Χορός

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
θεωρειται εκγυμναση βασικα!!!!
-----------------------------------------
να σου πω την αλη8εια ουτε εκγυμναση το λες..απλα επειδη ειανι αδρεναλικο...εχει καποια κοπωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
θεωρειται εκγυμναση βασικα!!!!
-----------------------------------------
να σου πω την αλη8εια ουτε εκγυμναση το λες..απλα επειδη ειανι αδρεναλικο...εχει καποια κοπωση!

εχει και μια ζαλαδα μετα :s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alternative

Νεοφερμένος

Η Χάρις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
γεια σας παιδιά....ήθελα από δευτέρα λυκείου να ξεκινήσω λατιν χορούς αλλά δυστυχώς με την καλοκαιρινή προετοιμασία και έπειτα με την 3η λυκείου δεν βρήκα χρόνο....τώρα που (αν με το καλό )μπω στη σχολή έλεγα να ξεκινήσω....ξέρει κανείς καμιά καλή σχολή για τανγκό κυρίως , σαμπα κοκ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
εχει και μια ζαλαδα μετα :s

Αμα κανεις επαγγελματικο χορο,δεν εχεις ζαλαδες.

Αμα χοροπηδας σαν κατσικι και χτυπιεσαι σαν το χταποδι,ναι :p (τυπου headbanging)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Αμα κανεις επαγγελματικο χορο,δεν εχεις ζαλαδες.

Αμα χοροπηδας σαν κατσικι και χτυπιεσαι σαν το χταποδι,ναι :p (τυπου headbanging)
Πως με καταλαβες αυτο ειχα πει πριν
headbanging 4 ever ο καλυτερος χορος ρε παιδια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRITNEY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BRITNEY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
κοιτα επειδη πραγματικα εχω ασχολη8ει με ολα τα ηση χορου αλλα και με τους λατιν σε πληροφορω πως δεν ειναι εξαιρετικα δυσκολοι..βεβαια αν θες να πας για επαγελματικο παει γυρω στα 10 χρονια!τα διδακτρα ειναι αναλογα τη σχολη....και οσο για το θεμα σωμα...ευλυγισια ειναι απαραιτητη αλλα καθως προχωρας στα επιπεδα το σωμα σου εξοικειωνεται.!!!αυτα και ο,τι αλλο θες βεβαια πες μου!
-----------------------------------------

xιλια ευχαριστω!να εισαι καλα. στο μελλον αν εχω οποιαδηποτε αλλη απορια θα σου στειλω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
γεια σας παιδιά....ήθελα από δευτέρα λυκείου να ξεκινήσω λατιν χορούς αλλά δυστυχώς με την καλοκαιρινή προετοιμασία και έπειτα με την 3η λυκείου δεν βρήκα χρόνο....τώρα που (αν με το καλό )μπω στη σχολή έλεγα να ξεκινήσω....ξέρει κανείς καμιά καλή σχολή για τανγκό κυρίως , σαμπα κοκ?
αναλογως..πες μου που μενεις(αν θες βεβαια)να κοιταξω τι μπορω να βρω ειτε σε εκεινη την περιοχη ειτε καπου κοντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alternative

Νεοφερμένος

Η Χάρις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
αναλογως..πες μου που μενεις(αν θες βεβαια)να κοιταξω τι μπορω να βρω ειτε σε εκεινη την περιοχη ειτε καπου κοντα!

Μένω περιστέρι.....Αν μπορείς φυσικά θα σου ήμουν ευγνώμων......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mizzkaterinaki

Νεοφερμένος

Η Mizzkaterinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Εκανα 1 χρονο μοντερνο και jazz funky. Το μοντερνο δεν μου πολυαρεσε. Το jazz funky το λατρεψα. Ηθελα και hip hop αλλα δεν με βολευε η ωρα. Σταματησα βεβαια αλλα σκεφτομαι του χρονου να ξαναξεκινησω. Μου αρεσει το hip hop,steet dance,arenby και το jazz funky.
Εχω βρει καπου και θα δω τι απο ολα αυτα εχει και τις ωρες των αγγλικων, γαλλικων και θα ξεκινησω κατι(Ελπιζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Μένω περιστέρι.....Αν μπορείς φυσικά θα σου ήμουν ευγνώμων......

λοιπον υπαρχουν πολλες σχολες εδω στο αιγαλεω.....jean and kelly
σε συμβουλευω να μην πας ειναι κλεψιμο δεν κανουν τιποτα και πληρωνεις τον κουκο αηδονι.........υπαρχει μια πολυ καλη κοντα στο περιστερι μου φαινεται αλλα δε θυμαμαι ονομα θα ψαξω να δω που εχω βαλει τν καρτα και θα σου στελω μηνυμα αυριο οκ?θα τα αναφερω ολα περιοχη τιμες και γενικα ο,τι εχει μην ανησυχεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγώ είμαι αγόρι και μου αρέσει πολύ ο χορός.. λετε να ξεκινήσω ή θα με κράξουν??? σκέφτομαι για latin


και βέβαια να πας!!αυτοι που κανουν λατιν εχουν εναν κωλο...παπαπαπαπα :wow:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
ναι συμφωνω!!!!!!ασε που οταν ξερει ο αλλος να χορευει νιωθεις σιγουρια...οχι να πας σε ενα παρτυ και να ναι μπαζα ουτε τσιφτετελι ουτε κινηση τπτ τπτ......να πας αγορι μ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bicoolini

Νεοφερμένος

Η bicoolini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ο χορός είναι όντως υπέροχη αίσθηση!Έκανα μπαλέτο όταν ήμουν μικρή και τώρα κάνω λίγο hip hop στο γυμναστήριο...Αλλά από του χρόνου θέλω να ξεκινήσω κανονικά..!Μου αρέσει πολύ και το latin..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRITNEY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BRITNEY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
να ρωτησω κατι στα χρονια που χρειαζονται για να μαθεις λατιν περιλαμβανεται στη διδασκαλια και ο χορος φλαμενκο η πρεπει να κανεις ξεχωριστα μαθηματα?ειναι πιο ευκολος ως χορος απο τους λατιν η οχι?απαιτουνται πολλα χρονια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
αναλογα το πακετο που θα διαλεξεις....σαν χορος θελει φοβερη τεχνικη!!!αλλα αναλογα και ποσο καλα γυνμασμενη και ποσο ευλιγιστη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRITNEY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BRITNEY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
αναλογα το πακετο που θα διαλεξεις....σαν χορος θελει φοβερη τεχνικη!!!αλλα αναλογα και ποσο καλα γυνμασμενη και ποσο ευλιγιστη!!
ok σ'ευχαριστω.μαλλον τους λατιν θα προτιμησω γιατι δεν εχω τεχνικη χορου καθολου για φλαμενκο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
σιγουρα την τεχνικη θα την αναπτυξεις απλα το φλαμενγκο ειναι δυσκολο γιατι εχει σταματηματα δυσκολα μετρηματα και για να αναπτυξεις τεχνικη ειναι δυσκολο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasmine34294

Νεοφερμένος

Η Γιασεμι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
:bye:εγώ....αρχισά πριν 3 χρόνια μπαλέτο και ΕΧΩ ΕΘΙΣΤΕΙ!!!!! κανω και μοντέρνο βέβαια μα δεν μ αρέσει τόσο....
είμαι πολύ καλή..... του χρόνου δίνω για επαγκελματικό!!!
χιχι...εμένα μ αρέσουν πολύ τα αγόρια που πηγαίνουν μπαλέτο γτ ξεπερνάν όλα τα στερεότυπα και κάνουν αυτό που αγαπούν!!!! :xixi: <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
σορρυ αρχισες πριν 3 χρονια και δινεις για επαγγελματικο..εγω εκανα μονο 6 και ημουν τριτου επιπεδου αλλα δεν η8ελα να δωσω επαγγελματικο ημουν μικρη.....προσεχε θα ναι πλ πλ δυσκολο να το δωσεις εκεινη τωρα γιατι ειναι νωρις.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
:bye:εγώ....αρχισά πριν 3 χρόνια μπαλέτο και ΕΧΩ ΕΘΙΣΤΕΙ!!!!! κανω και μοντέρνο βέβαια μα δεν μ αρέσει τόσο....
είμαι πολύ καλή..... του χρόνου δίνω για επαγκελματικό!!!
χιχι...εμένα μ αρέσουν πολύ τα αγόρια που πηγαίνουν μπαλέτο γτ ξεπερνάν όλα τα στερεότυπα και κάνουν αυτό που αγαπούν!!!! :xixi: <3

Kαι σας σηκωνουμε στις παραστασεις και στα pas de deux :P (εκανα 2 χρονια κλασσικο,αλλα σταματησα γτ αρχισα γυμναστηριο,για να φτιαξω τα ποδια μου και το σωμα μου)
-----------------------------------------
εγώ είμαι αγόρι και μου αρέσει πολύ ο χορός.. λετε να ξεκινήσω ή θα με κράξουν??? σκέφτομαι για latin

Πηγαινε με χιλια!Στο λεω με σιγουρια αγορι που εκανε ενα τριμηνο latin,ενα χρονο hip hop και 2 χρονια κλασσικο μπαλετο και jazz!

Και για την X-FILER:δεν θες να δεις τι ποδια και κ..ο εκανα απο τον χορο,γτ θα λυσσαξεις ;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top