[22/5/2009] Βιολογία Θετικής Κατεύθυνσης

Πόσο υπολογίζετε ότι γράψατε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 90-100

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 80-90

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 70-80

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 60-70

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 50-60

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 40-50

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 30-40

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 20-30

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-20

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 0-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξεταζόμουν.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
συμφωνα με τον καθηγητη μου θωμα οικονομου δεν ξερω αν τον ξερετε το να γραφεις πιο πολλα σαφως δεν πειραζει σε τιποτα ειναι απολυτα σωστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
Τα θεματα πιστευω ηταν λιγο δυσκολα γιατι ειχε κρισεως.. Νταξει ενα 18+ το εγραψα ευτυχως.. καλη επιτυχια σε ολους κ παμε γερα για τα αλλα 2 που μενουν..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Δεν νομίζω γιατί είναι σε λάθος ερώτημα λογικά και συ σαν και μένα θα το χάσεις το μοριάκη απο το α.Αν και ποτέ δεν ξέρεις μπορεί να είναι κανένας καλός.Πάντα σε αυτές τις περιπτώσεις ελπίζεις ένας εκ των 2 τουλάχιστον να είναι βιολόγος ή αν δεν είναι να την διδάσκει πάνω απο 15 χρόνια αλλιώς δύσκολα τα πράγματα:P

Διορθωνουν μη βιολογοι τη βιολογια;;;;:!::!::!::!::!:

Επειδή είσαι καλή διορθώτης δεν θα μου έκοβες πολλά επειδή δεν έκανα το σχήμα ε;:D

Αντε μωρε, ας παει στα κομματια, δε σου κοβω:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
μερικες φορες και χημικοι-φυσικοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Διορθωνουν μη βιολογοι τη βιολογια;;;;:!::!::!::!::!:



Αντε μωρε, ας παει στα κομματια, δε σου κοβω:P:P
Γιούπι:PΕγω θα μου έκοβα κανένα μόριο:P Ξέρεις τι γίνεται επειδή οι βιολόγοι δεν προσλαμβάνονται εύκολα από το δημοσίο καθώς δεν είναι σε θέση- έτσι θεωρούν τουλάχιστον- να διδάξουν φυσική ή χημεία οι περισσότεροι που διδάσκουν την βιολογία γενικής και κατεύθυνσης δεν είναι βιολόγοι αλλά φυσικόι ή χημικόι. Εμάς φέτος μας έκανε βιολογία γενικής και κατεύθυνσης φυσικός που δεν ήξερε που παν τα 4. Χωρίς φροντηστήριο στην κατεύθυνση θα πάτωνα. Η πλάκα είναι ότι οι περισσότεροι απο αυτούς διορθώνουν κι ολας τα γραπτά.Η δικιά μου για παράδειγμα διόρθωνε επι 3 χρόνια κατεύθυνση και φέτος ευτυχώς στα παιδιά μόνο γενικής. Καταλαβαίνεις τι γίνετε αν διορθώνει κάποιος δεν γνωρίζει το αντικείμενο(γιατί η βιολογία δεν είναι κάτι που το διαβάζεις και μαθαίνεις) ή έστω δεν αισθάνεται άνετα με αυτό.Ότι δεν είναι μέσα στις απαντήσεις που τους δίνουν στο βαθμολογικό κόβεται.Από αυτούς πέφτει άγριο τσεκούρι.Αν πέσεις σε βιολόγο νομίζω δείχνει μεγαλύτερη κατανόηση και μπορεί να σε πριμοδοτήσει να δεις ότι το γνωρίζεις το θέμα άσχετα αν δεν το γράψεις παπαγαλία.Κρίμα τα παιδιά των οποίων τα γραπτά βιολογία γενικής θα έρθουν στην Καβάλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Από ότι το κόβω τα φετινά θέματα ήταν δύσκολα και το άριστα θα είναι γύρω στο 17.Αν γράψεις πάνω απο 17 με τα φετινά θέματα βιολογίας νομίζω πέρασες(μαζί με έναν αξιοπρεπή βαθμό χημεία).Με τέτοια θέματα υπάρχουν πιθανότητες να πέσουν λίγο τα τμήματα που είναι μόνο στο τρίτο αλλά όπως με διόρθωσε ένα φίλος είναι ακόμη νωρίς να μιλάς για τις βάσεις:)

Το ξέρω ότι είναι ακόμη νωρίς.Έχουμε δύο ακόμη μαθήματα και ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται...Βασικά θέλω ιατρική σσασ (πολύτεκνος) οπότε δεν χρειάζομαι και 19200..Όντως τα θέματα ήταν από τα δυσκολότερα των τελευταίων 3-4 ετών κατά την γνώμη μου πάντα. Σε ερώτηση κρίσεως και σε ασκήση(θέμα 3) μπορείς να χάσειςω εθκολότερα μονάδες όχι επειδή δεν απάντησες σωστά αλλά γαιτί δεν τα έγραψες όπως τα ήθελε ο βαθμολογητής. Πέρσι όλα σχεδόν ήταν θεωρία του βιβλίου ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selina

Νεοφερμένος

Η selina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
παιδια το 3β με το turner ηθελε σιγουρα και το διαγραμμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Σε γενικές γραμμές δηλαδή ήταν μέτρια προς δύσκολα; Ρωτάω γιατί λόγω ΑΟΔΕ την κοπάνησα γρήγορα από το σχολείο και δεν είδα κανέναν της θετικής να τον ρωτήσω πώς πήγε... rolingstones η πιθανή απάντηση σου στην ερώτησή μου απορρίπτεται από τώρα, οπότε μην μπεις στον κόπο να την γράψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Ρε φίλε όπου σε έχω δει μιλάς για την απίστευτη δυσκολία των περσινών θεμάτων και την βατότητα των φετινών!Χαλάρωσε λίγο ρε φίλε γιατί κρίνεις απίστευτα υποκειμενικά!
την αληθεια λεω φιλε μου την απολυτη αληθεια και νομιζω αν διαβασες ειπα οτι το τελευταιο ερωτημα στο τεταρτο το φετινο ειναι που θα δωσει τη θεση στις υψηλοβαθμες σχολες τωρα οσο για το που προσδιοριζεται το αριστα πιστευω στο 18 αλλα ολα εξαρτωνται αυτοι οι οποιοι γραψαν απο 95 και πανω μαθηματικα νομιζω ειναι κομπλε με 18 βιολογια ακομα και με 17 υπο προυποθεσεις τωρα αυτοι οι οποιοι πηραν 15 και 16 βιολογια σαφεστατα επρεπε να πανε απο 95 σημερα για να ισοσκελισουν τη χασουρα απο την τεταρτη τωρα μαλλον η μαχη στην παραταση θα κριθει και εννοω παραταση τη φυσικη φυσικα οσο για τη χημεια ενταξει εκει ολοι 98,99,100 θα γραψουν οποτε δεν εχει σημασια :D
-----------------------------------------
Σε γενικές γραμμές δηλαδή ήταν μέτρια προς δύσκολα; Ρωτάω γιατί λόγω ΑΟΔΕ την κοπάνησα γρήγορα από το σχολείο και δεν είδα κανέναν της θετικής να τον ρωτήσω πώς πήγε... rolingstones η πιθανή απάντηση σου στην ερώτησή μου απορρίπτεται από τώρα, οπότε μην μπεις στον κόπο να την γράψεις.
:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

totiloz

Νεοφερμένος

Ο totiloz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλησπερα
Εγω εγραψα ανελπιστα καλα (90+) και μου φανηκαν πιο ευκολα απ οτι τα φανταζομουν..βεβαια με τις 20 ωρες διαβασμα που εχω κανει συνολικα για τη βιολογια δε ξερω τι μπορει να θεωρουσα ευκολο :P
Εχω παντως μια απορια, ας μου απαντησει καποιος αν μπορει:
Στο τεταρτο θεμα η αλληλουχια δεν ηταν ολοκληρη ενα γονιδιο,αλλα περιειχε ενα γονιδιο...αυτο δε σημαινει πως για το mRNA που επρεπε να γραψουμε ,επρεπε να ξερουμε απο που εως που ειναι γονιδιο/υποκινητης κτλ;;...
Επισης μου φανηκε πως η κωδικη αλυσιδα δεν περιειχε κωδικωνιο εναρξης ...δεν ειναι επιστημονικο λαθος αυτο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Γιούπι:PΕγω θα μου έκοβα κανένα μόριο:P Ξέρεις τι γίνεται επειδή οι βιολόγοι δεν προσλαμβάνονται εύκολα από το δημοσίο καθώς δεν είναι σε θέση- έτσι θεωρούν τουλάχιστον- να διδάξουν φυσική ή χημεία οι περισσότεροι που διδάσκουν την βιολογία γενικής και κατεύθυνσης δεν είναι βιολόγοι αλλά φυσικόι ή χημικόι. Εμάς φέτος μας έκανε βιολογία γενικής και κατεύθυνσης φυσικός που δεν ήξερε που παν τα 4. Χωρίς φροντηστήριο στην κατεύθυνση θα πάτωνα. Η πλάκα είναι ότι οι περισσότεροι απο αυτούς διορθώνουν κι ολας τα γραπτά.Η δικιά μου για παράδειγμα διόρθωνε επι 3 χρόνια κατεύθυνση και φέτος ευτυχώς στα παιδιά μόνο γενικής. Καταλαβαίνεις τι γίνετε αν διορθώνει κάποιος δεν γνωρίζει το αντικείμενο(γιατί η βιολογία δεν είναι κάτι που το διαβάζεις και μαθαίνεις) ή έστω δεν αισθάνεται άνετα με αυτό.Ότι δεν είναι μέσα στις απαντήσεις που τους δίνουν στο βαθμολογικό κόβεται.Από αυτούς πέφτει άγριο τσεκούρι.Αν πέσεις σε βιολόγο νομίζω δείχνει μεγαλύτερη κατανόηση και μπορεί να σε πριμοδοτήσει να δεις ότι το γνωρίζεις το θέμα άσχετα αν δεν το γράψεις παπαγαλία.Κρίμα τα παιδιά των οποίων τα γραπτά βιολογία γενικής θα έρθουν στην Καβάλα:P

Καταλαβαινω....κάποιος πρεπει να τα χωσει πολύ αγρια στους κυριους του υπουργειου
(βασικα πέρσι που είχα γραψει βιολογια, οι δυο βαθμολογητες ειχαν διαφορα 11 μορια, τωρα καταλαβαινω πως προεκυψε αυτη η διαφορα, καθως τα περισσοτερα τα είχα γραψει αρκετά ελεύθερα παρ όλο που έλεγα ουσιαστικα τα ίδια με το βιβλίο:P)
-----------------------------------------
Καλησπερα
Εγω εγραψα ανελπιστα καλα (90+) και μου φανηκαν πιο ευκολα απ οτι τα φανταζομουν..βεβαια με τις 20 ωρες διαβασμα που εχω κανει συνολικα για τη βιολογια δε ξερω τι μπορει να θεωρουσα ευκολο :P
Εχω παντως μια απορια, ας μου απαντησει καποιος αν μπορει:
Στο τεταρτο θεμα η αλληλουχια δεν ηταν ολοκληρη ενα γονιδιο,αλλα περιειχε ενα γονιδιο...αυτο δε σημαινει πως για το mRNA που επρεπε να γραψουμε ,επρεπε να ξερουμε απο που εως που ειναι γονιδιο/υποκινητης κτλ;;...
Επισης μου φανηκε πως η κωδικη αλυσιδα δεν περιειχε κωδικωνιο εναρξης ...δεν ειναι επιστημονικο λαθος αυτο;;

Τμημα γονιδιου δινόταν, οχι ολοκληρο γονιδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Καταλαβαινω....κάποιος πρεπει να τα χωσει πολύ αγρια στους κυριους του υπουργειου
(βασικα πέρσι που είχα γραψει βιολογια, οι δυο βαθμολογητες ειχαν διαφορα 11 μορια, τωρα καταλαβαινω πως προεκυψε αυτη η διαφορα, καθως τα περισσοτερα τα είχα γραψει αρκετά ελεύθερα παρ όλο που έλεγα ουσιαστικα τα ίδια με το βιβλίο:P)
ο πρωτος σου χε βαλει 20 αλεκα?????/:bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Καταλαβαινω....κάποιος πρεπει να τα χωσει πολύ αγρια στους κυριους του υπουργειου
(βασικα πέρσι που είχα γραψει βιολογια, οι δυο βαθμολογητες ειχαν διαφορα 11 μορια, τωρα καταλαβαινω πως προεκυψε αυτη η διαφορα, καθως τα περισσοτερα τα είχα γραψει αρκετά ελεύθερα παρ όλο που έλεγα ουσιαστικα τα ίδια με το βιβλίο:P)
-----------------------------------------


Τμημα γονιδιου δινόταν, οχι ολοκληρο γονιδιο
Μου μυρίζει φυσικός απο πίσω:P
Από την στιγμή που το γονίδιο συνεχιζόταν κάποια στιγμή θα είχε και έναρξης και λήξης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

internetnobody

Νεοφερμένος

Ο internetnobody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μου μυρίζει φυσικός απο πίσω:P
Από την στιγμή που το γονίδιο συνεχιζόταν κάποια στιγμή θα είχε και έναρξης και λήξης.
doh , δηλαδή ήθελε 3 τελείες στο ώριμο και στο πρώιμο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.

DK1991

Νεοφερμένος

Ο DK1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Πιστευω πως ηθελε3 τελείες γιατι το mRNA δεν είναι μο΄νο αυτο αλλα προφανως αφου δεν εχει δώσει εναρξη επρεπε να βάλεις τελείες. Δεν νομίζω πως έχει καμία σημασία βεβαια!
-----------------------------------------
Σορρυ παιδια τώρα ειδα πως λέει το τμήαμα του RNA αρα δεν χρειάζεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirovlaxos

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μενεμένης (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ΤΑ ΓΕΝΕΟΛΟΓΙΚΑ ΔΕΝΔΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΜΕ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΕΙΣ!

πόσο μαλάκας μπορεί να'μαι;

η απάντηση μου ήταν υπεραναλυτική, αλλά δεν το έκανα με διασταυρώσεις...



αυτά που έγραψα, αλλά συνοπτικά:

έστω η ασθένεια οφείλεται σε επικρατή τρόπο κληρονομικότητας, (θεωρία σχολικού), άτοπο καθώς από γονείς που δεν πάσχουν προκύπτουν απόγονοι που νοσούν (2η οικογένεια). άρα υπολειπόμενο.

έστω ότι η ασθένεια οφείλεται σε φυλοσύνδετη κληρονομικότητα (θεωρία φυλοσύνδετης) άτοπο καθώς στη δεύτερη οικογένεια, αρσενικοί απόγονοι πάσχουν χωρίς να πάσχει η μητέρα. άρα αυτοσωμικός τρόπος κληρονομικότητας.


μάλλον το έχασα όλο; ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
ΤΑ ΓΕΝΕΟΛΟΓΙΚΑ ΔΕΝΔΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΜΕ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΕΙΣ!

πόσο μαλάκας μπορεί να'μαι;

η απάντηση μου ήταν υπεραναλυτική, αλλά δεν το έκανα με διασταυρώσεις...



αυτά που έγραψα, αλλά συνοπτικά:

έστω η ασθένεια οφείλεται σε επικρατή τρόπο κληρονομικότητας, (θεωρία σχολικού), άτοπο καθώς από γονείς που δεν πάσχουν προκύπτουν απόγονοι που νοσούν (2η οικογένεια). άρα υπολειπόμενο.

έστω ότι η ασθένεια οφείλεται σε φυλοσύνδετη κληρονομικότητα (θεωρία φυλοσύνδετης) άτοπο καθώς στη δεύτερη οικογένεια, αρσενικοί απόγονοι πάσχουν χωρίς να πάσχει η μητέρα. άρα αυτοσωμικός τρόπος κληρονομικότητας.


μάλλον το έχασα όλο; ε;
Αν το γραψες έτσι ακριβώς θα σου έβαζα ένα 3 στα 8 πόσο έπιανε τελοσπάντων η ερώτηση.Ε άμα έγραψες και κανένα μπλα μπλα μπορέι και 4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirovlaxos

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μενεμένης (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
δεν το έγραψα έτσι, αλλά ξαναλέω υπεραναλυτικά! γαμώ το άγχος μου γαμώ... να μην δω ότι λέει με διασταυρώσεις; τη μια δεν μεταφέρω θέματα, την άλλη δεν κάνω με σωστό τρόπο τις ασκήσεις! πραγματικά, δεν θέλω να πάω να δώσω τα άλλα δύο μαθήματα. δεν θα μου συχγωρέσω να κάνω άλλες τέτοιες μαλακίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top