[12/5/2011] Νεοελληνική Γλώσσα

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 149)
  • Άριστα

    Ψήφοι: 7 4.7%
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 18 12.1%
  • Καλά

    Ψήφοι: 39 26.2%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 21 14.1%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 3 2.0%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 60 40.3%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
:)Δεν νομίζω να σου κόψει,εξάλλου και το λησμονάς πρέπει να υπάρχει(τεχνολογικής είμαι,δεν είμαι σίγουρη :P)

λησμονεις εβαλα και εγω, και ναι μου ειπε καθηγητης οτι ειναι σωστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

KAZE

Νεοφερμένος

Ο KAZE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Μην μασατε παμε για τα μαθηματα του σαββατου!καλη συνεχεια σε ολους;)

Κατακακλείδα όμως υπάρχει.

και εγω ετσι νομιζα αλλα μαλλον δεν υπαρχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
τεσπα η β3a) ηταν καπως περιεργη ασκηση και απο 'κει θα εχασα μορια:@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εγώ μ' όσους μίλησα μου είπαν ότι τελικά δεν υπάρχει κατακλείδα,αν και οι περισσότεροι έβαλαν...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Κατακακλείδα όμως υπάρχει.

Δεν υπάρχει κατακλείδα.
Δε βγάζει συμπερασμα από όλη την παράγραφο αλλά μόνο από την 3η γκρίνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
λησμονας εβαλα και εγω, και ναι μου ειπε καθηγητης οτι ειναι σωστο
Ναι βσκ η συναίρεση γίνεται σε -ε, οπότε είναι "λησμονείς" :P καλά δεν πιστεύω να στο πάρουν λάθος βέβαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis1993Drama

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Παιδεια συγγνωμη που θα το πω αλλα κατακλειδα δεν υπαρχει βγαζουν λυσεις τα φροντηστηρια ανα την χωρα και λενε οτι δεν υπαρχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianniszante

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Εγω λεω αντι να καθεστε να ακουτε τον καθενα τι λεει οτι εκανε να χαλαρωσετε λιγο και να πατε για ενα καφεδακι για καμμια ωρα και μετα να διαβασετε και να πεσετε για υπνο νωρις να εχετε δυναμεις για αυριο. Ο,τι εγινε-εγινε, μιλιστε με τους καθηγητες σας -αυτοι ξερουν- και μετα παμε γι'αλλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Ναι βσκ η συναίρεση γίνεται σε -ε, οπότε είναι "λησμονείς" :P καλά δεν πιστεύω να στο πάρουν λάθος βέβαια...
λησμονεις εγραψα, απλα μπερδευτηκα απο το προηγουμενο ποστ,
Αλλα ειναι συννηρημενο και δεν νομιζω να το παρουν λαθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
παιδιά υπάρχει κατακακλείδα αφήστε τις μαλαγανιες

Αμα σου αρέσει να ζεις με ψευδαισθησεις,να λες οτι υπαρχει κατακλειδα!
Οτι εγραψες,εγραψες....Σαν μαθητης Β λυκειου πιστευω οτι δεν υπαρχει....Παντως ολα τα φροντιστηρια δινουν οτι ΔΕΝ υπαρχει κατακλειδα...Αμα εσυ ρωτησες και καθηγητες και 3 μαλιστα και σου ειπαν οτι υπαρχει μαλλον "νυχτα" το πηραν το διπλωμα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
ποια πιστευεις οτι ειναι δηλαδη?

"Εξάλλου, αυτοί που μιλούν για ψηφιακό χάσμα στην Αφρική πρέπει να αναλογιστούν ποιο είναι το τυπογραφικό χάσμα του δυτικού κόσμου με την Αφρική."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
δεν μπενω σε τετια μπορει ναεχι ιους
λολ

Ontopic:μια φράση λέει:"Το σημαντικό είναι οτι η επανάσταση έγινε..."
Ε,άμα ήτανε και στο τέλος θα λέγαμε οτι έχι κατακλείδα^^

Επικίνδυνη λέξη btw
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S.Anideos

Νεοφερμένος

Ο S.Anideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
χαχαχαχαχα!!! Τι λεει ο αλλος(για ιους)! Ναι ρε... θελει να κολλησεις ιο επειδη λες οτι εχει κατακλειδα! χαχαχαχαχαχα!!! Ωραιος! Και εγω λεω πως κατακλειδα δεν ειχε! και κατι αλλο ηθελα να γραψω, αλλα το ξεξχασα τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.

olgajour1993

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
"Εξάλλου, αυτοί που μιλούν για ψηφιακό χάσμα στην Αφρική πρέπει να αναλογιστούν ποιο είναι το τυπογραφικό χάσμα του δυτικού κόσμου με την Αφρική."

αυτο ομως αναφερεται στην τριτη ''γκρινια'' αμα τ δεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Συνημμένα

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    111.4 KB · Εμφανίσεις: 221

Siritoss

Νεοφερμένος

Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Είναι ξεκάθαρο ότι η τελευταία πρόταση πήγαινε με την τρίτη γκρίνια και δεν είναι κάποιο συμπέρασμα όλης της παραγράφου. Οπότε, κατακλείδα δεν είχε.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Είσαι keylogger και πας να μας φάς τις κάρτες.Φτού σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top