Φοιτητικές παρατάξεις

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Εμάς εν τω μεταξύ μας περίμεναν απ' έξω από το πανεπιστήμιο
σ' όσους σπουδάζουν Θεσσαλονίκη ή ξέρουν από δρόμους: μας περίμεναν στο φανάρι της Καμάρας, το πιο κοντινό στα πανεπιστήμια :P
γελοίο :P
μας βλέπουν μετά με τον οδηγό σπουδών που κάναμε βόλτα μες στο πανεπιστήμιο και μας ρωτάνε πάλι αν είμαστε για εγγραφή
ΑΦΟΥ ΚΡΑΤΑΜΕ ΟΔΗΓΟ ΣΠΟΥΔΩΝ, ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εμένα, ακόμα και τώρα με πλησιάζουν!!!!!Δηλαδή έλεος!!Και είναι οι ίδιοι και οι ίδιοι!!!!Σειρές μου που είναι ακόμα στο προπτυχιακό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
...θα τελειώσεις το διδακτορικό, θα έρχεσαι στην σχολή να χαιρετήσεις καμιά καθηγήτρια και ακόμη θα σε ρωτάνε αν είσαι για εγγραφή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
αρχισαν τα τηλεφωνα..........ψηφοθηρια και ξερο ψωμι!!!!!!!!!!!!!!!
αρχιζουν να σπανε τα νευρα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
αρχισαν τα τηλεφωνα..........ψηφοθηρια και ξερο ψωμι!!!!!!!!!!!!!!!
αρχιζουν να σπανε τα νευρα μου

μας πρήζουν τα ούμπαλα:D και εμένα ξαφνικά άτομα που έχω δει δύο φορές το πολύ, τώρα με θυμήθηκαν!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Η μόνη δικαιολογία κάποιου να πιστεύει ότι κάνουν καλό οι παρατάξεις είναι να είναι στο πρώτο έτος και να μην εχει μιλησει με φοιτητη πριν να μπει στο πανεπιστημιο
οκ, στο εφτιαξα.

Πραγματικα ποναει το κεφαλι μου καθε φορα που καποιος γραμμενος σε παραταξη (ή οι ακομα πιο αστειοι πρωτοετεις που δεν εχουν γραφτει ακομη αλλα τους θεωρουν καλα παιδια) προσπαθει να μας αποδειξει οτι οι παραταξεις ειναι καλες. Ευτυχως εχουν προηγηθει 1-2 εκτενη posts που απαντουν εναν-εναν σε ολους τους ισχυρισμους (ε οχι να τα πω και επιχειρηματα) υπερ των παραταξεων.

Τωρα που πλησιαζουν οι εκλογες μας τα εχουν κανει νταουλια! Καθε πρωι μια συλλογη απο 5-6 εντυπα μας περιμενει στα εδρανα, με κουβεντουλα απο τον ΜΑΣιτη, αντιλογο απο τους ΔΑΠιτες και τελικαοταν μπει ο καθηγητης μια ακομα ανακοινωση απο το ΜΑΣ. Σημερα η ΔΑΠ ειχε τυπωσει σε χοντρο χαρτι κατι "πτυχιακια", τα ειχε δεσει και με μπλε σπαγγο και μας τα μοιραζε. Δεν ξερω τι πρωτοπορο και δημοκρατικο εγραφε μεσα γιατι οτι μου δινανε το εβαζα επιδεικτικα στηστιβα με τα προηγουμενα που ειχα διπλα μου. Η δε τραγικη εικονα ειναι οταν οι πρωτοετεις, που ειμαστε μαζι, συμμετεχουν στο μοιρασμα/κουβεντουλα και οταν μπει ο καθηγητης βγαινουν να συνεχισουν τις "δουλειες" τους. Και θα μου πειτε ρε οτι σε αυτον το φοιτητηεχει κανει καλο η παραταξη...

Το αλλο το κακο που με βρηκε... Οι ΔΑΠιτες εχουν παρει πια χαμπαρι οτι η σχεση μας δεν οδηγει πουθενα και με αφηνουν ησυχο πλεον. Ο ΜΑΣιτης ομως πηρε αερα οταν το καταλαβε αυτο. Σου λεει, πιο ευκολα κοκκινιζει το λευκο παρα το πρασινο. Με πλησιασε λοιπον, μου ειπε οτι "με κοβει" οτι θα απεχω αλλα "η αποχη ειναι συνενοχη" και για αυτο να ψηφισω ΠΚΣ. Δηλαδη και αυτοι αντι να προσπαθουν να ξυπνησουν κανενα ζωαδι που θα ριξει τον οβολο του στη ΔΑΠ ερχονται και ζαλιζουν εμας που στο κατω-κατω δε θα ψηφισουμε τα σφηνακια. Ηθελα να του πω οτι καθε φοιτητικη παραταξη την αντιστιχιζω με ενα πολιτικο κομμα (φυσικα!) και απο τη στιγμη που δε συμφωνω με την ατζεντα του ΚΚΕ δεν θα ψηφισω ΠΚΣ. Τεσπα, δεν του απαντησα μπροστα στον κοσμο για να μη χαιρονται οι ΔΑΠιτες.


ΥΓ. Μικρο γεγονος που με χαροποιησε. Αναλυει ο καθηγητης οτι το '80 ο Παπανδρεου ενθαρρυνε τη δημιουργια σωματειων/συλλογων κτλ και καλα για να ειναι ενεργοι οι πολιτες, αλλα με απωτερο σκοπο να χρωματιστουν κομματικα αυτες οι ομαδες. Ετσι "αποικιοποιηθηκε" κομματικα η κοινωνια και εμφανιστηκε η διαπλοκη. Ρωταω "και οι φοιτητικες παραταξεις εντασσονται σε αυτο το σχημα?" και ενωπιον κομματοσκυλων μου απανταει "Ναι" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
όλα αυτά τα ωραία που λέτε, αποτελούν για μένα ένα αμφιλεγόμενο παρελθόν...:P
η ζωή είναι πιο ωραία...από την μιζέρια του ενδοπανεπιστημιακού κλίματος με τις "φοιτητικές" παρατάξεις

ας αφήσουμε τις ψήφους και ας χαρούμε την άνοιξη με καμία φοιτητριούλα...;) :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Δεν ξερω ποτε ειναι οι εκλογες,αληθεια ποτε ειναι?:P

Παντως χαιρομαι που ειμαι μακρυα και δεν παταω στο τει τις τελευταιες μερες για να κανω μαθημα μετα μουσικης.Σοβαρολογω οτι σε καθε προεκλογικη περιοδο κανουμε μαθημα και ακουγονται επανατατικα τραγουδια απο τον κατω οροφο οπου συγκεντωνονται οι παραταξεις.

Μια φορα εχω ψηφισει στη ζωη μου,στο πρωτο ετος,οταν τους εκμεταλευομουν για να μου κανουν τα χαρτια και τις αιτησεις,τοτε που δεν ηξερα που να απευθυνθω και μετα αισθανθηκα την υποχρεωση οτι πρεπει να ψηφισω.Εκτοτε,δεν τους λεω ουτε καλημερα.

Φοιτητικες παραταξεις και @@.Σπουδαζω μαρκετινγκ στο Τει αθηνας ειναι τουλαχιστον υποκριτικο εκ μερους της ΠΚΣ να υποστηριζει το δικιο του λαου ενω οι ιδιοι σε λιγα χρονια θα εργαζονται και θα λειτουργουν ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ των επιχειρησεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
...oι ΠΚΣίτες σε λίγα χρόνια θα δουλεύουν ως πτυχιούχοι (εδώ σηκώνει κουβέντα, αν θα έχουν πτυχίο) για το δίκιο του λαού του Περισσού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Αυτό είναι το πρώτο πράγμα που τους έλεγα...ότι σε λίγα χρόνια θα σας βλέπω με κουστούμια να φιλάτε κατουρημένες ποδιές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
και επειδή τα πράγματα πλέον αλλάζουν ριζικά, με αποτέλεσμα κάθε πέρυσι να είναι ένα παρελθόν χωρίς επανάληψη, τα τσιράκια των κομματικών νεολαίων (κομματικοί φοιτητοπατέρες) ...θα μείνουν και χωρίς κομματική μηνιαία επιδότηση :D συν το γεγονός ότι είναι ακατάλληλοι προς πάσαν εργασίαν

με τις αλλαγές που επιβάλλει το πλαίσιο του ΔΝΤ, σε λίγα χρόνια οι κομματικές παρατάξεις στα ΑΕΙ-ΤΕΙ θα είναι παρελθόν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
με τις αλλαγές που επιβάλλει το πλαίσιο του ΔΝΤ, σε λίγα χρόνια οι κομματικές παρατάξεις στα ΑΕΙ-ΤΕΙ θα είναι παρελθόν

Μπαααα...

Με τις αλλαγές που επιβάλλει το ΔΝΤ σε λίγα χρόνια θα ανήκει στο παρελθόν ο φοιτητικός συνδικαλισμός γενικότερα.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Άσχετο...


Όταν πρωτομπήκα στο ΙΕΚ Μαγειρικής, με έπιασαν στην άκρη κάτι παράξενοι τύποι με μούσια,
και μου μίλησαν για κάτι εξωπραγματικά πράγματα όπως η μείωση των κατώτατων μισθών, η κατάργηση εργατικών κεκτημένων όπως τα ένσημα των βαρέων κ ανθυγιεινών, τις καιροσκοπικές επενδύσεις των αποθεματικών των ταμείων
που θα οδηγήσουν τα ταμεία στον μαρασμό και τον εσωτερικό δανεισμό που θα οδηγήσει σε υποτίμηση του νομίσματος, και άλλα τέτοια ά σ χ ε τ α με την π ρ α γ μ α τ ι κ ο τ η τ α ...


...ή μηπως όχι;


Κάπως έτσι πείστηκα και για ένα φεγγάρι, ήμουν ΕΣΟΦίτης :P
βέβαια η καρριέρα μου ως κομματόσκυλο έληξε άδοξα :(
Εμφανίστηκε μια μέρα ένας ομιλητής μιας εξωκοινοβουλευτικής παράταξης, μας είπε δυο αηδίες,
και όταν του έκανα μια ερώτηση, μου πούλησε και πνεύμα. Το μόνο που μπορούσα να κάνω, ήταν
να του συστήσω να κατεβάσει την μύτη, μην κόψει κάνα καλώδιο της ΔΕΗ. :P Αυτό ήταν...
Διαγραφή την άλλη μέρα :(


Στεναχωρέθηκα ...τι να κάνω όμως. Έβαλα το κεφάλι κάτω, έμαθα να φτιάχνω ομελέττες και μαρουλοσαλάτες, και πήρα
με διάκριση το Πτυχίο. :)


Τι θέλω να πω;
Μη νομίζετε πως οι παρατρεχάμενοι των κομμάτων την έχουν άσχημα :P
Είναι οχυρωμένοι πίσω από συνασπισμένη βλακεία :P
και ως κλειστή ομάδα, έχουν στατιστικά περισσότερες πιθανότητες
να τα βγάλουν πέρα αργότερα στην ζωή τους :P o ένας θα αρπάζει ό,τι μπορεί από τον άλλο... :P
Ενώ αντίθετα οι μεμονωμένοι, αυτοί που μοχθούν για να ανέβουν λίγο ψηλότερα, την έχουν -συνολικά- χειρότερα. :P



Δεν εννοώ βέβαια πως η απάντηση στο πρόβλημα της ζωής μας είναι το να μπούμε σε ένα κόμμα.
Λέω πως η απάντηση βρίσκεται στο να μην α π ο μ ω ν ο ν ο μ α σ τ ε :confused:
Είναι πιο εύκολο για τις νεολαίες να μιλάνε εκ μέρους όλων των φοιτητών. Γιατί οι πολλοί φοιτητές δεν τους πιάνουν
να τους πετάξουν έξω από τις σχολές (μαζί με τα αντιαισθητικά τραπέζια βέβαια :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
τους εκμεταλευομουν ..............μετα αισθανθηκα την υποχρεωση οτι πρεπει να ψηφισω.
ααα, μιλαμε τους εκμεταλλευτηκες χοντρα ρε.... Αυτοι οι καημενοι ηθελαν να σε μυησουν στην ιδεολογια της παραταξης και συ τους εδωσες ΑΠΛΑ την ψηφο σου σε ανταλλαγμα υπηρεσιες που σου προσφερει η γραμματεια του τμηματος και πληροφοριες που βρισκεις στο internet


Φοιτητικες παραταξεις και @@.Σπουδαζω μαρκετινγκ στο Τει αθηνας ειναι τουλαχιστον υποκριτικο εκ μερους της ΠΚΣ να υποστηριζει το δικιο του λαου ενω οι ιδιοι σε λιγα χρονια θα εργαζονται και θα λειτουργουν ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ των επιχειρησεων.
Και ο εργατης για το καλο της επιχειρησης εργαζεται, οχι για την καταστροφη της, και ο συνδικαλιστης επισης. Τι πρεπει να σπουδαζουν δηλαδη οι αριστεροι? Χημικοι για τις μολοτωφ και δικηγοροι για το μετα? Ειναι τουλαχιστον αστοχο να πει κανεις οτι καποιες επιστημες "χωρανε" σοσιαλισμο και αλλες οχι. Με την ιδια λογικη καποιος που σπουδαζει για να γινει αξιωματικος του στρατου δε μπορει να ειναι φιλειρηνιστης?

Με τις αλλαγές που επιβάλλει το ΔΝΤ σε λίγα χρόνια θα ανήκει στο παρελθόν ο φοιτητικός συνδικαλισμός γενικότερα.:whistle:
Θα μου λειψειιιιιι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
:hmm:Σε αυτό, μόνο μια λύση υπάρχει:
:P

χαχαχα καλο ! γελασα με την καρδια μου....:lol::lol::lol:ρε συ αμα πηδηχτω απο τον 5 οροφο μετα θα με μαζευουν με το κουταλακι...
μια φιλη μου μου προτεινε να πω σε ολους οτι θα τους ψηφισω για να με αφησουν ησυχη! αλλα εγω λεω καλυτερα να μην το κανω γτ μετα αμα με παρουν χαμπαρι θα με κυνηγανε ολοι.....κοκκινοι .....πρασινοι..... μπλε.....και αντε να τρεχω με τις τακουνες....:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Ποιος θα σε πάρει χαμπάρι καλέ;;;;Σιγά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Ποιος θα σε πάρει χαμπάρι καλέ;;;;Σιγά!!!

αμα πω στους πκσιτες οτι θα τους ψηφησω ολη την χρονια θα με κυνηγανε ....να τρεξω στις πορειες με συνθηματα <<να ενα μηνυμα που ολους μας ενωνει....εξω η ελλαδα απο την ευρωζωνη>>:eek::eek::eek:

θα αρχησουν να μου λενε να μπω ψηφοδελτιο....να αγορασω εφημεριδα της ΚΝΕ και να παω σε εκδηλωσεις της ΚΝΕ...αστα!
οι ΔΑΠιτες θα μου κανουν το βαρυ πεπονι και αντε να βρω σημειωσεις μετα...για τους ΠΑΣΠιτες δεν με πολυ νοιαζει...δεν μου δινουν και τπτ...
αμα πω σε καποιους απο αυτους να τους ψηφισω θα θελησουν να με πανε μεχρι την πορτα ...για να δηλωσουν στους αλλους οτι ειμαι με αυτους....και μετα οι αλλοι θα σε κοιτανε με μισο ματι....ουφ!
αυτη τη φορα πρεπει να ειμαι πιο προσεκτικη! μεταμφιεση ειναι η λυση....καπελο....ασυνηθιστο ντυσιμο και γυαλια...λες να δωσω στοχο;:/::/:
Είναι πιο εύκολο για τις νεολαίες να μιλάνε εκ μέρους όλων των φοιτητών. Γιατί οι πολλοί φοιτητές δεν τους πιάνουν
να τους πετάξουν έξω από τις σχολές (μαζί με τα αντιαισθητικά τραπέζια βέβαια :P)

στα υπολοιπα συμφωνω....εδω απλα να συμπληρωσω οπως σωστα ειπες οτι δεν ειναι μονο τα τραπεζακια...!ειναι και οι ρημαδες οι αφησες και τα συνθηματα που χαλανε τις σχολες ....και τις κανουν να μοιαζουν με ερειπια..δεν ξερεις πως μου την σπαει...τις προαλλες ειδα εναν να βαφει τον τειχο μας κοκκινο και να γραφει....δεν θελουμε πτυχια...θελουμε παραλια!?!?!?!?εμεις κοιτουσαμε και αυτος λεει: τι κοιτατε ρε;;;;;;;; ειμαι κατα της βιας αλλα τον κοκκινο κουβα ηθελα να του το φερω καπελο...να ειναι και ασορτι με τον τειχο....αλλα φοβομουν μετα μην με βρει καμια παρεα και μετα με βρουν εμενα κοκκινη...και οχι απο την μπογια!
δεν μπορουν να βαλουν μια αφισα;;; πρπει να βαλουν 50 αφησες κατα μηκος καθε τειχου...η μια κατω απτην αλλη;;; γκαβουλιακες ειμαστε;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
αμα πω στους πκσιτες οτι θα τους ψηφησω ολη την χρονια θα με κυνηγανε ....να τρεξω στις πορειες με συνθηματα <<να ενα μηνυμα που ολους μας ενωνει....εξω η ελλαδα απο την ευρωζωνη>>:eek::eek::eek:

θα αρχησουν να μου λενε να μπω ψηφοδελτιο....να αγορασω εφημεριδα της ΚΝΕ και να παω σε εκδηλωσεις της ΚΝΕ...αστα!
οι ΔΑΠιτες θα μου κανουν το βαρυ πεπονι και αντε να βρω σημειωσεις μετα...για τους ΠΑΣΠιτες δεν με πολυ νοιαζει...δεν μου δινουν και τπτ...
αμα πω σε καποιους απο αυτους να τους ψηφισω θα θελησουν να με πανε μεχρι την πορτα ...για να δηλωσουν στους αλλους οτι ειμαι με αυτους....και μετα οι αλλοι θα σε κοιτανε με μισο ματι....ουφ!
αυτη τη φορα πρεπει να ειμαι πιο προσεκτικη! μεταμφιεση ειναι η λυση....καπελο....ασυνηθιστο ντυσιμο και γυαλια...λες να δωσω στοχο;:/::/:

Ο Αστυνόμος Σαϊνης!!χαχαχα

Είσαι υπερβολική νομίζω!Είπαμε, είναι τσιμπούρια, αλλά αν τους κόψεις τον αέρα τελειώνει το θέμα.
Εμείς 3ο και 4ο έτος είχαμε κάνει δικό μας άκυρο ψηφοδέλτιο με μια τουαλέτα πάνω. Σε πληροφορώ, πήραμε παραπάνω από την ΠΑΣΠ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
δίνεις το καλό παράδειγμα κυρία Βέκκα...ως αυριανό μέλος ΔΕΠ για τον φοιτητικό συνδικαλισμό :D :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μα ο φοιτητικός συνδικαλισμός, αυτό ακριβώς είναι...Μια τουαλέτα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top