Φοιτητική ζωή στο Ηράκλειο Κρήτης

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
για ποια σχολη εισαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AlexMcGrady

Νεοφερμένος

Ο AlexMcGrady αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδια εγω μολις γυρισα απο ηρακλειο και ειναι τελεια!!! αρχηζουμε μαθηματα στις 3ης του μηνα , μια χαρα και η πολι τελεια! περιμενουμε να δουμε για εστια , αν οχι παμε για σπιτι... :Ρ

Πληροφορικη στο ΤΕΙ εισαι?Γιατι και εμεις αρχιζουμε στις 3 τ μηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

froufroula

Νεοφερμένος

Η froufroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Νομίζω ναι
εγω εκανα την εγγραφη!!αρχιζουμε απο αυριο μαθηματα!!!βεβαια οχι συμφωνα με τ προγραμμα του 1ου εξαμηνου...για αρχη!!ξεκιναμε με λιγοτερες ωρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Όχι με το πρόγραμμα του 1ου; Τι σκατά, πότε έγινε αυτό, εγώ πού ήμουν;

Και να σκεφτείς πού έφτασα για να βρω το πρόγραμμα τώρα χωρίς internet... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
αυριο αρχιζουμε!!! ( μουαααααααα !!!) ηθελα να ρωτησω αν η συναξης που λεγαμε εγινε, θα γινει ? Γτ αρχιζουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Αύριο αρχίζουμε με 9-3. Αν γίνουν όλα τα μαθήματα :S Πω. :P [Ποιός ξυπνάει στις 8 :P ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Μια χαρα θα γινουν.. Δεν νομιζω πως υπαρχει λογος να μην γινουν..Ακομα ρε γαμωτο δεν εχω γραφτει !:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Μια χαρα θα γινουν.. Δεν νομιζω πως υπαρχει λογος να μην γινουν..Ακομα ρε γαμωτο δεν εχω γραφτει !:worry:
Να πας να γραφτείς, γιατί θα πρέπει να παρεις κωδικούς και φοιτητική ταυτότητα, τστστσ τελευταία στιγμή. :P :P

Να γίνουν, αμέ. Ερώτησης για όποιον γνωρίζει τα αμφιθέατρα είναι στο κεντρικό κτίριο (εκεί που γράφει Π.Κ. απ'έξω) ή εκεί που ήταν η γραμματεία; :confused: Γιατί εγώ όταν πήγα στη μηχανογράφηση είδα μόνο κάτι Πτερυγες Ν,Ξ μπλα μπλα, χάθηκα λίγο μπορώ να πω. :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Να πας να γραφτείς, γιατί θα πρέπει να παρεις κωδικούς και φοιτητική ταυτότητα, τστστσ τελευταία στιγμή. :P :P

Να γίνουν, αμέ. Ερώτησης για όποιον γνωρίζει τα αμφιθέατρα είναι στο κεντρικό κτίριο (εκεί που γράφει Π.Κ. απ'έξω) ή εκεί που ήταν η γραμματεία; :confused: Γιατί εγώ όταν πήγα στη μηχανογράφηση είδα μόνο κάτι Πτερυγες Ν,Ξ μπλα μπλα, χάθηκα λίγο μπορώ να πω. :P:P:P

Ειχε καταληψη το τμημα για διαγραφη και θα παω Τεταρτη να την παρω. Ειναι η πρωτη φορα που θα το πω αλλα "Θα χασω μαθηματα":(:(:( .Πραγματικα τελευταια στιγμη θα παω και δεν ξερω αν υτα καταφερω μην προκυψει κατι τελευταια στιγμη και τρεχω και δεν φτανω.Ερωτησης για σενα: Και τις τεσσερις φωτο σου πηρανε;
Ειδες κατι κτηριαρες; Παλατι ειναι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ειχε καταληψη το τμημα για διαγραφη και θα παω Τεταρτη να την παρω. Ειναι η πρωτη φορα που θα το πω αλλα "Θα χασω μαθηματα":(:(:( .Πραγματικα τελευταια στιγμη θα παω και δεν ξερω αν υτα καταφερω μην προκυψει κατι τελευταια στιγμη και τρεχω και δεν φτανω.Ερωτησης για σενα: Και τις τεσσερις φωτο σου πηρανε;
Ειδες κατι κτηριαρες; Παλατι ειναι :)

Βασικά μπορούσες να γραφτείς, είχα το ίδιο ακριβώς πρόβλημα. Και μου είπε αυτή στη γραμματεία (που btw δεν έχω δει ποτέ τόσο εξυπηρετικές γραμματείς :P ) Να κάνω μια υπεύθυνη δήλωση ότι δε μπορώ να διαγραφώ από την προηγούμενη σχολή μου λόγω καταλήψεων και να γραφτώ κανονικά. Και πήγα την Βεβαίωση διαγραφής την Παρασκευή με το που ήρθα. :D
Ναι μου πήραν και τις 4 φώτο, και με βγάλαν και άλλη μια στη μηχανογράφηση αυτοί[πωπω ήμουν μετά από ταξίδι και έχω βγει σαν να είμαι έτοιμη για φόνο :P:P:P ] για την φοιτητική ταυτότητα. Είναι πολύ ωραία κτίρια ισχύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Βασικά μπορούσες να γραφτείς, είχα το ίδιο ακριβώς πρόβλημα. Και μου είπε αυτή στη γραμματεία (που btw δεν έχω δει ποτέ τόσο εξυπηρετικές γραμματείς :P ) Να κάνω μια υπεύθυνη δήλωση ότι δε μπορώ να διαγραφώ από την προηγούμενη σχολή μου λόγω καταλήψεων και να γραφτώ κανονικά. Και πήγα την Βεβαίωση διαγραφής την Παρασκευή με το που ήρθα. :D
Ναι μου πήραν και τις 4 φώτο, και με βγάλαν και άλλη μια στη μηχανογράφηση αυτοί[πωπω ήμουν μετά από ταξίδι και έχω βγει σαν να είμαι έτοιμη για φόνο :P:P:P ] για την φοιτητική ταυτότητα. Είναι πολύ ωραία κτίρια ισχύει.

Εχεις δικιο. Ειχα παρει τηλ. την γραμματεία και τους εξηγησα την κατασταση. Μαλιστα μιλησα και με την προισταμενη και μου ειπε να ερθω να τ κανω οπως λες αλλα την επομενη ανοιξε και σκεφτηκα οτι αν κανω την εγγραφη με αυτο τον τροπο τοτε ισως μου πουν τιποτα μιας και η σχολη μου ειχε ανοιξει. Απο τα τηλ. καταλαβα οτι οι γραμματεις ειναι παρα πολυ εξυπηρετικές.
Ρε γαμωτο εγω εχω τρεις ιδιες και μια διαφορετικη φωτο. Πρεπει μαλλον να βγαλω αλλες τεσσερις:( .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Εχεις δικιο. Ειχα παρει τηλ. την γραμματεία και τους εξηγησα την κατασταση. Μαλιστα μιλησα και με την προισταμενη και μου ειπε να ερθω να τ κανω οπως λες αλλα την επομενη ανοιξε και σκεφτηκα οτι αν κανω την εγγραφη με αυτο τον τροπο τοτε ισως μου πουν τιποτα μιας και η σχολη μου ειχε ανοιξει. Απο τα τηλ. καταλαβα οτι οι γραμματεις ειναι παρα πολυ εξυπηρετικές.
Ρε γαμωτο εγω εχω τρεις ιδιες και μια διαφορετικη φωτο. Πρεπει μαλλον να βγαλω αλλες τεσσερις:( .

Ε δε νομίζω να πουν τίποτα για μια διαφορετική φωτογραφία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Έγινε τελικά η συνέλευση στο csd;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Έγινε τελικά η συνέλευση στο csd;

Ειμαστε offtopic . Ναι, εκατσα λιγο αλλα εφυγα και δεν ξερω ποιο το αποτελεσμα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tyler

Νεοφερμένος

Ο Tyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ειμαστε offtopic . Ναι, εκατσα λιγο αλλα εφυγα και δεν ξερω ποιο το αποτελεσμα !

Κατάληψη μέχρι την επόμενη Τρίτη :mad:
Αν δεν το είχατε μάθει ακόμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
εμάς γίνεται συνέλευση τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MikeOpartakias

Νεοφερμένος

Ο MikeOpartakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
και εμας συνελευση εγινε και δεν καναμε μαθημα, φιλοξενουμε και στιν εστια , ολα μια χαρα ρε ολα μια χαρα ! (εκτος το ping της estias που ειναι GTP 200 ping χτιπαει χαλαρα... :( )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Ένα μικρό σχόλιο μιας και πλέον έχω ίδια γεύση από Κρήτη: Θα περάσετε ωραία φοιτητικά χρόνια, το μέρος είναι ιδανικό:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
μηπως ξερει κανεις ποιο εισητηριο παιρνουν οι πολυτεκνοι για να πανε Κνωσσο; Εννοω το χρωμα και την αξια , γιατι μεχρι τωρα παιρνω το πρασινο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
μηπως ξερει κανεις ποιο εισητηριο παιρνουν οι πολυτεκνοι για να πανε Κνωσσο; Εννοω το χρωμα και την αξια , γιατι μεχρι τωρα παιρνω το πρασινο
παίρνεις νομίζω το Α ζώνη πολυτεχνικό. χρώμα δεν ξέρω, αλλά θα σου πω κατά το βράδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top