Φοιτητική ζωή στο Βόλο

magician2000

Νεοφερμένος

Ο magician2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
το πανεπιστημιο τι παροχες εχει;;; (βιβλιοθηκη,γυμναστηριο) ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
το πανεπιστημιο τι παροχες εχει;;; (βιβλιοθηκη,γυμναστηριο) ;

βιβλιοθηκη εχει γυμναστιριο οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akismo95

Νεοφερμένος

Ο akismo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Το οικονομικο τμημα Βολου απεχει πολυ απο τη Νεαπολη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Το οικονομικο τμημα Βολου απεχει πολυ απο τη Νεαπολη??
Με τα πόδια γύρω στα 10 λεπτα αν πας σχετικα χαλαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

akismo95

Νεοφερμένος

Ο akismo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Η Νεα Ιωνια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Εχω μια φίλη στο Βόλο και μου είπε το εξης:
Είναι αλλιώτικες οι νύχτες οι Βολλιότικες... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akismo95

Νεοφερμένος

Ο akismo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ποιες ειναι η πιο δημοφιλεις περιοχες του Βολου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna_KZ

Νεοφερμένος

Η Ioanna_KZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Οχι βρε συ... Παραπάνω από 10 λεπτο είναι... Σκέψου οτι από το οικονομικό μέχρι το Καφέ πανεπιστήμιο ειναι ένα τέταρτο...

Με τα πόδια γύρω στα 10 λεπτα αν πας σχετικα χαλαρα[/QUOT

Βιβλιοθήκη έχει, Θεατρική ομάδα, χορευτική ομαδα... και γυμναστήριο νομίζω έχει αλλά δεν ειμαι και σίγουρη...


το πανεπιστημιο τι παροχες εχει;;; (βιβλιοθηκη,γυμναστηριο) ;

Με τα πόδια είναι πάνω από 20 λεπτο... με ποδήλατο στο 10 λεπτο πιστεύω... Για να το διαπιστώσεις πήγαινε στο google-> xartes, και βάλε νεάπολη.. μετα ψάξε που περίπου είναι το οικονομικό, τις οδούς Καρτάλη με Κοραή, ή Καρτάλη με Ροζου... Εκεί βγάζει εκτιμώμενο χρόνο, 26 λεπτα, είναι 2 χλμ χονδρικά. (με βάση το κεντρο της περιοχής τώρα εξαρτάται από που θες! ) Σου βάζω και την εικόνα!



Το οικονομικο τμημα Βολου απεχει πολυ απο τη Νεαπολη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • neapoli-oikonomiko.jpg
    neapoli-oikonomiko.jpg
    355.2 KB · Εμφανίσεις: 218
Τελευταία επεξεργασία:

Ioanna_KZ

Νεοφερμένος

Η Ioanna_KZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδια εγώ δίνω 200 και έχω μικρό δυαράκι, αλλά πλέον οι τιμές για αξιοπρεπές σπίτι είναι από 150 έως 250΄..

εγω νοικιάζω 250 δυάρι..πάνω κάτω 250-300 δυάρι,200-250 γκαρσονιέρα,βεβαια υπάρχουν και ακριβότερα...παντως την περίοδο των βάσεων τα χτυπάνε στο κεφάλι...

Προς τους παλιότερους εδώ πέρα...και ίσως μόνο τους Βολιώτες. Εκτός από τα παλιά, που υπάρχει η δυνατότητα να βρεις μαγαζί με κρασί, φαγητό, σπανιώς ζωντανή μουσική και με προσιτές τιμές; Δεν με ενδιαφέρει αν είναι χαμένο από το Θεό, ή αν δε μαζεύει πολύ κόσμο. Ένα μαγαζί τύπου παλιό ρεμπετάδικο (γτ ρεμπετάδικο μας λένε και τη Νυχτωδία αλλά δεν είναι) ταβερνάκι και έτσι... Πχ ποτιστήρι είναι κάτι αλλό αλλά πολύ κεντρικο.. τίποτα άλλο,... πιο "μεγαλίστικο" ?? Οπουδήποτε εκτός των παλιών. Έχει κανεις να προτείνει τίποτα;

:whistle: περιμένω... :clapup:


Και όχι δεν είμαι ξενέρωτη, κάποιο λόγο θα έχω που ψάχνω!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

akismo95

Νεοφερμένος

Ο akismo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Οχι βρε συ... Παραπάνω από 10 λεπτο είναι... Σκέψου οτι από το οικονομικό μέχρι το Καφέ πανεπιστήμιο ειναι ένα τέταρτο...

Με τα πόδια γύρω στα 10 λεπτα αν πας σχετικα χαλαρα[/QUOT

Βιβλιοθήκη έχει, Θεατρική ομάδα, χορευτική ομαδα... και γυμναστήριο νομίζω έχει αλλά δεν ειμαι και σίγουρη...




Με τα πόδια είναι πάνω από 20 λεπτο... με ποδήλατο στο 10 λεπτο πιστεύω... Για να το διαπιστώσεις πήγαινε στο google-> xartes, και βάλε νεάπολη.. μετα ψάξε που περίπου είναι το οικονομικό, τις οδούς Καρτάλη με Κοραή, ή Καρτάλη με Ροζου... Εκεί βγάζει εκτιμώμενο χρόνο, 26 λεπτα, είναι 2 χλμ χονδρικά. (με βάση το κεντρο της περιοχής τώρα εξαρτάται από που θες! ) Σου βάζω και την εικόνα!

Οκ! Ευχαριστω! Κατι ακομα! Γκαρσονιερα μαζι με κοινοχρηστα σε τι τιμες κυμενεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Οχι βρε συ... Παραπάνω από 10 λεπτο είναι... Σκέψου οτι από το οικονομικό μέχρι το Καφέ πανεπιστήμιο ειναι ένα τέταρτο...



Οκ! Ευχαριστω! Κατι ακομα! Γκαρσονιερα μαζι με κοινοχρηστα σε τι τιμες κυμενεται?
ανάλογα τώρα τι θα νοικιάσεις..γκαρσονιέρα περίπου στα 200 ευρω..τώρα τα κοινοχρηστά δεν θα σου έρχονται πολλά επειδή είναι γκαρσονιέρα..περίπου 10 ευρω το μήνα..αλλά πάλι παίζει με τι θα νοικιάσεις...

Οχι βρε συ... Παραπάνω από 10 λεπτο είναι... Σκέψου οτι από το οικονομικό μέχρι το Καφέ πανεπιστήμιο ειναι ένα τέταρτο...



Οκ! Ευχαριστω! Κατι ακομα! Γκαρσονιερα μαζι με κοινοχρηστα σε τι τιμες κυμενεται?

Παιδια εγώ δίνω 200 και έχω μικρό δυαράκι, αλλά πλέον οι τιμές για αξιοπρεπές σπίτι είναι από 150 έως 250΄..



Προς τους παλιότερους εδώ πέρα...και ίσως μόνο τους Βολιώτες. Εκτός από τα παλιά, που υπάρχει η δυνατότητα να βρεις μαγαζί με κρασί, φαγητό, σπανιώς ζωντανή μουσική και με προσιτές τιμές; Δεν με ενδιαφέρει αν είναι χαμένο από το Θεό, ή αν δε μαζεύει πολύ κόσμο. Ένα μαγαζί τύπου παλιό ρεμπετάδικο (γτ ρεμπετάδικο μας λένε και τη Νυχτωδία αλλά δεν είναι) ταβερνάκι και έτσι... Πχ ποτιστήρι είναι κάτι αλλό αλλά πολύ κεντρικο.. τίποτα άλλο,... πιο "μεγαλίστικο" ?? Οπουδήποτε εκτός των παλιών. Έχει κανεις να προτείνει τίποτα;

:whistle: περιμένω... :clapup:


Και όχι δεν είμαι ξενέρωτη, κάποιο λόγο θα έχω που ψάχνω!! :P
εγώ ένα χρόνο τώρα στον Βόλο δεν ξέρω..μόνο τα παλιά ξέρω:redface: καλά νυχτωδία καμία σχέση και το ποτιστήρι δεν είναι ρεμπετάδικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna_KZ

Νεοφερμένος

Η Ioanna_KZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ανάλογα τώρα τι θα νοικιάσεις..γκαρσονιέρα περίπου στα 200 ευρω..τώρα τα κοινοχρηστά δεν θα σου έρχονται πολλά επειδή είναι γκαρσονιέρα..περίπου 10 ευρω το μήνα..αλλά πάλι παίζει με τι θα νοικιάσεις...


Ακριβως είναι ανάλογα στο τι θα νοικιάσεις... εγώ παράδειγμα όλο το σπίτι με θερμανση(ατομικη), ενοικιο κοινοχρηστα και ρευματα τηλεφωνα ολα, και μου βγαινει στα 300 το χειμωνα 250 καλοκαίρι. Με τιμή ενοικίου 200. Παίζει ρόλο αν έχει θέρμανση κεντρική και φυσικά αν την ανάβουν, να το προσέξετε αυτό.

εγώ ένα χρόνο τώρα στον Βόλο δεν ξέρω..μόνο τα παλιά ξέρω:redface: καλά νυχτωδία καμία σχέση και το ποτιστήρι δεν είναι ρεμπετάδικο..

Δε το θεωρώ ούτε και εγώ ρεμπετάδικο, απλά ένα παλιακό μαγαζάκι, με ζεστή ατμόσφαιρα και ωραία μουσική. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akismo95

Νεοφερμένος

Ο akismo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδια πειτε μου περιοχες κοντα στο οικονομικο τμημα του Πανεπιστημιου Θεσσαλιας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Παιδια πειτε μου περιοχες κοντα στο οικονομικο τμημα του Πανεπιστημιου Θεσσαλιας!
το οικονομικο είναι στο κέντρο,είναι κοντά τα παλαιά,η μεταμόρφωση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akismo95

Νεοφερμένος

Ο akismo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Περασα Θεσσαλονικη τελικα! Ευχαριστω παντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnthonyD

Νεοφερμένος

Ο AnthonyD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Στη νυχτωδια ειναι ακομα μια γιαγιακα με λεοπαρ που τραγουδαει?
μας πηγαν εκει στην πενταημερη και πεθαναμε στο γελιο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadowvault

Νεοφερμένος

Ο shadowvault αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Μετά απο 2 χρόνια στο Βόλο έχω καταλήξει στο οτι είναι τραγική πόλη.
Το μόνο καλό που έχει είναι πως μαγαζιά/σχολή/κέντρο είναι πολύ κοντά και το γεγονός οτι είναι "τετραγωνισμένη" (για τη ρυμοτομία).
Πέρα απο αυτά τώρα:
Η σχολή μου (ΗΜΜΥ): μέχρι τώρα μετά απο περίπου 10 διαφορετικούς/κες καθηγητές/ριες μόνο ένας έκανε σοβαρό μάθημα.Και ενώ νόμιζα οτι στο λύκειο είχα δει τα χειρότερα...Απλά αν υπήρχαν ψυχομετρικά τεστ καποιοι δεν θα είχαν δουλειά τώρα.
Φαγητό: Eγώ κατά 95% μαγειρεύω αλλά αν τύχει να παραγγείλω τα delivery είναι απίστευτα σάπια.Αξιοπρεπής γύρος (καθαρό κρέας χωρίς πέτσες και λοιπές αηδίες) ή σοβαρή πίτσα δεν υπάρχει.Αν αγοράσεις πίτσα απο σουπερμαρκετ και την ψήσεις είναι καλύτερη (τραγικό).
Γκαϊφές: δυστυχώς το 85% της παραλίας χαραμίζεται με καγκουροκαφετέριες ενω θα μπορουσε να έχει κανένα ωραίο μπαράκι π.χ.
Μέρη διασκέδασης: Αν ακούς από Πάολα μέχρι Παντελίδη θα περάσεις πολύ καλά στα ελληναδικοclubs.Τώρα αν δεν είσαι σε τέτοια φάση και θες να δεις λίγο κόσμο βρε αδερφέ πρέπει να περιοριστείς σε κάποια κρασοκατάσταση.Αν είσαι ο τύπος που θέλει να πάει να ακούσει λίγο καλή μουσική και να πιει το ποτάκι του την έκατσες.Υπάρχουν 4-5 αξιοπρεπή μπαράκια (πασατέμπο,manitou,bordeleau,marabou,peekaboo έτσι κ έτσι) τα οποία είναι συνήθως άδεια εκτός απο Παρασκευή ή Σάββατο.Αν θέλεις να βγεις άλλη μέρα δε θα δεις ψυχή έξω.Περπατάς στην παραλία ή στα παλιά και νομίζεις ότι βρίσκεσαι σε ταινία western.
Φοιτητές/ριες: Δε ξέρω αν το δείγμα μου είναι κακό (γύρω στα 150 άτομα) αλλά οι περισσότεροι επιλέγουν να μένουν μέσα και ΟΧΙ λόγω οικονομικων (που θα ήταν λογικό).Κάθονται σπιτι τους γιατί απλά βαριούνται.Έτσι παρατηρείται το εξής φαινόμενο.Χιλιάδες φοιτητές αλλά τα μαγαζιά άδεια.Τους έχει φάει όλους το facebook δε ξέρω τι παίζει.Εναλλακτικά οι περισσότεροι μπαφιάζουν όλο το βράδυ.Ε που να βγείς μετά...
Γενικά ήρθα με πολύ και καλή όρεξη σε αυτή την πόλη.Με τον καιρό βέβαια νιώθω όλο και περισσότερο σαν να είμαι 80
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μετά απο 2 χρόνια στο Βόλο έχω καταλήξει στο οτι είναι τραγική πόλη.
Το μόνο καλό που έχει είναι πως μαγαζιά/σχολή/κέντρο είναι πολύ κοντά και το γεγονός οτι είναι "τετραγωνισμένη" (για τη ρυμοτομία).
Πέρα απο αυτά τώρα:
Η σχολή μου (ΗΜΜΥ): μέχρι τώρα μετά απο περίπου 10 διαφορετικούς/κες καθηγητές/ριες μόνο ένας έκανε σοβαρό μάθημα.Και ενώ νόμιζα οτι στο λύκειο είχα δει τα χειρότερα...Απλά αν υπήρχαν ψυχομετρικά τεστ καποιοι δεν θα είχαν δουλειά τώρα.
Φαγητό: Eγώ κατά 95% μαγειρεύω αλλά αν τύχει να παραγγείλω τα delivery είναι απίστευτα σάπια.Αξιοπρεπής γύρος (καθαρό κρέας χωρίς πέτσες και λοιπές αηδίες) ή σοβαρή πίτσα δεν υπάρχει.Αν αγοράσεις πίτσα απο σουπερμαρκετ και την ψήσεις είναι καλύτερη (τραγικό).
Γκαϊφές: δυστυχώς το 85% της παραλίας χαραμίζεται με καγκουροκαφετέριες ενω θα μπορουσε να έχει κανένα ωραίο μπαράκι π.χ.
Μέρη διασκέδασης: Αν ακούς από Πάολα μέχρι Παντελίδη θα περάσεις πολύ καλά στα ελληναδικοclubs.Τώρα αν δεν είσαι σε τέτοια φάση και θες να δεις λίγο κόσμο βρε αδερφέ πρέπει να περιοριστείς σε κάποια κρασοκατάσταση.Αν είσαι ο τύπος που θέλει να πάει να ακούσει λίγο καλή μουσική και να πιει το ποτάκι του την έκατσες.Υπάρχουν 4-5 αξιοπρεπή μπαράκια (πασατέμπο,manitou,bordeleau,marabou,peekaboo έτσι κ έτσι) τα οποία είναι συνήθως άδεια εκτός απο Παρασκευή ή Σάββατο.Αν θέλεις να βγεις άλλη μέρα δε θα δεις ψυχή έξω.Περπατάς στην παραλία ή στα παλιά και νομίζεις ότι βρίσκεσαι σε ταινία western.
Φοιτητές/ριες: Δε ξέρω αν το δείγμα μου είναι κακό (γύρω στα 150 άτομα) αλλά οι περισσότεροι επιλέγουν να μένουν μέσα και ΟΧΙ λόγω οικονομικων (που θα ήταν λογικό).Κάθονται σπιτι τους γιατί απλά βαριούνται.Έτσι παρατηρείται το εξής φαινόμενο.Χιλιάδες φοιτητές αλλά τα μαγαζιά άδεια.Τους έχει φάει όλους το facebook δε ξέρω τι παίζει.Εναλλακτικά οι περισσότεροι μπαφιάζουν όλο το βράδυ.Ε που να βγείς μετά...
Γενικά ήρθα με πολύ και καλή όρεξη σε αυτή την πόλη.Με τον καιρό βέβαια νιώθω όλο και περισσότερο σαν να είμαι 80

Περιεργο...
Σχεδον οσους ξερω που εχουν παει στον Βολο μου λενε οτι παιζει να ειναι απο τις ομορφοτερες πολεις της Ελλαδας:P Το μονο αρνητικο που ακουω αφορα τους κατοικους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadowvault

Νεοφερμένος

Ο shadowvault αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Το διευκρίνισα αυτό.Η πόλη είναι όμορφη.Δεν είπα κάτι διαφορετικό.Ήταν απο τα μόνα θετικά που είπα ΧD
Κάτοικοι : Πώς το παρέλειψα αυτό; Pro tip for free,προσέξτε τους οδηγούς.Δεν είχα ξαναδεί τέτοια πράγματα.Εδω δεν υπάρχουν flash και τέτοια.Είναι πιο hardcore φάση.Οπότε αν νομίζεις οτι κάποιος πάει ευθεία ξανασκέψου το το πριν περάσεις.Τον πρώτο μήνα πήγαν να με πατήσουν 2 φορές και μάλιστα μια φορά μια με ένα μηχανάκι έπεσε καρφί πάνω μου.BEWARE!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Ρε παιδιά, αν είστε από καμία Αθήνα ή Θεσσαλονίκη, λογικό είναι να σας φαίνεται πως η πόλη δεν έχει ζωή. Ε, εντάξει, τις καθημερινές το βράδυ δεν υπάρχει και πολλή κίνηση. Δεν είναι όλες οι καφετεριες καγκουροκαφετεριες, είναι κάποιες συγκεκριμένες που όλοι ξέρουν ότι τέτοια άτομα συχνάζουν εκεί και οι υπόλοιποι τις αποφεύγουμε. Ναι, υπάρχουν κάποιοι άθλιοι οδηγοί. Για τους κατοίκους δεν μπορώ να κρίνω, μάλλον γιατι ζω εδώ, αλλά δεν νομίζω να είμαστε τόσο χάλια. Παντού θα συναντήσεις κακούς ανθρώπους. Αλλά η πόλη είναι πανέμορφη και υπάρχουν κάποια καλά στέκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top