Φοιτητικές παρατάξεις

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,865 μηνύματα.
Κι αν ο φοιτητης απο την παραταξη εχει παρε δωσε με καθηγητες-κομματοσκυλα που του δινουν καλυτερες σημειωσεις;:/:

Ο καθηγητής δεν έχει καλές σημειώσεις. Οι περισσότεροι καθηγητές δεν έχουν σημειώσεις και παραδίδουν απέξω για ένα 2ωρο χωρίς να κρατάνε βιβλία, γραμμένες λευκές κόλλες...κτλ. Κάνουν επίδειξη γνώσεων και πόσο ουάου επιστήμονες είναι. Άλλοι καθηγητές που δεν τα ξέρουν και τόσο καλά, έχουν κωδικοποιημένα 5-10 πράγματα ή και όλο το βιβλίο τους σε λευκές κόλλες ή έχουν κρατήσει δικές του σημειώσεις με παλιογράμματα σε λευκές κόλλες και απλά κοιτάνε από μέσα και αντιγράφουν ή γράφουν με Γραμμική Β (που να μην βγάλεις νόημα) και με κανένα λαθάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κανένας/καμία φίλος/η σου δεν έχει καλές σημειώσεις να σου δώσει;;;; :confused:
Μπα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Ο καθηγητής δεν έχει καλές σημειώσεις. Οι περισσότεροι καθηγητές ή δεν έχουν σημειώσεις και παραδίδουν απέξω για ένα 2ωρο χωρίς να κρατάνε βιβλία, γραμμένες λευκές κόλλες...κτλ. Άλλοι καθηγητές που δεν τα ξέρουν και τόσο καλά, έχουν κωδικοποιημένα 5-10 πράγματα ή και όλο το βιβλίο τους σε λευκές κόλλες ή έχουν κρατήσει δικές του σημειώσεις με παλιογράμματα σε λευκές κόλλες και απλά κοιτάνε από μέσα και αντιγράφουν ή γράφουν με Γραμμική Β (που να μην βγάλεις νόημα).

Σαν να με περιέγραψες!!!!
χαχαχαχαχαχαχα

Μεταμορφώνομαι!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.

γίνε πιο κοινωνική και πιο εξωστρεφής τότε :/:

--------------->>>

Γενικά είσαι εξωστρεφές άτομο; Ρωτάω επειδή αν είσαι, δεν χρειάζεται να πάς στα κόμματα. Μπορείς από άλλες κοπέλες που παρακολουθείτε στο ίδιο μάθημα ή στα ίδια μαθήματα να εξασφαλίσεις sos καλές σημειώσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Ο καθηγητής δεν έχει καλές σημειώσεις. Οι περισσότεροι καθηγητές δεν έχουν σημειώσεις και παραδίδουν απέξω για ένα 2ωρο χωρίς να κρατάνε βιβλία, γραμμένες λευκές κόλλες...κτλ. Άλλοι καθηγητές που δεν τα ξέρουν και τόσο καλά, έχουν κωδικοποιημένα 5-10 πράγματα ή και όλο το βιβλίο τους σε λευκές κόλλες ή έχουν κρατήσει δικές του σημειώσεις με παλιογράμματα σε λευκές κόλλες και απλά κοιτάνε από μέσα και αντιγράφουν ή γράφουν με Γραμμική Β (που να μην βγάλεις νόημα).

Ετσι ειναι. Και αν τυχει καποις καθηγητης και εχει καλες σημειωσεις τις δινει σε ολους η τις βαζει στο site της σχολης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δηλαδή να το επιχειρήσω or not;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,865 μηνύματα.

Μην περιμένεις να σου έρθουν ουρανοκατέβατα. Κάνε και εσύ κάτι. ;) :P Φρόντισε να επεκτείνεις τον κύκλο γνωριμιών σου. :) Στο Πανεπιστήμιο, οι ιδιοτροπομοναξιές δεν ωφελούν κανένα. Όλοι έχετε την ανάγκη του άλλων, για να περάσετε μαθήματα, όσο ωμό και αν ακούγεται. Ο στόχος σας σε πρώτη φάση είναι κοινός. Μετά θα τραβήξετε άλλα μονοπάτια...

Ετσι ειναι. Και αν τυχει καποις καθηγητης και εχει καλες σημειωσεις τις δινει σε ολους η τις βαζει στο site της σχολης

Βασικά ο Αμπελοφιλόσοφος δεν είπε γι' αυτές τις σημειώσεις. Είπε για άλλες...που μοιράζονται σε περιορισμένο κοινό, από τον καθηγητή. Δηλ., στους κομματικούς φοιτητές, οι οποίοι περνάνε και τα μαθήματα εν μια νυκτί και με βαθμουλάρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Δηλαδή να το επιχειρήσω or not;

Μη το κάνεις Ανατολικό Ζήτημα! :)

Σημειώσεις ζητάς, όχι να σε διορίσουν διευθυντή σε δημόσια υπηρεσία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Βασικά ο Αμπελοφιλόσοφος δεν είπε γι' αυτές τις σημειώσεις. Είπε για άλλες...που μοιράζονται σε περιορισμένο κοινό, από τον καθηγητή. Δηλ., στους κομματικούς φοιτητές, οι οποίοι περνάνε και τα μαθήματα εν μια νυκτί και με βαθμουλάρα.

:redface:
Τα εχω παρατηρησει ΚΑΙ αυτα στη σχολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Παράδεισος τα ΕΜΜΕ ΕΚΠΑ!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Χάρη στις ετήσιες καταλήψεις των φοιτητικών παρατάξεων το 2006-2008 για τον Νόμο Πλαίσιο (άρθρο 16,...κτλ), την μεγάλη φασιστική επιρροή του ΣΥΡΙΖΑ (κυρίως σε μεγάλη μερίδα "σοβαρών" καθηγητών του Τμήματος), του ΕΑΑΚ-ΑΡΕΝ και της ΠΚΣ στο Τμήμα μου, κανονικά οι σπουδές μου ξεκίνησαν το 2008 (3ο έτος). Μέχρι το 3ο έτος είχα περάσει ελάχιστα μαθήματα (μονοψήφιο αριθμό), αφού γίνονταν παρατεταμένες καταλήψεις ολόκληρων μηνών, τα γνωστά επεισόδια με την αστυνομία, αναπληρώσεις ύλης σε 2 ώρες, εξέταση σε αδίδαχτη ύλη για τα "μάτια" του κόσμου...για να δίνουμε καλή εικόνα προς τα έξω περί ορθής λειτουργίας του Ελληνικού Δημόσιου και Δωρεάν Πανεπιστημίου εν καιρώ αναταραχής...και η Γιαννάκου να κάνει "μάχες" με τον Αλαβάνο στην Τηλεόραση. Για να μην αναφέρω τις "πόρτες" που είχαν φάει φοιτητές σε μεταπτυχιακά του εξωτερικού επειδή είχε λήξει η προθεσμία υποβολής αιτήσεων και η γραμματεία του Τμήματος για να διεκπεραιώσει τις ανάλογες γραφειοκρατικές διαδικασίες ήταν κλειστή λόγω απεργιών (συμπαράσταση στους "φοιτητικούς" αγώνες)...

Αυτά τα χρόνια δεν θέλω να τα θυμάμαι...:hmm: Τελικά ακόμη ρωτάω τον εαυτό μου. Άξιζε να περάσω από το Ελληνικό Πανεπιστήμιο; :confused:

για ολα φταινε οι αλλοι ρε npb. η αδερφη μου που μπηκε το 2005 κοντευει να τελειωσει τους ναυπηγους. απλα εσυ περιμενεις με το λιγοτερο κοπο, να παρεις ενα πτυχειο. δεδομενου οτι δεν ειχες τιποτα να κανεις αυτη τη περιοδο, και δεδομενου οτι (τουλαχιστον στο πολυτεχνειο) δεν χαθηκε εξεταστικη, μη ριχνεις το φταιξημο στα κακα παιδια που τελικα πετυχαν να μην ανανεωθει το αρθρο 16. αφου το εχεις σε τετοια υπολειψη, στο καλο, φυγε απο το πανεπιστημιο, γιατι στη τελικη δεν "μαθαινεις τιποτα" συμφωνα με τις αποψεις σου.

δυο θειοι μου, πανεπιστημιακοι, στηριζαν τους αγωνες των φοιτητων τοτε.

Βασικά ο Αμπελοφιλόσοφος δεν είπε γι' αυτές τις σημειώσεις. Είπε για άλλες...που μοιράζονται σε περιορισμένο κοινό, από τον καθηγητή. Δηλ., στους κομματικούς φοιτητές, οι οποίοι περνάνε και τα μαθήματα εν μια νυκτί και με βαθμουλάρα.
δεν ειναι ο κανονας, τουλαχιστον οι καθηγητες μου στην πλειοψηφια τους μοιραζουν σημειωσεις και παρουσιασεις που κανουν στη σελιδα του μαθηματος.

Ο καθηγητής δεν έχει καλές σημειώσεις. Οι περισσότεροι καθηγητές δεν έχουν σημειώσεις και παραδίδουν απέξω για ένα 2ωρο χωρίς να κρατάνε βιβλία, γραμμένες λευκές κόλλες...κτλ. Κάνουν επίδειξη γνώσεων και πόσο ουάου επιστήμονες είναι. Άλλοι καθηγητές που δεν τα ξέρουν και τόσο καλά, έχουν κωδικοποιημένα 5-10 πράγματα ή και όλο το βιβλίο τους σε λευκές κόλλες ή έχουν κρατήσει δικές του σημειώσεις με παλιογράμματα σε λευκές κόλλες και απλά κοιτάνε από μέσα και αντιγράφουν ή γράφουν με Γραμμική Β (που να μην βγάλεις νόημα) και με κανένα λαθάκι.

γενικευση, παλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,865 μηνύματα.
έχεις δίκιο...
δεν θα πάψουμε να λέμε την γνώμη μας τέρας όσο και αν ενοχλεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε για τις σημειώσεις που δίνουν οι παρατάξεις; :hmm:

σημειωσεις δινουν πασπ δαπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
στο οτι δεν διαβαζες και εσυ; σωπα.

και εσύ γενικεύεις οπότε...
πού καμαρι μου, να απαντησω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,865 μηνύματα.
και εσύ γενικεύεις οπότε...

Άστον μωρέ. Θέλει όλο να χαλάει την ροή του πολιτισμένου διαλόγου.

Μια υποκειμενική άποψη λέμε, τελείως καλοπροαίρετα σαν συνάδελφοι και την ακούμε και από πάνω. Τι να πεις...:whistle:

Άλλα μάλλον το Πανεπιστήμιο δεν φτιάχνει ανθρώπους. Οι άνθρωποι γεννιούνται...:hmm:Πόσο γουστάρω να την λέω σε ψώνια του Πολυτεχνείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Άστον μωρέ. Θέλει όλο να χαλάει την ροή του πολιτισμένου διαλόγου.

Μια υποκειμενική άποψη λέμε, τελείως καλοπροαίρετα σαν συνάδελφοι και την ακούμε και από πάνω. Τι να πεις...:whistle:

Άλλα μάλλον το Πανεπιστήμιο δεν φτιάχνει ανθρώπους. Οι άνθρωποι γεννιούνται...:hmm:Πόσο γουστάρω να την λέω σε ψώνια του Πολυτεχνείου.

μαλλον εχεις συνδρομο κατωτεροτητας, καθως δεν λεω οτι οι καθηγητες μου ειναι καλυτεροι, επειδη ειμαι στο πολυτεχνειο! αλλα, επειδη, αντιλαμβανομαι διαφορετικα τα δρωμενα.
δεν θα κατηγορησω ουτε τα κινηματα, ουτε τους "κακους" καθηγητες, που περασα μονοψηφιο αριθμο μαθηματων, αλλα τον εαυτο μου που δεν φροντησα να ασχοληθω οπως πρεπει! εσυ γιατι δεν κανεις το ιδιο; γιατι ολα σου φταινε, εκτος, βεβαιος βεβαιος απο τον εαυτο σου;

ο διαλογος απαιτει θεση, επιχειρημα! εσυ αναφερεις την πραγματικοτητα σου ως δογμα! διαφορετικα αν ειναι να βγαζουμε μονολογους!

ο ανθρωπος αποφασιζει να μορφωσει τον εαυτο του σε αυτες τις ηλικιες. ο ανθρωπος επιλεγει να συμμετεχει και σε πολιτικες/κοινωνικες δρασεις, επισης! το πανεπιστημιο μπορει να γινει ενας φορεας και για τα δυο.

Σε εμένα απευθύνεσαι ότι δεν διάβαζα....?
οχι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,865 μηνύματα.
για ολα φταινε οι αλλοι ρε npb. η αδερφη μου που μπηκε το 2005 κοντευει να τελειωσει τους ναυπηγους. απλα εσυ περιμενεις με το λιγοτερο κοπο, να παρεις ενα πτυχειο. δεδομενου οτι δεν ειχες τιποτα να κανεις αυτη τη περιοδο, και δεδομενου οτι (τουλαχιστον στο πολυτεχνειο) δεν χαθηκε εξεταστικη, μη ριχνεις το φταιξημο στα κακα παιδια που τελικα πετυχαν να μην ανανεωθει το αρθρο 16. αφου το εχεις σε τετοια υπολειψη, στο καλο, φυγε απο το πανεπιστημιο, γιατι στη τελικη δεν "μαθαινεις τιποτα" συμφωνα με τις αποψεις σου.

δυο θειοι μου, πανεπιστημιακοι, στηριζαν τους αγωνες των φοιτητων τοτε.

Σώπα. Δεν δέχομαι υποδείξεις για το επιστημονική μου παιδεία και επάρκεια. Νομίζω δεν σου πέφτει λόγος. Αλλά όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει...παξιμάδια. Εξάλλου η αλήθεια πονάει. Γι' αυτό και πάμε κατά διαόλου βολεμένοι στην μιζέριά μας. Βάζουμε τα δάχτυλα και βγάζουμε τα μάτια μας. Φίλε, δεν με ξέρεις και από χθες οπότε λίγα τα λόγια σου και τα υποννούμενα για μένα. Δεν ξέρεις τους κόπους μου,...κτλ μέχρι να φτάσω εδώ που έφτασα αλώβητος. Απλά ανέφερα μια προσωπική εμπειρία. Το αν δεν σου αρέσει, δικαίωμά σου.

Την πλειοψηφία των Πανεπιστημιακών την έχω γραμμένη. Αδιαφορώ για την κάστα τους.

μαλλον εχεις συνδρομο κατωτεροτητας, καθως δεν λεω οτι οι καθηγητες μου ειναι καλυτεροι, επειδη ειμαι στο πολυτεχνειο! αλλα, επειδη, αντιλαμβανομαι διαφορετικα τα δρωμενα.
δεν θα κατηγορησω ουτε τα κινηματα, ουτε τους "κακους" καθηγητες, που περασα μονοψηφιο αριθμο μαθηματων, αλλα τον εαυτο μου που δεν φροντησα να ασχοληθω οπως πρεπει! εσυ γιατι δεν κανεις το ιδιο; γιατι ολα σου φταινε, εκτος, βεβαιος βεβαιος απο τον εαυτο σου;

ο διαλογος απαιτει θεση, επιχειρημα! εσυ αναφερεις την πραγματικοτητα σου ως δογμα! διαφορετικα αν ειναι να βγαζουμε μονολογους!

ο ανθρωπος αποφασιζει να μορφωσει τον εαυτο του σε αυτες τις ηλικιες. ο ανθρωπος επιλεγει να συμμετεχει και σε πολιτικες/κοινωνικες δρασεις, επισης! το πανεπιστημιο μπορει να γινει ενας φορεας και για τα δυο.

οχι!

Σε λυπάμαι απλά...

:confused:

Όποιος δεν ξέρει δεν εκφέρει άποψη. Κρίμα απλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Θα πω κάτι πολύ γενικό για εκείνη την εποχή του κινήματος...

Αν δεν ήταν κάποιος μέσα στο πανεπιστήμιο , δεν μπορεί να ξέρει ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ, τι γινόταν...
Και αυτά περί πλειοψηφίας κλπ τα ακούσαμε κατά κόρον...αλλά δεν τα είδαμε...
Δεν ξέρω για τις άλλες σχολές, αλλά εμείς και εξεταστικές χάσαμε, και ξύλο πήγαμε να φάμε όταν είπαμε την άποψή μας (το "μας" δεν αναφέρεται σε παράταξη) και όλα τα καλά...Επειδή δεν είχες περάσει λοιπόν τότε στο πανεπιστήμιο, τουλάχιστον αυτό συμπεραίνω από την ηλικία σου, δεν μπορείς να ξέρεις, απλά.

Όσο για το διάβασμα και τον κόπο του καθενός, είναι πολύ ευαίσθητο και λεπτό θέμα...Καλό θα ήταν να μη θίγεται ειδικά με απότομο τρόπο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top