Απ' οτι υπολογιζω, κανα 90 και κατι λιγα να εχω παρει. Ελπιζω να μη μου κοψουν τη βλακεια εκεινη με τα γραμματα που μπερδεψα στο 4ο...
Βασικά άμα τα έγραψες ανάποδα λογικά θα στο κόψουν όλο. Αυτό με την ecori στην αρχή κάποιοι μου λέγανε ότι κόβει και με τρέλαναν αλλά ευτυχώς να ναι καλά το βιβλίο.:P
Ήταν η ιδέα μου ή ήταν πολυ απαιτητικά κατά γενική ομολογία;'Ηθελε πολλά να γράψεις.Και αυτή η γενετική καθοδήγηση πια!!! Πιο αντισος δεν μπορούσαν να βάλουν;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

serenity33

Νεοφερμένος

Η serenity33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
όντως..Εγω ότι να ναι έγραφα ..η σωστη απαντηση είναι τα γονιδια που κωδικοποιούν το μικροπυρηνικο,το μεταφορικο και το ριβωσωμικο..Τα θεματα πιστευω οτι ήταν άθλια..Πρωσωπικα ξεσκίστηκα όλη τη χρονια,ήξερα τη θεωρία με το νι και με το σιγμα και όλος ο κοπος μου πηρε 50 μοναδες στα δυο πρωτα θεματα που ήταν τέλιως γελοια ιδιως εκείνο με τη γενετική καθοδήγηση που έπιανε 8 μονάδες μπορούσε να το γραψει ο οποιοσδήποτε χωρις καν να εχει ανοιξει ποτε το βιβλιο.. τι να πω ελεος απλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
όντως..Εγω ότι να ναι έγραφα ..η σωστη απαντηση είναι τα γονιδια που κωδικοποιούν το μικροπυρηνικο,το μεταφορικο και το ριβωσωμικο..Τα θεματα πιστευω οτι ήταν άθλια..Πρωσωπικα ξεσκίστηκα όλη τη χρονια,ήξερα τη θεωρία με το νι και με το σιγμα και όλος ο κοπος μου πηρε 50 μοναδες στα δυο πρωτα θεματα που ήταν τέλιως γελοια ιδιως εκείνο με τη γενετική καθοδήγηση που έπιανε 8 μονάδες μπορούσε να το γραψει ο οποιοσδήποτε χωρις καν να εχει ανοιξει ποτε το βιβλιο.. τι να πω ελεος απλα..
Αυτα παθαινεις οταν εισαι ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ.
Πραγματικα τα θεματα ηταν η "ταπεινωση του παπαγαλου"!
ΓΙουχουυυυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Βασικά άμα τα έγραψες ανάποδα λογικά θα στο κόψουν όλο. Αυτό με την ecori στην αρχή κάποιοι μου λέγανε ότι κόβει και με τρέλαναν αλλά ευτυχώς να ναι καλά το βιβλίο.:P
Ήταν η ιδέα μου ή ήταν πολυ απαιτητικά κατά γενική ομολογία;'Ηθελε πολλά να γράψεις.Και αυτή η γενετική καθοδήγηση πια!!! Πιο αντισος δεν μπορούσαν να βάλουν;:P
Το ερωτημα με την EcoRI ηταν το (ε) κι εγω εγραψα (δ) απο διπλα. Γιατι να το κοψουν ολο; Αφου ειναι σωστο. Τοσο κολλημενοι ειναι πια;

Το πραγματικο (δ) δεν το απαντησα καν. Ημουν πολυ ζαλισμενος απο το τοσο που εγραφα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katie18

Νεοφερμένος

Η katie18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
το τελευταιο ερωτημα στο τεταρτο θεμα πολυ κουλο ποια ειναι η απαντηση δεν εχω ιδεα:'(
τα θεματα ηταν πολυ απαιτητικα.το 3ο θεμα ηταν πολυ καλο αλλα το 4ο εδινε πολυ λιγα μορια γ σημαντικα ερωτηματα και εδωσε υπερβολικα πολλα μορια στο τελευταιο.η απαντηση ηταν τα γονιδια που μεταγραφονται και παραγουν τα ριβοσωμικο μικροπυρηνικο και μεταφορικο...πολλες μοναδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Αυτα παθαινεις οταν εισαι ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ.
Πραγματικα τα θεματα ηταν η "ταπεινωση του παπαγαλου"!
ΓΙουχουυυυ
Συμφωνώ με την άποψη ότι δεν στηρίχτηκαν στη στείρα παπαγαλία αλλά καλύτερα να είσαι λίγο ευγενικος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Το ερωτημα με την EcoRI ηταν το (ε) κι εγω εγραψα (δ) απο διπλα. Γιατι να το κοψουν ολο; Αφου ειναι σωστο. Τοσο κολλημενοι ειναι πια;

Το πραγματικο (δ) δεν το απαντησα καν. Ημουν πολυ ζαλισμενος απο το τοσο που εγραφα. :P

Ναι ρε συ, relax.

Ειδικά αν τα δύο ερωτήματα δεν έχουν καμία σχέση μεταξύ τους θα κατάλαβουν ότι μπερδεύτηκες.


Αλλά ρε συ, πως ξέχασες ολόκληρο ερώτημα; Απορία το' χω.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ναι ρε συ, relax.

Ειδικά αν τα δύο ερωτήματα δεν έχουν καμία σχέση μεταξύ τους θα κατάλαβουν ότι μπερδεύτηκες.


Αλλά ρε συ, πως ξέχασες ολόκληρο ερώτημα; Απορία το' χω.

:P
Καμια σχεση δεν εχουν. Μια σειρα ερωτημα ηταν και το πιο γελοιο, 3 μορια μονο πιανει ευτυχως. Απλα ηταν τοσο απλο που μου διεφυγε, τι να πω πια; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Αυτα παθαινεις οταν εισαι ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ.
Πραγματικα τα θεματα ηταν η "ταπεινωση του παπαγαλου"!
ΓΙουχουυυυ
Φίλε μου όντως μπορεί να μην τα πάρω όλα τα μόρια από την θεωρία λόγω παπαγαλίας αλλά τουλάχιστον έχω να περηφανευτώ ότι έγραψα τα κρίσεως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Συμφωνώ με την άποψη ότι δεν στηρίχτηκαν στη στείρα παπαγαλία αλλά καλύτερα να είσαι λίγο ευγενικος...
Εχεις δικιο ζητω συγγνωμη.Απλως ειναι η υπερενταση απτις πανελληνιες και ο εκνευρισμος για ακριβως αυτο το γεγονος!Το να εισαι παπαγαλος προσβαλλει την δικια σου νοημοσυνη και επιτελους το καταλαβαν οι θεματοδοτες!Νομιζω απο δω και περα ετσι πρεπει να ειναι τα θεματα στη βιολογια!
-----------------------------------------
Στο μηχανισμο εγω εγραψα αλλον απο αυτες τις λυσεις.
Εγραψα μη διαχωρισμος αδελφων χρωματιδων του Υ χρωμοσωματος του πατερα.
σωστος δεν ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Τόσοι λίγοι είμαστε θετικοί όλοι οι άλλοι που απαντούσαν στα μαθηματικά τεχνολογική ήταν;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

serenity33

Νεοφερμένος

Η serenity33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Αυτα παθαινεις οταν εισαι ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ.
Πραγματικα τα θεματα ηταν η "ταπεινωση του παπαγαλου"!
ΓΙουχουυυυ
Όποιος διαβάζει δεν είναι παπαγάλος...Και στην τελική, αν κάποτε χρειαστείς γιατρό, πίστεψε με αν αυτός δεν ξέρει από θεωρία και σου περιγράφει στο περίπου με δικά του λόγια τί εχεις, άστα βράστα μετά....Μη σου τύχει μόνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Όποιος διαβάζει δεν είναι παπαγάλος...Και στην τελική, αν κάποτε χρειαστείς γιατρό, πίστεψε με αν αυτός δεν ξέρει από θεωρία και σου περιγράφει στο περίπου με δικά του λόγια τί εχεις, άστα βράστα μετά....Μη σου τύχει μόνο
Αλλο να διαβαζεις και να μην καταλαβαινεις και να μην εχεις κριση(αφου δεν μπορεσες να απαντησεις στα ερωτηματα κρισεως) και αλλο να διαβαζεις και να καταλαβαινεις.Πραγματικα αν ειχα ενα γιατρο που ξερει ολη τα βιβλια απεξω και δε μπορει να χρησιμοποιησει αυτη τη γνωση για να κανει μια διαγνωση να τον ΒΡΑΣΩ. Η κριτικη σκεψη ειναι το ζητουμενο στη ζωη και στην ιατρικη,βεβαια εφοσον υπαρχει η γνωση.Οταν λεω γνωση ομως ξαναλεω εννοω αφομοιωση και οχι στειρα αποστηθιση!Ειναι αυτονοητο αυτο που λεω και οι εξετασεις θα πρεπει να απομακρυνθουν απο την παπαγαλια οσο γρηγοροτερα ΓΙΝΕΤΑΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ..ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΑΝ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΘΕΩΡΙΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΕ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΛΟΓΙΑ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ ΜΕΤΑ..ΜΗ ΣΟΥ ΤΥΧΕΙ ΜΟΝΟ
Το διάβασμα από την παπαγαλία έχει διαφορές.Άλλα το διαβάζω κατανοώ και να μπορώ να το κάνω τμήμα και άλλο το διαβάζω για το θυμάμαι όπως είναι και να το ξεχάσω μετά από ένα μήνα.Δυστυχώς στις βιολογίες αυτό ζητούσαν και έπρεπε αναγκαστικά όλοι μας να το περάσουμε για να γράψουμε. Αλλά όχι και να το ξεφτιλίσουν σαν την βιολογία γενικής που αν το παπαγάλιζες έπερνες 20.Αυτά σήμερα μάλιστα ήταν θέματα όπως και τα μαθηματικά. Δύσκολα μεν αλλά ένιωθες ότι έδινες πανελλήνιες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
τα θεματα τα φετινα οπως τα ειδα τωρα με αναλυτικη ματια καθως ειδα και απαντησεις ηταν ασυγκριτως πιο ευκολα απο περσι με εξαιρεση το τελευταιο ερωτημα του τεταρτου θεματος που εκει δυστυχως ηταν ακραιο γιατι ηταν απο το δυσκολο κεφαλαιο δυστυχως απο τα υπολοιπα το 18,4 πλην αυτης της βλακειας για πλακα πιανοταν θα μου πειτε σε κουραζαν οι περιπτωσεις ε δεν ηταν και κατι το τρομερο και στο τεταρτο πραγματικα απορω με τα 17 μορια που δοθηκαν στον αερα ηταν υπερβολικα ευκολα μορια ε τωρα για το τελευταιο δυστυχως ισως αυτο κρινει τις υψηλοβαθμες σχολες του τριτου πεδιου και λεω δυστυχως γιατι το 18 ειναι πολυ καλος βαθμος και δυστυχως θα ευνοηθουν οι τυχεροι που θα πιασαν κοντα το απολυτο διοτι ειχαν κανει αυτη τη χαζομαρα στο τελευταιο ερωτημα νομιζω το παρακαναν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Όποιος διαβάζει δεν είναι παπαγάλος...Και στην τελική, αν κάποτε χρειαστείς γιατρό, πίστεψε με αν αυτός δεν ξέρει από θεωρία και σου περιγράφει στο περίπου με δικά του λόγια τί εχεις, άστα βράστα μετά....Μη σου τύχει μόνο
Αλλο να διαβαζεις και να μην καταλαβαινεις και να μην εχεις κριση(αφου δεν μπορεσες να απαντησεις στα ερωτηματα κρισεως) και αλλο να διαβαζεις και να καταλαβαινεις.Πραγματικα αν ειχα ενα γιατρο που ξερει ολη τα βιβλια απεξω και δε μπορει να χρησιμοποιησει αυτη τη γνωση για να κανει μια διαγνωση να τον ΒΡΑΣΩ. Η κριτικη σκεψη ειναι το ζητουμενο στη ζωη και στην ιατρικη,βεβαια εφοσον υπαρχει η γνωση.Οταν λεω γνωση ομως ξαναλεω εννοω αφομοιωση και οχι στειρα αποστηθιση!Ειναι αυτονοητο αυτο που λεω και οι εξετασεις θα πρεπει να απομακρυνθουν απο την παπαγαλια οσο γρηγοροτερα ΓΙΝΕΤΑΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Το διάβασμα από την παπαγαλία έχει διαφορές.Άλλα το διαβάζω κατανοώ και να μπορώ να το κάνω τμήμα και άλλο το διαβάζω για το θυμάμαι όπως είναι και να το ξεχάσω μετά από ένα μήνα.Δυστυχώς στις βιολογίες αυτό ζητούσαν και έπρεπε αναγκαστικά όλοι μας να το περάσουμε για να γράψουμε. Αλλά όχι και να το ξεφτιλίσουν σαν την βιολογία γενικής που αν το παπαγάλιζες έπερνες 20.Αυτά σήμερα μάλιστα ήταν θέματα όπως και τα μαθηματικά. Δύσκολα μεν αλλά ένιωθες ότι έδινες πανελλήνιες:P
παροτι στο ακουσμα ασκηση η ελλαδα καταρρεει πιστεψε με ειναι καλυτερο στυλ ασκησης απο την περσινη παπαγαλια εκει αφηνεις το μυαλο σου ελευθερο δεν εισαι δεσμευμενος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zoezaxariadi

Νεοφερμένος

Η ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
και εγω ετσι το βρηκα ετσι ειναι τ ελεγξα
-----------------------------------------
εγω παντως στην καλυτερη περιπτωση εχω γραψει 92 ενταξει βσκ φοβαμαι λιγο μν μ κοψει γτ εχω γραψει παραπανω απο οσα χρειαζοταν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top