[2018] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

bill_drouzas

Νεοφερμένος

Ο bill_drouzas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
16004 - Πληροφορική ΟΠΑ :pleasantry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Power-13

Νεοφερμένος

Ο Power-13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ιατρική Πάτρας με 18964:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Enix

Νεοφερμένος

Ο Enix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Λογοθεραπεια Καλαμάτας καμία ψυχηηηη? :thumbsup::thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ChristyStr

Νεοφερμένος

Η ChristyStr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπερα!!Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά. Εγώ πέρασα παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης στα Γιάννενα (14,725)..κανενας συμφοιτητης;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Γεωπονία ΑΠΘ με 16787, καλή σταδιοδρομία σε όλους! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Νοσηλευτική Ηράκλειο κάνεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyler

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους σας παίδες!!! Πέρασα στην επιλογή μου, στο τμήμα Κοινωνιολογίας Ρεθύμνου...❤️

Eνδεχομενως να μαστε στην ίδια πόλη (διαφορετικές σχολες βέβαια) :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nικολεττα

Νεοφερμένος

Η Nικολεττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που προσπαθησαν και πετυχαν τους στοχους τους,αλλα και σε αυτους που δεν πηγαν οπως ηθελαν.Σας ευχομαι καλη σταδιοδρομια και να θυμαστε πως η ζωη θελει διαρκη αγωνα σε ολα τα επιπεδα.Η κορη μου περασε στο τμημα εργουεραπειας στο ΠΑΔΑ με16813 μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Διοικηση τουρισμου αιγαλεω!!!!!!!!!!!!!! Γιουπιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σ'όλα τα παιδιά. Αν οι κόποι σας δεν ανταμείφθηκαν όπως θέλατε δώστε ξανά εξετάσεις/10% ή ακολουθείστε μια άλλη ποιότητα στην ζωή σας. Σημασία έχει να είστε εσείς καλά με την απόφαση σας.

Στα δικά μου, πέρασα στο τμήμα Ψηφιακών Συστημάτων στο Πανεπιστήμιο Πειραιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σ'όλα τα παιδιά. Αν οι κόποι σας δεν ανταμείφθηκαν όπως θέλατε δώστε ξανά εξετάσεις/10% ή ακολουθείστε μια άλλη ποιότητα στην ζωή σας. Σημασία έχει να είστε εσείς καλά με την απόφαση σας.

Στα δικά μου, πέρασα στο τμήμα Ψηφιακών Συστημάτων στο Πανεπιστήμιο Πειραιά.

Συγχαρητήρια και από εδώ!! Τα έλεγα ότι θα περάσεις φέτος ; Εμένα να με ακούς :P
Καλή φοιτητική ζωή βρε !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Γεωπονία ΑΠΘ με 16787, καλή σταδιοδρομία σε όλους! :)

Ο μπαμπας σας!! :D
Πολλα συγχαρητηρια πολ μου το αξιζες και με το παραπανω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.

Christianam23

Νεοφερμένος

Η Christianam23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Πολλά συγχαρητήρια!!!!!


Σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Στο τελος ολα πηγαν καλα και για τους δύο μας!Συγχαρητήρια και σε εσενα και καλή σταδιοδρομία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.

sofia10

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αυτο το ξερω μονο εγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
ΗΜΜΥ εμπ
αντε να δουμε αν θα μας αρεσει η σχολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
Καλησπερα!!Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά. Εγώ πέρασα παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης στα Γιάννενα (14,725)..κανενας συμφοιτητης;:D


Μπορεί να μην είμαι στο ίδιο τμήμα,αλλά θα είμαστε στην ίδια πόλη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Η λίστα σχολών ενημερώθηκε. Μπορείτε να δηλώσετε εδώ τη σχολή σας!

Thanks στον @jj! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Ααωωω μπράβο ρε παιδιά, χαίρομαι πάρα πολύ!! Πολλοί από εσάς περάσατε εκεί που πέρασαν και φίλοι μου. *Conspiracy theory* Μήπως είστε οι φίλοι μου? Τι παιχνίδια παίζετε? :P
Λοιπόν άντε καλή αρχή, και του χρόνου ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΤΕ να μου γράψετε και εμένα μπράβο, όχι δεν είμαι ζηλιάρης απλώς θα το κάνετε γιατί με σκέφτεστε και με αγαπάτε.

Αυτά :P (γελάει το σύμπαν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovely1901

Νεοφερμένος

Η lovely1901 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Διαιτολογια-Διατροφολογία στην Αθηνα!

Κανενας συμφοιτητης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top