Φοιτητικές παρατάξεις

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
ΝΔΦΚ μου βρωμαει εδω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Αν πιστεύεις ότι με την εκλεπτισμένη ειρωνεία και τα αυθαίρετα συμπεράσματα μπορείς να δικαιωθείς έγινε! :)

Δεν έχω ανάγκη να δικαιωθώ και δεν ειρωνεύομαι ποτέ.
Η ιστορία δείχνει και αυτό αρκεί.

Αν είναι τόσο καλές οι παρατάξεις μέσα στα πανεπιστήμια, γιατί στο εξωτερικό δεν υπάρχουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΠΟΥΔΑΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
χαχαχαχαχα εντάξει...χαχαχαχαχα
Ήταν τόσο προφανές ότι μιλούσαμε για μια εκ των 2 φοιτητικών παρατάξεων
Προπαγάνδα=-προπαγάνδα και μηδαμινή κριτική σκέψη...αλλά ναι τα πάρτυ με βοήθησαν πάρα πολύ ως φοιτητή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΠΟΥΔΑΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ! ;)
Ναι, η ΠΑΣΠ είναι από αυτές τις παρατάξεις που νοιάζονται για το καλό του πανεπιστημίου...
Α, ρε, κακομοίρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Μπορείς ελεύθερα να λες τη γνώμη σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Μπορείς ελεύθερα να λες τη γνώμη σου :)

Αλλο λεω γνωμη και αλλο προπαγανδιζω κομματα και θεσεις της εξουσιας...δεν στα ειπανε καλα μαλλον στο εκολλαπτηριο του ΠΑΣΟΚ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Αλλο λεω γνωμη και αλλο προπαγανδιζω κομματα και θεσεις της εξουσιας...δεν στα ειπανε καλα μαλλον στο εκολλαπτηριο του ΠΑΣΟΚ

Τους έχει (και καλά) κόψει το πασόκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αλλο λεω γνωμη και αλλο προπαγανδιζω κομματα και θεσεις της εξουσιας...δεν στα ειπανε καλα μαλλον στο εκολλαπτηριο του ΠΑΣΟΚ
οπα οπα οπα..περίμενε..ποιος σου είπε ότι η ΠΑΣΠ έχει κάποια σχέση με το Πασοκ??:eek::eek:
Σε παρακαλώ τώρα...όταν δεν ξέρουμε ας μην μιλάμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Μάθε πρώτα πως η ΠΑΣΠ της Θράκης είναι αυτόνομη και μετά μίλα! :) Κι αν θες να μάθεις δεν ψήφισα ΠΑΣΟΚ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΠΟΥΔΑΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ! ;)

Απο το avatar σου βλεπω οτι περιμενεις να φας καλα....

Προσεχε μην μας πεις μετα οτι μαζι τα φαγαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Αυτα τωρα που τα πουλατε? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
[...]Κι αν θες να μάθεις δεν ψήφισα ΠΑΣΟΚ...

Όταν τα λέτε αυτά οι ΠΑΣΠίτες και οι ΔΑΠίτες περιμένετε να τσουτσουριάσει η πέτσα μας; :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μάθε πρώτα πως η ΠΑΣΠ της Θράκης είναι αυτόνομη και μετά μίλα! :) Κι αν θες να μάθεις δεν ψήφισα ΠΑΣΟΚ...
χαχαχα ευχαριστώ για την επιβεβαίωση του μηνύματος περί προπαγάνδας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Δε θα εκφραστώ για κανέναν άλλον...Το μόνο που θέλω να πω είναι ότι δε λέω ψέματα... Βασικά ούτε με ξέρετε ούτε σας ξέρω γιατί να σας πω ψέματα; τι να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Αν είναι τόσο καλές οι παρατάξεις μέσα στα πανεπιστήμια, γιατί στο εξωτερικό δεν υπάρχουν;

Βασικά υπάρχουν,αλλά με διαφορετικές μορφές (όχι ότι λέει κάτι αυτό,anyway),fraternities,sororities,κλπ. :P

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΠΟΥΔΑΣΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ! ;)

Ήμουν σίγουρος!Είπε πριν για αυτοδυναμία άλλης παράταξης,οπότε αποκλείσαμε τη ΔΑΠ (έχω ένα φίλο στη ΔΑΠ Κομοτηνής και ξέρω τα ποσοστά τους),δεν το πήγε στο πιο πολιτικό άρα αποκλείουμε τα ΕΑΑΚ,άρα τι μας μένει?πασόκος!Και 'σεις λέγατε για ΜΑΣ και ΔΑΠ...τς,τς,τς,γατάκια,I won...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Ήμουν σίγουρος!Είπε πριν για αυτοδυναμία άλλης παράταξης,οπότε αποκλείσαμε τη ΔΑΠ (έχω ένα φίλο στη ΔΑΠ Κομοτηνής και ξέρω τα ποσοστά τους),δεν το πήγε στο πιο πολιτικό άρα αποκλείουμε τα ΕΑΑΚ,άρα τι μας μένει?πασόκος!Και 'σεις λέγατε για ΜΑΣ και ΔΑΠ...τς,τς,τς,γατάκια,I won...:P

Δεν το έγραψες για να δηλώσεις συμμετοχή!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Δεν το έγραψες για να δηλώσεις συμμετοχή!!:P:P

Όταν διάβαζα το θέμα και σκέφτηκα ότι θα είναι πασπίτης,είχε ήδη γράψει τι είναι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Mr Strange,

Με αυτό το πλευρό κοιμήσου. Εγώ ξέρω ότι η ΠΑΣΠ σε διάφορα τμήματα κλείνει φοιτητικές εστίες, κι ότι δε βοηθάει τους "καημένους" φοιτητές.
Επίσης, ξέρω ότι βρωμοΔΑΠιτο-ΠΑΣΠιτόσκυλα εκεί πάνω -στην Κομοτηνή- έχουν πάρει δωμάτια στις εστίες με παράνομα μέσα, και τα νοικιάζουν 50 ή 100 ευρώ σε όσους έχουν μεγάλη ανάγκη.
Μπορείς να πεις ότι λέω ψέματα;

Πολύ μας συγκίνησες με την ανακοίνωσή σου αυτή. :'(

Μr.Crowley,

Προφανώς και όταν έγραψα για το Μ.Α.Σ. δεν το εννοούσα.
Μια φιτιλιά ήθελα να δώσω, για να μας πει τι είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Γενικά στα θέματα αυτά καλό είναι να γράφουν άτομα που ξέρουν απο παρατάξεις είτε λόγω ότι είναι μέλη τους είτε λόγω ότι είναι φοιτητές στα πανεπιστήμια και έχουν ζήσει από πρώτο χέρι τις παρατάξεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top