10% 2022

Chico

Νεοφερμένος

Η Chico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ναι δεν θέλω
Θέλω να ζητήσω μετεγγραφή για Λάρισα ή ακόμη καλύτερα Πατρα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,623 μηνύματα.
Δεν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θέλω να πω πως δεν υπάρχει αντιστοιχία για Πάτρα ή Λάρισα ούτε από Καστοριά ούτε από Σέρρες
κατσε γιατι θα καψω φλαντα
εσυ δεν ειπες οτι θες να πας διοικηση επιχειρησεων με στοχο ΔΕ λαρισα?
οι αντιστοιχιες που ζητησες αφορουν οικονομικης επιστημες
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι δεν θέλω
Θέλω να ζητήσω μετεγγραφή για Λάρισα ή ακόμη καλύτερα Πατρα
αποφασισε πρωτα τι σχολη θελεις και μετα βλεπουμε πολη
 

Chico

Νεοφερμένος

Η Chico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Εγώ αυτό που θέλω να καταλάβω για να μην σε ζαλίζω είναι μπορώ να ΖΗΤΗΣΩ μεταγραφή από Καστοριά στην διοίκηση επιχειρήσεων Λάρισας ή Πάτρας με 0 μόρια από κοινωνικά κριτήρια;;;;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,623 μηνύματα.
Εγώ αυτό που θέλω να καταλάβω για να μην σε ζαλίζω είναι μπορώ να ΖΗΤΗΣΩ μεταγραφή από Καστοριά στην διοίκηση επιχειρήσεων Λάρισας ή Πάτρας με 0 μόρια από κοινωνικά κριτήρια;;;;
μα δεν εισαι σε διοικηση επιχειρησεων πως θα ζητησεις τετοια μετεγγραφη?
εισαι σε οικονομικη επιστημη
μετεγγραφες μονο σε ιδιες σχολες και που ειναι σε αντιστοιχια
 

Chico

Νεοφερμένος

Η Chico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Οκ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ
Γι αυτό λες να πάω Χίο με 10% και από εκεί Πάτρα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,623 μηνύματα.
Οκ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ
Γι αυτό λες να πάω Χίο με 10% και από εκεί Πάτρα
ε ναι ... χιο και μετα πατρα ως προς διοικηση επιχειρησεων
αν θελεις οικονομικης επιστημης να το δουμε

δεν κανουμε τιποτα πριν δουμε τις φετινες αντιστοιχιες
 

Chico

Νεοφερμένος

Η Chico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Οι οποίες προφανώς θα βγουν με την έναρξη των μηχανογραφικών
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,623 μηνύματα.

Chico

Νεοφερμένος

Η Chico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Οκ.. και νομίζω πως αν κάνω μηχανογραφικό πρέπει να πάω σε κάποιον ειδικό πια
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,623 μηνύματα.

Chico

Νεοφερμένος

Η Chico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Χίλια ευχαριστώ
Όταν έρθει η ώρα θα ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ οπωσδήποτε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ελπίζω βέβαια στο 10% φοβάμαι πως δεν θα μπορώ να ΖΗΤΗΣΩ μεταγραφή λόγω μη κριτηρίων
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,623 μηνύματα.
Χίλια ευχαριστώ
Όταν έρθει η ώρα θα ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ οπωσδήποτε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ελπίζω βέβαια στο 10% φοβάμαι πως δεν θα μπορώ να ΖΗΤΗΣΩ μεταγραφή λόγω μη κριτηρίων
ημαρτον ,,πηγαινε να κοιμηθεις
θα σε βαλω εγω το βραδυ με λοστο
 

Chico

Νεοφερμένος

Η Chico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.

PONI

Νεοφερμένος

Η PONI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλημερα.λιγο πριν συμπληρώσω το μηχανογραφικό ηθελα την γνώμη σας.Το 2020 με 17150 πέρασα πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών στο ΕΚΠΑ.Πολυ απαιτητική σχολή η οποία με κούρασε και την άφησα.Σκεφτομουν για διοίκηση επιχειρήσεων στο Οπα αλλα αρχισε να με ενδιαφέρει και το αγροτικής οικονομίας και ανάπτυξης στο γεωπονικό.τι λέτε γι αυτήν τη σχολή;μήπως δεν θα έπρεπε να αξιοποιήσω ετσι τα μόρια μου; Ευχαριστω πολυ ,θα ηθελα πολυ την συμβουλή σας.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Καλημερα.λιγο πριν συμπληρώσω το μηχανογραφικό ηθελα την γνώμη σας.Το 2020 με 17150 πέρασα πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών στο ΕΚΠΑ.Πολυ απαιτητική σχολή η οποία με κούρασε και την άφησα.Σκεφτομουν για διοίκηση επιχειρήσεων στο Οπα αλλα αρχισε να με ενδιαφέρει και το αγροτικής οικονομίας και ανάπτυξης στο γεωπονικό.τι λέτε γι αυτήν τη σχολή;μήπως δεν θα έπρεπε να αξιοποιήσω ετσι τα μόρια μου; Ευχαριστω πολυ ,θα ηθελα πολυ την συμβουλή σας.
Πραγματικά αφήνεις μια πολύ καλή σχολή Κ σταδιοδρομία, αλλά αν δεν σού αρέσει πάω πάσο
Στο γεωπονικό θα βγεις γεωπόνος και όχι οικονομολόγος
Εσύ αποφασίζεις
Καλή σου επιτυχία στους στόχους σου
 

EFIANA

Νεοφερμένος

Η EFIANA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Καλησπέρα σας. Θα ισχύσει η εφαρμογή του 10/100 για τις Πανελλήνιες 2023;
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Ναι κάθε χρονιά γίνεται το 10%, το 2023 θα γίνει για αυτούς που έδωσαν το 2022 και το 2021
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,974 μηνύματα.
Πότε γίνεται το 10% ? Και είναι μόνος τρόπος για να αλλάξεις σχολή χωρίς πανελλήνιες;
 

brizoulis

Δραστήριο μέλος

Ο Άκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Πότε γίνεται το 10% ? Και είναι μόνος τρόπος για να αλλάξεις σχολή χωρίς πανελλήνιες;
Νομίζω γίνεται για 2 χρονιές μετά αφού δωσεις διατηρώντας τους βαθμούς της 1ης χρονιάς. Επίσης, αν δεν κάνω λάθος οι περυσινοί διεκδικούν 6% και οι προπέρσινοι 4% των θέσεων.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,974 μηνύματα.
Νομίζω γίνεται για 2 χρονιές μετά αφού δωσεις διατηρώντας τους βαθμούς της 1ης χρονιάς. Επίσης, αν δεν κάνω λάθος οι περυσινοί διεκδικούν 6% και οι προπέρσινοι 4% των θέσεων.
Δηλαδή εγώ που έδωσα πανελλήνιες το 2021 πότε μπορώ να κάνω 10%?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top