[12/5/2011] Νεοελληνική Γλώσσα

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 149)
  • Άριστα

    Ψήφοι: 7 4.7%
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 18 12.1%
  • Καλά

    Ψήφοι: 39 26.2%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 21 14.1%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 3 2.0%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 60 40.3%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
εγω εβαλα το διαδίδει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εγώ κατακλείδα δεν βρήκα πουθενά,η τελευταία πρόταση ήταν συνέχεια της τρίτης γκρίνιας με τα παιδιά στην Αφρική.
Τρόπους ανάπτυξης έβαλα διαίρεση και παραδείγματα παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Τελικα η εκθεση ηταν ευκολη σε σχεση με τα περσινα και προπερσινα. Αδικα αγχωθηκαμε.:P

για οσους θελουν να δουν τις απαντησεις:

https://news247.gr/ellada/paideia/Panellinies/sto_epikentro_to_diadiktyo.859620.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρια μπα

Νεοφερμένος

Η μαρια μπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
μπορω να ρωτησω κατι?ξερετε αν κοβουν για παραπανω λεξεις στην περιληψη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
μπορω να ρωτησω κατι?ξερετε αν κοβουν για παραπανω λεξεις στην περιληψη?
Εξαρτάται πόσες παραπάνω εννοείς...!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρια μπα

Νεοφερμένος

Η μαρια μπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ασ πουμε για τριαντα περιπου..ξερω ειναι πολλες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
ασ πουμε για τριαντα περιπου..ξερω ειναι πολλες..
Μμμ,όντως είναι αρκετές...Λογικά κάτι θα κόβουν,δεν μπορεί...Τι να σου πω,δεν έχω δώσει ακόμα για να ξέρω σίγουρα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολλά μου έχει μάθει η ζωή κι ένα από αυτά είναι να μη μιλώ για την επίδοσή μου στην Έκθεση.Καλό απόγευμα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steliospap

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι; Στην άσκηση με τα εισαγωγικά αν γράφαμε πως στο ένα χρησιμοποιούνται για να δώσει αρνητική χρειά στο περιεχόμενο της ερώτησης, στο άλλο για ειρωνεία και στο τελευταίο για να δώσει και πάλι αρνητική χρειά θα το πάρουν όλο λάθος; Αγωνιώ γιατί έγραψα πως έχει κατακλείδα (-1 μονάδα), ξέχασα να γράψω αποφώνηση (-2 μονάδες) και αν είναι και αυτό λάθος... τζάμπα 6 μόρια. Και το λέω αυτό γιατί και κάτι θα χάσουμε από την περίληψη, και από την ανάπτυξη και φυσικά από την έκθεση. Τι λέτε; Θα το πάρω το 17 ή πέρα βρέχει; (Λέω 17 γιατί και καλή περίληψη έγραψα και καλή έκθεση) Λοιπόν;;;;;;:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
πλακα πλακα ευκολακι το θεμα.. περιμενα δυσκολοτερα. γαμωτο εκτος απο το συνωνημο του "κατακερματισμος" τα πηγα μια χαρα! το θεμα ειναι οτι ηταν για ολους ευκολα.. Παμε για μαθηματικα γενικης ενα 20αρακι τωρα! xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
δυσκολο το 17 , και 15 να παρεις υπερχαρουμενος να εισαι γιατι στην εκθεση ειναι δυσκολα τα πραγματικα οσο και να φαινοννται ευκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ενδεχομένως, ανάλογα κιόλας και τί σόι διορθωτή θα πετύχεις. Αν η εικόνα σου είναι καλή και έγραψες ικανοποιητικά όπως λες τότε γιατί όχι... και το 16 και το 17 για την έκθεση πολύ καλοί βαθμοί είναι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JeiKei

Νεοφερμένος

Ο JeiKei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

steliospap

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Μα εσάς αυτή η άσκηση με τα εισαγωγικά δεν σας μπέρδεψε; Μόνο εγω την βρήκα κάπως; Και να φανταστείτε την παρασκευή έγραψα την τελευταία έκθεση και πήρα 18. Και σήμερα αυτό... Και πιο πολύ θυμώνω γιατί ήταν εύκολα τα θέματα και δεν έγραψα όσο θα ήθελα. Έχει πέσει και η ψυχολογία μου.. Ποιος διαβάζει βιολογία τώρα; Με τη διάθεση;; :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Πάντως παιδιά επειδή είδα τα θέματα, κατακλείδα δε νομίζω να υπάρχει, αφού το "εξάλλου" δηλώνει προσθήκη και όχι συμπέρασμα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Μα εσάς αυτή η άσκηση με τα εισαγωγικά δεν σας μπέρδεψε; Μόνο εγω την βρήκα κάπως; Και να φανταστείτε την παρασκευή έγραψα την τελευταία έκθεση και πήρα 18. Και σήμερα αυτό... Και πιο πολύ θυμώνω γιατί ήταν εύκολα τα θέματα και δεν έγραψα όσο θα ήθελα. Έχει πέσει και η ψυχολογία μου.. Ποιος διαβάζει βιολογία τώρα; Με τη διάθεση;; :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
Δεν εχει να κανει φιλε μου....τουλαχιστον ενα 16 θα εχεις παρει?? Τοτε εισαι οκ...μην ξεχνας αλλοι παρακαλουν για τετοιο βαθμο σαυτο το μαθημα ;)
Πάντως παιδιά επειδή είδα τα θέματα, κατακλείδα δε νομίζω να υπάρχει, αφού το "εξάλλου" δηλώνει προσθήκη και όχι συμπέρασμα:/:
φιλε μου εγω εβαλα οτι εχει διοτι αλλαζει το νοημα και συμφωνα με τν δικη μου κριση δεν ειναι σχολια..αρα συγκλινω προς κατακλειδα..ρωτησα και τν καθηγητη μ και μ ειπε πως ειναι καθαρα υποκειμενικο και θεμα διορθωτη.....

παιδια επομενο μαθημα αφηστε το πισω αυτο γραψατε καλα και μη :)
μην παρασυρεστε αν νιωθετε πως γραψατε καλα και οσοι πιστευουν το αντιθετο μην στενοχωριεστε εχει και αλλες μαχες τουτος ο πολεμος!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenbias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lenbias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Εγώ νομίζω πως τα πήγα καλά!Απλά δυο πιθανές μαλακίες που έκανα είναι οτι 1 έβαλα συνώνυμο του πιθανών το δυνατών και συνώνυμο του ξεχνάς το παραβλέπεις. Η έκθεση νομίζω εύκολη για όλους και είχε να πεις και πράματα πολλά.Πάντως καλό είναι τώρα να βάλουμε την έκθεση πίσω μας (η και να την πετάξουμε από το παράθυρο) και να δούμε τα επόμενα.Καλή μας συνέχεια !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vavlas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 311 μηνύματα.
Σταματήστε να ασχολείστε με την βλακεία την έκθεση και προχωρήστε παρά κάτω.
Το μόνο που χρειάζεται τώρα είναι να σας τύχουν καλοί βαθμολογητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Η επιτυχία δεν εξαρτάται μόνο από την έκθεση!

Βρε δε θυμάστε τότε με την Παπαρίζου τότε στην Ιουροβιζιον!

Στην αρχή της ψηφοφορία δεν έπαιρνε 12αρια και 10αρια. Μόνο κάτι 3αρια από καμιά Σλοβενία.

Όμως μετά....... twelve points goes toooo.... GREECE!!! και βγήκε πρώτη! :clapup:

Έτσι και εδώ με την Έκθεση!!

ΥΓ. Όχι δεν είμαι τρελός :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
όταν δίναμε εμείς έκθεση στην δευτέρα και στην τρίτη λυκείου, πανελλήνιες, ενώ κάποιοι περιμέναμε κανένα 16-17 μας ήρθε η έκπληξη με το 12-13άρι...:P

γι' αυτό παίδες, μην ελπίζετε λαγούς με πετραχείλια σε ευκολοφανή θέματα με βαθμολόγηση στυλ πανελληνίων (κρατάτε πισινές για τον φόβο των Ιουδαίων)
στο χωριό μου λένε, στο τέλος ξυρίζουν τον γαμπρό
μέχρι τότε απλά να πλένετε καλά το γένι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top