[2018] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

serte

Νεοφερμένος

Ο serte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ετσι μπράβο! ;) ηταν απο τις πρωτες σου επιλογες η σχολη???

Η δεύτερη επιλογή μου ήταν με πρώτη επιλογή την Τεχνολογία Τροφίμων. Εσένα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mavroulis13

Νεοφερμένος

Ο mavroulis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Χημικο κρητης νακια σας περιμενω ... 21...εκατοστα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Kardg

Νεοφερμένος

Ο Kardg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Τμημα κοινωνιολογίας Μυτιλήνη...καποιος αλλος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Χημικο κρητης νακια σας περιμενω ... 21...εκατοστα !


Τη φαση;

Γιατι τοσο μικροι οι νεοι συναδελφοι;

Που παει αυτο το τμημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Τμημα κοινωνιολογίας Μυτιλήνη...καποιος αλλος?
Έχεις κάποια σχέση με το νησί ή έτυχε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kardg

Νεοφερμένος

Ο Kardg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Έχεις κάποια σχέση με το νησί ή έτυχε;


Καμια σχεση ...Μένω μόνιμα Ευρυτανία .. Απλα ηθελα πολυ να περάσω κοινωνιολογία ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Καμια σχεση ...Μένω μόνιμα Ευρυτανία .. Απλα ηθελα πολυ να περάσω κοινωνιολογία ..
Τέλεια! Συγχαρητήρια λοιπόν και εύχομαι να περάσεις καλά στη Μυτιλήνη. Είναι λίγο μοναχικά το χειμώνα και υπάρχει και το θέμα με τους μετανάστες αλλά πιστεύω όλα θα σου πανε καλά! Καλή επιτυχία!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Συγχαρητήρια κι πάλι σ'όλα τα παιδιά, καλή σταδιοδρομία.
Όσοι περάσατε Ηράκλειο κι θέλετε πληροφορίες για το μέρος, μπορείτε να μου στείλετε πμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elena2000

Νεοφερμένος

Η Elena2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγω τελικα πέρασα Νομική ΔΠΘ!
Υπάρχει κανένας άλλος που πέρασε εκει;;;

Καλές οι νομικές, τα οικονομικά κλπ κλπ ΑΛΛΆ σώματα ασφαλείας δεν υπάρχουν στο φόρουμ; μόνος μου είμαι;
Τουλάχιστον πέρασε κανένας Κομοτηνή ή Ρέθυμνο (λογικά σε κάποια από τις δύο θα πάω να σπουδάσω).
Εγω θα ειμαι Κομοτηνή ❤️ Αν πέρασες κι εσυ στειλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

LiaFutzi

Νεοφερμένος

Η LiaFutzi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
8η στο τμημα παρευξεινιων χωρων ΔΠΘ !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GohanDGeo

Νεοφερμένος

Ο GohanDGeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ΗΜΜΥ στο ΑΠΘ με 18684. Συγχαρητηρια σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kardg

Νεοφερμένος

Ο Kardg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Τέλεια! Συγχαρητήρια λοιπόν και εύχομαι να περάσεις καλά στη Μυτιλήνη. Είναι λίγο μοναχικά το χειμώνα και υπάρχει και το θέμα με τους μετανάστες αλλά πιστεύω όλα θα σου πανε καλά! Καλή επιτυχία!:)


Σε ευχαριστώ πολυ . .Δεν πειραζει καλύτερακαλύτερα....περισσότερη ηρεμία για διαβασμα ..????ωχ εντάξει κατάλαβα ...Υπομονη και για αυτο το θέμα τι να κανουμε .. Σε ευχαριστώ πολυ και παλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosp2

Νεοφερμένος

Ο thanosp2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγω τελικα πέρασα Νομική ΔΠΘ!
Υπάρχει κανένας άλλος που πέρασε εκει;;;


Εγω θα ειμαι Κομοτηνή ❤️ Αν πέρασες κι εσυ στειλε

Και εγώ Νομική ΔΠΘ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maryy

Νεοφερμένος

Η Maryy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Φιλοσοφικών και Κοινωνικών σπουδών της Φιλοσοφικης σχολης Ρεθύμνου! Παιδιά αντιμετωπίζω μεγάλο θέμα για εύρεση σπιτιού στο Ρέθυμνο,γνωριζετε κατι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria T.

Νεοφερμένος

Η Maria T. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Οδοντιατρική ΑΠΘ 30η και πολύ χαρούμενη μετά από μια εξαντλητική τρίτη προσπάθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

miii

Νεοφερμένος

Ο miii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ρε παιδιά κάτι άκυρο :P ολοι μου λενε οτι οι σχολες εχουν μια εβδομαδα πρωτοετών και οτι η καθε σχολη ανακοινωνει ποτε ξεκινουν τα μαθηματα... Εγω ομως δεν μπορω να βρω τιποτα στο site της σχολής μου ( Φιλολογια ΕΚΠΑ). Γνωριζει κανείς τίποτα? Υπάρχει κάποιο αντίστοιχο θέμα συζήτησης στο ischool? Ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παιδιά κάτι άκυρο :P ολοι μου λενε οτι οι σχολες εχουν μια εβδομαδα πρωτοετών και οτι η καθε σχολη ανακοινωνει ποτε ξεκινουν τα μαθηματα... Εγω ομως δεν μπορω να βρω τιποτα στο site της σχολής μου ( Φιλολογια ΕΚΠΑ). Γνωριζει κανείς τίποτα? Υπάρχει κάποιο αντίστοιχο θέμα συζήτησης στο ischool? Ευχαριστώ :)
Τα μαθήματα λογικά θα ξεκινήσουν τη Δευτέρα, 1 Οκτωβρίου. Καλώς ήρθες στο τμήμα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miii

Νεοφερμένος

Ο miii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σε ευχαριστω :) Δευτεροετής είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

chanyeol

Νεοφερμένος

Η chanyeol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Top