Φοιτητικές Εστίες Θεσσαλονίκης

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
οι αιτησεις για τις εστιες του ΑΠΘ μεχρι ποτε ειναι? και τι ωρες λειτουργιας ειναι η γραμματεια?
https://www.auth.gr/units/3409

κρίμα που δεν είσαι κρήτη. θα παιρνούσες ωραία μαζί μου μόνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Ξέρει κανείς πότε αναμένονται να βγουν τα αποτελέσματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saktop

Νεοφερμένος

Ο saktop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ξέρει κανείς πότε αναμένονται να βγουν τα αποτελέσματα;
Σήμερα που πήρα τηλέφωνο, μου είπαν μετά τις 15 Οκτωβρίου. Ελπίζω να παράκουσα...Γιατί αλλιώς στο τρέξιμο θα είμαστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Σήμερα που πήρα τηλέφωνο, μου είπαν μετά τις 15 Οκτωβρίου. Ελπίζω να παράκουσα...Γιατί αλλιώς στο τρέξιμο θα είμαστε!

Αα ωραία:mad: :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris94k

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
και εγώ απ οτι ακουσα δεν ξερουν ακομη ποτε θα βγουν και πόσο θα αργήσουν. σχεδον ολο το διοικητικο προσωπικο των εστιων που καναν αυτες τις δουλειες θα το διωξουν απ'οτι ξερω, και θα φερουν κατι εργολαβικους φυλακες που δεν ξερουν τιποτα. αυτη τη στιγμή τιποτα δεν ειναι σιγουρο. μεχρι την προηγοεμνη παρασκευή έπαιρναν αιτησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Καλημέρα! Υπάρχει κανένα νέο; Να περιμένουμε μέσα στην εβδομάδα τα αποτελέσματα ή λόγω των απεργιών θα καθυστερήσουν κι άλλο; Πάντως αύριο λέω να πάρω ένα τηλέφωνο. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Πήρα τηλέφωνο σήμερα και μου είπαν σε είκοσι μέρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Πήρα τηλέφωνο σήμερα και μου είπαν σε είκοσι μέρες...

Ουπς! Έγινε ένα λάθος. Σε δέκα μέρες ήθελα να γράψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ήρωνας

Νεοφερμένος

Ο Ήρωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
:clapup::clapup::clapup::clapup:Σήμερα βγήκαν τα Αποτελεσματα! Και ναι ειμαι μεσα:clapup::clapup::clapup::clapup:
Αλλα ξινιστηκα, επειδη ειπε οτι πρεπει να πληρωσω και 100 ευρω OMG:eek::eek::eek:.
Γιατι τοσο πολυ?? 100 ευρω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john lazaridis

Νεοφερμένος

Ο john lazaridis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Πήρες τηλέφωνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimitris94k

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
:clapup::clapup::clapup::clapup:Σήμερα βγήκαν τα Αποτελεσματα! Και ναι ειμαι μεσα:clapup::clapup::clapup::clapup:
Αλλα ξινιστηκα, επειδη ειπε οτι πρεπει να πληρωσω και 100 ευρω OMG:eek::eek::eek:.
Γιατι τοσο πολυ?? 100 ευρω?
5 ευρω το μήνα πληρώνεις ενοίκιο/εγγυηση, αλλά σε βάζουν μάλλον να πληρώσεις για ολόκληρο αυτό και το επόμενο ακαδημαικό έτος τα ενοίκια, κάτι σαν εγγυηση ειναι, αλλα μετα απ οτι ξερω δεν τα επιστρεφουν. και εγω κάπου τόσο πλήρωσα


είναι κανένας άλλος/η από το ischool που τον πήραν; μπορούμε να κανονίσουμε καποια συνάντηση στο εστιατόριο αν θέλετε :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ήρωνας

Νεοφερμένος

Ο Ήρωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
5 ευρω το μήνα πληρώνεις ενοίκιο/εγγυηση, αλλά σε βάζουν μάλλον να πληρώσεις για ολόκληρο αυτό και το επόμενο ακαδημαικό έτος τα ενοίκια, κάτι σαν εγγυηση ειναι, αλλα μετα απ οτι ξερω δεν τα επιστρεφουν. και εγω κάπου τόσο πλήρωσα


είναι κανένας άλλος/η από το ischool που τον πήραν; μπορούμε να κανονίσουμε καποια συνάντηση στο εστιατόριο αν θέλετε :p
Χαχα, καμια ξεναγηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Κι εμένα δέχτηκαν! Καλή μας διαμονή! :)
Να κανονίσουμε και καμιά συνάντηση οι ischoolιτες των ΦΕΘ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βίκυ Μ.

Νεοφερμένος

Η Βίκυ Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Επειδή δεν υπάρχει και πολύ έλεγχος...αν εχει καποιος κατοικιδιο θα υπαρξει προβλημα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S0fiaa

Νεοφερμένος

Η S0fiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδια θελω να ρωτησω κατι..κατα ποσο παιζουν ρολο τα μορια που εβγαλες για την εισαγωγη σε φοιτητικη εστια? π.χ αν εισαι απο τους πρωτους της σχολης σου υπαρχουν περισσοτερες πιθανοτητες να εισαχθεις σε αυτες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
παιδια θελω να ρωτησω κατι..κατα ποσο παιζουν ρολο τα μορια που εβγαλες για την εισαγωγη σε φοιτητικη εστια? π.χ αν εισαι απο τους πρωτους της σχολης σου υπαρχουν περισσοτερες πιθανοτητες να εισαχθεις σε αυτες?

Κανένα ρόλο. Το εισόδημα σου παίζει τον μεγαλύτερο ρόλο και οι ειδικές κατηγορίες (ορφανός, αδερφό φοιτητή σ' αλλη πόλη, πολύτεκνος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S0fiaa

Νεοφερμένος

Η S0fiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγδακι

Νεοφερμένος

Η μαγδακι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σας μια ερωτηση 8α ηθελα να κανω...εχω περασει σε δωματιο αλλα εχω συγκατοικο..8α μπορουσα να αλλαξω δωματιο να ειμαι δλδ μονη μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Για ποιο λόγο ρωτάς εδώ και όχι την φοιτητική μέριμνα του πανεπιστημίου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sinnlos

Νεοφερμένος

Ο sinnlos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Φέτος θα κάνω μηχανογραφικό με το 10% (6%). Το πιο πιθανό (σχεδόν σίγουρο) είναι να δηλώσω Θεσσαλονίκη (ΑΠΘ) και μάλλον θα πιάσω μία από τις πρώτες μου επιλογές, διότι έχω πολλά μόρια(18500+)....Σχετικά με τις εστίες, πόσο εύκολο είναι να κερδίσει κάποιος ένα δωμάτιο στις εστίες; Εγώ για παράδειγμα είμαι πολύτεκνος, με αδερφή που σπουδάζει σε άλλη πόλη και με κατά κεφαλήν εισόδημα γύρω στα 3000 ευρώ... Τι πιστεύεται; Υπάρχουν πιθανότητες να πάρω δωμάτιο; Ξέρω ότι δεν είναι το θέμα επίκαιρο αλλά άμα κάποιος γνωρίζει γενικά ας εκφράσει την άποψή του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top