2022 - Ποίες σχολές θα επιλέξετε πρώτες;

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Είναι πολύ καλή σχολή, κανείς δεν ξέρει φέτος τίποτα, ειδικά για τά μεσαία τμήματα, σού εύχομαι τα καλύτερα

Κάνεις λάθος, ή βάση πέρσι ήταν 8000 και κάτι
Τά ψηφιακά ΠΑΠΕΙ έχουν αυτή την βάση που γράφεις

Μα εγώ δεν είμαι ΓΕΛ, αυτά που έβαλες είναι απο ΓΕΛ..

επειδή έπρεπε να τα ξανακοιτάξω να δω σε τι αναφέρεσαι, τώρα είδα οτι οι περισσότερες
σχολές πληροφορικής δεν είχαν μείωση θέσεων πέρα απο τις ΔΕΤ και ενα δύο ακόμα.
άρα αυτό που έγραψα πριν σχετικά με την μείωση θέσεων δεν αφορά την Λάρισα.

να'σαι καλά και για τις ευχές σου! :)

εγω ...εβαλα μπουγατσοκοφτικη σερρων, πρωτη επιλογη

είναι καλό.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
καλα μην τα παιρνεις , για πλακα το ειπα , δεν εδεσε ..οκ
εγω σε ολα τα ποστ μου εχω υποστηριξει οτι οι σερρες εχουν πολυ καλες σχολες και γενναίες.
Έτσι όπως τα λες Γιάννη
Έχω μια φίλη, έκλαιγε με μαύρο δάκρυ το 2018 , όταν αν και αριστούχος δεν έγραψε καλά
Πέρασε Σέρρες μηχανικών υπολογιστών και τηλεπικοινωνιών καί πέρσι στην εταιρεία που έκανε πρακτική,την προσέλαβαν αμέσως μετά την πρακτική Κ χωρίς πτυχίο ακόμη με 1200 παρακαλώ
Γι αυτό, μήν απελπιζεστε, ψάξτε καλά τις σχολές και αγαπήστε αυτό που κάνετε
Σημειώνω ότι το ΤΕΙ τελείωσε, δεν ήθελε να πάρει και άλλα μαθήματα για αναβάθμιση
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
,την προσέλαβαν αμέσως μετά την πρακτική Κ χωρίς πτυχίο ακόμη με 1200 παρακαλώ Γι αυτό, μήν απελπιζεστε, ψάξτε καλά τις σχολές και αγαπήστε αυτό που κάνετε

τι πως τι?? έρχομαιιι :superman:

τα 500 και τα 600 είναι για πληρωμές λογαριασμών και για κανα σουπερ-μαρκετ
δεν είναι για να κάνεις πράγματα στην στην ζωή σου.
 

Guest 831328

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Θα γοστρφτει γρήγορα ο πόνος, ακόμα και η αίσθηση ότι κάνεις αυτό που επιθυμείς κατά την γνώμη μου σε ανακουφίζει. Καλά αποτελέσματα, σε περιμένουμε
αυτο πιστευω και εγω μαγκα , μακαρι να μπω και θα τα πουμε στο αμφιθεατρο χοχο
 

Natsuko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natsuko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Το έχω πει πολλάκις, αλλά δε βαριέσαι... Κτηνιατρική ΑΠΘ :P
Για να το έχεις πρώτη επιλογή πάει να πει πως το αγαπάς πραγματικά! Μακάρι να περάσεις! Σε χρειαζόμαστε!
Άντε γιατί έχουμε γεμίσει με κτηνιάτρους που το κάνουν καταναγκαστικό έργο, ήθελαν αρχικά ιατρική και δεν πέρασαν και τελικά μπήκαν από κόμπλεξ κτηνιατρική απλά για να μη χάσουν τον "τίτλο" του γιατρού..!
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,578 μηνύματα.
Για να το έχεις πρώτη επιλογή πάει να πει πως το αγαπάς πραγματικά! Μακάρι να περάσεις! Σε χρειαζόμαστε!
Σ'ευχαριστώ.
Άντε γιατί έχουμε γεμίσει με κτηνιάτρους που το κάνουν καταναγκαστικό έργο, ήθελαν αρχικά ιατρική και δεν πέρασαν και τελικά μπήκαν από κόμπλεξ κτηνιατρική απλά για να μη χάσουν τον "τίτλο" του γιατρού..!
Δεν μπορώ να πω ότι δε συμφωνώ, αλλά αν και κάποιοι μπαίνουν με λάθος κριτήρια -με πολύ λάθος στο προκείμενο παράδειγμα- σε μία σχολή ενδέχεται να την αγαπήσουν και να γίνουν εξαιρετικοί επιστήμονες. Το θέμα με τους κτηνιάτρους -και πολλούς άλλους επαγγελματίες φυσικά- είναι ότι από ένα σημείο και μετά αναζητούν καθαρά το κέρδος. Δε λέω ότι κι εγώ όταν έρθει αυτή η ώρα, πρώτα ο Θεός, θα το κάνω αποκλειστικά και μόνο για την ψυχή της μάνας μου (αφού θα ζω μέσα από αυτό το επάγγελμα), αλλά θέλω να ελπίζω ότι θα γίνω σαν τους κτηνιάτρους που σήμερα θαυμάζω και επιλέγω ως πελάτης. Είναι οι άνθρωποι που δεν έχουν χάσει ακόμα την ευαισθησία τους και είναι διατεθειμένοι να ασχοληθούν πραγματικά με το κάθε ζώο και δεν βλέπουν απλώς ένα πενηντάρικο κάθε φορά που ένας πελάτης εισέρχεται στο ιατρείο.
 

George.S

Νεοφερμένος

Ο George.S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Κτηνιατρικη ΑΠΘ 🤞
 

Gxatzis

Νεοφερμένος

Ο Gxatzis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γεωπονία ΑΠΘ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top