Φοιτητικές παρατάξεις

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Ο Αστυνόμος Σαϊνης!!χαχαχα

Είσαι υπερβολική νομίζω!Είπαμε, είναι τσιμπούρια, αλλά αν τους κόψεις τον αέρα τελειώνει το θέμα.
Εμείς 3ο και 4ο έτος είχαμε κάνει δικό μας άκυρο ψηφοδέλτιο με μια τουαλέτα πάνω. Σε πληροφορώ, πήραμε παραπάνω από την ΠΑΣΠ!

χαχαχαχαχα καλο! ρε συ τον αερα μπορω να τους τον κοψω αλλα δεν θελω να μου παρεξηγηθουν γτ μεταξυ μας ....σσσσσ μην το πεις πουθενα....παιρνω και σημειωσεις ...τωρα πριν τις εκλογες θα παρω σημειωσεις και για του χρονου...γτ εχει ο καιρος γυρισματα....

και επειδη ειμαι γατωνι ειπα σε κατι αλλα παιδια να παμε πολλοι μαζι....γτ αμα ειμαστε πολλοι θα διστασουν ναμας ρωτησουν ευθεως τι θα ψηφισουμε! :yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:σωστος;:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Σιγά μη διστάσουν!!!!!Δεν έχουν τέτοια κολλήματα οι τύποι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Σιγά μη διστάσουν!!!!!Δεν έχουν τέτοια κολλήματα οι τύποι!!!
:'(:'(:'(:'(
τοτε μια εινια η λυση....:kill::kill::-*:-* χοχοχο

α ρεβεκκα τωρα που το θυμηθηκα...δεν μας ξεφορτωθηκατε ακομα....
θα μεινετε για παντα μαζι μας....:cry_x::cry_x::cry_x:

Ακόμα...Έχε υπομονή!!!!!χαχαχαχαχαχαχα

αντε βρε παιδι μου ...ας πει τπτ ο δικος σας προεδρος γτ αμα περιμενω απο τον δικο μου.....:whistle::whistle::whistle:

οχι οτι σας χαλαει η παρεα μας ....:group::group::group::beer::beer::pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Ακόμα...Έχε υπομονή!!!!!χαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

effie90

Νεοφερμένος

Η effie90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
και επειδη ειμαι γατωνι ειπα σε κατι αλλα παιδια να παμε πολλοι μαζι....γτ αμα ειμαστε πολλοι θα διστασουν ναμας ρωτησουν ευθεως τι θα ψηφισουμε! :yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:σωστος;:whistle::whistle:
ναι καλα, θα σας πιασουν στα μουλωχτα εναν εναν και θα σας πρηζουν μεχρι να πειτε. Περισυ που ειχα παει με κατι φιλους μεχρι κ sms εστειλαν μολις φυγαμε για να δουν τι ψηφησαμε!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Θα μου λειψειιιιιι...
Μα ο φοιτητικός συνδικαλισμός, αυτό ακριβώς είναι...Μια τουαλέτα...:)

:hmm::hmm::hmm:

Νομίζω πως συγχέετε τον όρο "φοιτητικός συνδικαλισμός" με το "κομματικός συνδικαλισμός"... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Δεν έχει σημασία η ταμπέλα. Εγώ μιλάω για τις φοιτητικές παρατάξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Αυτό είναι το θέμα.
Ότι ο "φοιτητικός συνδικαλισμός" έχει γίνει ταμπέλα και συνώνυμος με τις φοιτητικές παρατάξεις.

Έχει τεράστια διαφορά να πεις ότι εξαφανίζονται οι παρατάξεις από τη φοιτητική συνέλευση, από το να πεις ότι εξαφανίζεται η ίδια η φοιτητική συνέλευση. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Καταλαβαίνω απολύτως τι λες. Αλλά καλώς ή κακώς, ακόμα και οι συνελεύσεις είναι το θέατρο του παραλόγου ανάμεσα στις παρατάξεις. Άρα είναι αναμενόμενο να μην μπορούν να διαχωριστούν .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Καταλαβαίνω απολύτως τι λες. Αλλά καλώς ή κακώς, ακόμα και οι συνελεύσεις είναι το θέατρο του παραλόγου ανάμεσα στις παρατάξεις. Άρα είναι αναμενόμενο να μην μπορούν να διαχωριστούν .

Yup, κι εγώ το καταλαβαίνω αυτό, αν και δεν συμβαίνει παντού. Το θέμα είναι ότι αυτό θέλουν οι παρατάξεις. Αν εμείς δεν το θέλουμε δεν μπορούμε να θεωρούμε αυτονόητο ότι οι έννοιες ταυτίζονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Yup, κι εγώ το καταλαβαίνω αυτό, αν και δεν συμβαίνει παντού. Το θέμα είναι ότι αυτό θέλουν οι παρατάξεις. Αν εμείς δεν το θέλουμε δεν μπορούμε να θεωρούμε αυτονόητο ότι οι έννοιες ταυτίζονται...

Στο δικό μου το τμήμα, δυστυχώς, οι προσπάθειες απλών φοιτητών να εκφραστούν όχι απλά έπεσαν στο κενό αλλά μόνο ξύλο που δεν έφαγαν. Οι παρατάξεις, θέλουμε δεν θέλουμε, κυριαρχούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Στο δικό μου το τμήμα, δυστυχώς, οι προσπάθειες απλών φοιτητών να εκφραστούν όχι απλά έπεσαν στο κενό αλλά μόνο ξύλο που δεν έφαγαν. Οι παρατάξεις, θέλουμε δεν θέλουμε, κυριαρχούν.

και είναι κρίμα ρε γαμώτο..λες τα κάνανε που τα κάνανε οι προηγούμενοι σαν τα μούτρα τους..τουλάχιστον η νέα γενιά ας είναι ενωμένη μήπως και καλυτερέψουν τα πράγματα...
αλλά χειρότεροι είναι αυτοί. Μένουνε στο πανεπιστήμιο 10 χρόνια και κοιτάνε να μπούνε σε κανένα γραφείο των υπουργών να βολευτούν..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Αυτό είναι το πρώτο πράγμα που τους έλεγα...ότι σε λίγα χρόνια θα σας βλέπω με κουστούμια να φιλάτε κατουρημένες ποδιές.

Τους βλέπουμε ήδη. Με κουστουμάκι και ταγεράκι τα παιδάκια όλων των αποχρώσεων. Η δε αποθέωση ήταν οι πρόσφατες εκλογές όπου οι αγωνιστές μάζευαν ένσημα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Στο δικό μου το τμήμα, δυστυχώς, οι προσπάθειες απλών φοιτητών να εκφραστούν όχι απλά έπεσαν στο κενό αλλά μόνο ξύλο που δεν έφαγαν. Οι παρατάξεις, θέλουμε δεν θέλουμε, κυριαρχούν.

εγω ρεβεκα συμφωνω...μαζι σου ...δεν ειναι μονο το τμημα σου που συμβαινει αυτο...ας ειμαστε ρεαλιστες....ναι η γενικη συνελευση συμβολιζει την φωνη των φοιτητων αλλα αμα παει ενας ξεκαρφωτος να μιλησει(εννοω εκτος παραταξης)...θα φαει ντοματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Στο δικό μου το τμήμα, δυστυχώς, οι προσπάθειες απλών φοιτητών να εκφραστούν όχι απλά έπεσαν στο κενό αλλά μόνο ξύλο που δεν έφαγαν. Οι παρατάξεις, θέλουμε δεν θέλουμε, κυριαρχούν.

Ισχύει, αλλά από τη στιγμή δε θέλουμε, το βρίσκω τρομερά ηττοπαθές να τους παραχωρούμε γη και ύδωρ της γενικής συνέλευσης.
Ναι, δεν είναι εύκολο. Και σίγουρα πολλές προσπάθειες μεμονωμένων ατόμων έχουν αποτύχει.

Οπότε; Τι; Αφήνουμε την κατάσταση έτσι και περιμένουμε την καλή Διαμαντοπούλου να διαλύσει τους φοιτητικούς συλλόγους; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Ισχύει, αλλά από τη στιγμή δε θέλουμε, το βρίσκω τρομερά ηττοπαθές να τους παραχωρούμε γη και ύδωρ της γενικής συνέλευσης.
Ναι, δεν είναι εύκολο. Και σίγουρα πολλές προσπάθειες μεμονωμένων ατόμων έχουν αποτύχει.

Οπότε; Τι; Θα αφήσουμε την κατάσταση έτσι και θα περιμένουμε την καλή Διαμαντοπούλου να διαλύσει τους φοιτητικούς συλλόγους; :hmm:

Δεν νομίζω ακριβώς ότι τους παραχωρούμε τα πάντα, γιατί ειδικά στις συνελεύσεις που πρόκειται να παρθούν σημαντικές αποφάσεις υπάρχει συσπείρωση των απλών φοιτητών. Το θέμα είναι όλη την υπόλοιπη χρονιά, που λέει ο λόγος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Ισχύει, αλλά από τη στιγμή δε θέλουμε, το βρίσκω τρομερά ηττοπαθές να τους παραχωρούμε γη και ύδωρ της γενικής συνέλευσης.
Ναι, δεν είναι εύκολο. Και σίγουρα πολλές προσπάθειες μεμονωμένων ατόμων έχουν αποτύχει.

Οπότε; Τι; Αφήνουμε την κατάσταση έτσι και περιμένουμε την καλή Διαμαντοπούλου να διαλύσει τους φοιτητικούς συλλόγους; :hmm:

ρε συ γκαρκ,δεν μας λες καμια ιδεα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Άντε να δούμε τί θα ψηφίσωμε και φέτο...
Γιατι πέρσι πετύχαμε διάνα.:rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Άντε να δούμε τί θα ψηφίσωμε και φέτο...
Γιατι πέρσι πετύχαμε διάνα.:rofl::rofl:

χαχαχαχα εγω φετος θα κανω δυναμικες κινησεις!!!!!!!!!!!!!
τερμα το ταπεινο χαμομηλακι(οκ πλακα κανω)
αυτη την φορα οταν θα ερθει πκσιτης θα του πω ευθεως: κοιτα εχω αποφασισει αλλα δεν θελω να πω τι θα ψηφισω οκ;;; ε μα πια! νισαφι! δεν θα αγχωθω για δαυτους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
χαχαχαχα εγω φετος θα κανω δυναμικες κινησεις!!!!!!!!!!!!!
τερμα το ταπεινο χαμομηλακι(οκ πλακα κανω)
αυτη την φορα οταν θα ερθει πκσιτης θα του πω ευθεως: κοιτα εχω αποφασισει αλλα δεν θελω να πω τι θα ψηφισω οκ;;; ε μα πια! νισαφι! δεν θα αγχωθω για δαυτους!

θα στα πρηξουν μετα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top