2022 - Ποίες σχολές θα επιλέξετε πρώτες;

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,665 μηνύματα.
ceid για 4% , ποναω ψυχικα :skull:
ο πονος της ψυχης δεν γιατρευαται με ενα μηχαγραφικο 4% το οποιο εν προκειμενου θα ειναι και επιτυχες διοτι το ceid ειναι και μαγαζι welcome εκτος των αλλων.
ο πονος γιατρεύεται απο καλους ανθρωπους και απο την φυση.
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
say sike rn :skull:
δεν αντιλεγω καθολου, ωραια σχολη το μαθηματικο , αλλα κατ'εμε μονο αν σε ενδιαφερουν καθαρα τα μαθηματικα και οχι τιποτε αλλο... :((( αν δηλαδη εχεις μεγαλη τρελα με αυτα , αν θα μπορουσα να το θεσω σωστα
αν η μηχανικη υπολογιστων σε ψηνει περισσοτερο then y not ?
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
ο πονος της ψυχης δεν γιατρευαται με ενα μηχαγραφικο 4% το οποιο εν προκειμενου θα ειναι και επιτυχες διοτι το ceid ειναι και μαγαζι welcome εκτος των αλλων.
ο πονος γιατρεύεται απο καλους ανθρωπους και απο την φυση.
ΠΟΝΑΩ ΓΙΑΑΑΝΝΝ , ΑΣΕ ΜΕΕΕ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

αν η μηχανικη υπολογιστων σε ψηνει περισσοτερο then y not ?
Πιστεψε με παααρα πολυ περισσοτερο. απλα εκανα βλακεια με το μηχανογραφικο μου το 2020 και περυσι ημουν μια κοτα. Παντα αυτο ηθελα :// unlucky
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,580 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,665 μηνύματα.
ΠΟΝΑΩ ΓΙΑΑΑΝΝΝ , ΑΣΕ ΜΕΕΕ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Πιστεψε με παααρα πολυ περισσοτερο. απλα εκανα βλακεια με το μηχανογραφικο μου το 2020 και περυσι ημουν μια κοτα. Παντα αυτο ηθελα :// unlucky
εγω να σε αφησω.... αλλα κανε κατι.
πηγαινε το απογευμα σε μια παιδικη χαρα να δεις παιδακια να παιζουν , πηγαινε σε ενα πανοραμικο να αγναντεψεις την θαλασσα, βαλε μια κωμωδια στην τηλεοραση,αμα εχεις χρηματα πηγαινε να δεις βιρτινες και φαντασου τον εαυτο σου μεσα σε αυτα τα ρουχα ( οχι να αγορασεις να δεις)... κανε κατι μη σφιγεσαι.
ολα ειναι στο μυαλο μας και περνανε , φασεις ανεξηγητες ειναι.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
εγω να σε αφησω.... αλλα κανε κατι.
πηγαινε το απογευμα σε μια παιδικη χαρα να δεις παιδακια να παιζουν , πηγαινε σε ενα πανοραμικο να αγναντεψεις την θαλασσα, βαλε μια κωμωδια στην τηλεοραση,αμα εχεις χρηματα πηγαινε να δεις βιρτινες και φαντασου τον εαυτο σου μεσα σε αυτα τα ρουχα ( οχι να αγορασεις να δεις)... κανε κατι μη σφιγεσαι.
ολα ειναι στο μυαλο μας και περνανε , φασεις ανεξηγητες ειναι.
οσο ημουν πατρα , δεν ποναγα ψυχικα. Ενταξει ποναγα οσον αφορα την σχολη επειδη ενιωθα οτι οντως δεν κανω αυτο που ηθελα να κανω εξ'αρχης. Αλλα γενικα σε αλλα θεματα , δεν ποναγα. Ηταν μεγαλη πολη ,εβγαινα με τους φιλους μου, πηγαινα στο λιμανι και εβλεπα τις βαρκες , στο παρκο κλπ κλπ
απλα εχει να κανει με την περιοχη atm και δεν μπορω να ξεφυγω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,665 μηνύματα.
οσο ημουν πατρα , δεν ποναγα ψυχικα. Ενταξει ποναγα οσον αφορα την σχολη επειδη ενιωθα οτι οντως δεν κανω αυτο που ηθελα να κανω εξ'αρχης. Αλλα γενικα σε αλλα θεματα , δεν ποναγα. Ηταν μεγαλη πολη ,εβγαινα με τους φιλους μου, πηγαινα στο λιμανι και εβλεπα τις βαρκες , στο παρκο κλπ κλπ
απλα εχει να κανει με την περιοχη atm και δεν μπορω να ξεφυγω
Κοιτα το περιβαλον εχει μεγαλη σημασια , αλλα δεν ξερω πως μπορεις να ξεφυγεις.
ειναι γεγονος οτι η ενασχοληση βοηθαει πολυ ...και τωρα δεν την εχεις.
τωρα με συγνωρεις που θα το πω αλλα αν αυτο που εχεις σε κρατα σε αγωνια ολη μερα πρεπει να πας σε ενα νευρολογο να σου δωσει χαπια σεροτονινης( ορμονη ηρεμιας).
ειναι κατι σαν ασπιρινες του εγκεφαλου..μη εξαρτησιογονα ή μιση αμερικη τα παιρνει
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Κοιτα το περιβαλον εχει μεγαλη σημασια , αλλα δεν ξερω πως μπορεις να ξεφυγεις.
ειναι γεγονος οτι η ενασχοληση βοηθαει πολυ ...και τωρα δεν την εχεις.
τωρα με συγνωρεις που θα το πω αλλα αν αυτο που εχεις σε κρατα σε αγωνια ολη μερα πρεπει να πας σε ενα νευρολογο να σου δωσει χαπια σεροτονινης( ορμονη ηρεμιας).
ειναι κατι σαν ασπιρινες του εγκεφαλου..μη εξαρτησιογονα ή μιση αμερικη τα παιρνει

τα λεει ωραια εδω ο Σπυρακος.
παω σε ψυχολογο αδιοοοο
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,665 μηνύματα.

τα λεει ωραια εδω ο Σπυρακος.
παω σε ψυχολογο αδιοοοο
ε αμα ακου τετοια θα αγριευεις.... τι νομιζεις.
ωραια πραματα θα ακους, απλα, ελπιδοφορα πραματα
οι ψυχολογοι ειναι βραδεια καυσεως εμεις θελουμε τωρα κατι γρηγορο να στανιαρουμε και μετα μπορουμε να κανουμε παιχνιδι με τους ψυχολογους.

δεν ξερω και τι ακους εγω ειναι του λαικου και της κλασσικης

 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
ε αμα ακου τετοια θα αγριευεις.... τι νομιζεις.
ωραια πραματα θα ακους, απλα, ελπιδοφορα πραματα
οι ψυχολογοι ειναι βραδεια καυσεως εμεις θελουμε τωρα κατι γρηγορο να στανιαρουμε και μετα μπορουμε να κανουμε παιχνιδι με τους ψυχολογους.

δεν ξερω και τι ακους εγω ειναι του λαικου και της κλασσικης

Μαλλον φταιει που ακουω μποφιλιου μετα απο τους πολυ παλιους arctic monkeys . Δεν ξερω , εχω προβλημα χαχαχα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,665 μηνύματα.
Μαλλον φταιει που ακουω μποφιλιου μετα απο τους πολυ παλιους arctic monkeys . Δεν ξερω , εχω προβλημα χαχαχα
Η μποφιλιου ειναι θεα ..τα μαιμουδια που λες δεν τα ξερω,
απλα η μποφιλιου ειναι καπως μελαγχολικη.

 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,665 μηνύματα.

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
καμία! ξενέρωσα και το έσβησα το μηχανογραφικό...
η Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής (Ιωάννινα) ή τίποτα. :whistle:
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
καμία! ξενέρωσα και το έσβησα το μηχανογραφικό...
η Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής (Ιωάννινα) ή τίποτα. :whistle:
Εννοείς δεν δήλωσες τίποτα; Ούτε αυτή τη σχολή στα Ιωάννινα;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,665 μηνύματα.
καμία! ξενέρωσα και το έσβησα το μηχανογραφικό...
η Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής (Ιωάννινα) ή τίποτα. :whistle:
ναι το χαρακιρι ειναι παναρχαια ενδειξη τιμης και διαμαρτυρίας ( αλλα στην ιαπωνια ομως) εδω στο μηχανογραφικο δεν βοηθα.
εδω βοηθα ποσα δοντια θα βγαλεις απο την κεραμεως γιατι εχει και πολλα.
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
χαχα δεν ξέρω γιατί σας τρολαρα έτσι.. ίσως επειδή δεν έχω καμία ελπίδα για την
σχολή των Ιωαννίνων?.. η Λάρισα είναι 2η επιλογή ούτε εκεί το βλέπω.. :rolleyes:

άστο εντάξει μην "εγκλωβιστώ" σε μια σχολή που μπορεί να μην έχω την δυνατότητα να
ολοκληρώσω και στεναχωρήσουμε την κ. υπουργό .

η σχολή στο κατσικοχώρι αν περάσω.. τουλάχιστον δείχνει στα μέτρα μου! :rofl:
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,665 μηνύματα.
χαχα δεν ξέρω γιατί σαν τρολαρα έτσι.. ίσως επειδή δεν έχω καμία ελπίδα για την
σχολή των Ιωαννίνων?.. :rolleyes:

άστο εντάξει μην εγκλωβιστώ σε μια σχολή που μπορεί να μην έχω την δυνατότητα να
ολοκληρώσω και στεναχωρήσουμε την κ. υπουργό .

η σχολή στο κατσικοχώρι αν περάσω.. τουλάχιστον δείχνει στα μέτρα μου! :rofl:
ενταξει στα ιωαννινα περιξ μπορει να εκτρεφουν αιγοπροβατακια αλλα κανουν και ωραια φετα
χωρια που εχουν χτισει και την ελλαδα και γεναιο ειναι το πανεπιστημιο τους .
τωρα απο την αλλη ακρη η σαμος δεν ειναι κατσικοχωρι ειναι διεθνους ρισπεκτ και δυνατη σχολη.
ολες του αιγαιο ειναι πολυ καλες
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top