Φοιτητική εστία Ιωαννίνων

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Το έχω κάνει. Δεν το μετάνιωσα να σου πω την αλήθεια:lol2: όταν ήμουν Γιάννενα έφτασα Nova στο CSGO κατ' αυτόν τον τρόπο.
Είναι καλή φάση το Inspot. Το ερώτημα είναι τι κάνεις αφού βγεις, που το κρύο έχει φτάσει να σου διαπερνάει τα κόκαλα :hehe:
Τι εννοείς; ότι έχει όμορφους κατοίκους;
Υπέροχους κατοίκους. Γενικά έχω ακούσει πως εκεί έχουν λίγο οπισθοδρομικές απόψεις και τους έχω ακούσει και εγώ η ίδια να λένε σαχλαμάρες. Αλλά πρόσφατα μάλιστα άκουσα για τύπο Αγρινιώτη που σπουδάζει Ιωάννινα ο οποίος βαρούσε τη πρώην κοπέλα του και της έλεγε ότι θα τελειώσει πρώτος αυτός τη σχολή γιατί "είμαι άντρας και εγώ θα φέρνω εισόδημα στο σπίτι αύριο μεθαύριο,εσύ θα κάθεσαι σπίτι, οπότε δεν έχει νοήμα να πάρεις πτυχίο".Έκανε και άλλα πολλά που δε θέλω να εκφέρω δημόσια. Χωριατίλα και σκατοψυχιά connects.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.
Είναι καλή φάση το Inspot. Το ερώτημα είναι τι κάνεις αφού βγεις, που το κρύο έχει φτάσει να σου διαπερνάει τα κόκαλα :hehe:

Υπέροχους κατοίκους. Γενικά έχω ακούσει πως εκεί έχουν λίγο οπισθοδρομικές απόψεις και τους έχω ακούσει και εγώ η ίδια να λένε σαχλαμάρες. Αλλά πρόσφατα μάλιστα άκουσα για τύπο Αγρινιώτη που σπουδάζει Ιωάννινα ο οποίος βαρούσε τη πρώην κοπέλα του και της έλεγε ότι θα τελειώσει πρώτος αυτός τη σχολή γιατί "είμαι άντρας και εγώ θα φέρνω εισόδημα στο σπίτι αύριο μεθαύριο,εσύ θα κάθεσαι σπίτι, οπότε δεν έχει νοήμα να πάρεις πτυχίο".Έκανε και άλλα πολλά που δε θέλω να εκφέρω δημόσια. Χωριατίλα και σκατοψυχιά connects.
καλό παλικαράκι ο αγρινιώτης

Επικυρώνεις τη θεωρία μου ότι η mid-tier Ελλάδα είναι οτχ: ξεκινώντας από Γρεβενά και φτάνοντας μέχρι Λαμία (νταξ Λαμία όχι τόσο).

Μετά με τα νησιά κλπ όλα καλά.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
καλό παλικαράκι ο αγρινιώτης

Επικυρώνεις τη θεωρία μου ότι η mid-tier Ελλάδα είναι οτχ: ξεκινώντας από Γρεβενά και φτάνοντας μέχρι Λαμία (νταξ Λαμία όχι τόσο).

Μετά με τα νησιά κλπ όλα καλά.
Αν στη mid-tier Ελλάδα έχουν τέτοιες απόψεις,τότε ναι, είναι ο,τι χειρότερο.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Πριν κάνα εξάμηνο είχε πάει μια επιτροπή του πανεπιστημίου και όταν φεύγαμε μας ζητούσε να γράψουμε παράπονα. Τα ανέφερα όλα αυτά αλλά δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι - κοτόπουλο εξάλλου δεν ξαναπήρα ποτέ για να δω αν το ψήνουν πλέον :P

Γενικά αποφεύγω να τρώω κοτόπουλο αν δεν το έχω αγοράσει εγώ. Δεν εμπιστεύομαι κανέναν. Το κοτόπουλο μπορεί να σε στείλει αδιάβαστο και στο τέλος να αγκαλιάσεις τη λεκάνη από την εξάντληση. :)

Συν ότι προσφέρει και οργασμό εξάντλησης παρέα με ιδρώτα ποτάμι. Για να μην αναφέρω την γεωθερμική ενέργεια με νανοσωματίδια αίματος.
 

Foufi

Νεοφερμένος

Η Foufi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Όσοι μένετε /μείνατε στις εστίες του πανεπιστημίου ιωαννίνων ερώτηση :
Πως στο διαλο συνδέω τον υπολογιστή στο ενσύρματο δίκτυο?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top