Γενικό -  Φροντιστήριο/μαθήματα/ώρες διαβάσματος

Petrofskaya

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Σε ένα απο τα καλύτερα φροντηστήρια στη Ρόδο, 350? το μήνα όλα τα μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ, φίλε...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Αθήνα πάνε λίγο πιο ακριβά.
Εγώ πληρώνω 330, κάποιοι φίλοι μου μέχρι και 500 (λέμε πάντα για όλα τα μαθήματα-15ώρες την βδομάδα)
Εξαρτάται βέβαια σε κάποια και απ' τον βαθμό που βγάζεις. Οι καλύτεροι μαθητές πληρώνουν λιγότερο, προφανώς γιατί θα αποτελέσουν διαφήμιση για του χρόνου με μια καλή επίδοση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Αθήνα πάνε λίγο πιο ακριβά.
Εγώ πληρώνω 330, κάποιοι φίλοι μου μέχρι και 500 (λέμε πάντα για όλα τα μαθήματα-15ώρες την βδομάδα)
Εξαρτάται βέβαια σε κάποια και απ' τον βαθμό που βγάζεις. Οι καλύτεροι μαθητές πληρώνουν λιγότερο, προφανώς γιατί θα αποτελέσουν διαφήμιση για του χρόνου με μια καλή επίδοση.
εγς στο νεο με 290 ολα τα μαθηματα αλλα εμεισ δεν εχουμε αυτο π λετε με τσ καλητερους μαθητες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petrofskaya

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ναι ούτε εμείς το έχουμε.. Βασικά δεν το έχω ξανακούσει καν αυτό.. :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viris00

Νεοφερμένος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
αυτο με τους καλους μαθητες το εχουμε και εμεις στη λαρισα παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zoezaxariadi

Νεοφερμένος

Η ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
στο βολο ειναι πιο ακριβα εγω που κανω κ οικονομια κ ολα της θετικης πληρωνω 660 τ μηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Γυρω στα 400 γιουρο σε ένα από τα μεγαλύτερα φροντιστήρια της Αθηνας, με 16 ώρες αν θυμαμαι καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariafil

Νεοφερμένος

Η Mariafil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εγω πληρώνω βαριά βαριά 2700-3000:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
εγω πληρώνω βαριά βαριά 2700-3000:)


Ελπίζω να εννοείς για όλη τη χειμερινή περίοδο και όχι κάθε μήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Σε τμήμα κανονικό με 5-7 άτομα είναι 300-350 στην Αθήνα. Τα group με 2-3 μαθητές μπορούν να πάνε και 500.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Εγώ 420 για όλα τα πανελλήνια θα πληρώνω(ο μπαμπάς δηλαδή!!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaaaa

Νεοφερμένος

Η Νινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγω πληρωνω 650 το μηνα αλλα κανω ιδιαιτερα μαθηματικα κατευθυνσης( τα 350 πανε εκει!) τα αλλα νορμαλ....
-----------------------------------------
εγω με ιδιατερα μαθηματικα πληρωνω 630...σφαγη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Εγώ που πάω παντού ιδιαίτερα καλύτερα να μην αναφέρω πόσα πληρώνω :P... αν δεν περάσω ο μπαμπάς μου θα με γδάρει και θα με κάνει χαλί εξώπορτας :'(

Εδώ που είμαι πάντως τα φροντηστήρια για όλα τα μαθήματα(Θετική Κατ.) πάνε 350-500 ευρώ το μήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Πότε αρχίζουν τα φροντιστήρια θερινής και χειμερινής περιόδου, και πόσους μήνες διαρκούν, δηλαδή ποιους μήνες λειτουργούν..., ευχαριστώ πολύ...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sangouinaki

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Eπειδη εργαζομαι σε φροντιστηριο και ξερω πανω κατω πως παει το πραγμα γενικοτερα σε ολα,τα θερινα διαρκουν 1 μηνα περιπου απο 15 Ιουνιου(ίσως και λιγο πιο αργα..π.χ.20 με 20) εως 15 Ιουλιου και τα χειμερινα κανονικα απο Σεπτεμβρη εως Μαϊο.8,5 μηνες δηλαδη.
Τα μαθηματα ειναι καθημερινα το καλοκαιρι και στην τεχνολογικη κατευθυνση ειναι αρκετες οι ωρες την ημερα,αν δεν κανω λαθος 2-3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinelopi24185

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κως (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εγώ που εκανα 2 χρόνια καλοκαιρινα και χειμερινα αρχιζε μεσα ιουλίου και κρατούσε 6 εβδομάδες....τον χειμώνα από 3 σεπτεμβρίου...μεχρι τις εξετασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Εγώ ιδιαίτερα ξεκινάω 20 Ιουλίου Φυσική,1 Αυγούστου Μαθηματικά,ΑΕΠΠ κ' ΑΟΔΕ 15 Αυγούστου και Έκθεση 1 Σεπτεμβρίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_ann_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _ann_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
μπορειτε να μου πειτε τι μερες και ωρες ηταν το περσινο σας προγραμμα στο φροντιστηριο στα μαθηματα θετικης/τεχνολογικης κατευθυνσης?ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top