10% 2022

Chico

Νεοφερμένος

Η Chico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Καλησπέρα
Έχω 8400 μόρια από το 2021 πανελληνιες από ΓΕΛ. Τι πιθανότητες έχω να μπω φέτος με 10% στην Διοίκηση Επιχειρήσεων στην Λάρισα (πέρσι η βάση ήταν 7900
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Καλησπέρα
Έχω 8400 μόρια από το 2022 πανελληνιες από ΓΕΛ. Τι πιθανότητες έχω να μπω φέτος με 10% στην Διοίκηση Επιχειρήσεων στην Λάρισα (πέρσι η βάση ήταν 7900
πολυ δυσκολο
αλλα δεν υπαρχει θεμα ...υποθετω οτι εχεις μο 8,27 ...οποτε μπες σιγουρα σερρες ή γρεβενα και ελα με σιγουρη μετεγγραφη λαρισα
λαρισαια εισαι?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Chico

Νεοφερμένος

Η Chico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Σορρυ λάθος έτος έβαλα
8400 από το 2021 και τώρα με το 10% θέλω να μπω Λαρισα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το διόρθωσα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Σορρυ λάθος έτος έβαλα
8400 από το 2021 και τώρα με το 10% θέλω να μπω Λαρισα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το διόρθωσα
ενταξει το καταλαβα το λαθος και απαντησα αναλογα με πανελληνιες 2021
 

Chico

Νεοφερμένος

Η Chico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Γιατί το θεωρείς δύσκολο;;;
Πέρυσι έμπαινα άνετα Λάρισα αλλά από χαζομάρα την έβαλα δεύτερη επιλογή και μπήκα Καστοριά
περισυ ηταν περυσι και φετος ειναι φετος
υπαρχουν πολλα παιδια που σκεφτηκαν σαν και σενα και η σχολη στο 6% κανει αλματα 600 και 900 μοριων ...και περυσι ηταν στα 8000 μορια
 

Chico

Νεοφερμένος

Η Chico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
περισυ ηταν περυσι και φετος ειναι φετος
υπαρχουν πολλα παιδια που σκεφτηκαν σαν και σενα και η σχολη στο 6% κανει αλματα 600 και 900 μοριων ...και περυσι ηταν στα 8000 μορια
Όντως …ελάχιστες είναι οι σχολές που έχουν τέτοια άνοδο στο 6% και απορώ γιατί ειδικά αυτή. Γκαντεμόσαυρα είμαι 🤪
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Όντως …ελάχιστες είναι οι σχολές που έχουν τέτοια άνοδο στο 6% και απορώ γιατί ειδικά αυτή. Γκαντεμόσαυρα είμαι 🤪
οχι δεν εισαι ,,αστατη εισαι..τι εκανες εκει στην καστορια ... γουνοποιεια?

αλλα τι κολλας.. αφου σου ειπα η λαρισα ειναι σιγουρη με μετεγγραφη
 

Chico

Νεοφερμένος

Η Chico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Δεν είμαι από την Λάρισα οπότε πως μπορώ να διεκδικήσω μετεγγραφή
;;;;;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Δεν είμαι από την Λάρισα οπότε πως μπορώ να διεκδικήσω μετεγγραφή
;;;;;
δεν εχει σημασια αν εισαι λαρισαια ή οχι
κανεις αιτηση και πας...εσυ βεβαια θα εισαι απο 1/10 στις αιθουσες της λαρισας παρανομομιμως
 

Chico

Νεοφερμένος

Η Chico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω με ποιο κριτήριο μπορώ να κάνω μια αίτηση την εποχή των μετεγγραφών και να πάω Λάρισα
Μπορούσα να κάνω το ίδιο και φέτος όταν έκαναν αιτήσεις για μετεγγραφή;;;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω με ποιο κριτήριο μπορώ να κάνω μια αίτηση την εποχή των μετεγγραφών και να πάω Λάρισα
Μπορούσα να κάνω το ίδιο και φέτος όταν έκαναν αιτήσεις για μετεγγραφή;;;
σε ποια σχολη εισαι?
 

Chico

Νεοφερμένος

Η Chico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Οικονομικών Επιστημών Καστοριάς
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.

Chico

Νεοφερμένος

Η Chico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Σ ευχαριστώ για τον χρόνο σου 🙏🙏🙏
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Σ ευχαριστώ για τον χρόνο σου 🙏🙏🙏
μπα στην δουλεια ειμαι και βαραμε μυγες
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οικονομικών Επιστημών Καστοριάς
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΔΕ λαρισσα δεν ειναι αντιστοιχη με εκει που εισαι , επρεπε να κανεις μετακινηση
οχι φετος δεν μπορουσες να ασκησεις το δικαιωμα μετακινησης στην λαρισα διοτι η μετεγγραφη που θα ζητουσες υποχρεωτικα προ μετακινησης για σερρες ή κοζανη θα πετυχαινε.

ε ενταξει φετος ειναι βολικα για μετεγγραφη
 

Chico

Νεοφερμένος

Η Chico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
μπα στην δουλεια ειμαι και βαραμε μυγες
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



ΔΕ λαρισσα δεν ειναι αντιστοιχη με εκει που εισαι , επρεπε να κανεις μετακινηση
οχι φετος δεν μπορουσες να ασκησεις το δικαιωμα μετακινησης στην λαρισα διοτι η μετεγγραφη που θα ζητουσες υποχρεωτικα προ μετακινησης για σερρες ή κοζανη θα πετυχαινε.

ε ενταξει φετος ειναι βολικα για μετεγγραφη
Οπότε αν δεν τα καταφέρω με το 10% να ζητήσω μετακίνηση-μετεγγραφή στην Λάρισα και ίσως το πετύχω….σωστά;;;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Οπότε αν δεν τα καταφέρω με το 10% να ζητήσω μετακίνηση-μετεγγραφή στην Λάρισα και ίσως το πετύχω….σωστά;;;
ναι σωστα...οχι μετακινηση .,μονο μετεγγραφη
οχι ισως ..σιγουρα θα πετυχει.
 

Chico

Νεοφερμένος

Η Chico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Επίσης αυτή η αίτηση γινεται όταν αρχίσουν οι μετεγγραφές γύρω στην αρχή του εξαμήνου ;;;;;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top