[2010] - Ποια σχολή στοχεύετε;

Ποιά θα είναι η πρώτη σας επιλογή;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 325)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Διακοσμητικούλα....Αλλα πρώτα θα πάω για σεφ και μετά όλα τ' αλλα γιατι αυτο ΓΟΥΣΤΑΡΩ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mike_92

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω λεω για επιστημη υπολογιστων στο ηρακλειο.εχετε καποια γνωμη για αυτη την σχολη?
ελεγα για ΗΜΜΥ στο πολυτεχνειο κρητης αλλα τελικα δεν νομιζω να πιασω τα απαραιτητα μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Εγω στοχευω γεωπονια θεσσαλονικης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tanasis

Νεοφερμένος

Ο tanasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ΜΜΕ(Δεν μ αρεσει σαν επαγγελμα)
Διεθνων και Ευρωπαικων Σπουδων(Δεν υπαρχει αποκατασταση)
Ιστοριας και Αρχαιολογιας(Δεν υπαρχει αποκατασταση)
Πολιτικων Επιστημων(Δεν με ενθουσιαζει)

Με βλεπω να γραφω 16-17 χιλιαδες μορια,να μην δηλωνω καμια σχολη και να βγαινω στο μεροκαματο...Διολου απιθανο.

καλα,εχεις δει το μηχανογραφικο ολο και δεν σου αρεσε καμια σχολη για να πας.εγω εχω δει δυο τρεις που ανετα θα πηγαινα..μυπως θελει ποιο πολυ ψαξιμο απο μερος σου.
εγω παντος εχω κατασταλαξει εδω και πολυ καιρό γιατι ψαχνομαι πολυ καιρο τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Γεωλογια στην Πατρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
εγω λεω για επιστημη υπολογιστων στο ηρακλειο.εχετε καποια γνωμη για αυτη την σχολη?
ελεγα για ΗΜΜΥ στο πολυτεχνειο κρητης αλλα τελικα δεν νομιζω να πιασω τα απαραιτητα μορια

οπως είπα και παραπάνω η σχολη έχει ενα +.φτιαχνουν ολοκαίνουριο κτηριο διπλα απο το δικό μας τμήμα στις Βουτες Ηρακλείου.πιστευω πως αξίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

c0stas

Νεοφερμένος

Ο c0stas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ιστορια & Αρχαιολογια Αθηνας ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adam el único

Νεοφερμένος

Ο Αδάμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εγώ στοχεύω το τμήμα λογιστικής και χρηματοοικονομικής στο ΠαΜακ Σαλονίκη..Αλλιώς απλό οικονομικό εκεί πάλι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BYG123

Νεοφερμένος

Ο BYG123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Μαθηματικο πρωτη επιλογη σαλονικα και δευτερη κρητη η εφαρμοσμενων μαθηματικων παλι στην κρητη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Γιατί έχω την αίσθηση ότι η επιλογή ''άλλη'' που έχει τις περισσότερες ψήφους προς το παρόν αντιπροσωπεύει κυρίως τις στρατιωτικές που δεν είναι σε κάποια άλλη επιλογή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Πρωτη επιλογη Μαθηματικων μετα Οικονομικα... Οτι κατσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alekouras

Νεοφερμένος

Ο Alexandros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
1)Μοριακη Βιολογια και Γενετικη Αλεξανδρουπολης
2)Χημεια Ηρακλειο Κρητης
3)ο,τι κατσει :D:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια ξερετε περιπου ποτε θα κατατεθουν τα μηχανογραφικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
1)Μοριακη Βιολογια και Γενετικη Αλεξανδρουπολης
2)Χημεια Ηρακλειο Κρητης
3)ο,τι κατσει :D:whistle:
Πολυ καλο το τμημα στην Αλεξανδρουπολη!! Ειμαι κι εγω φοιτητης εκει (στο παιδαγωγικο) και οσοι φιλοι μου σπουδαζουν μοριακη εχουν να πουν τα καλυτερα... Ασε που το κτηριο ειναι ολοκαινουργιο!! Καλη τυχη να εχεις και εσυ και ολοι οσοι δινουν φετος...

Πιστη στον εαυτο σας, στις δυναμεις και στα ονειρα σας θελει παιδια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
παιδια ξερετε περιπου ποτε θα κατατεθουν τα μηχανογραφικα;
Απο αρχες Ιουλιου λογικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mpam_Mpam

Νεοφερμένος

Ο Mpam_Mpam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Γεια σε όλους! Όποιος μπορεί να απαντήσει!
Α1. Προτάσεις για 2ο/4ο πεδίο.
Β.Ποιό είναι το καλύτερο...
Β1. ...Φυσικό;
Β2. ...Βιολογικό;
Β4. ...Πολιτικό μηχανικό;
Β5. ...Χημικό μηχανικό; Επιπλέον: Τι μπορώ να γίνω από αυτό πέρα από καθηγητής; Για καθηγητής χρειάζεται ΑΣΠΑΙΤΕ;
Γ. Προτείνετε κάποιο άλλο "μηχανικό";
Δ. Ποια από τις σχολές που ανέφερα σας φαίνεται καλύτερη; (γνώμες θέλω!)

Ζητάω πολλά, ε; Ευχαριστώ όσους απαντήσουν και Καλή μας επιτυχία στους άλλους που δίνουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
1)Μοριακη Βιολογια και Γενετικη Αλεξανδρουπολης
2)Χημεια Ηρακλειο Κρητης
3)ο,τι κατσει :D:whistle:

το 1) σίγουρα ειναι πολύ ενδιαφερον...αλλα απο επαγγελματικής αποκαταστασης έχε αμφιβολλίες...γενικά σχολες τετοιου είδους εχουν μειωνεκτιμα σε σχεση με γενικοτερες (πχ εδω χημεία - βιολογία ) στην Ελλαδα.Αν ερθεις στο 2) δε θα το μετανιώσεις.Σε αυτά η κρητη ειναι απαιχτη.Φοβερες εγκαταστάσεις(2 χρονών κτήριο),το κλίμα στο τμήμα μας τέλειο,λίγα σχετικά ατομα(όλοι γνωριζομαστε)και πολύ ενδιαφέρον φάσμα μαθημάτων,αν και δυσκολουτσικα.Εκτος αυτου θα έχεις και την ανεπανάλιπτη ευκαιρία να γνωρίσεις την απείρου κάλλους προσωπικότητα που ακούει στο ονομα gianniskeeper:P:P:Pτο 3) δεν το σχολιαζω καν:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
2 χρόνων δεν παίζει να είναι. Είχα μπει πριν το παραδώσουν και ήμουν 3η Λυκείου. 4 λοιπόν, να ακριβολογούμε :P Απίστευτο όμως :)
Κι εγώ έχω επιφυλαξεις για τη Μοριακή Βιολογία. Αν σ'αρέσει η Βιολογία πώς και δεν έβαλες και Βιολογικό στις επιλογές σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
2 χρόνων δεν παίζει να είναι. Είχα μπει πριν το παραδώσουν και ήμουν 3η Λυκείου. 4 λοιπόν, να ακριβολογούμε :P Απίστευτο όμως :)
Κι εγώ έχω επιφυλαξεις για τη Μοριακή Βιολογία. Αν σ'αρέσει η Βιολογία πώς και δεν έβαλες και Βιολογικό στις επιλογές σου;


για να ειμαι ακριβης φετος ειναι η τριτη χρονια που δεχεται φοιτητες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stroumfotragoudw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stroumfotragoudw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Μακρυά τα χέρια από τα Πολυτεχνία ρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top