Φοιτητικές παρατάξεις

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
τι σχεση εχει η δολοφονια των μεταναστων, των παιδιων, η καταστολη στις πορειες, η παραβιαση ασυλου, οι συλληψεις φοιτητων που πηγαινουν σε πορειες (προληπτικα) με την πολιτικη δραση στα πανεπιστημια, με την, κατα την αποψη μου ψευδη, υποθεση οτι τα πανεπιστημια ειναι ορμητηρια τρομοκρατων (ενω στατιστικα τα οποιαδηποτε εγκληματα ειναι πολυ λιγοτερα συγκρητικα με τα μερη χωρις ασυλο).τι ρολο να βαρανε οι ομαδες Δια, που καθονται και αραζουν... στα Εβερεστ;
οπως ειπα πριν, θεωρω οτι η δολοφονια γρηγοροπουλου ηταν μια αφορμη, αιτηματα υπηρχαν, οχι μονο απο τη πλευρα των φοιτητων, αλλα και απο τους μαθητες και τους εργαζομενους.

Εξαρτάται το τι εννοείς ως τρομοκρατία... Όταν κάποιος δημιουργεί φθορά δημόσιας και ιδιωτικής περιουσίας (καθαρά τρομοκρατική ενέργεια) στο κέντρο της Αθήνας και πηγαίνει στο πολυτεχνείο για να μην το συλλάβουν πρακτικά τα πανεπιστήμια γίνονται ορμητήρια τρομοκρατών. Δεν με ενδιαφέρει στατιστικά τι γίνεται με ενδιαφέρει όταν κάποιος πετάει μολότοφ, καίει αυτοκίνητα τράπεζες γιατί ετσι νομίζει ότι πάει κόντρα στο σύστημα να έχει δικαίωμα η αστυνομία να μπαίνει μέσα στο πανεπιστήμιο και να τον συλλάμβάνει.

Το άσυλο έχει ήδη καταπατηθεί από αυτούς τους ψευτοεπαναστάτες, ελεύθερη διακίνηση ιδεών δεν γίνεται ελπίζω η πολιτεία και η αστυνομία πάρουν την μεγάλη απόφαση και να "καθαρίσουν" τα πανεπιστήμια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
πιστευω πως πρεπει να καταργηθει επιτελους αυτη η βλακεια με το ασυλο....ποιο ασυλο και βλακειες ρε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Δεν πρέπει να καταργηθεί το πανεπιστημιακό άσυλο!!!!!!!!!!!!!
Το πρόβλημα δεν είναι το άσυλο, το πρόβλημα είναι τρόπος που εφαρμόζεται.Το να πετάς μολότοφ στο πανεπιστήμιο φυσικά είναι κακούργημα, αυτό όμως δεν σημαίνει ότι πρέπει να καταργηθεί το άσυλο.Ας εφαρμοστεί επιτέλους ο νόμος και η αστυνομία να κάνει τη δουλεία της.Το πανεπιστημιακό άσυλο είναι ένας θεσμός που λειτουργεί εδώ και πολλά χρόνια και είναι ένδειξη της δημοκρατίας μας.Με την κατάργηση του πανεπιστημιακού ασύλου θα ηττηθεί η δημοκρατία για άλλη μια φορά στην Ελλάδα.Αυτή είναι η χώρα που γέννησε τη δημοκρατία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Πρέπει να υφίσταται άσυλο ΙΔΕΩΝ.
Το άσυλο όπως είναι τώρα είναι όλα τα άλλα εκτός από αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
με την πολιτικη δραση στα πανεπιστημια
Η πολιτικη δραση συμβαινει στα πανεπιστημια by the way. Κυριος σκοπος του πανεπιστημιου ειναι να σε κανει επιστημονα. Ισως σε αλλες εποχες, οταν εξω απο το πανεπιστημιο θα σε συλλαμβαναν για τις πολιτικες σου αποψεις τοτε ηταν σημαντικο να αναπτυσσεται πολιτικη δραση ΜΕΣΑ στο πανεπιστημιο. Δυστυχως, για να εχουν κατι να κανουν και να νιωθουν οτι υπαρχουν, πολλοι ανθρωποι της ηλικιας μας πιστευουν οτι ακομα ειμαστε σε εκεινες τις εποχες και οτι αυτοι ειναι πανω στην πυλη του Πολυτεχνειου. Ας σοβαρευτουμε! Μπορω να βγω στο ischool η σε 100 blogs, η σε εναν διαδικτυακο ραδιοφωνικο σταθμο ή τελος στο δρομο και να πω το μακρυ μου και το κοντο μου. Δε χρειαζομαι τους μαυροκοκκινους για να υπερασπιστουν την ελευθερια μου.


Οσο για κατι που γραφτηκε νωριτερα, οτι αυτοι που ειναι στις κομματικες νεολαιες κατα τα αλλα ειναι σαν και εμας, διαφωνω. Τουλαχιστον ΕΛΠΙΖΩ να μην ειμαι στην καθημερινη μου ζωη σαν τα μελη κοματων που ξερω προσωπικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
ασυλο ΙΔΕΩΝ και οχι τρομοκρατων
αλλα καθε φορα που πετανε μολοτοφ και τρεχουν εκει μεσα,απευθειας ο εισαγγελεας βγαζει εντολη για εισοδο της αστυνομιας
και μετα βγαινουν ολοι οι επαναστατες του Πολυτεχνειου και λενε για "θανατο της Δημοκρατιας,το συστημα,η φιμωση των ιδεων" μπλα μπλα μπλα...σκατα στα μουτρρα τους...σορρυ κιολας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
ασυλο ΙΔΕΩΝ και οχι τρομοκρατων
αλλα καθε φορα που πετανε μολοτοφ και τρεχουν εκει μεσα,απευθειας ο εισαγγελεας βγαζει εντολη για εισοδο της αστυνομιας
και μετα βγαινουν ολοι οι επαναστατες του Πολυτεχνειου και λενε για "θανατο της Δημοκρατιας,το συστημα,η φιμωση των ιδεων" μπλα μπλα μπλα...σκατα στα μουτρρα τους...σορρυ κιολας

Μαζί σου με χίλια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Η πολιτικη δραση συμβαινει στα πανεπιστημια by the way. Κυριος σκοπος του πανεπιστημιου ειναι να σε κανει επιστημονα. Ισως σε αλλες εποχες, οταν εξω απο το πανεπιστημιο θα σε συλλαμβαναν για τις πολιτικες σου αποψεις τοτε ηταν σημαντικο να αναπτυσσεται πολιτικη δραση ΜΕΣΑ στο πανεπιστημιο. Δυστυχως, για να εχουν κατι να κανουν και να νιωθουν οτι υπαρχουν, πολλοι ανθρωποι της ηλικιας μας πιστευουν οτι ακομα ειμαστε σε εκεινες τις εποχες και οτι αυτοι ειναι πανω στην πυλη του Πολυτεχνειου. Ας σοβαρευτουμε! Μπορω να βγω στο ischool η σε 100 blogs, η σε εναν διαδικτυακο ραδιοφωνικο σταθμο ή τελος στο δρομο και να πω το μακρυ μου και το κοντο μου. Δε χρειαζομαι τους μαυροκοκκινους για να υπερασπιστουν την ελευθερια μου.


Οσο για κατι που γραφτηκε νωριτερα, οτι αυτοι που ειναι στις κομματικες νεολαιες κατα τα αλλα ειναι σαν και εμας, διαφωνω. Τουλαχιστον ΕΛΠΙΖΩ να μην ειμαι στην καθημερινη μου ζωη σαν τα μελη κοματων που ξερω προσωπικα.

Για ποιο Πανεπιστήμιο; Το παραμάγαζο των κομμάτων; Το φυτώριο κομματικών πατέρων; Δεν έχουμε και τόσο δημοκρατία για να πιπιλάμε την λέξη άσυλο. Το παράδοξο είναι ότι μιλάνε και θίγονται για το άσυλο αυτοί που εφαρμόζουν κομματικό φασισμό σε κάθε λειτουργία της πολιτείας (π.χ. ανομία, εκλογολαγνεία, συνδικαλησμό,...κτλ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Αλήθεια, οι φοιτητικές παρατάξεις δίνουν φυλλάδια και λοιπές ΣΟΣ σημειώσεις "τζάμπα και βερεσέ"?????
Ή απαιτείται και κάποιο... "αντίτιμο"?????:hmm:

Υ.Γ Με μία πρώτη επίσκεψη στη σχολή μου, είδα πως "παίζει" πολύ η Α.Χ.Μ.ΜΕΤ (Αριστερός χώρος Μεταλλειολόγων Μεταλλουργών) και η οποία αν κατάλαβα καλά, αγωνίζεται και για τα δικαιώματα της σχολής. Δεν σκοπεύω να ενταχθώ πουθενά και γενικά πιστεύω πως οι παρατάξεις περισσότερο κακό κάνουν στις σχολές παρά καλό, αλλά με ποιον τρόπο μπορεί κανείς να αγωνιστεί για τα επαγγελματικά δικαιώματα περα από παρατάξεις?? Δεν ξέρω αν γίνεται κάτι τέτοιο και σε άλλες σχολές... Τι λέτε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios3

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Για ποιο Πανεπιστήμιο; Το παραμάγαζο των κομμάτων; Το φυτώριο κομματικών πατέρων; Δεν έχουμε και τόσο δημοκρατία για να πιπιλάμε την λέξη άσυλο. Το παράδοξο είναι ότι μιλάνε και θίγονται για το άσυλο αυτοί που εφαρμόζουν κομματικό φασισμό σε κάθε λειτουργία της πολιτείας (π.χ. ανομία, εκλογολαγνεία, συνδικαλησμό,...κτλ).
Σαφώς μιλάμε για μία ΥΠΕΡΚΟΜΜΑΤΙΚΗ, φασιστική και καθόλα δημοκρατική ολιγαρχία η οποία κυριαρχεί μέσα σε πολλά πανεπιστήμια.

Αλήθεια, οι φοιτητικές παρατάξεις δίνουν φυλλάδια και λοιπές ΣΟΣ σημειώσεις "τζάμπα και βερεσέ"?????
Ή απαιτείται και κάποιο... "αντίτιμο"?????:hmm:

Υ.Γ Με μία πρώτη επίσκεψη στη σχολή μου, είδα πως "παίζει" πολύ η Α.Χ.Μ.ΜΕΤ (Αριστερός χώρος Μεταλλειολόγων Μεταλλουργών) και η οποία αν κατάλαβα καλά, αγωνίζεται και για τα δικαιώματα της σχολής. Δεν σκοπεύω να ενταχθώ πουθενά και γενικά πιστεύω πως οι παρατάξεις περισσότερο κακό κάνουν στις σχολές παρά καλό, αλλά με ποιον τρόπο μπορεί κανείς να αγωνιστεί για τα επαγγελματικά δικαιώματα περα από παρατάξεις?? Δεν ξέρω αν γίνεται κάτι τέτοιο και σε άλλες σχολές... Τι λέτε??


Για τα "δικαιώματα" όλες αγωνίζονται και παραδόξως έχουν τα ίδια αιτήματα διατυπωμένα με διαφορετικό τρόπο και σε διαφορετικό χρόνο, δηλαδή υπάρχει ένας "αγώνας δρόμου" για το ποίος θα τα ανακοινώσει πρώτος, αλλά και την κατάλληλη στιγμή πριν τις φοιτητικές εκλογές. Σίγουρα οι αγώνες κάθε παράταξης δεν αποσκοπούν τόσο στο «καλό» των φοιτητών, όσο στην προσωπική (αν μιλάμε για ηγετικά στελέχη) και κομματική «διαφήμιση» (μέσα στην οποία υπάγονται κάθε είδους βοήθεια –σημειώσεις ή εγγραφή-).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Πραγματικά, τόσα χρόνια που είμαι μέσα στο πανεπιστήμιο, και από διαφορετικές θέσεις, δεν έχω δει τις παρατάξεις να κάνουν πραγματικό καλό.Το καλό που ίσως κάνουν, είναι τελείως παροδικό και αποσκοπεί πάντα στο να βγουν αυτοί κερδισμένοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
ασυλο ΙΔΕΩΝ και οχι τρομοκρατων
αλλα καθε φορα που πετανε μολοτοφ και τρεχουν εκει μεσα,απευθειας ο εισαγγελεας βγαζει εντολη για εισοδο της αστυνομιας
και μετα βγαινουν ολοι οι επαναστατες του Πολυτεχνειου και λενε για "θανατο της Δημοκρατιας,το συστημα,η φιμωση των ιδεων" μπλα μπλα μπλα...σκατα στα μουτρρα τους...σορρυ κιολας

Και αν δεν πετάξεις μολότοφ και σου πετάξουν φουλ χημικά και γκλοπιές οι προστάτες του πολίτη, τι κάνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Και αν δεν πετάξεις μολότοφ και σου πετάξουν φουλ χημικά και γκλοπιές οι προστάτες του πολίτη, τι κάνεις;

Τον φωτογραφίζεις φεύγεις από την πορεία και πηγαίνεις σε έναν εισαγγελέα με τα αποδεικτικά στοιχεία. Από όσο γνωρίζω οι ένστολοι πλέον κυκλοφορούν με διακριτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios3

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Μολότοφ-"γκλοπιές", αστυνομικοί-ταραξίες,..... κτλ ! Είναι ένας φάβλος κύκλος δίχως τέλος. Είναι άμεσα αναγκαίο να κατανοήσουμε ότι με εχθροπραξίες(ή αμοιβαίο μίσος μάλλον), καταστροφές ,οδομαχίες και καταγγελίες το πρόβλημα διευρύνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Τον φωτογραφίζεις φεύγεις από την πορεία και πηγαίνεις σε έναν εισαγγελέα με τα αποδεικτικά στοιχεία. Από όσο γνωρίζω οι ένστολοι πλέον κυκλοφορούν με διακριτικά.

Απ'όσο ξέρω υπάρχουν άπειρα βίντεο με μπάτσους που ξυλοδέρνουν διαδηλωτές, φορτώνουν σακίδια με μολότωφ σε άτομα που δεν έχουν καμία σχέση κλπ. Επίσης, απ'όσο ξέρω, μόνο αν γίνει κάτι "τρανταχτό" και το βγάλει η τρέμη στο μέγκα θα πούνε όλοι "μα καλά γίνονται τέτοια πράγματα;", και τέλος αυτό που ξέρω είναι ότι σε αυτές τις περιπτώσεις γίνεται μια ΕΔΕ και πάμε για καφεδάκι μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Εξαρτάται τι ζητάει ο καθένας.Αν ενδιαφέρεσαι για lifestyle και για PR (δημόσιες σχέσεις) ώστε στο μέλλον να έχεις σχέσεις με κάποιον βουλευτή/υπουργό/μεγαλοπαράγοντα ή εσύ ο ίδιος να είσαι βουλευτής/υπουργός/μεγαλοπαράγοντας και να εξασφαλιστείς στο μέλλον,η ΠΑΣΠ και η ΔΑΠ μια χαρά είναι.Αν πάλι είσαι,ή θες να το παίξεις,ιδεολόγος,ούτε αυτές,αλλά ούτε και οι υπόλοιπες (ΠΚΣ,ΕΑΑΚ,ΦΟΣ κλπ) σου προσφέρουν κάτι.Στην περίπτωση δηλαδή που δεν είσαι ένας εγωκεντρικός αναίσθητος καλοπερασάκιας,οι φοιτητικές παρατάξεις δεν είναι παρά ο καρκίνος των ελληνικών πανεπιστημίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Απ'όσο ξέρω υπάρχουν άπειρα βίντεο με μπάτσους που ξυλοδέρνουν διαδηλωτές, φορτώνουν σακίδια με μολότωφ σε άτομα που δεν έχουν καμία σχέση κλπ. Επίσης, απ'όσο ξέρω, μόνο αν γίνει κάτι "τρανταχτό" και το βγάλει η τρέμη στο μέγκα θα πούνε όλοι "μα καλά γίνονται τέτοια πράγματα;", και τέλος αυτό που ξέρω είναι ότι σε αυτές τις περιπτώσεις γίνεται μια ΕΔΕ και πάμε για καφεδάκι μετά.

Δεν χρειάζεται οι αστυνομικοί να ξυλοδέρνουν διαδηλωτές τα καταφέρνουν και μια χαρά μόνοι τους.... Τέτοια φαινόμενα που αναφέρεις το ξέρω ότι υπάρχουν αλλά όχι σε τόσο μεγάλο βαθμό που αναφέρεις. Απλώς είναι ένας τρόπος για να δικαιολογήσουν οι αριστερές παρατάξεις τους αναρχικούς και τις πράξεις τους.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xdf21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xdf21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 191 μηνύματα.

banis

Νεοφερμένος

Ο manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Πολυ ξυλο στην πατρα αναμεσα σε φοιτητες αντι8ετων παραταξεων,λογικα ο npb κατι παραπανω θα ξερει....οποτε ας περιμενουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
https://xronos.gr/detail.php?ID=59581

Πωωω αυτές οι παρατάξεις..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top