Φοιτητική εστία Ιωαννίνων

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Πηγε στην Σαμο και αλλαξε το mindset . Αλλος αερας

Που να ξέρατε και εγώ που είμαι αυτή την στιγμή ή μάλλον από που γράφω..

Σε κάποιο πανεπιστήμιο μεν αλλά σε ποιο?? όχι εκεί που θα ηταν αναμενόμενο.. ο βλέπων IP γνωρίζει.. έχω πάει εκδρομή!! :clapup:

Το mindset όμως είναι: "Έλα να περνάει η ώρα να τελειώνουμε να φεύγουμε!" :clapclap:
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Μολις ομως φετος τελικα, το πηρα αποφαση να παω (Σαμο) και εμεινα εσκεμμενα εκει για 2 βδομαδες ωστε να εγκλιματιστω, και καλες παρεες βρηκα και με κοσμο γνωριστηκα και τελικα στο τελος ενιωσα και νοσταλγια, καθως εβλεπα το νησι να χανεται στον οριζοντα, οσο απομακρυνομασταν με το καραβι. :adventure: :cray:
δεν θα πας να μεινεις !?!?!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οταν ειδα το 2020 στα αποτελεσματα των πανελλαδικων αντι για Πατρα, τη λεξη Σαμο, ξενερωσα εντελως με τη ζωη μου
οταν εγω ειδα οτι μπορουσα να παω γιαννενα ceid και να κανω αιτηση για μεταγγραφη ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ για πατρα , δεν ξερεις ποσο μετανιωσα και αρχισα να κλαιω την μοιρα μου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Που να ξέρατε και εγώ που είμαι αυτή την στιγμή ή μάλλον από που γράφω..

Σε κάποιο πανεπιστήμιο μεν αλλά σε ποιο?? όχι εκεί που θα ηταν αναμενόμενο.. ο βλέπων IP γνωρίζει.. έχω πάει εκδρομή!! :clapup:

Το mindset όμως είναι: "Έλα να περνάει η ώρα να τελειώνουμε να φεύγουμε!" :clapclap:
δεν εχω ιδεα ουτε τι σχολη ηθελες οποτε δεν μπορω να κανω μαντεψια. ελπιζω να ειναι καλη ομως και στα ενδιαφεροντα σου
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
δεν θα πας να μεινεις !?!?!
Του χρονου. Για την ωρα προετοιμαζομαι.. :boxing:

οταν εγω ειδα οτι μπορουσα να παω γιαννενα ceid και να κανω αιτηση για μεταγγραφη ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ για πατρα , δεν ξερεις ποσο μετανιωσα και αρχισα να κλαιω την μοιρα μου
Να λες παλι καλα που το πηρες χαμπαρι εστω και τελευταια στιγμη και δεν εχασες το 10%, γιατι μετα θα βαραγες το κεφαλι σου στον τοιχο! :wall:
Δες το κ αλλιως, πηρες μια καλη γευση μαθηματικων, ωστε να σου φαινονται πλεον παιχνιδακι τα μαθηματικα του CEID. :book:
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Του χρονου. Για την ωρα προετοιμαζομαι.
χτιζεις κορμι για τις σαμιωτισσες ?:sly::sly:
Να λες παλι καλα που το πηρες χαμπαρι εστω και τελευταια στιγμη και δεν εχασες το 10%, γιατι μετα θα βαραγες το κεφαλι σου στον τοιχο! :wall:
Ναι ασε με , η μανα μου μου το χτυπαει διαρκως ακομα και τωρα "εγω σου ελεγα να κανεις 10% στο πρωτο ετος της σχολης και δεν με ακουγες" :russian_roulette:
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Ναι αμι, με φυσικη και μαθηματικα, κανεις κατι κοιλιακους... τουμπανο! :hehe::smoke:
τι φυσικη εχει μωρε το ceid . ολα ειναι τυποι απο φυσικη γενικης παιδειας (δεν ξερω βασικα , εμεις εχουμε στο επομενο εξαμηνο φυσικη αλλα ξερω οτι ειναι νορμαλ)
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
τι φυσικη εχει μωρε το ceid . ολα ειναι τυποι απο φυσικη γενικης παιδειας (δεν ξερω βασικα , εμεις εχουμε στο επομενο εξαμηνο φυσικη αλλα ξερω οτι ειναι νορμαλ)
143071446_888974708573908_1885266999057210637_n.jpg
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.
Αποδομείται η αίγλη του να περάσει κανείς Ιωάννινα ή μου φαίνεται?? :cool2:
Υπήρχε ποτέ αίγλη επί του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων;

Που στο Φυσικό Μ.Ο. αποφοίτησης είναι 7 χρόνια και στο Μαθηματικό τα 7.5;

Που τα ενοίκια είναι στον θεό όταν απευθύνονται σε φοιτητές;

Που η μέση επιστημονική παραγωγή των καθηγητών των σχολών είναι 2 papers στα δύο χρόνια;

Που μετά τις 23:30 δεν μπορείς να κυκλοφορήσεις πουθενά;

Που δεν έχει σοβαρές αστικές συγκοινωνίες;

Που αν μένεις εστίες και θες να πας σε κλαμπ πρέπει να έχεις κλεισμένο δωμάτιο στο κέντρο ή να δώσεις 20€ σε ταξί;

Ποιά αίγλη λες;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αφού διάβασα όλα αυτά.. η απορία μου είναι.. τελικά που θεωρείται καλά? ή το καλά είναι σχετικό.. πως το βλέπει ο καθένας? :happy:
Εαν είσαι από κανα κωλοχώρι της Ελλάδας τύπου Ηγουμενίτσα και περάσεις Γιάννενα θα νομίζεις ότι είσαι στη Νέα Υόρκη και λογικά θα γουστάρεις.

Εαν, σαν εμένα, είσαι από τις τρεις μητροπόλεις της Ελλάδος (Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Πάτρα) τα Γιάννενα θα σου φανούν κόλαση των βλάχων και της κακογουστιάς. Στο τμήμα είχαμε κάτι Καρδιτσιώτες, Λαρισαίους κλπ. που δεν καταλάβαινα τι μου έλεγαν όταν μου μιλούσαν.

ΓΝΩΜΗ μου πάντα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κυριολεκτικά Γ' Λυκείου ύλη.

Εαν θες να τους δείξεις τι κάνετε στο ceid δείξτους Ανάλυση ΙΙ, Μιγαδικές Συναρτήσεις κλπ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πες το ψεματα! :cool:
Οταν ειδα το 2020 στα αποτελεσματα των πανελλαδικων αντι για Πατρα, τη λεξη Σαμο, ξενερωσα εντελως με τη ζωη μου. Οσο καιρο φανταζομουν την κατασταση εκει και δεν πηγαινα να δω τι παιζει, δεν ηθελα να ακουω για Σαμο και μετα αρχισα να ονειρευομαι την Κρητη... :beach:

Μολις ομως φετος τελικα, το πηρα αποφαση να παω (Σαμο) και εμεινα εσκεμμενα εκει για 2 βδομαδες ωστε να εγκλιματιστω, και καλες παρεες βρηκα και με κοσμο γνωριστηκα και τελικα στο τελος ενιωσα και νοσταλγια, καθως εβλεπα το νησι να χανεται στον οριζοντα, οσο απομακρυνομασταν με το καραβι. :adventure: :cray:

Ποιος, εγω που ημουν τελειως καθετος με το θεμα Σαμος για 2 ολακερα χρονια... :angel: :dash1:
Επειδή έχω υπάρξει στη θέση σου, το νησί είναι καταπληκτικό.

Mid-tier πόλεις τύπου Γιάννενα, Άρτα, Ξάνθη είναι κατ' εμέ οι χειρότερες γιατί δεν έχουν τη ζωή μιας μεγάλης πόλης αλλά όχι και την εγγύτητα των κατοίκων ενός χωριού.

Το νησί είναι άλλο καπέλο εντελώς: κυριολεκτικά όλοι γνωρίζονται με όλους. Όσοι συνάδελφοι πέρασαν Σάμο και όντως έμειναν εκεί έβγαιναν για καφέ με τους καθηγητές τους, το μάθημα ήταν κυριολεκτικά σαν Λυκειακό και γενικά κανένας δεν ήθελε να φύγει όταν τελείωνε.

Μακάρι να μπορούσα να πήγαινα Σάμο, ίσως άλλαζαν πολλά τότε. Τώρα αργά πλέον μιας και έχω πτυχίο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Υπήρχε ποτέ αίγλη επί του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων;

Που στο Φυσικό Μ.Ο. αποφοίτησης είναι 7 χρόνια και στο Μαθηματικό τα 7.5;

Που τα ενοίκια είναι στον θεό όταν απευθύνονται σε φοιτητές;

Που η μέση επιστημονική παραγωγή των καθηγητών των σχολών είναι 2 papers στα δύο χρόνια;

Που μετά τις 23:30 δεν μπορείς να κυκλοφορήσεις πουθενά;

Που δεν έχει σοβαρές αστικές συγκοινωνίες;

Που αν μένεις εστίες και θες να πας σε κλαμπ πρέπει να έχεις κλεισμένο δωμάτιο στο κέντρο ή να δώσεις 20€ σε ταξί;

Ποιά αίγλη λες;

Επικρατούσε άλλη άποψη.. δεν έχουμε όλοι την ίδια ενημέρωση :happy:

Οι περιζήτητες σχολές στην επαρχεία με κριτήριο οτιδήποτε άλλο πέρα από τα μαθήματα.. είναι.. ήταν? πολύ συγκεκριμένες..
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.
οταν εγω ειδα οτι μπορουσα να παω γιαννενα ceid και να κανω αιτηση για μεταγγραφη ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ για πατρα , δεν ξερεις ποσο μετανιωσα και αρχισα να κλαιω την μοιρα μου
Μακριά από Γιάννενα, αυτός είναι ο κανόνας της ζωής.

Τουλάχιστον για τμήματα της ΣΘΕ.

Για τα θεωρητικά δεν ξέρω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επικρατούσε άλλη άποψη.. δεν έχουμε όλοι την ίδια ενημέρωση :happy:

Οι περιζήτητες σχολές στην επαρχεία με κριτήριο οτιδήποτε άλλο πέρα από τα μαθήματα.. είναι.. ήταν? πολύ συγκεκριμένες..
Δες αυτό που έγραψα: εαν είσαι από κανα χωριό και περάσεις Γιάννενα θα νομίζεις ότι είσαι στη Ν. Υόρκη. Εδώ συμφωνώ μαζί σου.
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Μακριά από Γιάννενα, αυτός είναι ο κανόνας της ζωής.

Τουλάχιστον για τμήματα της ΣΘΕ.

Για τα θεωρητικά δεν ξέρω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Δες αυτό που έγραψα: εαν είσαι από κανα χωριό και περάσεις Γιάννενα θα νομίζεις ότι είσαι στη Ν. Υόρκη. Εδώ συμφωνώ μαζί σου.

Ναι το διάβασα να'σαι καλά για το insight.. :)
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
ελα αυτα ειναι ευκολα . και μην πεις "α ειμαι μεγαλος εγω δεν τα θυμαμαι" . αν δυσκολευεσαι παρε του παπαδακη ή του μπαρλα τα βοηθηματα απο καποιον.

Κυριολεκτικά Γ' Λυκείου ύλη

Ξεχνάτε μια μικρή λεπτομέρεια... Εμεις τα παιδιά του ΕΠΑΛ, δεν τα διδαχτηκαμε ποτέ αυτά τα κινέζικα όμως! :knife:
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Ξεχνάτε μια μικρή λεπτομέρεια... Εμεις τα παιδιά του ΕΠΑΛ, δεν τα διδαχτηκαμε ποτέ αυτά τα κινέζικα όμως! :knife:
επειδη εχω φιλο ιδια ηλικια με εμενα απο επαλ στο σειντ , και λεει τις ιδιες μαλακιουλες , απλα το βοηθημα !!!!!!!! σωζει ζωες
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.
την κατασταση εκει και δεν πηγαινα να δω τι παιζει, δεν ηθελα να ακουω για Σαμο και μετα αρχισα να ονειρευομαι την Κρητη... :beach:

Μολις ομως φετος τελικα, το πηρα αποφαση να παω (Σαμο)

Υπήρχε ποτέ αίγλη επί του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων;

Που στο Φυσικό Μ.Ο. αποφοίτησης είναι 7 χρόνια και στο Μαθηματικό τα 7.5;

Που τα ενοίκια είναι στον θεό όταν απευθύνονται σε φοιτητές;

Που η μέση επιστημονική παραγωγή των καθηγητών των σχολών είναι 2 papers στα δύο χρόνια;

Που μετά τις 23:30 δεν μπορείς να κυκλοφορήσεις πουθενά;

Που δεν έχει σοβαρές αστικές συγκοινωνίες;

Που αν μένεις εστίες και θες να πας σε κλαμπ πρέπει να έχεις κλεισμένο δωμάτιο στο κέντρο ή να δώσεις 20€ σε ταξί;

Ποιά αίγλη λες;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Εαν είσαι από κανα κωλοχώρι της Ελλάδας τύπου Ηγουμενίτσα και περάσεις Γιάννενα θα νομίζεις ότι είσαι στη Νέα Υόρκη και λογικά θα γουστάρεις.

Εαν, σαν εμένα, είσαι από τις τρεις μητροπόλεις της Ελλάδος (Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Πάτρα) τα Γιάννενα θα σου φανούν κόλαση των βλάχων και της κακογουστιάς. Στο τμήμα είχαμε κάτι Καρδιτσιώτες, Λαρισαίους κλπ. που δεν καταλάβαινα τι μου έλεγαν όταν μου μιλούσαν.

ΓΝΩΜΗ μου πάντα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Κυριολεκτικά Γ' Λυκείου ύλη.

Εαν θες να τους δείξεις τι κάνετε στο ceid δείξτους Ανάλυση ΙΙ, Μιγαδικές Συναρτήσεις κλπ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Επειδή έχω υπάρξει στη θέση σου, το νησί είναι καταπληκτικό.

Mid-tier πόλεις τύπου Γιάννενα, Άρτα, Ξάνθη είναι κατ' εμέ οι χειρότερες γιατί δεν έχουν τη ζωή μιας μεγάλης πόλης αλλά όχι και την εγγύτητα των κατοίκων ενός χωριού.

Το νησί είναι άλλο καπέλο εντελώς: κυριολεκτικά όλοι γνωρίζονται με όλους. Όσοι συνάδελφοι πέρασαν Σάμο και όντως έμειναν εκεί έβγαιναν για καφέ με τους καθηγητές τους, το μάθημα ήταν κυριολεκτικά σαν Λυκειακό και γενικά κανένας δεν ήθελε να φύγει όταν τελείωνε.

Μακάρι να μπορούσα να πήγαινα Σάμο, ίσως άλλαζαν πολλά τότε. Τώρα αργά πλέον μιας και έχω πτυχίο.
Γιατι μετα τις 11 δεν μπορεις να κυκλοφορησεις πουθενα??
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Που στο Φυσικό Μ.Ο. αποφοίτησης είναι 7 χρόνια και στο Μαθηματικό τα 7.5;
True. Εκτός και αν καείς εντελώς και τα βγάλεις στα 4 αλλά χωρίς καθόλου κοινωνική ζωή.
Που τα ενοίκια είναι στον θεό όταν απευθύνονται σε φοιτητές;
Αμά ψαχτείς λίγο,κάτι βρίσκεις.Προσωπικά πληρώνω κάτω από 250 μηνιαίως και μένω κανένα 10-15λεπτο από το κέντρο (όχι Σεισμόπληκτα).
Που μετά τις 23:30 δεν μπορείς να κυκλοφορήσεις πουθενά;

Που δεν έχει σοβαρές αστικές συγκοινωνίες;
True. Μέχρι 23:30 βαριά βαριά κάτι έχει.Μετά είσαι αναγκασμένος να πληρώσεις ταξί το οποίο είναι πανάκριβο. Μένω κοντά στα ΚΤΕΛ και όταν έχω πολύ βαριά βαλίτσα παίρνω ταξί. Και πληρώνω 6 ευρώ για μια απόσταση 10 λεπτών με τα πόδια. Κέντρο-Κιάφα πλήρωνες μέχρι πρόσφατα 8 ευρώ μπορεί και παραπάνω.Καλά το βράδυ το 10ευρω έφευγε βροχή.
Που αν μένεις εστίες και θες να πας σε κλαμπ πρέπει να έχεις κλεισμένο δωμάτιο στο κέντρο ή να δώσεις 20€ σε ταξί;
Κάποιοι σκληροπυρηνικοί που έμεναν Δόμπολη το έκαναν με τα πόδια για μη πληρώσουν ταξί. Σκέψου ο άλλος να έχει φτάσει στο spitaki (στο κάστρο) και να περπατάει από εκεί κάτω μέχρι Δόμπολη στους -5 βαθμούς. Όσοι έμεναν στις εστίες του πανεπιστημίου (τα αγόρια βασικά) πήγαιναν inspot και έπαιζαν μέχρι τις 7 για να ξεκινήσουν τα λεωφορεία και να πάνε σπίτι.Τα κορίτσια πήγαιναν στο σπίτι καμιά φίλης και κοιμόντουσαν ή περίμεναν εκεί μέχρι τις 7 και πήγαιναν μετά σπίτι τους με το αστικό.Ωραία χρόνια :rofl:
Στο τμήμα είχαμε κάτι Καρδιτσιώτες, Λαρισαίους κλπ. που δεν καταλάβαινα τι μου έλεγαν όταν μου μιλούσαν.
Και εγώ Αθηναία είμαι και να σου πω τα βαρέθηκα τα Ιωάννινα.Ωραία,χρυσά,και γαμώ το φαγητό αλλά δεν αντέχω άλλο να βλέπω τα ίδια μέρη συνέχεια και αυτή η υγρασία ειλικρινά δεν παλεύεται άλλο.

Οι Καρδιτσιώτες, Λαρισαίοι κτλ όντως έχουν προφορά ορισμένες φορές αλλά γενικά δεν έχουν χωριάτικες απόψεις...αυτοί που συνδυάζουν και την προφορά και τις απόψεις είναι οι Αγρινιώτες. Ντάξει κρίμα να τους κακολογώ,δεν είναι όλοι έτσι,αλλά ρε φίλε όσους γνώρισα (κυρίως αγόρια) και ήταν από εκεί, είχαν κάτι αντιλήψεις που είχε η γιαγιούλα μου πριν 60 χρόνια.:hehe:
Mid-tier πόλεις τύπου Γιάννενα, Άρτα, Ξάνθη είναι κατ' εμέ οι χειρότερες γιατί δεν έχουν τη ζωή μιας μεγάλης πόλης αλλά όχι και την εγγύτητα των κατοίκων ενός χωριού.
Πού να δεις το Αγρίνιο,θα αναθεωρήσεις. Πόλη με χωριάτες.:thanku:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γιατι μετα τις 11 δεν μπορεις να κυκλοφορησεις πουθενα??
Μετά τις 11 νωρίς είναι. Μετά τη 1 αρχίζουν τα καλά.:hehe:
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.
) πήγαιναν inspot και έπαιζαν μέχρι τις 7 για να ξεκινήσουν τα λεωφορεία και να πάνε σπίτι.
Το έχω κάνει. Δεν το μετάνιωσα να σου πω την αλήθεια:lol2: όταν ήμουν Γιάννενα έφτασα Nova στο CSGO κατ' αυτόν τον τρόπο.
Πού να δεις το Αγρίνιο,θα αναθεωρήσεις. Πόλη με χωριάτες.:thanku:
Τι εννοείς; ότι έχει όμορφους κατοίκους;

Μετά τις 11 νωρίς είναι. Μετά τη 1 αρχίζουν τα καλά.:hehe:
Εννοείται
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top